Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
21. dec 2009

A jinak Doli graguluju k holčičce.. pamatuju si, jak si zezačátku psala, že to bude určo zase chlapeček 😀
Andi89 .. tak já přibrala hodně ☹ z výchozích 58 kg mám už 69 ☹ ... Ale všichni co mě znají mě uklidňují, že to mám víceméně v břichu, protože jsem se nezakulatila v obličeji 😀 Teda kromě břiška ještě prsa, zadek, stehna... Ale pořád se vejdu do těhu riflí a sukně, které jsem si koupila na začátku... ale ta váha mě tak děsííííííí ... kam toto ještě povede 😀

aaadus
21. dec 2009

adelka pěkný pupík už máš. já mám nahoře 1,5 kg nad svou původní váhu, celkově 3,5 kg. nám se taky povedlo napoprvé, byla jsem z toho docela vyjukaná a dvě noci nespala jak se mi všechno honilo hlavou
dezyre a co vám objevili na velkém utz? ono se to určitě spraví 😉 a to ti věřím že se na PN těšíš, já jsem na ní od začátku a ten stres mi vážně nechybí 😀

aaadus
21. dec 2009

dezyre jestli si měla v práci stresy tak si možná přibrala i z toho. teď se hodíš do klidu, budeš mít čas jíst pravidělně a váha určitě nepoletí nahoru takovou rychlostí. nebo nezadržuješ vodu?

janulka04
21. dec 2009

dezyre....neboj, ja som pribrala len 4kila, zato na mne su dost vidno praeze v bokoch, prsiach a zadku a vyzera to, ako by som pribrala aspon 10 kil....
takze ti blahozelam k skorsej materskej dovolenke a drzim palceky, aby boli ostatne vysetrenia v poriadku 😉

doli1
21. dec 2009

dezyre dobře si na tebe pamatujem.vítej zpět a pěkně piš.
ze začátku ano těšili jsme se na marečka ale kolem toho 12tt jsem začala pocitovat holčičku kolem 17tt dokonce i táta uznal že to bude asi holčička a dnes to potvrdili.

copak prckovi je našli nějaký roštěp?

bramburka
21. dec 2009

Dezyre ahoj, copaj mate za problemek? snad nic vazneho, me ted nejak tvrdne bricho, kdyz se vic namaham, no , ale vanoce, mala a k tomu rekonstrukce bytu a jako mam lezet?

dezyre
21. dec 2009

Roštěp naštěstí ne .. to už by byl asi konečný verdikt 😢 😢 ale paní doktorce se nelíbil .. cituju přesně ze zprávy ... zadní roh pravé postranný komory mozkové má nějakých 9,77 mm, což jak mě poučila je na hranici, a musíme to pohlídat, jestli se to nebude zvětšovat, pokud ano, znamenalo by to, že by mu to tlačilo na mozeček a muselo by se to prý nějak "řešit" Během toho měsíce by se to mělo srovnat, nebo dokonce zmenšit .. asi je vše ve vývinu .. Ale povídala, že se ještě nesetkala s tím, že by se to nesrovnalo 😉 .. Takže věřím, že to bude dobré ..
Já Vám ani nevím z čeho jsem tak nabrala, protože jím dokonce míň než před otěhotněním.. a normálně funguju jak jsem vždy fungovala.. myslím jak v práci, tak v domácnosti, takže ani pohyb jsem neomezila.. ale prsa mi poskočila z větších áček na malý déčka 😀 😀 a boky se mi taky trochu rozjely ;).. ale nepozoruju na sobě žádný jiný "špeky"

dezyre
21. dec 2009

Brambu.. a jak se to tvrdnutí břicha pozná? .. Mám pocit, že ho ani měkké nemám 😀 ale prý to strašně bolí.. Jinak já už mám na vánoce vše hotové jupííííí... v sobotu jsem napekla svých 6 nepečených druhů cukroví 😀 a samozřejmě něco dostaneme od našich.. v neděli jsem uklidila.. vyvětrala a dnes ležím s nachlazením a za chvíli si asi šlehnu svoji povolenou půlku paralenu za půl dne 😝
Brambu.. moc rekonstruujete? .. teď před svátkama? 😨

doli1
21. dec 2009

dezyre já mám taky tvrdnutí a nebolí to spíše je to takoví nepřijemný tlak a začne se mi špatně dýchat ale nebolí to jen je to nepřijemné

blanka.k
21. dec 2009

Ahoj holky,
Dezyre - ahoj, to jsem ráda, že "žiješ", několik rát jsem na tebe vzpomínaly, i na jiné těhule, že snad jste v pořádku. budu vám držet palce, aby byl malý ok. Nás čeká Prenatal ve středu 😉 takže tfuj, tfuj, ať vám to za měsíc dobře dopadne 😉
jinak po týdnu jsem se vyhrabala z předávkování vitamíny, které mi způsobil úžasný doktor z Obilňáku (no ještě, že chci rodit jinde 😅 ), teď beru normální dávky a super, a nevím, jetli je to tím, ale co beru Mg, tak jako když utne, ale přestala jsem v noci (až na výjimku) chodit na WC, předtím jsem chodila, 1-2x min.za noc, někdy i častěji 😅 A samoz na bolení břicha, tvrdnutí a křeče to zabvralo hned taky 😉 Dočítat posledních X dní nemám sílu, tak doufám, že jste všechny v pořádku a tohle jsem sem asi nedávala, takže všem ŠŤASTNÉ A VESELÉ a hlavně všem hodně zdraví pro vás i mrňousky 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 😉

blanka.k
21. dec 2009

jo a byly jsem kupovat nějaké vínko na jednu oslavu a v Tesku měli 50% výprodeje, tak jsem koupili asi 6 věciček ve velikosti 0M do porodnice 😀 Ale už neměli všechno v té velikosti, tak zítra chci do druhého Teska 😀

aaadus
21. dec 2009

dezyre zkus si koupit rybí olej v kapslích, já ho baštím od začátku (sice ne každý den jak bych měla 😀 )
blanka jééé, to ti závidím že nechodíš v noci na WC, já se budím pořád a už mě to pěkně prudí když musím vylízat z pod zahřáté peřiny do takové kosy. a pěkné PF 😉

aaadus
21. dec 2009

já byla v Tescu v sobotu, úlovky v albu. ale ještě zajedu do jiného, tam mají větší výběr pokud už teda nebude všechno přebrané

dezyre
21. dec 2009

Holky.. tak to já neznám v noci chodit na wc 😉 docela pozoruju, že celkově chodím málo na malou.. i když piju docela dost.. tak třeba celé dopoledne nejdu 😒 Vitamíny jsem teda přestala brát už v nějakém 12tt - 13tt a teď spoléhám jen na ovoce, jídlo - ořechy, luštěniny, jogurty
Díky moc Blani 😉
aaadus a nacopak je ten rybí olej dobrý? ...

blanka.k
21. dec 2009

Aduš - ono to je asi tím Mg, protože to tlumí činnost svalů (nejenom té dělohy), tak předpokládám, že i toho močáku... 😉 fakt je to super, mě se taky nikdy nechtělo z pelechu 😀 Já pro změnu v Tesku ulovila neutrální světlounce krémovou sadu s medvídkem, jinak taky u nás jede modrá, jestli ve středu řeknou, že na NT se netrefili, tak má holčička smůlu, bude v modré, zelené... 😀

bibi13
21. dec 2009

čaute čaute.. mne dnes prišlo to lehatko.. je kráásne.. sa teším.. čo sa týka toho wc v noci, tak mám obdobie, že chodím na wc a niekedy zase spím celu noc.. no sranda.. celý víkend bol na prd, kopec stresov a drobec sa neozval.. sem tam nejaký kopanček bol ale to je všetko.. som z toho riadne nervozna.. dufam, že som m nejako neubližila.. ☹

blanka.k
21. dec 2009

Bini - to modré je krásné.... 😉 A dá se dát i do lehu, aby šlo i na malinké mimčo? Drbek je určitě v pohodě, já taky mudr. říkala, že mě zatím kopl jen párkrát, většinou jen ráno a večer a prý je to ok, že se to teprve pořádně rozjede 😀

bibi13
21. dec 2009

jasne, dá sa dať do lahu a ta cena je uplne super.. a tie hračky su tam zlatunke..🙂.. ked to videl svokrin pes, tak sa k tomu rozbehol, sme to museli dať na stôl, aby nestrhol tie hračky..🙂.. ono drobec už kopal dosť.. niekedy až extrem.. len teraz sa to ukludnilo.. trošku si davam notebook k brušku, lebo to evidentne neznašal a kopal o 106.. no a teraz? nič.. len sem tam niečo zacitim.. neviem či ma len kludné obdobie alebo čo.. ale fakt som nerovzna ☹

dezyre
21. dec 2009

Holky tak já ještě ani moc pohyby necítím ☹ vlastně vůbec.. ale podle toho, co jsem vždy viděla na UV a podle toho, jak to jde slyšet když doktor v poradně poslouchá jen srdíčko, tak je to malej aktivka... ale nevím čím to je ☹ možná tím, že, jak říkala doktorka, bydlí víc k páteři než do břicha.. tak nevím.. ale popravdě záda mě bolívají šíleně..

bibi13
21. dec 2009

inak otázku mám.. kupujete zavinovačku alebo máte tie klasické perinky?

dezyre
21. dec 2009

Já budu mít klasickou zavinovačku s těma volánkama a vším (to se činí naše mamky), potom asi i dvě rychlozavinovačky.. do postýlky už mám i peřiny koupené.. a do kočárku ještě nevím.. na léto asi moc peřinky ne ...

janulka04
21. dec 2009

bibi, neboooj, mne to male urobilo cez vikend...ziaden pohyb..uz som tu s babami stresovala v mojej domovskej teme...a dnes ma nakopava ostosest..podla mna mavaju ti drobci take obdobia, niekedy su v klude, inokedy viac hopkaju, zalezi od vela faktorov...ja som napriklad ale vyzimila 😀
a ja nic nekupujem, bibi, mam po malych 2x 2 klasicke zavinovacky a bude to take letne baby, tak na co? to sa ani nevyuzije podla mna, aspon ako som videla u malych... 😉

bibi13
21. dec 2009

ja mám tiež tie klasické zavinovačky, ale rozmyšlam že do kočíka taku nechcem..🙂

blanka.k
21. dec 2009

Já si asi taky nechám ušít 2 rychlozavinovačky a jednu klasickou a mám koupený materiál na flesovou (nebo jak se to píše 😀 ) deku do auta, kočárku a postýlky, pak ještě teď muž dostal firemní k vánocům, červenou, tak z té si nehcám ušít do našeho červeného kočárku... 😀 A pak jednu klas. peřinku, ale jen nějakou lehoučkou, možná aasi zas tu flesovou, mám jakousi růžovou od babičky, tak ze 2 vrstev, sešít a na to ušít povlak a bude...teď o vánocích chci mamce nabídnout brigádku, ať i vše ušije, tak uvidím, jak pochodím 😀

adelka89
21. dec 2009

aadus no brisko roste opravdu rychle ale zatim mam navrchu jen 7 kg 😅
dezyre neboj bude to dobre 😵
my mame koupene 2 rychlozavinky a klasidkou budeme mit asi taky

dezyre
21. dec 2009

Holky a vy už všechny pociťujete takové kopání? .. Buď jsem ignorant.. nebo tam má mimouš fakt moc místa..

xxx.klarka
21. dec 2009

doli, mooc gratuluju🙂 a krásný oblečky jsi koupila 🙂

jééé, holky dneska jsem si asi fakt už jistá pohybyma, holky tady dneska pouštěli nahlas dětské písničky a mrně se mi tam asi mlelo jak blázen, nevím co jiného by to bylo. 🙂🙂🙂

těším se na 29, snad nám tu naší cácorku potvrdí 🙂

Dneska jsem objednala kočárek🙂 jůůů. Jsem na něj zvědavá.

bibi13
21. dec 2009

janulka, dufam, že máš pravdu a drobec začne kopať.. už by mohol, nech ma nestresuje.. 😒 .. a čo budeš ma do kočíka janulka? inak, ja som tiež jana..xixixi

blanka.k
21. dec 2009

Klárko - a jaký máte?
Dez - kopanec doatneu tak 1 denně 😉 , takže žádné extra kopání se nekoná 🤐
Adelka - já mám nahoře 4kg a vypadám jak o 10kg těžší...a do ničeho se nevlezu ☹ ale zas o důvod víc si koupit nové hadříky, zítra razím do Vaňkovky na výprodeje...

xxx.klarka
21. dec 2009

blanka - ten orlando alu od palexu, mám ho v albíčku. Ale nakonec jsem objednala ten červený s kytičkama🙂

adelka - já zatím furt -2kg.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre