Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
28. dec 2009

holky jak napíšu adminovi??

xxx.klarka
28. dec 2009

tak už vím, mé album smazala protože to nesouviselo s těhotenstvím😀

aaadus
28. dec 2009

a prý má být nový koník, tak jestli to mazání nemá souvislost s tím???

blanka.k
28. dec 2009

Tak to by měli hodit do dizkuze, že bude změna a jaká, a hlavně do pravidel, já je schválně ndes četla, a nic o stažených obr.z netu tam není 😝 Já to teda musím zaklepat, mě nic nezmizlo. Akortá jednou jsem bojovala s mazáním na BRM, jsem byla na výletě 6.6. v asi 13 kostelích, takže samo všude svatební výzdoba, tak jsem to hodila do zvláštního alba a admin myslel, že je to z mé svatby a že to patří do svatebního alba, nakonec jsem si to vysvětlili přes IP a byl klid. Já to tam furt dávala a nechápala, proč to mizí a admin to mazal 😅

blanka.k
28. dec 2009

jo a ten nový koník má vyúdata a fungovat jak nová modrá střecha... 😅
Klárko - a co jsi měla v tom albíčku? 😅

xxx.klarka
28. dec 2009

blani, stromeček a neteře 😀

bondy1
28. dec 2009

Ahoj maminky, dnes sme boli na morfologickom ultrazvuku, našťastie všetko v poriadku 🙂 a šok - čakáme chlapčeka, už 3 mesiace ho voláme Terezka 😀 MM je šťastný, a ja si musím na tú zmenu zvyknúť

aaadus
28. dec 2009

bondy gratulace 😉 hold v květnu nebudou holčičky 😅

xxx.klarka
28. dec 2009

bondy, gratuluju🙂

zdenkapo
28. dec 2009

holky tak já se picnu,tak to lehátko máte tady a je to 😀 http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1679310

doli to ano,bude to trochu změna,ale jde jen o začátek,brzo si zvyknem,nejdem do toho poprvé 😉 tak určo neodolám a šatičky pořídím,jen až nerazím na nějaké neteplé, zatim i v KIKu mají vše zateplené i dupačky a to nechci...

bondy1
28. dec 2009

Ďakujem babulky, som rada, že je mimi v poriadku - zároveň je to strašne zvláštny pocit, fakt sme boli presvedčení o dievčatku, v MM rodine sú samí chalani, v okolí takisto - no šok

zdenkapo
28. dec 2009

bondy gratulace...

a holčičky budou- já teda rodim v dubnu, ale pár květnových holčiček tu je 😉 tak máme aspoň ženichy pro ty naše princezny 😉

iwonka
28. dec 2009

ahojte 🙂 ja som pre mimino ste vobec nic nekupila a co vas tu citam ze co vsetko treba tak az ma obraca.....

zdenkapo
28. dec 2009

bondy tak holčička bude příště 😉

zdenkapo
28. dec 2009

iwonka tak já začla nakupovat Aničce taky teprve minulý týden,ale tak je fakt,že skoro vše mám po Tomáškovi... máš termín akorát měsíc po mě,tak máš času dost,v dnešní době máš nakoupeno raz dva 😉

blanka.k
28. dec 2009

Zdeni - díky. A blbá otázka, jak poznám, že to lehátko se dá použít i na koupání? To "tvoje" se mi líbí v téhle barvě 😉 http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1679316 😉 , ale tahle je taková neutrální, žloutou bych chtěla, černožlutá je do našeho obýváku jak dělaná 😀 http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1679322

iwonka
28. dec 2009

zdenkapo ak mam povedat pravdu tak som este poriadne nerozmyslala ze co vsetko budem potrebovat 😉 ale tak pockam este a asi zacnem nejak az vo february,ale tak postielku aj kolisku budem mat po bratovy

blanka.k
28. dec 2009

jsem blbá, mělo tam být na Houpání a ne Koupání 😀

xxx.klarka
28. dec 2009

blanka, nějak jsem nad tím přemýšlela, to koupací mi tam nešlo:D:D:D:D

zdenkapo
28. dec 2009

Blani tak to jo to houpání,na koupání bych to nedoporučila 😀 Blani přímo na elinka.cz je popsáno,že je buď pevné nebo houpací,tam vzadu u nožiček je ta tyčka která se zvedne a houpá se nebo se dá dolu a tím se zafixuje.... chci to růžové ať má dceruška také něco svého a holčičího 😉 ale chápu která mamča chce další dítě,že bere neutrální barvu...

iwonka,je tpho třeba fakt hodně... taky už mám seznam a to budu mít druhé dítě 😉

aaadus
28. dec 2009

blanka si říkám co by si ještě nechtěla 😀

zdenkapo
28. dec 2009

holky ale když jsme u toho koupání tak určo doporučuju ze začátku koupit do vaničky to molitanové měkké lehátko co mám v albu,je super příjemné pro mimčo a při koupání je dobré dát mimču na bříšku teplou namočenou žínku nebo plenku- tolik třeba nebrečí a neplaší se jak to mimča dělaj že rozhodí ručičky a tak

aaadus
28. dec 2009

zdenka už ho mám. ale pokud možno budu koupat v kyblíku

blanka.k
28. dec 2009

Zdeni - díky. Právě na netu to mají u každého hezky napsané, ale když vidím něco vystaveného v obchodě, tak prd poznám 😅
Jsem si našla dnes nějaké kurzy k porodu 3 návštěvy po 1-2 hod. po 300,-, tak první týden v březnu jdu 😉

aaadus
28. dec 2009

já jsem měla nastupovat na předporodní kurz teď v lednu, ale uvolnila jsem místo paní co má termín v březnu a začínám chodit v únoru a posledního března mám kurz hotový. to je tak akorát

zdenkapo
28. dec 2009

adus tak já jsem měla strach koupat v kyblíku teda,na tom lehátku ve vaničce je přeci jen mimi stabilnější,ale třeba ti to bue vyhovovat 😉

Blai hlavně aŤ jde do lehu a je polstrované a má uši na přenášení,to oceníš a dobrá je právě ta vložka pro mimča, vibraci jsme u pujčeného nepoužívali...

holky tak ať vám ten předporodní kurz něco dá,mě teda nic moc nedal...naživo si to stejnak každá prožije jinak

aaadus
28. dec 2009

zdenka to se teprve uvidí, ale kýbel už je doma a za ty prachy se v něm koupat naučit musím 😀
no já jsem sama zvědavá jestli to co mi na kurzu vtlačí do hlavy se mi při porodu vybaví. ale manžel bude chodit se mnou, už teď na cvičení mi měl hlídat jestli dobře dýchám a furt mě okřikoval že dýchám málo 😀

xxx.klarka
28. dec 2009

Můj pupík v albíčku, kdyby jste se chtěl někro podívat. 😀 nějak roste.

blanka.k
28. dec 2009

Zdeni - díky za tipy 😉 Teď si pod své výdaje dopisu, co zbýváá koupit a za kolik.... asi mě trefí 😅 A ten kurz je z poloviny povídání o tom, jak to probíhá v té konkrétí porodnici, prohlídka a co a za kolik 😅 Jak jsem psal jsou to 3 návštěvy po 1-2 hod., takže toho se moc nestihne 😉 První je právě o porodnici a základ o porodu, druhý je prohloubení toho o porodu, nabídka jak se tam dá rodit (voda,...), a třetí je o kojení. Třeba známá mi doporučovala kurz, ale to je na asi 14 týdnů a je to fakt hodně podrobné 😉 Tady ten "můj" je i pro tatínky, když chcou, tak uvidíme. Akorát se musím nějak domuvit s mudr,. že to bude mimo vycházky 😅

aaadus
28. dec 2009

blanka ten můj je taky pro tatínky a trvá 6 týdnů. no na to kojení jsem zvědavá, bo ty moje bradavky jsou takové jakési malé a když vidím od některých mamin, tak se mi chce brečet. snad ještě povyrostou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre