Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
14. dec 2009

lolita: Já jsem byla u své dr., byla jsem 16+6tt a říkala že to vypadá na holčičku, tak snad mi jí příště potvrdí. Koncem roku jdu na veliký do nemocnice, pak na 4D a pak ještě k mojí dr. Tak snad se na jednom z nich ukáže. Ale myslím si že to bude fakt ta holčička.
Takže tobě by se taky mohol ukázat.

lolita.9991
14. dec 2009

ja idem 28.12 do medicinkeho na morfologiu ,tak uvidime to uz bude 20tt

bibi13
14. dec 2009

troška zmením temu, ale stále neviem či mám kupiť trojkolku alebo štvortkolku.. ešte sa chcem spýtať, ked chodíte pozerať na kočíky (myslím čechy), nevideli ste niekde tu moju vysnívanu Bexu?

bibi13
14. dec 2009

myslím kočík.. 😉

zzuzullka
14. dec 2009

Ahojte babulky, ako sa dnes všetky máte? mne práve prišla kniha Ahoj, tati tak sa vytešujem, je fakt super. Som zvedavá čo povie manžel, keď si ju nájde pod stromčekom 😀

zajtra idem na gynu tak dúfam, že sa nám chlpaček znovu potvrdí 🙂

lolita, vitaj medzi nami, sa pekne rozrastáme, tušim je to tehotenstvo nákazlivé 🙂

klarka, ako si na tom s pohybmi, cítiš? dúfam, že už áno 🙂

xxx.klarka
14. dec 2009

Jéé, a koukám že dneska jsem začala 5 měsíc. 🙂

zzuzullka
14. dec 2009

bibi, ja budem určite kupovať štvorkolku. trojkolky sa mi ani nepáčia a už som počula hodne názorov, že sú nestabilné a dajú sa ľahšie prevrátiť a podobne

xxx.klarka
14. dec 2009

Tak omyl, až zítra 😀

zzuzullka: Zuzí já jí čekám taky každým dneska😀 jsem na ní zvědavá jaká bude. A jak se bude drahý na ní tvářit.
Zuzí jinak pohyby nic, nevím, buď je neumím zaregistrovat nebo nevím. ☹ Ve středu začínám 19tt, začínám se obávat .....

lolita.9991
14. dec 2009

bibi aj ja cchem bexu,a trojkolku chcem, 😀

zzuzullka
14. dec 2009

klarka, neboj niektoré cítia až v 21tt takže žiadny stres. ja cítim stále len slabučké a keď som v kľude, keď mám napríklad moc aktívne črevá tak neviem rozlíšiť čo sú črevá a čo je mimi a teraz som mala 2 dni pauzu, že som drobca necítila, sa mu asi nechcelo.ja som začala v sobotu 5-ty mesiac tak sa vytešujem ale dnes som sa vážila a zasa som schudla takže už mám -7kg a stále len chudnem ☹ tak som zvedavá čo mi zajtra gyndr povie

lolita.9991
14. dec 2009

svagrina ma 3kolku a je spokojnaa a je to stabilne tak neviem ,este mam cass

xxx.klarka
14. dec 2009

zzuzullka: To doufám, že je brzo ucítím, at jsem klidnější. No to není moc dobrý s tím tvým hubnutím, furt Ti je zle?? To tě doktorka asi moc nepochválí, se za chvíli ztratíš prosím Tě!!! Já začínám zítra, už aby bylo toho 29, abych viděla mimí a doktor zjistil jestli je vše ok na tom velkém UTZ.

bibi13
14. dec 2009

ja sa stále neviem rozhodnuť či B3 alebo B4.. páčia sa mi obidve.. uf ☹

zdenkapo
14. dec 2009

holky já kdybych teĎ měla kupovat kočárek,tak asi trojkolku... golfky máme buggy fit a jsme spokojení,jinak kočárek máme ten Baby merc,pro ty co nedočítají 😉 a je fakt super,mám ho v albu

album postupně doplňuji,dle času 🙂

zzuzullka
14. dec 2009

klarka, už ma to začína pekne znepokojovať tie nevolnosti. keď ešte pár kilo schudnem tak ma ani nenájdu, už teraz som pochudnutá v tvári, ruky a nohy sa mi stratili a brucho nerastie. odkedy som sa vážila naposledy tak som za 2 týždne schudla 1kg a takto to ide so mnou stále. tak dúfam, že ma nepošle teraz pred Vianocami do nemocnice.

bibi13
14. dec 2009

lolita a videla si tu bexu na živo?

xxx.klarka
14. dec 2009

zzuzí, no nechci strašit. Ale ještě půjdeš furt dolu s váhou, tak je to docela dost možný. I když sestřenka zvracela celých 9 měsíců, ale takhle rychle dolů nešla. Musíš se snažit co nejvíce jíst, aby jsi už nehubla. Je to těžký vím.

lolita.9991
14. dec 2009

kamoska ju ma a je spokojna takze pretoi som sa rozhodla aj ja pre nu

bibi13
14. dec 2009

lolita hej? a vieš mi povedať výšku od zeme po rukoväť v strednej polohe? resp. stála si pri nej a bola v pohode? aku máš výšku? ak to teda nie je tajomstvo.. 😉

antynka1
14. dec 2009

Ahoj holky,
ještě k tomu nachlazení - v těhu se to nemá přehánět s vitemínem C - protože namísto aby tělo nadbytek vyloučilo, tak jde o mimíska a ten si s tím poradit neumí. A teploty srážet nad 38.
Já budu mít kočárek tříkolku. Je to asi o zvyku.
A Zzuzllka, zkoušela jsi nějaký ty nutridrinky? A co ti na to řekly v poradně?

yanika
14. dec 2009

Ahojte, pekny dnik vsetkym, aj novym prirastkom 😉 lollli...
Ku kocikom: doteraz som bola presvedcena o klasickom 4kolesovom hlbokom kociku (ale zatial som okrem inglesiny na iny nenatrafila) a vcera sme boli v Madarsku a vyskusala som si Peg Perego GT3 a bol super, tak neviem 😅
Myslim ze blanka si ho kupila, tak ju tu musim vymaknut a popytat sa...

lolita.9991
14. dec 2009

vysku mam 173,vies co nestala som pri nej,ale aj co som kukala na obrazku tak sa mi zda vyskovo akurat,neviem ved podla rozmerov kocika to nevies nejak zistit tam pisu ja vysku

michalag
autor
14. dec 2009

Ahojte tehulky 🙂 🙂 🙂 ,
prajeme krasny slnecny dnik 🙂 😉

zzuzullka
14. dec 2009

antynka teraz som už 2 týždne nebola v poradni, idem až zajtra tak čakám čo mi na to povie doktor a popýtam sa ho na tie nutridrinky. ja som už z tej hladovky fakt unavená a vyčerpaná a možno s tým súvisia aj tie moje problémy s točením hlavy aj na to sa ho musím spýtať. šak ja nedokážem ani obed uvariť, minule som robila palacinky a tak sa mi tá hlava točila, že som si musela medzi každou palacinkou sadať...strašné niečo 😠

janulka04
14. dec 2009

ahojte....smiem sa pripojit?
my cakame mrnuska koncom maja... 😉

michalag
autor
14. dec 2009

janulka04, jasne ze smies, vitaj medzi nami!!! 🙂

zzuzullka
14. dec 2009

janulka, vitaj medzi nami 🙂 , ako sa ti tehulkuje?

michalag
autor
14. dec 2009

lolit, pridala som ta do tabulky 🙂

janulka04
14. dec 2009

dakujem za privitanie...mne uplne super...ja ani neviem, ze som tehu, kebyze mi mrnus tak intenzivne nebublinkuje...
ale zuzka, citam, ze tebe nie moc dobre...tak dufam, ze to cim skor prejde, aby si si mohla tehulkovanie uzivat 😉
ja som pri ma´lych tiez zozaciatku chudla...zvracala som do 6.mesiaca a schudla 10kil...bola som aj casto v nemocnici..potom som to dobehla a pribrala dvadsat 😀 😀 😀
ale nemavala som tocaky..tie mam obcas teraz, ale pripisujem to skor pocasiu, ake u nas vadne..vtedy som mavala strasne migreny ☹

lolita.9991
14. dec 2009

michalag dik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre