Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
26. nov 2009

doli taky na některé věci nemám chuť jako dřív - čokoláda,tvrdé sýry,maso. a kůže mě svědí, pupínky mám jen na obličeji jako puboš 😠

michalag
autor
26. nov 2009

a´ja mam pupinky len na tvari ako v puberte 😠 😒

lucik...
26. nov 2009

no pokud nezavolá do 9.12. tak volám, ale snad zavolá, většinou volá hned jak to dostane na stůl

aaadus
26. nov 2009

lucik a 4D, ten se dělá dřiv ne?

lucik...
26. nov 2009

aaadus to nevim..

aaadus
26. nov 2009
lucik...
26. nov 2009

aaadus to je super, ale já nevím kde to v praze dělají.. v gennetu ho dělaj až od 22tt

doli1
26. nov 2009

pupínky na tváři mám jen sem tam asi jaká je zrovna hladina hormonu ale nikdy jsem na to netrpěla ani v pubertě.budu se muset zeptat dr proč mq ta kůže tak svědí.

xxx.klarka
26. nov 2009

No hoolky, dneska chci začít s Vánočním úklidem. A potřebuju i vyžehlit, tak snad do soboty to ztihnu všechno. Zítra ráno jedu k zubákovi na preventivku a pro razítko do prukajdy.

aaadus
26. nov 2009
lucik...
26. nov 2009

klari já včera myla okna a tím je můj vánoční úklid u konce. Dodělali jsme o víkendu tu koupelnu a to jsme xkrát gruntovali celý barák.. takže v sobotu už jen vánoční výzdoba v neděli zapálit první svíčku adventního věnce a užívat pohody 😉

luciik
26. nov 2009

Ahoj holky.
Doli, mě taky šíleně svědí kůže, posledně mě to svědilo kolem prsu,že jsem si to rozdrápla do krve. a to jsem ani moc neškrábala, ale ta kůže je teď strašně jemná..

aaadus
26. nov 2009

vánoční úklid se u nás letos konat nebudu. maximálně udělám nějakou vánoční výzdobu a tím to pro mě hasne. stejně nebudeme celé svátky doma

xxx.klarka
26. nov 2009

lucik... : Já dělala koupelnu včera,akorát tak dotřu poličky a je to. Pak mě čeká kuchyň a pokoj. S oknama budu muset počkat na večír, nebo mi do nich teď praží sluníčko a to bych fakt nevyleštila. 😒 Možná vše stihnu dneska, zítra bych vyžehlila a v sobotu jen výzdoba jak píšeš. 🙂 Už se těším.

xxx.klarka
26. nov 2009

Holky, jak to je s tím 3d a 4d ?? To vám poradila doktorka kam máte na to jít? Nebo jste si vyhledali a objednali se sami kam chcete? Já chci taky jít, ale vůbec nevím kdy se mám objednat. 🙂 ☹

lucik...
26. nov 2009

aaadus nooo zkusím tam zavolat 😀

lucik...
26. nov 2009

klari my jsme koupelnu celou komplet předělávali 😉

doli1
26. nov 2009

já včera taky dělala okna ale ještě to nemám hotoví(potom nemám mít rýmu)
luciik to jsem ráda že v tom nejsem sama.taky to někdy pěkně rozdrápu

xxx.klarka
26. nov 2009

lucík... : Aha, ták. Tak mi jsme v pronájmu, takže je to jednoduchý 😀 a hlavně máme 1+1.

aaadus
26. nov 2009

klarka na 3D/4D se můžeš objednat sama, jen si na netu najdi kde to u vás dělají a od které tt a objednej se

lucik...
26. nov 2009

Tak jsem objednaná na příští středu 😀 😀 😀

lucik...
26. nov 2009

A myslíte že to takhle brzy v tom 18tt bude taky tak hezky vidět všechno?

xxx.klarka
26. nov 2009

aaadus: Děkuju, když já jsem hledala a nemůžu najít. Musím zavolat kamarádce jestli má ještě číslo.

aaadus
26. nov 2009

lucik no vidiš. já když se objednávala říkala jsem sestřičce v kterém jsem tt a neříkala, že by to nemělo jít vidět

lucik...
26. nov 2009

no mě tenhle doktor říkal že v tom 16tt-18tt je to spíš na celé miminko a později spíš na obličej. Kdy jdeš ty?

doli1
26. nov 2009

lucik určitě se tě ptali v jakém jsi týdnu oni musí usoudit jestli to stačí nebo nee.mě teda řekli že na 4D je 23tt brzo že to bude ještě ufounek ale všechno už určitě má a pokud to má byt ultrazvuk k tomu 20tt tak ten může byt tak brzo ale zas mě řekli že je lepší ukončený 20tt ale jak už víme co dr to jiný názor

luciik
26. nov 2009

Holky, já jdu 1.12. Tak už se taky mooc těším, snad se dovíme co čekáme. A budu v 17 tt.

mishutka
26. nov 2009

Ahojky, dneska jsem měla hrozné ráno ☹
Když jsem vstala tak mě strašně bolelo břicho na pravé straně, úplně jako by mi na něm někdo seděl ☹
Po chvíli to povolilo, ale ještě to cítím.
Jestli už nejsem přeležená 😀 nebo nevím 😉

Zkuste se poptat na ty 3D sestřičky, já jsem se jí zeptala a ona mi dala rovnou ústřižek kam se mám obrátit 😉

lucik...
26. nov 2009

doli to je divný, já nechci vidět ufounka 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre