Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

kapka
23. nov 2009

lucik díky 🙂

kapka
23. nov 2009

Klarka díky 🙂 koukám že máme stejný termín....

bibi13
23. nov 2009

marmar1: mne povedal doktor, ked som bola na utz v 16tt, že to babo je taká machula.. a mal pravdu.. vraj to to tak vždy, aj ked nevie prečo.. 😒
kapka, vitaj!

michalag
autor
23. nov 2009

klarka, bola si v tabulke, len som ju zabudla aktualizovat, tak sa ospravedlnujem 😉
kapka, vitaj 🙂

kapka
23. nov 2009

bibi co je to machula?? 😕

aaadus
23. nov 2009

Ahoj holky,
zrovna jsem se vrátila z poradny. maličký krásně roste, už má 10 cm, dnes mi dělala nějaký podrobnějsí utz, měřila i hlavičku a vše je v pořádku. taky mi brali krev na tripply, ale prý si ani nemusím volat když jsem byla na ty klky. ale stejně si zavolám pro klid duše. taky mě paní dr. pochválila že chodím plavat a cvičit. další poradnu mám až 28.12., ale ještě 30.11. jdu na 4D a 14.12. na velký utz a kardio. dostala jsem druhý prenatal box - je tam kousek matračky pro mimi se slevou 25%, musím se na to kuknout, taky sleva 1000,- na monitor dechu - objednám, vzorečky olejíčků pro mami i mimi od hipp a 2 časopisy
nechtělo se mi moc dočítat 😅
kapka vítám tě 🙂

blanka.k
23. nov 2009

Kapka - vítej 😉 taky už 3.rokem válčím s vysokým prolaktinem, teď jsem 3 měsíce bez léků a je to docela ok (PTL 16 😅 , asi to bude tím, že jsem doma a nestresuju se v práci 😅 ), tak držím palce, ať jste oba ok 😉
Adus - gratuluji, ty už máš pořádnýcho bobka v bříšku. Já chci taky nějaký boxík, vím, že u některých mudr. se dává. a 1000,- na monitor je super 😉

babara
23. nov 2009

Holky, teda takhle kecat! Vas tyden docitam. Uz sem vas vzdyckz skoro mela, pak tyden mimo PC a zas 10 stranek pozadu 🙂
Tripply mam ok, nevolnosti ale porad, zvracim tak 2* tydne, vzdy v aute :( Tak aspon si uz nemusim povidat se zachodovou misou 😀

K autosedackam: mame taky maxi cosi, nechala sem to na manzovi, studoval ty testy. Puvodne sme chteli taky isofix, v nasem aute de, ale musi se koupit ten nastavec, a ne moc autosedacek je na ten isofix, zvlaste pak v ty druhy
kategorii.

blanka.k
23. nov 2009

Babara - to jsem ráda, že máš dobrou zkušenost s tím Maxi Cosi, a objednávala jsi to přes net nebo kupovala v obchodě?

babara
23. nov 2009

ne tyden ale den bez PC 🙂

Inak vitam nove tehule, blahopreu k dobrym vysledkum a rkam si kde se ztratily nektere maminy? dezyre, mayocka treba?? Snad je vse ok.

aaadus
23. nov 2009

blani se na ten kufřík zeptej, já jsem dostala už druhý a to jsem sestřičce říkala, že už jsem dostala, ale tady má jiné věci uvnitř než ten první. třeba bude do konce těhu ještě jeden 😀 , pro mě to je takový malý ježíšek jak to rozbalím

andelka
23. nov 2009

Kapka: Gratuluju k miminku a vítám tě mezi námi 🙂 Po těch peripetiích bude určitě teď všechno v pořádku až do konce.

blanka: Tak snad už ti to taky brzo přijde a pak poreferuj.

adus: Blahopřeju k dobrým výsledkům v poradně 🙂 A je super, že uvidíš malého vlastně co 14 dní 🙂

Já jsem teda nedostala nikde nic - též chci nějaký reklamní balíček aspoň 😒

babara
23. nov 2009

Ja u prvniho dostala kufrik jen v porodnici a ted jen jeden, ale spousta kuponu na slevy byly prosle :(

Blani, manza si nasel na netu kde to maj v Pze nejlevnejs a pak si to vyzved.
BTW autosedacky urcite nekupovat v bazaru. Nevite jestli nebyly treba uz bourane.

zzuzullka
23. nov 2009

kapka, vítam ťa medzi nami 🙂 gratulujem a držím päste aby tentoraz bolo už všetko OK. ja som potratila tento rok v júni a tiež mám faktor krv. skupiny negat. a manžel pozit. tak mi dali hneď v nemocnici protilátky, ale nekázali nám čakať pol roka kým zaberú. my sme čakali len dva cykly a na tretí som už otehotnela a zatiaľ je všetko OK 🙂

zzuzullka
23. nov 2009

nakázala som manželovi aby mi dnes kúpil lentilky tak sa na ne strašne teším a ako sa poznám tak budú za 2 minúty zjedené 😀

blanka.k
23. nov 2009

babara - takto já objednávám spotřebiče, věci k foťáku, atd. Zrovan dnes mi volali, že přijali mou objendávku na mixér, tak zítra by měl být k vyzvednutí 😀 hurá, teď se ještě naučit vařit a je to 🙂))) Třeba vysavač jsme už 3x reklamovali a to má 13kg + krabice, atd. kdybychom to posílali poštou, tak by to asi stálo majlant. 😅 Bazarový věci se přiznám, že jsme nikdy nekupovali a ani se k tomu nechystáme. My tak tam max.prodáváme 😅

lucik...
23. nov 2009

zzuzull já dostala od manžela v sobotu takový ty mega lentilky, jak jsou i ty lentilky fakt velký, ty miluju 😀 a taky raffaelo sem dostala 😉

kapka
23. nov 2009

holky jaký budete kupovat kočárek?

zzuzullka
23. nov 2009

lucik, tie mega lentilky mám tiež rada, len tie zmiznú ešte skorej 😀 ja by som len čokoládu jedla, ale našťastie sa ovládam lebo nerada by som šla rodiť a mala 100kg 😀

aaadus
23. nov 2009

kdyby jste se chtěly kuknout na matrace, které jsem měla vzorek v prenatalu
http://www.matrace-gumotex.cz/

lucik...
23. nov 2009

zzuzull 😀 tak já čokoládu ani ne, ale koláče apod. to jooooo 😀 😀 😀

blanka.k
23. nov 2009

Kapka - kočárek řeší můj drahý muž, zatím obhlíží testy na netu a hledá "lepší" značky 😀
Aadus - já přemýšlím, že matraci koupíme tady, máme odtam (i dost známých) postel se vším všudy a super. 😉 http://www.loznice.cz/index.php

aaadus
23. nov 2009

lucik... taky tak, ulítávám na koblihách, sním i 4 na posezení 😀
kapka u mě je favorit č. 1 tento
http://www.mimistyl.cz/shopGoodsImgDetail.php?v...

babara
23. nov 2009

Ja miluju Gejsu! Ted ji meli v akci v Bille, tak sem si koupila 4ks 🙂 snedla jsem zatim jen jednu ale za 1 den 😅

aaadus
23. nov 2009

blanka já se v matracích moc nevyznám, teď máme doma kokos a cosi a jsou úplně naprd, takže jdeme kupovat nové, nějaké super tvrdé jinak se za chvíli nevyspím. ale jsou tam nějaké dražší, za to asi budou kvalitní

aaadus
23. nov 2009

jo a ulítávám na nanuku mrož nebo míša, mám jich aspoň 6 v mrazáku 😀

xxx.klarka
23. nov 2009

kapka: koukám, máš o den dříve 🙂

michalag: ooo , děkuju 😉

aaadus: super, že je vše ok. Gratuluju. Jé já už chci taky do poradny a na UTZ :o)) A hlavně mít za sebou ty tripple.

kapka: mě se líbí Orlando ALU od Palexu, koukni do galerky, tam ho mám =o)

michalag
autor
23. nov 2009

ja mam 2 favoritov, ale zatial sa mi viac pozdava ten prvy 🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7231939
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6847128

michalag
autor
23. nov 2009

ja strasne idem teraz po nanukoch míša, alebo po nanukovej torte 😅 😀

m.c.
23. nov 2009

mně chutě neuděláte, já právě dojídám medovník 😅

kapka, pamatuju si tě ještě z první těhu diskuze, mám velkou radost že se vám zadařilo, i když jste si na mimčo museli počkqat trošku dýl, teď už to určitě dotáhneš do zdárného konce!!!!

dneska na netu obhlížím těhu rifle, mám docela strach si nějaký koupit bez zkoušení, že mi nebudou sedět, no ale v nejhorším je zas prodám 😉.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre