Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzz
6. dec 2009

caute, ja k vam tiez zatial patrim, aj ked podla skusenosti z prveho porodu, by som sa mala hned supnut do juna 🙂

pozeram ze riesite kociarik...to zatial nastatsie nemusim, ale pri prvom tehu sme s tym stravili mesiace....nakoniec vyhrala TEUTONIA Spirit...a ktorou sme veeelmi spokojny, akurat jedna nevyhoda,co som teraz zistila,neda sa na nu kupit skate...to ma stve...lebo Danko,urcite nebude vladat chodit peso, a hlavne bude vymyslat..no co uvidim...

xxx.klarka
6. dec 2009

Holky a teď jsem to cítila znova když jsem šla ze záchoda, tak jsem si stoupla na chodbě v klidu, a přitlačila ruku na břicho a jakoby se mimi od ni odráželo. Myslítě že jsem jen naivní nebo že to je fakt miminko?? 😀🙂

xxx.klarka
6. dec 2009

Michalag: Prosím změnu jména u kluka, chceme Lukáška. 🙂

zzuzullka
6. dec 2009

klarka, podľa mňa to sú určite pohyby, tak gratulujem že ich už takto pekne cítiš 🙂 ja ich cítim keď ležím alebo sedím v kľude zatiaľ tak jemnučko. a možno by som to cítila aj kebyže si pritlačím ruku na brucho ale nechcem sa zbytočne stresovať a pozorovať, ale verím že do vianoc to už ucítim silnejšie aj bez tej ruky 😀

bramburka
7. dec 2009

Atynkoa nechodis nahodou k Vávrové?

lucik...
7. dec 2009

Dobré ránko 😀 😀 😀

Za chvíli mě čeká v práci Aj.. Kdybyste věděli jak se mi nechce ☹

ciknori
7. dec 2009

Dobré ráno 🙂

ciknori
7. dec 2009

Dívala jsem se do tématu srpen/august 2010 a brzy by mohlo naskočit září 2010, mazec. 🙂 Připadáte si jako zasloužilé těhule?

bibi13
7. dec 2009

Dobré ránko prajem aj ja... už sa mi termín na 4D blíži..🙂

aaadus
7. dec 2009

Dobré ránko,
já už si užívám pohybů každý den - ráno,večer, kopance jdou pěkně cítít na ruku a břicho se krásně vlní 🙂
ciknori no že bych si připadala jako zasloužilá těhule to asi ne, to možná až mi naroste pořádný pupek 😀

doli1
7. dec 2009

ahojky holčiny
kde cítíte pohyby? já stále dost dole nevim jestli by neměli lést pomalu nahoru.řekla bych v úrovni močáku až to trochu zasahuje do chlupů taky to tak máte tak nízko?
zavidím my máme ultrazvuk až za dlouho ☹

aaadus
7. dec 2009

doli jj, já mám mimčo taky tak nízko. i dr na utz říkal že je prcke dost nízko. ale někdy mám bouli i kolem pupku. my jde na velký utz příští pondělí

ciknori
7. dec 2009

Ahoj doli, pohyby cítím taky nejčastěji v úrovní močáku. Třeba stojí a protahuje si nožky 😉
Jinak já hekám a funím už teď, to bude maso.
Dávala jsem manželovi přečíst ten deník těhule co tu byl na něj link a nechtěl mi věřit, že jsem to nepsala já, ty první čtyři měsíce. 😀

ciknori
7. dec 2009

Brňandy, kam se chodíte dívat na kočárky kromě toho Campusu?

doli1
7. dec 2009

ciknori já taky furt hekám už mám problém s botama manža mi říká že je zvědaví co budu dělat na konci.už ví co ho čeká a když už vyvádim v prostředku tak to vidí dost špatně 😀
jsem ráda že máte pohyby taky tak nízko.
já se děsně bojim toho 6 měsíce 😠

lucik...
7. dec 2009

doli proč 6měsíce?

michalag
autor
7. dec 2009

Dobre ranko tehulky 🙂
doli, ja tiez citim drobceka dost casto dole, ale ked lezim tak obcas ma kopne aj v oblasti pupka 🙂 😉 , ja si myslim ze je to oki

michalag
autor
7. dec 2009

doli, ja mam taky strach v 6 mesiaci ☹ 🤐

zdenkapo
7. dec 2009

ahoj holky

tak mě kope mimi různě po celém prostoru mezi podbřiškem a úrovní pupíku... asi nemá ale dost místa,protože prý mám zase méně plodovky...

proč se bojíte zrovna 6.měsíce?

doli1
7. dec 2009

u nás je taková vada že pokud je to holka tak naše tělo je nedokáže udržet.už po tři generace nikdo neudržel první holku.vždy v 6 měsíci začali rodit.já byla první koho donosili(jinak všechny umřeli ☹ ) tenkrát to dr řešili tak že mamku celkově zašili a nohama nahoře ležela 3 měsíce v porodnici a sestřence to začalo taky v 6 měsíci začala rodit ale ted už dokáži zázraky.porod zastavili a dali něco na podporu a sestřenka byla v porodce jen týden.dr dělají pokroky ale stejně se bojim.nejlepší by bylo vědět jestli je to holka jak si myslim nebo kluk.

lucik...
7. dec 2009

teda doli tak to je strašný... ☹ Ale určitě to bude dobré, neboj 😉

doli1
7. dec 2009

u šimona jsem nemusela nic řešit veděla jsem že to bude kluk ale ted si jistá nejsem a 6 mesíc vychází na svátky ☹ ☹

zdenkapo
7. dec 2009

teda doli to je děs,ale určo to bude dobré... to ti ani nedoporučil dr. plodovku,když je tam takové riziko? z toho by to jediného zjistili na 100% nabo taky na 3D utz pořádný.... na plodovku bych se ale také bála... tak si před svátkama skoč někam na ten 3D ať máš klid na duši,někde tě snad vezmou...

zzuzullka
7. dec 2009

Ahojte babulky 🙂

doli, to je strašné, ale musíme veriť že to dopadne dobre 🙂

ja idem teraz do poradne vo štvrtok, ale neviem či mi bude robiť aj utz keď mi ho robil pred týždňom. ale mohol by, lebo aj manžel by sa chcel ísť pozrieť 🙂

zzuzullka
7. dec 2009

baby, kedy vlastne začína 5. mesiac?

nikkka
7. dec 2009

zzuzulka, 5 mesiac zacina tusim 17.tyzdnom...

zdenkapo
7. dec 2009

zuzu hledej o pár stránek do zadu tam jsem dávala odkaz jak jsou měsíce těhu dle dní...

holky tak se mi líbí lehátko toto http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2... a taky toto http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=6... ale ještě hledám 😉 to první je o 5cm kratší a má ergosystém (prodyšné) a nemá vibraci oproti tomu druhému,tak nevim,ale tak je fakt,že tu vibraci moc nevyužijem,to máme starosti teda 🙂

aaadus
7. dec 2009

zuzul myslím že 17+6 začíná 5. měsíc
zdenka pěkné jsou ty lehátka, obě dvě, možná to první je hezčí

lucik...
7. dec 2009

Tak mě se líbí tyhle

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage......

ale víc to žluté 😉

zdenkapo
7. dec 2009

luci to vrchní nevim co je za značku,ale jde do lehu? to druhé je totéž od chicca relax and play jako mám ten první odkaz akorát v jiné barvě 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre