Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
5. jan 2010

blanka ty jsi číslo teda 😀
adelka šprte 😀
lucik... už vím 😉

xxx.klarka
5. jan 2010

blani, já taky budu na přebalovák používat jednorázové podložky. Když je mimí nepočůrá nebo tak tak Ti vydrží dlouho. A že by byli zase tak drahý se říct nedá.

zdenkapo
5. jan 2010

Klarko to teda koukám,že ti 3D dělala sestra- to jako vůbec dr.nepřišel,jo? To by mi teda vadilo,takové prachy za to chtěj a dr. se ani neuráčí přijít? Nám na tom 4D kontroloval dr. veškeré rozměry, srdíčko,vnitřní orgány a řekl nám i pohlaví,ale ono je lepší,že Anička byla spavá a měla roztažené nožičky, ono když se moc mrská,tak to právě mezi ty nožičky nestihne kouknout

Adel gratulace

blanka.k
5. jan 2010

Adus - já a číslo? Já jsem stydlivá dívka 😀 Za to asi můžou ty těhu hormony 😅

xxx.klarka
5. jan 2010

zdenka, tady ho dělají sestry. Doktor tam vůbec nebyl. Ale jsem ráda, že jsem jela sem že jsem dala 600kč, než abych někam dojížděla a dala za to 1000kč, to by mě pak naštvalo více. Tak mě tohle přeměřování atd dělali v nemocnici. Tadyto bylo zaměřený fakt na obličejík atd. Sestřičky říkali že spíše oni doporučují chodit na 3D kolem 16-18tt, že je mimí vidět hezky celé. Že teď už to je dost veliké. Tak nevím. To naše snad jako kdyby to tušilo, tak sebou mrskalo o 106.

zdenkapo
5. jan 2010

No holky,to jsem na vás zvědavá 😀 mě by bylo líto teda peněz (nevim,ale jedna snad vyjde na 10,-Kč nejméně a když jich za den vyhodíte několik,tak to za měsíc je pár peněz),když můžu pak plenku vzít a vyprat a ne vyhodit... a použít na něco pěkného pro děti,ale tak každá máme svojí techniku... mimčo totiž dokáže neuvěřitelné věci a ne jen s čůráním a jako maličké každou chvíli 😀 na cesty a do poradny budu mít jako při tomáškovi Přebal podložku omyvatelnou velkou a na to dávám plenku látkovou,takže i v poradně se mi na to pak vejde větší mimi a nemusim se bát jí položit na ten pult,když na tom předtím se dělo bůhvíco

zdenkapo
5. jan 2010

Klarka tak v tom Žatci to asi dělaj jenom na efekt,tak to asi můžou sestry... v tom Německu to pojímejí jako diagnostiku- vyšetření a navíc samozžejmě video +fotky,jinak teda na 2D ve 21tt jsem byla taky normálně u své gyndr.,to 4D bylo navíc

zdenkapo
5. jan 2010

oGTT- jdu na to v pátek a docela se bojim,že to bude zas pozitivní, ve čtvrtek jdu ještě odpo do poradny

antynka1
5. jan 2010

Já vůbec teď nevím, kdy jdu do poradny, objednají mě až přijdou ty moje výsledky z genetiky. No a pak mě prý objednají na konec ledna. No ale měly by mě objednat dříve, na ten velký ultrazvuk, ne? Na ten se chodí mezi 20-22 týdnem, pokud vím. Ale nějak na mě kašlají......

aaadus
5. jan 2010

já jdu na ten test 27.1., tož sem docela zvědavá co z toho vyleze a jak to bude chutnat 😅 hlavně si nesmím zapomenout vzít vodu a něco na čtení, to bude pro mě za trest čekat 2 hodiny. ale mezitím jdu ještě k dr na poradnu tak to snad uteče

aaadus
5. jan 2010

antyn do 24tt se myslím dělá velký utz. a nechceš tam zavolat a otravovat tak dlouho dokud tě neobjednají? 😅

antynka1
5. jan 2010

Adus - v pondělí tam budu volat a budu neodbytná 🙂 Ale jestli se dělá do 24 týdne, tak to by se to do konce ledna mělo stihnout, já myslela, že je to do 22 týdne. Trochu mě teď štvou - připlatila jsem si za nadstandardní péči a doktorka se ani neuráčila mi odpovědět na mail, i když mě sama žádala, ať jí dám vědět, jak to se mnou vypadá..... Takže vyhozené prachy......

aaadus
5. jan 2010

antyn to je teda baba 😠 bych je bombardovala, otravovala a pokud by se přístup nezlepšil, šla bych po porodu jinam když si tě neváží

blanka.k
5. jan 2010

Já jdu do pordadny ve čtvtek, dá mi žádanku na GTT, akorát mě štve, že dřív se dělal asi 2km od baráku, takže jsem si tam mohla dojít pěšky a teď je v centru, tak si asi nazpátek vezmu taxi, abych se nepo...v trojeji a pak následně v šalině 🙂 Já na něm byla před necelými 3 lety a bylo to mňam, nechápala jsem co se na něm těm všem těhulím nezdá... mě to hrozně chutnalo a bylo to super vyšetření 😀 Ale teď v těhu už nezvládám tolik toho sladkého, tak už mi do smíchu není 😅

ciknori
5. jan 2010

Ahoj holky, dívám se po netu po bavlněných plenkách... narazily jsme někde na lepší cenu než toto: http://www.kikko.cz/internetovy-obchod/pleny-ki...
Už jsem nějak uhledaná....

aaadus
5. jan 2010

blanka mňam jo. tož to jsem teda zvědavá. někdo říká, že to chutná jako sprite bez bublinek
uvažujete některá nad koupí mimivaku nebo šátku? já furt nevím, ale my rádi chodíme do lesa na houby a to se s kočárkem jaksi nedá

aaadus
5. jan 2010

ciknori cena asi dobrá, já jsem je dostala od Ježíška 😉 záleží jestli nemáš možnost je koupit někde osobně když poštovné je 109,-

blanka.k
5. jan 2010

Aduš - mě to chutnalo jak toršku sladší sirup 😉 Ale já miluju třeba si koupit 2 balení takového toho kondenz.mléka...Jesenka se to jmenuje, a vysát naráz a pod. 😀 Šátek mám slíbený od sousedky, má TP o 3 měsíce dřív, že pak přesedlá na jiný, že mi ho půjči na vyzkoušení, protože já se nemám jak dostat do obchodu. Asi budu většinou chodit 4km do Billy, ale když bude třeba hnusně nebo se mi nebude chtít, tak tu mám asi 700m jen Brněnku, taková malá samoška s regálem uprostřed a pak jeden obchod s pultovým prodejem, takž ebych musel a nechat dítko v kočárku venku a to se mi nechce.. takže na to chi ten šátek. 😉

aaadus
5. jan 2010

blanka tak jesenku mám ráda i já, tak by to neměl být problém 😀 no já teď jezdím 2-3x týdně na nákup autem 15km a to se mi asi s mimčem těžko bude chtít. a v těch našich vesnických sámoškácha a la jednota jsem ještě nebyla. ale brácha jak nám hlídal barák tak tam byl, mega výběr jogurtů - 2 druhy 😀

ciknori
5. jan 2010

Hm, to bych si těch plen musela koupit mraky aby se to s poštovným vyplatilo 😀 Poohlédnu se po Brně kde se takové plenky prodávají...

antynka1
5. jan 2010

To u nás ve vesnický sámošce mi bylo doporučeno kupovat jen balený věci... Ještě jsem neměla odvahu tam zajít... A to už tu bydlíme skoro rok......

blanka.k
5. jan 2010

Jo, to je něco podobného 🙂 třeba mléko, v Globusu 16,-, tady to stejné 25,- 😝 Ale zas třeba rohlíky a i těch pár kousků uzennin tam mají čerstvoučké, tak aspoň to 😉 A mají tam výbornou horkou čokoládu, kterou jsme jidne neviděli...mňam. Ale je to fakt tak koupit 3 věci na sváču, jinak si dělám procházku do Billy a o víkendech jezdíme do Globusu. 😅 A taky tam mají často věci prošlé a už párktát mě chtěli ošidit u pokladny (mají takovu tu starou),a le dávám si pozor 😉

zdenkapo
5. jan 2010

ciknori našla si sice levnější než já za 177/10ks,ale tam mají jen takové věci,tak se mi to s poštou nevyplatí- já asi objednám na http://www.baby-car.cz/cz-kategorie-57008.html tam je pošta na 4000,-Kč zdarma jinak jen 85,-Kč a budu tam objednávat i monitor dechu Babysence,sterilizátor Avent,lahvičky Avent atd, takže se mi to vyplatí tady a kdyby náhodou,tak to mám kousek do kamenné prodejny v Liberci a bydlí tam můj bráška,kdyby náhodou byla reklamace

Blani,teda ty máš chutě 😀 větší hnus jsem nepila- vždyť to je strašný,poslední třetinu jsem cucala na sílu asi pět minut a sestra říkala,že ať se nebojim,že půlka těhulí to vyzvrací a pije znova 😖 no na lačno a pak dvě hoďky čekat

Adus to bych se divila,že by tě z té laborky pustili během těch dvou hodin k tvé dr.- nesmí se ani chodit, jen sedět a čekat- mě tenkrát chodila sestra kontrolovat každou chvíli- jen na záchod mě pustila- a teď když jsemse objednávala do jiné laborky ve městě,tak mě taky upozorňovala,že tam musím jen sedět tak ať si nic neplánuju

antynka1
5. jan 2010

Tedy to jsou vyhlídky... Já to asi tak vyklopím. Po ránu na lačno něco hodně sladkého - no fuj.....

blanka.k
5. jan 2010

Zdeni - taky mi to každý říkal, že nechápe, co budud dělat jako těhu, vzhledem tomu, co jsem jedla před těhu 😀 No tak v 1.trim. mi přestalo chutnat sladké a chutnalo mi jen zdravé a spíš dietní jídlo, teď už je to lepší, ale už nejím slakdý tak jak předtím, v takovém množství a Kofolu samo omezuju, jen když jdu do centra, tak se stavím pro M. a jdeme na oběd, tak si malou k tomu dám 😉 A já ani nevím, že se nesmí chodit.... možná je to jiný pro těhule a netěhule, já šla normálně ven do parku a pak se vrátila 😅 No, takže knihu sebou, to je dobré vědět

lienka1076__2
5. jan 2010

Ahojky aj ja idem piť ten nechutný sladký sirup, ale mne dala lekárka recept, aby som si ho deň vopred vybrala v lekárni a dve hodiny pred tým ako som objednaná ho mám doma vypiť a to je všetko. Ja tam nemusím vôbec čakať. Mám to vypiť doma.

blanka.k
5. jan 2010

jsem vám zítra ráno na světle chtěla vyfotit zvířecí oblečky co jsem koupila, ale stavila jsem se z obchodu za M. v práci, že mu je ukážu, a ještě mu vyzkouším mikinu, kdyby byla malá, tak že jí hne dvyměním, a on si klidně jde na jednání kamsi pryč 😝 Tak jsem mu nechala v kanceláři aspoň ty oblečky pro malého, aby měl důkaz, že jsem tam byla a on mi teď píše, že jdou rovnou na firmení večeři a vrátí se snad poslední šalinou. tak má smůlu, obleček neuvidí, ale vy taky ne, zítra dojde z práce zas potmě, no...tak časem. A já se tak těšila, jak bude mít radost, až dojde zpět do práce 😖 Ale asistentka mi říkala, že jí M. dnes říkal, že budeme mít fotbalistu 😅 Tím ais myslel ty včerejíš všehovšudy asi 4 kopance, které taťulda krásně cítil a byl nadšený, tak jsem ráda, že se pochlubil i vpráci, je to takový hezký pocit, že se "chlubí" těhulkováním 😉 Tak jsem aspoň pokecala s tou holčinou, je docela fajn, prohlížela si oblečky...

michalag
autor
5. jan 2010

lienka, tak to mas super, vypijes a musis tam sediet 2 hodky ale tentokrat to uz viem tak si tam beriem nieco na citanie a cas mi aspon rychlejsie prejde vtedy som myslela ze sa tam unudim, ale co neviem ci zvladnem je nejest od 18:00 a nepit od 00:00

lienka1076__2
5. jan 2010

Asi tak. Hlavne to pitie. Neviem ako to prežijem, lebo prvý krát pôjdem busom. Zakázala mi lekárka ísť samej autom. Dúfam že to prežijem a tí ľudia v tom buse tiež 🙂

michalag
autor
5. jan 2010

lienka, hlavne treba ukazat brusko a snad ta niekto pusti aj sadnut ak bude plno ... ja idem tiez busom, ale ja som svina ja sa pcham do busu, lebo dochodcovia chodia aj 3x denne do mesta a stale sa stazuju ze ich bolia nohy a neviem co ... ale zase ked vidim uplne nejaku starenku tak ju pustim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre