Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

houbik
27. nov 2009

aaadus: no jo, jenze ja jezdim hodne reditelovym autem a vubec firemnima a tak to fakt prehazovat ze svyho, ktery stoji pred barakem nemuzu 😒
ja taky volim mezi casualplay, peg perego a teutonii, akorat me stve, ze ani jeden z tech prvnich dvou nema to otaceni kocaru proti smeru jizdy 😠

lucik...
27. nov 2009

houbi jo to mi taky vadí, ale to má už jen pár kočárků a ty co to mají se mi vůůůůůůbec nelíbí, tak to oželím

xxx.klarka
27. nov 2009

aaadus: tvoje první mimi??? koukám, že máš pškný pohyby docela brzo že, tý jo chci taky:o( ale než se přes moje špeky prokope to bude trvat asi.

aaadus
27. nov 2009

houbik,lucik.. jsem se ptala holek co peg perego mají, přehazovat to sice nejde ale ta korba jde nasadit pro/proti směru jízdy 😉

aaadus
27. nov 2009

klarka jj, první baby 😉 já jsem teda štíhlá nebyla nikdy, ale z nemocnice jsem odcházela s břichem jak modelka 😀 to bylo tou výbornou nemocniční stravou 😝

lucik...
27. nov 2009

adus tak to je super 😀

xxx.klarka
27. nov 2009

aaadus: a jak dlouho cítíš pohyby?? jééé, závidím. 🙂

aaadus
27. nov 2009

lucik... ale myslím jenom sporťák. u hluboké se to vlastně nepotřebuje tož co tu řeším

houbik
27. nov 2009

hm, ja zvazuju no...ta teutonka se mi celkem libi, i kdyz ne jako casual 🙂 je stylove hodne podobna tem dvoum..mrkni tady ji ma kamoska v albu: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer... ale asi pak dam na to, co me nejvic padne do oka z tech vybranych v krame...ted me zas od casual odrazovala kamoska, ze zna hodne holek, co ho maji a pry je fakt desne malej, ze se tam dite v pul roce uz nevejde, tak ja nevim..to je veda vybrat kocar 😀

aaadus
27. nov 2009

klarka cca 14 dní. ale nepočítala jsem s tím tak brzo, myslela jsem že až někdy kolem vánoc to bude

houbik
27. nov 2009

aaadus: ja si prave rikam, ze u te korbicky to neni dulezite, hlavne ten sportak 🙂 a to tedy jde? kde si to nasla? ja to prave nevidela nikde napsany...

xxx.klarka
27. nov 2009

aaadus: tý jo, tak to je nádhera. já taky doufám, že se do Vánoc dočkám. Tak snad budu mít štěstí, teď ještě aby dobře dopadli ty testy a budu štastá. 🙂 a už jsou pohyby silnější? nebo ne? cejtí už manža?? 😀 jsem zvědavá co 😀

aaadus
27. nov 2009

houbik tady na konci stránky jsem se na to ptala
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

aaadus
27. nov 2009

klarka ne je to pořád stejné, takové šimrání a cítím zatím já. no však až dostanu pořádný kopanec do žeber nebo do plného močáku tak mě to nadšení rychle přejde 😅

kapka
27. nov 2009

to se kochám kočárkama...máte vybrané moc hezké kočárky... 😵 akorád já budu muset mít nějaký se čtyřma nafukovacíma kolama....jinak bychse po našich strašných cestách nikam nedostala.... 😅

houbik
27. nov 2009

aaadus: diky, tak super, tos me potesila 🙂 v pondeli ho vice prozkoumam, ted uz razim na chalupu..tak hezky vikend vsem a moc toho pres vikend nenakecejte 😉

aaadus
27. nov 2009

houbik pěkný víkend
kapka my taky bydlíme na vesnici a říkala jsem 3-kolku nikdy. ale jak jsem si u těch co mám vybrané přečetla není problém se s 3-kolkou brodit sněhem, jet na hory a tak. chce to se poptat v diskuzích holek které ten konkrétní kočárek mají 😉

blanka.k
27. nov 2009

Já sice nebydlím na vesnici, ale mám to na pole asi 50m, do lesa cca 10 min, a kamarádka s tou tříkolkou Perego s ní taky chodí do lesa 😉

zdenkapo
27. nov 2009

xxx.klarka já mám Baby Merc po TOmáškovi a je stále jako nový a ty pásy jak psala doli,tak u tohoto jsem to dávala postraně a nahoře šli jakoby zastrčit nebo jsem na to dala přepůlenou zavinovačku a byl na měkém

já kdybych si teď měla vybírat kočárek,tak bych šla asi do otočných koleček,ale máme takže to neřešim...

jo a holky ten Baby Merc máme ČERNOZELENÝ a v pohodě,takže toho bych se nebála,stejně na to musíte v létě koupit síťku a nějak víc mušek jsem neregistrovala a na černou taky nešlo nic moc víc slunce než na jiné barvy

lucik...
27. nov 2009

tak já pomalu mizím domky z práce 😉 Tak se tu mějte a moc toho nenakecejte nevím jestli se tu objevím 🙂
Aaadus doufám, že nám v pondělí ukážeš fotky prcka ze 4D 😉

aaadus
27. nov 2009

lucik... já doufám že bude co ukazovat. pěkný víkend

vladkaz1
27. nov 2009

cafte hotovo,umyla som komplet okna a poprala zaclony poupratovala komplet byt ,fuuu som unavena este vchod som umyla .. a idem nakupit ked neprsi ... neskor vas docitam

andelka
27. nov 2009

zdenka: Taky bych šla do otočných koleček, ale pak většinou ty kočárky nemají to, co po nich chci, no tak co nadělám.

klarka: já taky pohyby necítím. Ale všude píšou, že prvorodičky až tak kolem 20tt, tak máme ještě čas. 😉

helka1
27. nov 2009

Ahojky kecalky 😉 , neni sanca vas docitat tak aspon pozdravujem 🙂

Ja pohyby citim, tak intenzivnejsie take 2 dni, ale ja uz to mozem porovnavat z predchadzajuceho tehu, takze viem ze to pohyby su 🙂

aaadus
27. nov 2009

helka teď se dívám že máš dvojčátka 🙂 a jací byli malincí když se narodili. v kterém tt to bylo?

helka1
27. nov 2009

aaadus narodili sa v 33 tt, Adamko mal 2200g, Radka 1620g 😉

aaadus
27. nov 2009

helka ale jsou zlatí. jak se těší na sourozence?

zdenkapo
27. nov 2009

andelko tak na to nase používání klidně vydržim bez otočných a golfáče na výlety a do obchodu máme buggy fit trojk. otočnou 😉

helka1
27. nov 2009

Heh maju v tom riadny gulas, ked povieme ze babo, tak Radka nadvihne tricko a ukaze svoje brusko ze tam je babo, Adamko na nu skrikne ze Ata /takto vola Radku/ nie ! Mama babo a hned sa vrhnu na moje brusko 😀 .Ked sme priviezli kociar, tak bola bitka on, kazdy chcel tlacit, no museli sme ho schovat, bo bol neskutocny rev on 😅 😀
Ale v tych malych hlavickach im este nedochadza ze budu mat konkurenciu, dojde im to az mojim prichodom z nemocnice 🙂

aaadus
27. nov 2009

budeš mít doma dva malé pomocníčky 🙂 jen aby se nehádali že Adamko chtěl bratříčka a Radka sestřičku 😅 ale je to fajné, že když na ně nebudeš mít času třeba při kojení že si můžou hrát spolu. já bych dvojčátka chtěla moc, snad na druhý pokus už to výjde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre