Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
26. nov 2009

Doli mate nadherne foto hlavne v krojoch ,maly je uplny pokladik xi spapala by som ho ..pekna rodinka 😵

doli1
26. nov 2009

blanko pozeptám se a třeba to pujde za nějaký příplatek.vim že už na NT+ si to přepínala do 4D tak třeba udělá fotku tváře.

michalag
autor
26. nov 2009

Ahojte
desmodka, toto sme riesili aj my prednedavnom ... a mne sestricka odporucala ist medzi 23-27tt (skor tu ani nerobia), lebo vtedy uz je toho dost vela vidiet a drobcek ma vyvinutych vela organov ... tak skoro by som ani ja nesla,

lucik...
26. nov 2009

vladka: ha ha vysportované jo 😀

michalag
autor
26. nov 2009

baby tak idem volat

vladkaz1
26. nov 2009

Lucik na foto tak pripada 😉 , ja sa priznam ze ja mam slaninkove a este po malej 😝

michalag
autor
26. nov 2009

baby sorac, to patrilo do inej temy 😝

michalag
autor
26. nov 2009

... s tym 3D sonom

doli1
26. nov 2009

díky prcek každýho okouzlí svíma kukadlama ale jinak je to pěkný čertík aspon se nenudíme.
machalang držim pěsti.

lucik...
26. nov 2009

michalag držím pěsti

vladkaz1
26. nov 2009

pridavam sa ,vsetko bude oki .. 😉
Doli ,tak mi mame tak isto certika bertika doma .. poznam to .. 😀 , staci ze nasim povie dedusko babika a su na makko z nej a povolia jej aj posledne ja som stale ta zla doma ,aj MM povoli vsetko 😔 😅

lucik...
26. nov 2009

vladi tak toho se já bojim..Že manžel povolí vše a já bude ta nejhorší 😠

xxx.klarka
26. nov 2009

Tak teď jsem se ták vytočila, objednala jsem si na 24print.cz kalendáře a fotografie a poslali mi úplně někoho jiného zásilku. Na to že to jsou dárky na Vánoce, tak to je super, snad to nějak brzo vyřešíme a pošlou mi ty správný!! ☹ Chudák mimí, asi se diví jak to ve mě pění.

Holky a jak jste na tom s výbavičkou? máte už něco nebo jsem jen já takový blázen že mám už přes polovinu nakoupenou 😀

doli1
26. nov 2009

vladko 😀 to znám jsme na tom stejně.já vychovávám a zbytek rozmazluje. 😠 😠 😠

aaadus
26. nov 2009

o mně manžel už teď říká že jsem generál, ale někdo musí vychovávat když ostatní rozmazlují. u nás bude asi nejvíc rozmazlovat mamka moje - první vnouče no

teď mi přišla zásila z betterfly - to bude teploučkou v zimě. a jako dárek malá pamperska 😀

lucik...
26. nov 2009

aaadus 😀
klari no my máme hadrů už spoustu, hlavně těch malinkých, takže všem budu říkat ať kupují už větší.. Jeee, já taky objednávám kalendáře na 24print 😉

michalag
autor
26. nov 2009

u nas to funguje celkom dobre my vychovavame a stary rodicia rozmaznavaju a s tymi je teraz dost malo, takze super

doli1
26. nov 2009

táta ted dostal nadaný od učitelky ve školce,že se prcek neche oblíkat a vyslíkat.on vždy přijde do školky nabo doma vyslíkne prcka a je to bez řevu a když jsem mu říkala že to tak nejde tak mě nebral na vědomí.ted to slyšel i zdruhé strany tak už ho konečně taky nechá.trvá to klidně i půl hodiny než zjistí že ho nikdo nevyslíkne,než se vysteká a než se konečně vyslíkne a věci uklidí.doufám že tento čas se bude postupně skracovat a vynecháse čekání a stekání.u mě si to nedovolí ale na táty vše zkouší.

michalag
autor
26. nov 2009

doli, nas sa tiez nechcel vyzliekat obliekat, ale v skolke nemaju len jeho tak ... a uz sa vie sam vyzliect aj obliect, sice obcas si oblecie nieco naopak ale snaha sa ceni a ked mu nejde tricko co je uzsie site, tak mu pomozem, ale vacsinou uz krici "ja sam, ja sam" 🙂

michalag
autor
26. nov 2009

neboj sa on sa to nauci, oni su len lenivi 😅 😝

michalag
autor
26. nov 2009

jeeej akurat teraz zo zimnymi topankami mu teraz pomaham, lebo ich ma ako trekove a tie si obut nevie, lebo ide to dost tazko aj mne

klaarka22
26. nov 2009

Michal koukám že se ti líbí ta Bexa vidělas jí naživo??na kolik u vás vychází??

xxx.klarka
26. nov 2009

lucik... : Já objednala poprvé a asi naposledy, takový nervy a problémy s zím. Hrozný!! ☹ Tak já mám hodně oblečení po mojí mladší sestře, takže toho tolik nebudeme kupovat. Ale stejně už mám i plno nového, už máme i postýlku, povlečení, peřinky, lahvičky, a tadyto všechno 😀 jsem úplně blázen. Něco vidím a hnedka kupuji, Už mám i plno hraček 🙂

doli1
26. nov 2009

michalag však on to taky umí když chce.vim to moc dobře i punčocháče zvládá.že má něco naopak to neřeším.jenže je to vyčůránek ví že táta udělá cokoliv hlavně že bude klid a ve školce spíchají tak mu taky pomůžou ale už asi i jim došla trpělivost.mají ho nechat s uklizečkou a jít ven bez něho a hned budou vidět jak druhý den bude rychle oblečený.zimní boty mu taky nejdou má je na tři suchý zipi a jde to těžko i mě.
tak co jak jsi dopadla?

michalag
autor
26. nov 2009

nazivo som ju este nevidela, ale este som nebola ani nejako kukat ... tu vychadza okolo 250 eur

klaarka22
26. nov 2009

Michal děkuju to je asi tak jako u nás...tak až jí omrkneš hoď jsem recenz

lucik...
26. nov 2009

klari tak my máme jen hadry, nemáme žádné hračky ani flašky ani nábytek..

michal tak cooo

michalag
autor
26. nov 2009

este neviem, lebo bud ma sestricka zrusi ked niekoho ma v ordinacii, alebo ma obsademe, tak teraz volam kazdu chvilku ako debilek 😒 😠

ivka1603
26. nov 2009

Ahojte kocky, mozem sa k vam pridat? 🙂

michalag
autor
26. nov 2009

Ivka, jasne ze mozes, vitaj!!!! 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre