Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
27. dec 2009

anty, to věřím. Hele já mám sice nějáké věci po segrách a bráchovi, ale není to 30 let starý 😀 upřímně T lituju, asi to bude těžké jí to vysvětlit.

doli1
27. dec 2009

má tchýně taky povytahovala nějaké věci.něco se fakt šiklo.třeba ty tradiční svetříky jsem docela využívala ale košilky a dupačky jsem zas pěkně zabalila.ted když už je šimi větší tak se ty věci dají využít víc na zahradu se dají na doničený ale většinu jsem zas zabalila a mám to na půdě v pytlech a postupně to vracim že stoho vyrost
ted jsem obrečela pelíšky 😅 hormonky to jsou potovory

lucik...
27. dec 2009

Ahojky 🙂

Tak jsem hodila do alba všechny oblečky, co už máme doma.. Zjistila jsem že toho máme mraky + ještě u tchýně máme věci od sestřenky, takže už nebudeme nic kupovat, jen pak něco málo třeba růžového, kdyby to byla princezna 😉

blanka.k
27. dec 2009

Ahoj holky, doufám, že jste všechny přežily vánoce ve zdraví (jak psychickém, tak duševním), já jsem upřímně ráda, že je to za náma, nic moc vánoce, ještě jsem si to asi rozházela s mámou, no tak lepší nedostat nic než něco z čeho nemám radost 😀 Samo mě pod stromečkem čekaly věci pro malého, sice nové, ale podle "designu" a ceny v Kčs bych řekla, že jsou snad ještě po mě...nebo přesněji, byly určeny pro mě 😅 prostě jsem upřímně řekla, že to nechci, tak zas řešila, že je to jedno, že dítě vše po..., pak ještě sestra popletla, že jsem nebyla nadšena i zdárku přímo pro mě, myslelal, že mi to dala babi a mamce to řekla, tak pak koukala, když jí máma oznámila, že ten dárek mi dala onaa ne babi,...takže další oheň na střeše...no, jak jsem psala, aspoň příště nedostaneme nic a bude klid 😀 😀 😀 Do toho mi bylo zle, jak dlouho ne, noc před štědrým dnem manžel seděl v koupelně u rozbité lednice a odmražoval .... 😀 hurááá, konečně po vánocích 😀 dnes jsme jeli koukat po nové lednici, a šli kolem Nextu amají tam min.50% slevu na vše, ale fronta asi 30 lidí u pokladny 😅

michalag
autor
27. dec 2009

antynka, to by ma asi svihlo 🙄

lucik, krasne vecicky a pozeram ze mate zirafu na kocik ako my 🙂

blanka, tak to Vianoce asi nic moc co 😅 , ale hlavne ze uz mate pokoj 🙂

blanka.k
27. dec 2009

Dez, Doli - vyšetřovala mě nějaká mlaďoučká mudr. a až teď jsem si uvědomila, že sice zkoumala orgány, ale jediné co měřila, tak byl průměr hlavy, a ještě se má myslím měřit ta stehenní kost a tělíčko prměr, ne? Do průkazy mi nic nenapsala (minule to její kolegyně klas. napsala do průkazky + do papírů) a v paírech je, že je vše ok, akorát zmínka o těch ledvi.pánvičkách, jinak že nález normální. Tak nevím 😅

lucik...
27. dec 2009

michal jo já vím, přišlo mi to jako jediná normální věc, taková hezká 😀 A až včera (po měsíci co je doma 😀 ) sem zjistila že když jí zatáhneš dolu tak vibruje 😀 😀

lucik...
27. dec 2009

blani já v tom nextu byla 😉 a koupila sem tam tu vestu co mám v albu za 200 a pak ještě ty lacláče s červeným bodyčkem a ponožky 🙂 a měli tam nááááááádherné šatičky, kdyby měli velikost co jsem potřebovala (tak 6měsíců) tak bych je vzala - i když nevím co čekáme 😀 Kdyžtak bych je někomu věnovala 😀

michalag
autor
27. dec 2009

lucik 😅 😀 😀 😀

xxx.klarka
27. dec 2009

Hoolky, mě dneska tlačí nějak do spodku, co to může být, docela mě to děsí ☹

michalag
autor
27. dec 2009

klarka a nenamahala si sa velmi? ... ja netusim

andelka
27. dec 2009

klarka: Nemyslíš něco jako tohle, na co se ptala lu777:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

michalag
autor
27. dec 2009

baby, tie co ste uz boli na 3D/4D utz. museli ste si doniest CD aby vam nahrali videozaznam, alebo vam ho dali tam???

blanka.k
27. dec 2009

Já doufám, že za ty prachy nám CD dají 😀 teda když jsem se objednávala, tak nic neříkala a mají tam, že dostanu fotku a DVD 😉

babara
27. dec 2009

Klarka a nemuzou to byt ty pohyby?

U nas byly Vanoce dost nestihacka a honicka, velky sraz, ted navsteva nasich a dalsi navstevy...
Ale jinak dobry.

adus, hruza tchyne, to vis, mrcha by si prala, aby nebyla sama tlustoprda, ale utre 😉

u nas big prekvapko taky u svagrovy, tehule, ceka 3.dite v cervenci. Ji bude 37, manzovi asi 46, ten z toho moc nadseny neni, budou mit uz treti, docela nas vsechny (a sebe mozna taky) prekvapili, ale je to super.
Takze u nas budou pristi rok dokonce 3 prirustky (neter ceka v breznu), su zvedava, jakeho pohlavi, aby se to statisticky vyrovnalo, byly by treba zrovna 3 holky 🙂 Ja si mozna preju spis dalsiho chlapecka 😀 nakonec po holce ani netouzim, a to jsem u prvniho myslela, ze jo 😀 pak jsem zjistila, ze kluci sou nejlepsi 😵

michalag
autor
27. dec 2009

ja som si dnes pisala z jednou babou a len ju to tak napadlo a ked som sa opytala inych bab tak mi vraveli ze si mam doniest, tak nechapem preco by mi to potom sestricka nepovedala ked som sa objednavala

blanka.k
27. dec 2009

Babara - já telefonovala hned sestřence, se ketrou jsme si asi tak nebližší, že nám potvrdili kluka a ona zklamazá, že chtěla holku, prý nám to kluk bude kazit.... jsem totiž v rodině samé holky v naší generaci 😀 Ale my jsme rádi, že to "kazíme" 😉

michalag
autor
27. dec 2009

blanka, ved hlavne ze to bude zdrave

babara, ja by som asi tiez chcela viac chlapceka, ale zase na druhu stranu by som brala aj dievcatko lebo som zvedava akoby vyzerala a na koho by sa podobala, kedze tento nas certik je cely tato ... inak som si vsimla ze vy ste tiez marcovy 🙂

andelka
27. dec 2009

michalag: Já mám akorát pocit, že kdo chtěl víc fotek tak si donesl flešku, že se na ni vleze víc nebo co. Ale když nic neříkali, tak ti to dají.

Já jsem vždycky chtěla holčičku. Před otěhotněním jsem si ani nedokázala představit, že bych měla mít něco jiného, ani jsem pro kluka neměla jméno (pro holčičku dávno), ani jsem nevěděla, co bych si s klukem počala, prostě mě to vůbec nenapadlo, že by moje první miminko nebyla holčička. No, ale příroda je chytrá - od cca 6 tt jsem cítila, že to mrně je kluk a čím dál víc jsem o tom byla přesvědčená, takže i jsem se s tím smiřovala a teď se mi to už vlastně jenom potvrdilo. A už jsem i ráda, že je to chlapeček. i když i holčičku bych někdy chtěla, to jako jo. 🙂

michalag
autor
27. dec 2009

andelka, u nas to bolo presne naopak vzdy som chela prveho chlapceka

... inak babenky aj vas uz pobolievaju prsia bud na dotyk alebo samovolne???

doli1
27. dec 2009

my zas chtěli druhé zase kluka ale jak říká andělka zhruba od 10tt mě tělo připravovalo na holku až jsem se začala těšit ale jen někomu se zmínila že si myslim že to bude holka nechtěla jsem to zakřiknout a ted to jen potvrdili a jsem moc ráda.všichni nám gratulují jak nám to krásně vyšlo a někteří kamarádi i zavidí (ale v zdravě 🙂) )

blani tak dvd si vem svoje žádný jejích nedostaneš a hned jim to strč do ruk jak tam přijdeš jinak ti to nenahrají.nebo flešku jak říkají holky.

michalag
autor
27. dec 2009

baby ako to dokazete tusit co mate ukryte v brusku .... mne jeden pocit hovori ze dievcatko a druhy pocit ze dalsi chlapcek, tak si vyberte

dezyre
28. dec 2009

Ahoj holky 😉
Michalag tak já jsem si tu kontrolu nechávala nahrávat, nesla jsem si tam své DVD a doktorka mě říkala, že to nahrávají na jejich, že je to v ceně 😉 .. A nechala jsem si rovnou udělat i 3D fotečku (mám ji v albumu), ale už ti nepovím kolik jsem platila ☹ byla jsem z toho nadšená tak strašně moc, že to mám, že jsem vysolila penízky a nezapamatovala si kolik 😀 😀
Tak i mě nenapadlo nic jiného, než že čekám kluka 😀 Ne, že bych si ho nějak extra přála, bylo mi jedno jestli to bude holčička nebo chlapeček, ale jakmile jsem se dozvěděla, že čekám mimčo, okamžitě to byl Staníček 😀 Sice mě napadlo, že tu existuje i možnost holčičky, ale to vždycky rychle odeznělo 😉

xxx.klarka
28. dec 2009

michal, včera jsem se nenamáhala moc. Zrovna jsem šla domu po schodech. Není to poprvé co se to stalo, začnou úplně tlaky jakoby možná i do toho čípku, nevím přesně .... a pak to do nějáké době přijde. Budu to muset říct doktorce.

andelka, nemyslím si že bych to měla jako u tý lu, mě to nebolí, ale jen to jsou tlaky jak kdyby se mi tam chtělo něco protlačit.

babara, pohyby?? Já vůbec nevím. Mimí jsem teď asi 2 dny necítila, nebo nezaregistrovala. Tak snad je vše ok. Nemyslím si že jsou ještě tak pravidelné, když jsou tak slaboučké.

jinak dobré ráno🙂

dezyre
28. dec 2009

Kláry neděs se 😉 I mě kolikrát strašně tlačí spodek a vyjdou z toho buď zaražený prdy ... anebo se mi i párkrát stalo, že mě bolel spodek a dokonce i kost a asi to bylo tím jak ti psala Michalag.. z námahy .. protože já to mám vždy po uklízení 😉 A může to být i neposednej mimís co se jinak otočil a kope tě dolů 😉

doli1
28. dec 2009

michalag já ani nevim i u šimona jsem to tušila.prostě je to takoví pocit že je něco jinak.hlavně mě hodně dávala signáli plet a jinak rostoucí břicho.jsou to babské pověry ale prostě to břicho je jiné než u chlapečka.
moje švagrovka taky nejdřív počítala s klukem.my máme kluka a naši manžílci pocházejí ze 4 kluků a během pár týdnů řekla že si myslí že je to holka.potom jsem se až divila že vůbec neberou možnost kluka.no a měla pravdu.
je to divný že nějaké matky to vytuší.

dezyre
28. dec 2009

Tak mě zase na druhou stranu všichni říkali, že to bude kluk, ale na druhou stranu jedním dechem říkali jak jsem se strašně moc změnila (ani ne zhezkla ☹ , ale změnila 😀 ) a i tvar břicha vypadá na holku.. takže u nás se to hodně bilo 😉

doli1
28. dec 2009

mě mamka dlouho neviděla furt jsme byli nemocný bud oni nebo my a pak jsem knim přijela a mamka jak mě uviděla tak říká to bude holka seš rozjetá jak pra... 😀 muj zadaček a stehna se už neschovají 😠

xxx.klarka
28. dec 2009

dezyre, děkuju za uklidnění. Zítra jdu na velký UTZ, tak snad bude vše ok.

dezyre
28. dec 2009

Doli tak přesně jsem i já 😉 zadek, boky, stehna.. všechno oblečení mi bylo malé už snad ve druhém měsíci.. natáhla jsem kalhoty do půli stehen .. Ale zajímavé je, že vršek těla, kromě prsou 😀 mi zůstal stejný.. Ani v obličeji jsem prý nezpapulatěla, ramena i záda .. dokonce i pas mám ještě hodně vykrojenej.. ale ten spodek, děs a běs 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre