Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
3. dec 2009

nara, vitaj !!! 🙂

nara
3. dec 2009

Tak já jsem rodila přes 20 hodin a to jsem pila čaj z maliníku, masírovala hráz a já nevím, co všechno a realita byla úplně jiná 😉

nara
3. dec 2009

Ahoj holky, teda tady ta diskuse frčí 🙂

skretik
3. dec 2009

Jeee tak to byl hezky rychly porod, to by se mi taky libilo,ale aby to vyslo na hodne brzy rano nebo pozdeji vecer, jinak bych asi porodila v aute 😀

vladkaz1
3. dec 2009

Ja som doslala prostenal o 8 smej rano a mala sa narodila 14.25 🙂 na jedno zatlacenie 😀 horsie bolo tie kontrakcie ,kedze som bola pripojena na kapacku ,lebo som mala streptokoka 😝

michalag
autor
3. dec 2009

skretik, ja som tiez chcela aby to bolo bud v noci, alebo vecer, ked bude drahy doma a vtedy to vyslo akurat tak ze drahy o 5:00 odisiel do roboty a to som este netusila ze sa nieco deje len mi bolo treba strasne na velku potrebu (tlaky na konecnik) a vtedy mi aj odtiekla plodovka (iba cast), tak som musela volat drahmu a dufat ze este neodisiel vlakom do BB., ale nastastie som ho stihla. Cesta mu na stanicu trva 20 minut dole kopcom a domov do kopca mu to trvalo 10 minut, chudak co tak bezal 😅 😀

nara
3. dec 2009

Můj manžílek děsně plašil, nejdřív si cestu asi 3x natrénoval, pak mi doma praskla plodovka a byla ještě spousta času, a než jsme vylezla ze záchodu, tak už bylo naložený a nastarovaný auto. Ještě, že neodjel beze mně 😀 . No a pak byl stejně ještě celý den čas... Teď už to zase začíná - snad nebudete zácpa - to by nám to místo 10 minut trvalo asi 17 😀

skretik
3. dec 2009

A kde vy jste rodili Naro? A kde budete rodit?

blanka.k
3. dec 2009

Ahoj holky, vítám tu nové těhulky 😉
Dnes nemám sílu vás dočítat, byla jsem na obědě s těhuleme z Brna v centru, tak jsem vymrzla a jdu spát. Ale musím se pochlubit, triplet etsty jsou negativní, nějak nevím proč jsem čekala, že to vyjde blbě, tak mám radost 😀

skretik
3. dec 2009

gratuluju Blani 😉 . A ty si taky byla pred tim na NT screeningu? Zavidim Ti,taky bych sla spat, ale nemuzu, jsem v praci 😖

xxx.klarka
3. dec 2009

blanka.k : Tak to jsi měla hazký den. Jinak moooc gratuůuji, mám radost i za Tebe🙂

blanka.k
3. dec 2009

Skretik -díky. Na NT jsem byla a právě jsme se domluvili s manželem, když triply vyjdou pozitivně, tak odmítneme plodovku a budeme věřit NT, že je vše v pořádku. 😉 Tak jsem ráda, že to řešit nemusíme. ty na výsledky čekáš?

skretik
3. dec 2009

Tak to je super, ja jsem prave NT mela taky v pohode a i kdyz si rikam, ze triple testy jsou casto falesne pozitivni a ze budu verit tem NT testum, tak jsem malilinko nervozni. Brali mi krev v pondeli a sestricka rikala, ze kdyz to bude ok, uvidime se 21.12 a kdyz ne, ze mi zavolaji, takze je to takove zvlastni,ted budu cekat az do toho 21.12, ale nepripoustim si,ze by to mohlo vyjit spatne (teda snazim se 😀 ). Ty si taky cekala na vysledek 14dni?

michalag
autor
3. dec 2009

blanka, gratulujem k dobrym vysledkom 🙂 😉

xxx.klarka
3. dec 2009

Holky, já se divím, že se tak nervujete když jste měli v pořádku NT. 🙂 Co mám říkat já když jsem na tom nebyla a teď čekám na triple. Myslím že když jste byli na NT tak není důvod se bát, určitě bych věřila více tomu než triplům!!! Ale bohužel, u mě taková možnost nebyla, tak budu nadále čekat a čekat.

michalag
autor
3. dec 2009

baby, neviete nieco o brisilde, gabap, dezyre, newyorkgirl??? uz sa davno neozvali, tak snad su vsetky v poriadku 🙂

blanka.k
3. dec 2009

Michala - díky 😉 Zrovna včera jsem koukala na Dez do alba, že po tom 8tt už tamnemá fotku, žádnou novinku :(
Skretik - já taky byla trošku nervózní i když jsem si říkala, že věřím NT, to je asi normální. Na odběrech jsem byla ve středu a v pondělí jsem tam byla pro nějaké papíry a už se setřička koukala, jeslti tam nejsou, že bývají do týdne 😉

skretik
3. dec 2009

Klarko ja mam takoveho zvlastniho doktora, on je vyborny, hrozne mi pomohl a myslim, ze hlavne diky nemu se nam tak strasne rychle podarilo otehotnet 😎 , ale on je zvlastni v tom, ze pry dokud nebude mimi na svete, ze nikdy nemame jistotu,ze to bude ok (to samozrejme vime),ale kdyz jsem se radovala z dobrych vysledku NT,tak mi rekl, ze tam mel pani, ktera mela tyhle vysledky dobry, pak jen hranicni triple testy, sla na amnio a downuv syndrom byl potvrzen, ze proste nikdy neni vyhrano,tak me malinko znervoznil,no 😖 , nevim proc mi to rikal 😕. I prvni 3.mesice nez jsem dostala prukazku (ve 12tt) se ke me vubec nechoval jako, ze sem tehotna, ani fotecku mi nechtel dat, ze pry je to 50:50, ze se muze potratit a pak bych mela doma fotecku a byla bych jeste vic smutna... no je proste zvlastni.

michalag
autor
3. dec 2009

blanka, ja som tiez kukala ale v passe ma ze budu mat chlapceka, tak neviem

michalag
autor
3. dec 2009

ale snad su naozaj v poriadku

xxx.klarka
3. dec 2009

skretik: to chápu, že máme každá strach, že není nikdy vyhráno, ale podle mě je zase zbytečné se stresovat, když to není vůbec potřeba. A hlavně mimínu to taky nepřidá, když se matka večně stresuje a je nervozní. Nechápu, proč Tě doktor takhle strachuje, taky bych se bála. Jsem radši když mi nic neřekne dokud nebudou výsledky. Já jsem dostala těhotenský průkaz až ve 13tt, kdy byli všechny výsledky v pořádku a mimí dobře rostlo. Doktorka mi jí dříve nechtěla dát, že ji dříve radši nedává. O fotečku jsem si řekla hnedka v 8tt, když jsem byla na 2 UTZ. Musím zaklepat, naštěstí mám takovou doktorku, že UTZ dělá při každé návštěve, což jsem ráda. Mimí dobře rostlo - sice bylo vždy o 3 dny mladší, ale to je podle mě tím, že jsem měla delší cyklus a ovulace proběhla až v 17DC. Tak si furt říkám, že když tak nic do teď nebylo, a ani když jsem nebyla na NT tak furt douám a věřím, že triple budou dobré. Kdyby ne, tak jsem se rozhodla pro amnio, i když by mi to zkazilo Vánoce, ale zase bych měla jasno na co se připravit a tak. Mimí bych nedala pryč ani kdyby mělo nějákou vadu, je to moje mimí a nedokážu si představit kdybych ho najednou v sobě neměla mít.

klaarka22
3. dec 2009

Teda holky myslete pozitivně skoro to vypadá že si to přivoláváte 😒 😉 nechte to u ledu a nemyslete na to 😉

lucik...
3. dec 2009

skreti to je jen dle mýho názoru mále pravděpodobné že když NT je OK že se pak potvrdí vada.. Přece jen je NT 90% a těch 10% tam je, ale proč bychom do nich patřili 😉 Nevěš hlavu, kdyby něco tak věř NT a je to.. Já kdyby něco tak stejně na na amnio nepůjdu, nebudu věřit testům které vychází velmi často špatně i když je vše OK 😉

ivka1603
3. dec 2009

Ahojte tehulky...som rada, ze vas zasa "vidim" Ja som dnes (s hrozou) zistila, ze mi zacina vytekat mledzivo...mala som mokre tielko, inak by ma to snad ani vo sne nenapadlo, ze tak skoro 😕

ivka1603
3. dec 2009

blanka, gratulujem k dobrym vysledkom z testov 🙂

ivka1603
3. dec 2009

ahoj Miska, co mas noveho?

lucik...
3. dec 2009

ivka ahojky 😉 Tak brzy 😕 To je možné jo... Tak doufám že mě se to tedy vyhne... 😖 😅

ivka1603
3. dec 2009

lucik, mne sa to stalo prvykrat, pri oboch detoch sa mi mlieko spustilo az na druhy den po porode a teraz takto skoro 😉 ....aspon je vidiet, ze plati, ze kazde tehotenstvo je ine aj kazdy porod je iny 😕

lucik...
3. dec 2009

ivko jo asi tak 🙂
holky tak já mizim z práce dom.. konečně a zítra už je pátek, jupíí 😵 😵 😵

ivka1603
3. dec 2009

lucik....tak sa maj krasne a pekny piatok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre