Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
5. jan 2010
aaadus
5. jan 2010

blanka já jsem taky kupovola 6-9 měsíců, na ty první mrazy to bude stačit a zbytek se dokoupí potom

blanka.k
5. jan 2010

Míšo - to teda....a těch chlapečkůůůů 😀 Holky, která chcete mého Petříka/ondráška/Tomáška? Honem mu musím nějakou slečnu zabrat, nebo na něj nic nezbyde 😀
Adus - oni měli i jiné věci v akcia, le trička, atd. budou v akci celý rok, akortá tyhle fakt zimní věci jsem si říkala, že na podzim budou zas drahé neakční, tak sjem to koupila, z 630,- na 300,- 😉

Co si myslíte o této barvě látky? My máme takovéto saténové povlečení a chci ještě nechat ušít i z této náhradní, a chtěla jsem do žluta ty různé věci:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Tak přemýšlím, jeslti místo té zelené nekoupit tuto a zkombinovat to se zelenkavou dtěskou látkou s medvídky nebo sv.žlutou, ty jsem dneska viděla docela hezké. Ale jestli to nebude na dítko příliš řvavé 😅 protože podobná v metráží, akorát "vyblitější" 180,- metr! Za obyč, jednobarvenou, za to mám satén!

aaadus
5. jan 2010

blanka tak já jsem chtěla i něco většího s dlouhým rukávem, ono i v srpnu je někdy kosa a pokud nasněží v říjnu jako letos aspoň nebudu plašit že doma nic není. a ta zelená je úplně nej, furt uvažuju že to objednám 😅

blanka.k
5. jan 2010

Mě zrovna včera došla nová bundička Cherokke z Aukra za 31 + poštovné, prý zimní 😅 Má to jen vršek šusťákovinu a vevnitř takovou tu dírkatou podšívku, jak mívají sportovní bundy 😅 A mezitím nic...Kdyby za to paní chtěla 200,-, ta jí to vrátím, fakt je to jen lehoučká bundička, ale je to vel.9-12 a prý Cherokke má trošku větší ty věci než jinde, tak si říkám, že na jaro na svetřík super za ty prachy 😉

aaadus
5. jan 2010

ještě že stála tak málo jinak by ti byla na prd

xxx.klarka
5. jan 2010

Tak jsem doma. Jako né že bych byla naštvaná, sestry se vážně snažili, ale naše mimí na nás totálně prdělo. Ukazovalo furt jen záda, a když konečně jsme našli hllavičku, tak si jí buď schovávalo ručičkama, nebo jí tlačilo do placenty aby jsme na ní neviděli. Jakmile jsem si tam lehla na tu postel, tak sebou začlo házet o 106 a až jsem měla z břicha jednu velkou vypuklinu😀 jako kdyby tam dělalo svíčku. Opravdu jsme se pobavili, i sestry se museli smát. Byli hrozně ochotný a furt se snažili, ale mimí prostě nezájem se nám ukázat. Pohlaví taky nevíme, tam dělají UTZ sestřičky a říkali že nejsou oprávněné nic říkat. Tak snad ve čtvrtek až půjdu k mojí dr. Jinak jsme krásně viděli srdíčko, ručičky, prstíčky, prdelku, všechno .... jen ten obličejím bylo něco😀 Jednu chvilku ho ukázalo a otvíralo pusinku, ale to bylo asi tak všechno. Jinak sebou házelo celou hodinu co jsem tam ležela. Sestry byli hodný, fakt chtěli ukázet vše, ale mimí prostě nechtělo. Mám tady fotečky, ale bohužel foták vybitý, tak až se nabije, tak to nafotím a hodím fotečky.

nikkka
5. jan 2010

Ahojte...baby vas teda docitat je umenie...uz ani neviem na co som chcela reagovat..

zacala som sa intenzivne venovat kocikom...mam ich plnu hlavu, ale najviac na mna zaposobila inglesina ( uz ani neviem ako sa to pise) tusim aaadus ty si si taky podobny vybrala..su to klasicke kociky - nie tie starodavne, tie su fakt drahe...tusim je to Magnum..aj cenovo je dobry...
uz len cakam na vyplatu, aby sme mohli ist nejaky kupit...

aaadus
5. jan 2010

nikka jj, je podobný inglesině, ale ta se mi když jsem se na ni byla podívat moc nelíbila. a ani výběr barev nemají nic moc. a hlavně je oproti inglesině o 6tisíc levnější 😝
klarka tak to jste měli na tom utz stejné jako my. nám se ukázal jenom chvilku, pak se otočil zády a bylo po divadle 😀

mishah
5. jan 2010

Ahoj holky 🙂 Dlouho jsem tu nebyla, přes svátky jsme obíhali babičky a široké příbuzenstvo🙂)Takže s malým zpožděním přejeme všem vše nejlepší do nového roku, hlavně hodně zdravíčka a pohody a ať se všem mrňouskům v bříškách dobře daří 😵 😵 😵
Jinak my jsme byli dneska konečně na velkém UTZ neb přes vánoce nefungovali a byl to opět docela pěkný zážitek 😵,miminko hezky spolupracovalo a krásně se nám ukazovalo ze všech stran 😉
Jen mi teda dr našla nějaký srůsty na břiše po císaři, to mě moc nepotěšilo,ale prý by to nemělo ničemu moc vadit, budou to snad ještě kontrolovat na dalším velkém UTZ ve 30 tt. 😒

aaadus
5. jan 2010

mishah jsem se chtěla zrovna zeptat co čekáte a vidím v pase že to nechcete vědět, tak nic no 😀

blanka.k
5. jan 2010

Holky, super, že miminka jsou zdravá, Klárko, škosa, že u vás se mu moc nechtělo do předvádění 😅
Já sjem našla přes web látku přesně v barvě, ve ketré máme vymalovanou ložnici a je to skoro to co mám v labíčku jako inspiraci, tak v sobotu jedeme na hodinu ke tchýni a na hoďku k našim, tak jsem mamce volala, jsetli mi teda udijš co budu chítí, tak nad tím sedneme, vybereme a domluvíme se co a jak 😀 tak mám radost 😅
http://www.metrovytextil.cz/product_info.php?cP...

mishah
5. jan 2010

aduš: 😀 manžel byl statečný a odešel (chce překvápko 😉 ), já teda tuším,ale stejně dr říkala,at si raději nechám pohlaví potvrdit ve 30tt-pro jistotu 😀

mishah
5. jan 2010

klarko: to jste byli na 4D UTZ?omlouvám se, jestli jsi to psala, nestíhám to dočítat 😉 jen, že to dělají sestry a neříkají pohlaví?Tady v Gennetu dělají 4D UTZ taky snad sestry, ale pohlaví prý ukazujou 🙂

nikkka
5. jan 2010

my budeme mat asi tiez chlapceka..teda neviem to od doktora, ale vestili sme so sestrou s prstenom a vysiel mi prvy chlapec, robila som to aj drahemu a tiez mu vysiel chlapec...strasne by som chcela dievca, ale tusim ze to tak nebude...
ale nechame sa prekvapit..

blanka.k
5. jan 2010

Mishah - teď jsem si přečetla o těch sestrách a nějak prvně mi naskočila myšlenka, jak sestry ukazují pohlaví (a teď nemyslím to dítěte)...viz. tvoje "...taky snad sestry, ale pohlaví prý ukazujou..." 😀 😀 😀 To by se možná líbilo tatínkům 😀 mě už fakt hrabe 😀

adelka89
5. jan 2010

ahoj holky, tak zkouska dobry mame Acko 🙂 jdu vas docist 🙂

antynka1
5. jan 2010

Blanka 😀
Adelka - tak to moc gratuluji, jsi šikulka 🙂

blanka.k
5. jan 2010

Adel - gratuluji šprte 😀

xxx.klarka
5. jan 2010

Tak jsem hodila do ablíčka foto toho našeho ignoranta/ignorantky.

aaadus, zrovna jsem si na Tebe vzpoměla.

mishah, byli jsme na 3D no, a pohlaví ani náhodou. Sestry se snažili že by mi to řekli, ale to naše dítko nezájem.

xxx.klarka
5. jan 2010

adelka, gratuluju🙂

adelka89
5. jan 2010

dik holky 🙂
to to bricho 😀 je to pry za odvahu 😀

lucik...
5. jan 2010

adel gratuluju 😉

klarko to je mi líto 😔

adelka89
5. jan 2010

klarko tak snad ve ctvrtek 🙂

kapka
5. jan 2010

ahoj holky
tak my dnes taky byli na podrovném UTZ a mimi bylo otočené zádíčkama,tak nevíme co to je....Zítra jdeme na 3D tak snad se mimi ukáže....

xxx.klarka
5. jan 2010

lucik, no jo no, holt musíme čekat.

adel, snad snad 🙂

zdenkapo
5. jan 2010

Lahvičky- tak určo je dobré mít doma aspon jednu- já budu mít 125ml AVENT na čaj- pře obrovská vedra je dobré mít ho s sebou a 330ml na mlíko,kdyby náhodou- taky se může stát,že ikdyž budete kojit,tak na chvíli budete muset odejít od mimi a nechat doma odstříkané mlíčko v lahvičce v lednici,aby mu ho někdo dal,takže je dobré jednu mít,než pak na poslední chvíli běhat a nakonec koupit něco,co nechcete 😉

Blani,tak to se teda nedoplatíš za jednoráz.podložky na pult 😀

CHlapečci- no vy teda jedete- v květnu bude teda chlapů

chtěla jsem mrknout na dubnovky jak na tom je poměr holkyxkluci,ale žádnou tabulku jsem nenašla, ale jsem šťastná,že budu mít holčičku 🙂

mishah
5. jan 2010

blani: 😀

blanka.k
5. jan 2010

Zdeni - myslíš? kamarádka je používá a chválí si je, ale kolik sotjí jsem teda nezjišťovala. Ale říká, že je rozhodně nemění po každém přebalování, že jednak je mimčo "neušpiní" pokaždé a taky prý docela vydrží 😅 Nevím, kchci ji zas navštívit a sepsat si seznam, co má, a to sammé u 2 holek z baráku, zasloužilých mamin 😀

mishah
5. jan 2010

Holky, loučím se pro dnešek, jedem ještě "do města",malý se právě probral a bohužel ne zrovna do růžova... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre