Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
28. dec 2009

blani no to sem, jen doufám že pro letošek nebudou mít stejný termín 😀

Vidíš, teď tam mám v merku jedny džiny a lacláčky po 140,- 😉

xxx.klarka
28. dec 2009

Vy jste baby ukecaý, takovýho dočítaní😀

antynka, moc gratuluju a teď si můžeš konečně s klidem začít užívat těhulkování.

Já taky nekoukám po testech ani značkách, když se mi to líbí a vyhovuje to, tak to prostě koupím. Postýlku máme ten starší typ se stakovacím bokem ještě po nás. Ta je nejlepší si myslím, teda pro mě 🙂

Holky, zítra držte pěsti at je vše na UTZ ok a ať mi potvrdí tu holčičku, jinak se zblázním. Byla jsem v tom tescu a nakoupila jsem tam tak krásný růžový věcičky. Tak bych je nerada prodávala 🙂

aaadus
28. dec 2009

lucik 😀 😀 😀 neboj, nemyslím si že by malovali každý rok 😀

michalag
autor
28. dec 2009

klarka, jasne ze zajtra na teba budeme mysliet ... a na kolku si objednana?

lucik...
28. dec 2009

klari 😀 😀

aaadus no coooo 😀 A já si řikala proč tam píší že 10.5. je neděle když je to pondělí 😀 😀 😀

aaadus
28. dec 2009

lucik a stejně, PA říkala, že jenom 6% maminek rodí v termínu 😉

xxx.klarka
28. dec 2009

michalag, na 7 ranní. Holky a jak to je, můžu normálně jíst pít nebo jak???

lucik... , nesměj se, jsem neodolala jak to bylo krásný, vyfotím a hodím do albíčka hnedka

antynka1
28. dec 2009

Klárko - budu držet palečky.
Lucik - tak to je super 🙂
No jinak žížala se mi dnes v břichu pěkně vrtí - asi jak jsem se nervovala, tak chudák prcek trpěl se mnou a teď mi to vrací 🙂

aaadus
28. dec 2009

klarka můžeš všechno 😉
mě prcek dělal včera v břichu kotrmelce. úplně se mi napínala kůže a cítila jak se točí

xxx.klarka
28. dec 2009

Holky, tak jsem to dala do albíčka, tak se podívejte jestli chcete 🙂

aaadus, díky.

já mám dítě buď hrozně líný, nebo to prostě necítím.

doli1
28. dec 2009

xxx klarka vůbec stěma pohybama nestresuj.švagrová má postavu jak ty a prvotní pravidelný pohyby měla až v 24tt.prostě je čas.
no věci jsou užasné fakt krása.růžová je prostě růžová 😀

zdenkapo
28. dec 2009

čauky holky...

tak mám další úlovky z KIKu- 4 ponožtičky s tím širokým ohrnovacím lemem-jsou dle mým zkušeností super-netlačí, pak dvoje punčošky-růžové a oranžové- slevněné na 29,-Kč- no nekupte to 😀

LEHÁTKO- já mám favorita od CHICCO je albíčku- jde dát hlavně do lehu, je polstrované a navíc tu vložku pro novorozence +popruhy na přenášení-také hodně užitečné, vibraci nemá,ale to jsme při Tomáškovi na půjčeném lehátku stejně nějak nepoužívali

možná pojedem zítra nebo ve středu do IKEI,jestli se nám bude chtít a dle počasí- máme to skoro 2 hodiny cesty

blanka.k
28. dec 2009

Zdeni - já u tebe v albíčku nic nevidím :( A odkud máte tu posátlku č.2? Takovu tu obyč? Já teď našla jednu tady v Brně, ale stojí 4200,-, ta firma je super, máme od nich postel a matrace, ale nevím, jeslti se mi to chce dát.... 😅

xxx.klarka
28. dec 2009

doli, nestresuju, když uvidím zítra na UTZ že je vše ok a mimí roste tak budu zase klidná 🙂 i když teď s emi tam asi mele jak jsem napsala že ho necítím 😀

zdenkapo, v kiku mají super výběr ponožtiček🙂

aaadus
28. dec 2009

blanka to je teda pálka pokud je to taková obyč postýlka jak ta z ikea

zdenkapo
28. dec 2009

Klarko,ty pořádné kopance ještě přijdou,když si prvomamka,ale chápu,že se těšíš 😉
ty oblečky z Tesca cos koupila na ty jsem taky koukla,ale zdály se mi moc teplé,ale třeba je unosíte do chladnějších dnů

arcik
28. dec 2009

Ahoj holky,
tak si představte dneska jsem byla na tom echu ale tan malej pinďa je zády tak to nešlo vyšetřit ani po vydatném tělocviku tak jdu ve st znova a kluk na milion % potvrzen 😀

Anty gratulujeeem

Kláry a tobě držim pěsti ať je to holčička páč ty věci jsou fakt kouzelný 😉

aaadus
28. dec 2009

zdenka oni ti to lehátko asi smazali. jestli oni nemažou všechny obrázky věcí, které jakoby chcete a máte obrázek stažený z netu

aaadus
28. dec 2009

arcik prdí na vás 😀

xxx.klarka
28. dec 2009

zdenkapo, vím, ale nemůžu se dočkat🙂 i když mi to pak bude třeba i nepříjemné.
.......... jinak jsou teplé akorát ty šatičky, ale myslím že se to unosí. Ty tepláčky jsou slabounké.

blanka.k
28. dec 2009

Adus - no je "obyčejná" jako z Ikei, jako že nemá na sobě žádné obloučky, vyřezávané obrázky atd.... jen je toršku masivnější než ta z Ikea, jak jsem psala, je to studio, co dělá dřevěné ložnice, takže tam nemají postýlky za 1200 😅 Ložnici máme odzkoušenou, stejně jako několik mých známých a max.spokojenost 😉 A to mazání fotek, koukala jsem na pravidla alb a není tam nic o tom, že by to neměl být obrázek z netu... takových je tui 50% albíček...ani že by třeba nemohl být na tom jméno nebo web výrobce, což je na BRM zakázáno...tak nevím 😨

arcik
28. dec 2009

aadus taky mam ten pocit že nás má na háku jen aby se teda otočil...nebo mi hrábne jelikož ve čt valíme na 4D

zdenkapo
28. dec 2009

Blani zase mi admini vymazali nějaké fotky a nechápu proč,ani mne nijak nekontaktovali a pořád něco mažou,ale teď jsem tam to lehátko dala znova,je od Chicco kolekce 2010... ta postýlka světlá byla laciná, myslim něco přes tisícovku, kupovali jsme jí na TOmáška tenkrát jen na noc na spaní do ložnice sice to není od Scarrlett,ale bude to to samé a tady jí máš podobnou a úplně to stačí http://www.zbozi.cz/items?q=postylka+radek&sId=...

, jinak ta první- olše- byla dražší,má stahovací bok,byla od fy. Scarlett stejně jak ten přebalovák

blanka.k
28. dec 2009

Adus- jo a ta drahá postýlka má teda navíc stahovací boky, 3 polohy, kolečka s brzdičkou,.... 😉

doli1
28. dec 2009

já teda holky vybirám docela oteplené věci myslim že na začátku květnu nebude zrovna nejlíp

zdenkapo
28. dec 2009

já nevim,pro mě je snazší si to stáhnout z netu,než to fotit a stahovat do notebooku a ještě upravovat a tak,takže fakt nevim o co jde...

zdenkapo
28. dec 2009

doli to ano,ale myslim,že nebudu dávat Aničce v prvních týdnech hned šatičky, bude mít body a dupačky,šatičky jsou krásné na pohled,ale nevim teda zda jsou praktické a pro mimi pohodlné, no uvidim, s holčičkou to budou nové zkušenosti 🙂

doli1
28. dec 2009

zdenčo pr nás bude víc věcí novích.třeba přebalování.nadzvedl se lulín a kuličky utřelo se a byl přebalen u holky to tak jednoduchý nebude.šatičky na nějakou návštěvu budou pěkný

doli1
28. dec 2009

já mám v albíčku dvě fotky to jsou s internetu a ty se mě tam nechali a jinak mi to taky vymazali.jak nakukuji k jiným holkám tak je tam mají taky tak nevim co se děje

dezyre
28. dec 2009

Zdeni, zase ti to smazali.. Ale já se už dnes taky rozčilovali, dala jsem si tam jednu fotku kočárku - favorita, který budu s největší pravděpodobností kupovat a do dvou hodin byl smazaný... vrrrrr 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre