Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishutka
18. dec 2009

Ahoj, já Vám psala než mi dopoledne kleknul net, že jedu do obchodu okouknout kočár x-lander a jestli tam sedí Maxi Cosi na 100% 😀
Že si ho koupím po Novém roce 😉

Tak už jsme zpátky a máme kočárek doma!!!!!!! 😅 😀
Chtěli jsme původně zelený, ale ten nám prodali ☹ tak máme oranžový a je super!!!!!

Dám foto dom albíčka 😉

Jo a MAXI COSI Cabriofix pasujou na 100% máme adaptéry a teď čekáme až jím přijde kolekce 2010 😀

andelka
18. dec 2009

hepi: doktoři určitě ví, co dělají. hlavně aby ti bylo brzy zase dobře 🙂

lucik: Kde to miminko schováváš? 😕 😅
Chuděrka malá. Ale určitě se o ni pěkně staráte, tak bude brzo zase fit 😉

mishut: Gratuluju k dobrému kupu 🙂

aaadus
18. dec 2009

hepinka taky nemám zkušenost, ale doktoři asi vědí co dělají 😉
lucik... to mě mrzí ☹ ale teď už bude líp, chvíli bude trvat než se z toho vylíže a pak bude zase hej 😉
mishu no tak to je super. já jen čekám až bude po novém roce a taky jdu kupovat
taky jsem hodila dnešní fotku břicha do alba májovek

mishutka
18. dec 2009

aaadus:už víš jaký a kde???

aaadus
18. dec 2009

mishu Peg Perego GT3 v Ostravě. Příští týden se na něj jdeme podívat, se těším jak malá až si s ním pojezdím po obchodě 😀

lucik...
18. dec 2009

aaadus Peg Perego GT3 schvaluju 😉 Taky budeme kupovat, jen čekáme až budem vědět pohlaví 😉 A nevíš za jak dlouho jí bude líp a kdy bude moc být už venku?

andel teď už mám trošku větší 😀

vladkaz1
18. dec 2009

lucik a uz si v poho?
idem kuknut na vase nadherne bruska 🙂

aaadus
18. dec 2009

lucik... já fur nevím jakou barvu, mi se líbí všechny 😀 nevím za jak dlouho jí bude líp, ale psi se uzdravují rychle. a v těch mrazech bych jí hned ven asi nehnala, jedině vyčurat a rychle dom. a jak jí je po narkoze? tomu našemu hafanovi trvalo do druhého dne než se z ní vzpamatoval. aj se chudák doma počural protože nemohl chodit

lucik...
18. dec 2009

aaadus myslím že to nese statečně občas sice kníkne ale jinak se i sama postavila a šla se projít - tak dva metry 😀 Ale tak týden stačí ne.. 😖

vladko už je mi celkem fajn, jen mám rýmu 😀

lucik...
18. dec 2009

aaadus no já taky moc nevim.. 😀 Pro holčičku bych chtěla asi růžovou korbu a sedačku a červený sporťák a pro kluka asi to kiwi nebo cedro 😉 ale ani ta šedá není špatná

vladkaz1
18. dec 2009

Lucik davaj si na seba pozor teda aj ostatne .. 😵
Ale brusenko mas mini pidi brusko ...a ja by som pri tebe bola jak v 8 smom 😀 ja priberam len do brucha 😝

aaadus
18. dec 2009

lucik... myslím že týden bude stačit. nebo co vám řekl doktor? a musí nosit takový ten límec?

aaadus
18. dec 2009

lucik... no já právě sebou vezmu metr a změřím si starou navettu i tu xl a která bude větší tak tu vezmu. ale více se mi líbí ty barvy nové, jsou takové jemnější mi připadá. ta šedá se mi taky líbí, doufám že je na prodejně budou mít všechny na čumendu. na živo jsem viděla jen červenou a málem jsem si u toho vykroutila krk jak jsem za tím kočárkem ohlížela 😀

lucik...
18. dec 2009

aaadus manžel se z toho všeho doktora neptal 😀 Ale zítra tam jedem, tak se zeptáme. No zatím ne, protože jen leží, ale pak ho bude mít.

vladi, budu neboj 😉 no já za to nemůžu, ale to už mám k dnešku (20+6tt) nahoře 6kg

lucik...
18. dec 2009

aaadus jaké nové barvy?

aaadus
18. dec 2009

lucik... tak to jsme ve stejném tt, jen teda já mám to břucho větší no 😅

aaadus
18. dec 2009

lucik... no navetta xl má nové barvy, zelená i oranžová jsou více krémové a ten zbytek je vždy kombinace nějaké barvy s bílou

aaadus
18. dec 2009

mishu vidím že už máš i koho vozit v kočárku 😀 můžeš jít hned vyzkoušet jak se jezdí ve sněhu 😀

lucik...
18. dec 2009

aaadus já ale kecám vlastně 😀 Já jsem totiž 19+6 tt 😀 😀 😀

aaadus
18. dec 2009

lucik... ale termín máme jenom o 1 den, tož to výjde na stejno 😀

lucik...
18. dec 2009

no já mám podle UZ 8.5. 😀 10.5. je dle PM 😉 ale na stejno to vyjde, den, dva nebo tři, to je fuk 😉

xxx.klarka
18. dec 2009

andelka: dělám to v photofiltre studio x, foto zmenším a pak je kopiruji vedle sebe. Nebo to jde i vkládat takto do malování.

zítra jede táta do toho Polska, tak snad budou mít ten kočárek🙂

ciknori
18. dec 2009

Ahoj 🙂
Lucik, to je legra, jsme na tom skoro stejně - já mám podle UZ 7.5. a podle PM 11.5. 😀

mishah
18. dec 2009

Ahojky, hezký páteční večer 😉nestíhám vše dočítat...
Luciku:držím palečky s pejskem ☹ ať je brzy v pořádku. Znám to,měli jsme fenku boxera a ta měla pořád něco, byla na několika operacích,chudák..
Já jsem dneska byla na kontrole u dr, tripple testy byly OK 🙂 tak z toho mám radost,navíc příští týden 23.12. jdem na velký UTZ do nemocnice, tak se docela těším 🙂 jen doufám,že bude vše v pořádku.
Dr mi zas napsal to Magne B6+aktiferrin(železo),že prý jsem na hranici chudokrevnosti☹

mishah
18. dec 2009

Barčo, držím palce,at jseš v pohodě a žádná nemocnice se nekoná 😉

andelka
18. dec 2009

Luci: 6kg? A kaj to máš? 😕 No na to větší bříško si fakt počkám 🙂

Klarka: díky, zkusím to. A o kočárku pak poreferuj. My ho pojedem kupovat do Polska až na jaře, snad to bude stačit. Bysme ho dřív neměli kam dát 😒

Mishah: Gratuluju k dobrým triplům 🙂 Jé, na velký UTZ jdu o den dřív, 22.12. a taky se moc těším. I když budu muset hodit s doktorem řeč o problémkách (tvrdnutí břicha, výtok). Ale hlavně uvidím mrně, to je nejdůležitější. A železo jsem nafasovala taky.

michalag
autor
18. dec 2009

Ahojte
baby mna asi porazi 😒 ☹ ... preco sa na mna vsetko sype akurat teraz ked som tehu ☹ ☹ ☹ 😠

michalag
autor
18. dec 2009

mishah, tak super ze vysledky z tripplov su oki 🙂

mishah
18. dec 2009

Jo a teda mám nahože 1 kg🙂))tak doufám,že to nepůjde kosmickou rychlostí...u malého jsem přibrala cca 10 kilo(jenže jsem nejprv 4 zhubla,teď vůbec nic, jak mi nebylo ani špatně 😀 )..a jak tu někdo psal.břicho mám taky jak minule konec 6.měsíce... 😀

lucik...
18. dec 2009

anděl taky mě ráno málem ranila mrtvice když sem vlezla na váhu 😀 Ale mám to hodně v bocích - protože i přesto že břicho nemám, tak nezapmnu skoro žádné kalhoty, některé jen tip top.. A taky dost v prsou.. Dříve jsem měla přes prsa 75 a teď mám 94 takže trošku šok 😀 A taky v pase.. To jsem měla vždy 63 a ted mám 74 😀 No sranda je to, se takhle měřit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre