Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
15. dec 2009

zdenka: Taky pak asi koupím tuhle, ještě uvidím. Je pěkná, musím popřemýšlet. Zavinovačku s tím kapsářem jsem objednala, tak teď musím doufat, že mi příště neřeknou že to je klučík. 😀 Jinak bych jí mohla zase prodala. 😀

Michal: Tak to mě mrzí, snad se z toho brzo dostanete.

mishutka
15. dec 2009

Já chci taky tu zavinovačku Emitex do autosed. na jaro to bude skvělý aspoň prcek nebude muset být tolik navlečený 😉
Jinač máme zelenou rychlozav.

blanka.k
15. dec 2009

Ahoj holky,
si přijdu jak hypochondr, jsem nakráčela k obvodní, že už od neděle nespím bolestí, jak mě bolí ruce a že dnes už mě bolí od ramene ke konečkům prstů, ty mi jeetě ke všemu brní, ale že nikde jsem neupadla, neprochladla, pohyb na to vliv nemá, na dotyk taky nebolí, že nevím co s tím, vnoci je to nejhorší, to se fort budím bolestí....a ona, že to jsou těhu hormony a že prý jeslti nejím nějaké mama vitamíny, kde je hodně B vit., tak já že jo, ale B tam mmoc není, ale že jím týden Mg a vit.B v koňských dávkách kvůli křečím a bylo jasno. Prý to sice utlumí bolesti a stahy dělohy, ale zároveň to tlumí činnost "normálních" svalů, ktwrým jinak nic není a ty na to reagují tou bolestí a brněním 😠 kdo by to byl řekl.... 😅 od neděle jsem si snížila dávky na 4 tbl denně (protože Šaratica proti tomu hadr 😀 ), tak prý snad tělo brzy pochopí, že dávky jsou měnší a zareaguje, ale prý je možný že to bude bolest dokud to mg úplně nevysadím, tak mám krém na bolest 😅
Mishut - ten svetřík jsem min. měsíc koupila taky 😀 A dnes mi došel balíček, nová mikča za 29,- + poštovné 😀

blanka.k
15. dec 2009

Klárko - já zas doufám, že to u nás nebude holka, už mám objednány z Aukra různé kalhoty, mikiny, atd. 😅 Vše modré, béžové, hnědé, zelené,... 😅

mishutka
15. dec 2009

blanka.a za kolik jsi koupila ten svetřík?
Ty nemoci či co to je jsou maras ☹

Já se zas cítím znuděně a furt mám pocit, že mi něco chybí, že nejsem spokojená 😀 Hlavní je že si to uvědomuju!!!! 😉

terkajesterka
15. dec 2009

michalag - zkus homeopatika Homeovox, to je na bolest v krku.
Mně gynekolog říkal, že na bolest v krku můžu v podstatě všechny prodejné cucací tablety, jako např. Septolette.

xxx.klarka
15. dec 2009

blanka.k : 😀 hezký, aby jsme pak spolu neměnili hele😀 nééé, já věřím tomu že to bude holčička. Nějak to cítím, ale nevím jak😀 a když řekla dr. že to na ní vypadá tak jsem byla štastná jak blecha:D

zdenkapo
15. dec 2009

ty jo Blani,tak já beru furt 6tbl. denně a naštěstí teda žádné vedlejší účinky nemá

Mishu jj,ta zavinka je super v té letní verzi s kapuckou a za ty peníze oproti jiným značkám super,jsem s Emitex spokojená,máme i zimní fusak combi- ještě by se tam letos vešel i Tomášek,často jsem ho prala a je pořád jako nový 😉 a jakou chceš variantu? mě se líbí snad všechny,ještě popřemýšlím,ale asi ta oranžová by ladila k zelené nejvíc,no

jdu dát Tomáška spát a v 16:30 kadeřnice-už se nemůžu dočkat

michalag
autor
15. dec 2009

babenky dakujem, snad to aspon do Vianoc prejde

blanka, skoda hovorit o doktoroch ... ja som na poslednej poradni Dr. hovorila ze ma boli bedrovy krb a ze vzdy je to po dlhsom case lezania alebo polosedu a on mi povie to je len roztahovanim maternice ... skoro ma piclo, ved ale asi nie je normalne ze sa neviem vyrovnat a takmer postavit z gauca, inak ked sa rno zobudim tak to je oki ... ale zda sa ze mi to pomaly ustupuje

zdenkapo
15. dec 2009

Blani no, tak bys to schovala pak na malého brášku no 🙂 taky mám účet na aukru,tak budu muset prohlédnou nové mimi věci- dobré,že si nebudeme konkurovat,že? 😀

michalag
autor
15. dec 2009

inak aj mne sa paci letna deka Emitex 🙂 tak potom si ju snad po Novom roku objednam

blanka.k
15. dec 2009

Mishut - 125,- 😉
Klárko - snad výměna nebude potřeba, my taky nějak od začátku tušíme a chceme kluka a na NT+ byl odhad kluk, tak už s tím nějak počítáme 😅
Zdeni - a jíš jen magnesium nebo taky máš nějakou tu kombinaci s vit.B. Tam totiž v příbaláku je, že těhuné kvůli vysokým dávkám vit.B mají jíst max.2tbl denně 😅 A mě dnes obvodní říkala, že to spíš zlobí to B v těch tabletách než Mg.... pozítří jdu ke gyn. tak jí zkusím říct, ať mi předepíše jen Mg. nebo třeba vymyslí něco jiného....

mishutka
15. dec 2009

zdenka:barvu nevím jestli podle kočárku zelenou nebo podle sedačky a to nevím jakou barvu sed. mě se líbí béžová 😅

michalag
autor
15. dec 2009

krb=klb

zdenkapo, tak tu zmrzku racsej skusat nebudem 😝 😀

xxx.klarka
15. dec 2009

blanka.k : vím a taky počítám s holčičkou a už jsem na ní začala nakupovat. Mě to řekla minule na UTZ, tak 29 jdu na velký, tak snad to potvrdí a pak začnou nákupy ve velkém. 🙂

mishutka
15. dec 2009

Držím palce ať vám ty holky výjdou!!!!!

Zdenka.tobě říkaly, že tam nejsou kulky vidět, nevíš jestli by šli vidět když jsou ještě někde na cestě???
Někde jsem četla, že kulky klesají později.....

To je jenom dotaz páč mě to zajímá. U nás byl jasná pinďour 😀

mishutka
15. dec 2009

Jasný!!!! 😀

terkajesterka
15. dec 2009

holky 😉 mojí kamarádce celé těhotenství říkali, že čeká holčičku a nakonec vylezl chlapeček 😀
tak prrrr s nákupy, nic není 100% 😉 ani ultrazvuk.

mishutka
15. dec 2009

tak péro ještě poznáme 😀 to už snad neupadne 😉

blanka.k
15. dec 2009

Zdeni - no nevím, teď jsem tam objednala žlutý župánek, to je i na holčičku 😀 bože, aťmi aspoň na čtvrt roku vypadne internet, nebo mě to Aukro zničí 😀 😀 😀
Klárko - já jdu ve čtvrtek dopordany, tak jí zkusím poprosit, jestli tam něco nevidí a 23. jdeme na velký, tam už ho rpostě musí nějak otočit, přtočit a vykoumat, jinak se odtam nehnu 😀

terkajesterka
15. dec 2009

no 😉 tak to asi neupadne, ale jen jsem chtěla napsat, že se nelze 100% na všechno spoléhat.

mishutka
15. dec 2009

terka:tak to je jasné,na tom 3D to musí být 100%,on to ještě něčím přeměřovat, že to není pupečník nebo končetina.

terkajesterka
15. dec 2009

😀 😀 😀 3D je asi přesný a je tam víc vidět, můjd dr. má jen normální utz, na 3D jsem nešla.

doli1
15. dec 2009

mishutka nejsem si jista ale myslim že kuličky jdou do šourku až někdy před porodem.nevim v jakém týdnu ale ted určitě ještě nee.
já jdu zítra k dr a trochu se obavám.kámoška mi potvrdila že moje tlaky v břiše jsou vztahy dělohy(v neděli po hodině) ale že většinou nevedou k otevírání.do 6 měsíce krok a začínají problémi 😒

xxx.klarka
15. dec 2009

tak já jdu na velkým 29.prosince, 5.ledna na 4D a 7.ledna do poradny, tak počítám že na jednom z těchto 3 se musí ukázat. 😀 a kdyby náhodou to byl klouček tak to holt pak zase prodám 😀

blanka.k
15. dec 2009

Nás objednali na 4D až 21.1., tak doufám, že se ukáže pindík už teď před vánoci, jinak pak čekat ještě měsíc by mě asi hráblo 😅 Hlavně pokud by to byla holka, protože plánuju po vánocích nálet do obchodů na výprodeje 😀

mishutka
15. dec 2009

Doli.neplaš! "Nač stahovat kalhoty když ......." 😀

Mě tchýně furt strašila s tou teplou vodou v těhu, možná je to pravda ale zatím se to nepotvrdilo 😉

U mě se zatím nepotvrdila žádna báchorka(ťuk,ťuk)....

blanka.k
15. dec 2009

Mishut - tak ta teplá (jako že fakt hodně, takže teda spíš horká), může způsobit v 1.trim. nějaké vrozené vady (stejně jako třeba horečka, prostě to způsobuje přehřátí ) a v vyšším stupni může podpořit porod (potrat), proto taky dřív když chtěla ženská se zbavit mimča, tak se naložila do horké vany a pak ješetě třeba hopsala někde venku 😅 Ale normální koupel (fakr ne horká vana) by měla být teď ok...mě to teď poseldní týden hodně pomohlo na ty křeče v břiše, prý je to jak s poslíčkama, na ty je to taky dobrý, budˇvana nebo aspoň sprcha na bříško 😉

lucik...
15. dec 2009

já jsem se koupala v horké vodě a koupu se doteď, jsem na to zvyklá od mala... a žádné problémy se neprojevily, tak věřím že to bude OK 😉

terkajesterka
15. dec 2009

já se taky normálně koupu a nic mi to neudělalo, leda mě to pěkně zahřálo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre