Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
2. dec 2009

matrace mozu byt OK velkost, ale co sa tyka tej konstrukcie postielky, je strasne nizka..

ciknori
2. dec 2009

Nízká mi vyhovuje, nemám ani 160cm... 🙂

nikkka
2. dec 2009

no bude mi musiet stacit asi aj nizka..ine asi nevyrabaju..
a nie su tie postielky labilne?

ciknori
2. dec 2009

Já myslím, že je na výběr hodně... nevadila by mi nějaká poděděná, ale já spala v kovové a to je rachot, když se v ní člověk pohne 😀

aaadus
2. dec 2009

my budeme mít podobnou postýlku jako je tato, jen 24 let starou 😀
http://www.sambaby.com/79-detske-postylky-12060...

ciknori
2. dec 2009

Jinak všem gratuluji k dobrým výsledkům a čekajícím stále držím palce. Aji, tobě speciálně 😉 Pěkně odpočívej.

luciik
2. dec 2009

Tak jsem hodila photos, toho našeho klučíka 😀

aaadus
2. dec 2009

luciik tak ten se má čím chlubit 😀

luciik
2. dec 2009

To teda jo 😀 😀 😀 😀 Má být po kom 😀 😀 😀 😀

blanka.k
2. dec 2009

Ahoj holky,
gratuluji všem, kdo mjí dobré výsledky triplů a ví pohlaví atd. A díky za přání 😉
Dnes jsem tu měla návštěvu, dojela s kočárkem Perego a autosed.MaxiCoasi, tak jsem fakt zmatená 😅 Tak jsme snad 2 hodiny drandily po okolí, i popolní cestě k lesu, a hrozně mě to nadchlo, lehoučko se to ovládalo, a jak teď prd vydržím, tak lehoučké ovládání, nedrncalo to... já se opět a tudíž opakovaně zamilovala do PP GT3 😅 Manžel mě už asi odstřelí... 😀

xxx.klarka
2. dec 2009

luciik: týý jo, krásný fotečky. Gratulace 🙂 😉

luciik
2. dec 2009

Děškuju 🙂 Máme ještě DVD, tak zkusím pak nějak z toho vytáhnout nějaké jiné, jsou tam i lepší záběry, ale ten náš klučík je děsný neposeda, tak to dr. vždycky nestihl vyfotit 😀

aaadus
2. dec 2009

blanka a to jim ta sedajda pasovala na podvozek nebo to měli jenom tak zvlášť? já jsem pro PP rozhodnuta na 90%
luciik a kde jsi byla na ten 3D?

luciik
2. dec 2009

Adus, byla jsem ve Výškovicích, v Gynetu.

blanka.k
2. dec 2009

Adus - já jí právě ještě teď psala, jak to na to dává, protože jsem jí to říkala, že mi řekli, že to nejde, a ona, že je to 2 roky staráí sedačka po sestře, název neví, já si to pak půjčila a koukala na ní a jediné, cotam bylo na štítku a kódu bylo MAxi Cosi CAB... že by Cabrio? 😅

aaadus
2. dec 2009

blanka tak jestli ti napíše dáš mi prosím tě vědět? já mám sice vybraný PP celý komplet, i s autosedačkou a dávají k tomu zdarma moskytiéru, pláštěnku a podstavec na isofix. myslím že 2 autosedajdy se při 2 autech neztratí

blanka.k
2. dec 2009

Adus- jasně, písnu to. 😉 Při dvou auteh určitě je lepší mít 2, nemusíš to přehazovat,... 😉

nikkka
2. dec 2009

myslite ze by som mohla uz v 15tt citit nejake pohyby? nieco ma tak posteklilo v bruchu..ale creva to teda neboli, to je uplne nieco ine..podla mna je to skoro..ale asi to babo nebolo, lebo to bolo nejako vysoko..na to si este asi pockam..

vladkaz1
2. dec 2009

baby co budete mat dievcatko ,ak mate zaujem do inzeratov som svihla veci po Lucke ,len tak lebo ten chlapec snad nebude chodit v ruzovam pa .. inak dnes mam den D ,hruza mala je hrozne zla 😝 🙄
Inak vam prajem pekny den 🙂

kapka
2. dec 2009

holky díky, no manža si pořád myslí že se špatně doktor díval,že to bude kluk 😅
A je tu ještě někdo kdo čeká holčičku?

nikkka
2. dec 2009

ja by som tak strasne chcela dievcatko...ale ako to tu sledujem, asi v maji budeme mat vsetky chlapov.. 🙂
tento rok sa v mojom okoli rodili len dievcata, takze buduci rok bude chlapcensky...
ale tajne dufam, ze to bude baba...nechceme si dat povedat co to bude, ale neviem ci vydrzim, hlavne ked tu citam ako sa postupne vsetky dozvedate co budete mat...

aaadus
2. dec 2009

kapka zatím si jediná 😀

bramburka
2. dec 2009

Blanko, taky treba muze mit autoseacku, ktera na ten kocar nepasuje a vyhovuje ji to 😉

bibi13
2. dec 2009

ahojte, máme sa? ja som ešte v práci.uf! včera som tu stvrdla do ôsmej, dufam, že dnes pojdem tak o piatej, pol šiestej.. uvidíme.. ja idem na ten 4D na dalšiu stredu, dufam, že sa tam dozviem čo to bude.. neviem sa dočkať..

lucik...
2. dec 2009

Ahoj holky ☹ ☹ ☹
Tak bohužel víme prd.. Prtě sice bylo akční, dávalo ruce a nohy za hlavu 😀 ale to je tak celý... 😔 I když se pan doktor moc snažil.. Nakonec to po nás nechtěl ani plat protože sme fakt skoro nic neviděli, jen samá ruka, samá noha..
Tak má šanci 7.1. na velkym UTZ a 13.1. na 3D v hořovicích.. Jinak víme kulový protože moje doktorka to neřiká. 😔

nikkka
2. dec 2009

zevraj dievcatka sa nechcu ukazat..

lucik...
2. dec 2009

nikky no kéž by to bylo aspon devčátko 😀

aaadus
2. dec 2009

lucik... to mě mrzí, ale aspoň jsi prďolu viděla 😉

blanka.k
2. dec 2009

Adus - záhada rozluštěna, oni mají 2 auta a 2 sedačky a tu Maxi Cosi na PP ani nezkoušela...a mě bylo divné, že mi ještě ukazovala, kam se ta sedačka zaklapuje do podvozku, atd. Prý to ale vyzkoouší, jestli tam nebude třeba pasovat. 😉

aaadus
2. dec 2009

blanka aha. no já už jsem více méně rozhodnuta tak jak to má tvoje kamarádka. já budu jezdit autosedajdou PP a manžel s Maxi Cosi. ale si mě zastřeli když mu toto řeknu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre