Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

medan29
6. jan 2010

Tak mám po kontrole, mám jen nějaký zánět, hematom už nebyl ikdyž jsem ještě včera špinila, ale doktor nic nenašel, mimi ok, srdíčko ok, dnes mi brala sestra krev na protilátky a za 14dní jdu do nemocnice na tu cukrovku a čekáme holku 🙂

michalag
autor
6. jan 2010

sstupel, ja som bola hore do nejakej 2:00 lebo pred tym ako som si isla lahnut tak som isla este s malym na zachod a prebral sa, bolo 00:10 😅 ... no bola som nadsena 😒 , ale lezal vo svojej posteli az do 4:30 , potom isli este na wc ale kedze bol hore uz od 00:00 a vobec nespal tak sme ho zobrali medzi nas a o 5:00 potom este do 7:00 zaspinkal ... ale sa cudujem ze vydrzal lezat v posteli a a ni sa neblaznil ani nebehal po byte, kedze spime v jednej izbe tak to som obcas pozorovala a teda dnes vyzeram ako matoha 🙄 🙄 🙄

xxx.klarka
6. jan 2010

medan, tak to velice ale velice gratuluju 🙂 Ať už jsou jen samé dobré zprávy. A holčičku mooc zavidím, samozřejmě jen v dobrém. 🙂

Tak jsem uklidila Vánoční výzdobu, sebrala jsem prádlo z věšáku, teď půjdu oloupat brambory a pujdu je zapéct (dostala jsem chut na francouzske brambory se studenou červenou řepou). Pak se vrhnu na okna, mám je od dětí opatlané a zůstali mi tam kousky izolačky z výzdoby. A pak když mě nepřejde tahle energie, tak ještě vyžehlím prádlo. 😀

mishutka
6. jan 2010

klarka:stav se vyžehlit 😀 Měla jsem to dneska v plánu, ale tá rýma mě zabíjí tak jsem aspoň zase vyprala 😅

medan29
6. jan 2010

a já si pořád myslela že to bude spíš kluk, hihihh

aaadus
6. jan 2010

medan super, gratuluju a konečně další holčička 🙂
klarka tak pošli trochu energie i mně, mi se jako obvykle nic nechce, ale včera jsem vyžehlila půl koše prádla a dneska to teda dožehlím

aaadus
6. jan 2010

mishu já taky vždycky peru z vesela, takový dobrý pocit potom mám že mám vypráno 😀

mishutka
6. jan 2010

aadus u nás pereme z veselá oba 😀

xxx.klarka
6. jan 2010

mishutka, no já doufám že mě to nepřejde a že to ztihnu dneska😀

aaadus, no já obvykle taky, ale dneska jsem to opravdu už musela zklidit a pustit se do toho, jinak by jsme tady umřeli na bordel. 😀 jsem poslední dobou líná jako prase.

aaadus
6. jan 2010

mishu tak manžel když naposledy pral před 3 lety, tak ulomil to madlo jak se otvírá pračka 😀 fakt nechat ho týden samotného to bylo pak doma jako po výbuchu. tak teď jak jsem týden byla v nemocnici tak mu raději oprala moje mamka 😀

mishutka
6. jan 2010

To můj manžel je šikula, se všímn mi pomáha! Když vidí, že mě vysavání zmáhá tak to veme za mě 😉 Ale toho žehlení se nechce chytnout 😀

zdenkapo
6. jan 2010

medan tak gatuluju a přibyla nám aspoň holčičkaa,tak už jsme 4 s holčičkama zatím,ikdyž já budu rodit v dubnu- to bude sranda teda jestli budu na narozky v porodnici 😉

medan29
6. jan 2010

zdenkapo:no já mám termín porodu 8.5 a narozky 3.5 tak jsem taky zvědavá

antynka1
6. jan 2010

A já mám termín porodu 14 dní před svými 30. narozeninami. Chtěla jsem sithnout porodit do 30 (když jsem plánovala), tak snad se mi to podaří 🙂

antynka1
6. jan 2010

Meda gratuluji k vyšetření i k holčičce.

aaadus
6. jan 2010

medan a v kterém tt jsi? a jméno už máte vybrané? v pase to nemáš...

medan29
6. jan 2010

aaadus:22tt, termín porodu 8.5 a jméno?zatím se hádáme takže to bude asi po mě Míša když se jinak nedohodnem

zdenkapo
6. jan 2010

no já mám narozky 24.4. a termín den před tim-Tomáška jsem porodila v 39 +0tt,teda o týden dřív,tak jsem teď zvědavá,abych měla v půli března vše nachystané a tašku do porodky nachystám už na konci února,to se neztratí...

lucik...
6. jan 2010

zdeni jo jo, myslelal jsem že možná koupíme ten FP 🙂

medan vidíš, vše je v pořádku 😉 Gratuluju k holčičce 😵 😵 😵 i k dobrým zprávám

michalag
autor
6. jan 2010

medan, som rada ze je vsetko v poriadku 😉 🙂 , a gratulujem k dalsiemu dievcatku 😵 😵 😵

michalag
autor
6. jan 2010

vy v Cechach asi nemate dnes sviatok, ci ano?

antynka1
6. jan 2010

nemá svátek, makáme 🙂

zdenkapo
6. jan 2010

Lucik jj,je hezký,ale ještě budu hledat...

Medan 3.5.má narozky moje mamka 😉

aaadus
6. jan 2010

nemáme svátek, nemakáme 😀
lucik už jsi oznámila v práci že jim asi utečeš na PN?

michalag
autor
6. jan 2010

baby, normalne ste ma navnadili a chcem sa spytat na plienkovanie, da sa to spojit ze by sme pouzivali jednorazovky aj latkove plienky? Inak sa mi zdaju dost drahe 😝 😒

lucik...
6. jan 2010

aaadus si blázen 😀 😀 😀 Oznámila jsem jen že se necítím úplně fajn a že mám nějaké problémy tak že je možné, že až půjdu v pondělí k doktorce, že mi dá neschopenku 😀 😀 Ale že je to 100% sem si teda říct netroufla 😀 Říkali že by to bylo nepříjemnéééé 😀 😀 😀

aaadus
6. jan 2010

lucik já je v práci postavila před hotovou věc, dopoledne jsem šla k dr a odpoledne už jsem psala šéfce že jsem v nemocnici a že se už asi nevrátím. takže jsem ani nemohla nikoho zaučit 😀 to oni říkají asi všude že by to bylo nepříjemnééééé 😀
michalag tak to nevím, já budu používat jenom jednorázovky

antynka1
6. jan 2010

Tak to já práci právě řeším se šéfem. Mám si vybrat před MD celou dovču, takže bych mohla skončit už 10.3. 😀

michalag
autor
6. jan 2010

ja len rozmyslam ze ked by malo male rok tak by som skusila aby sa lahsie naucilo na nocnik, lebo nas je lenoh doteraz a mal len jednorazovky a vobec mu nevadilo ked sa aj pocikal ze bol mokry, no teraz uz ide nastastie cikat ale este sa mu obcas stane nehoda

lucik...
6. jan 2010

aaadus no mě přišlo fér je seznámit s tím, že existuje ta "možnost" 😀 Aby s tím počítali 😀 😀 😀 No šéfová na mě zkoušela jestli bych prý nemohla alespoň v době vycházek sem dojet a někoh zaučit... Blázen fakt...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre