Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
7. jan 2010

snažim se být klidná,ale znáte to...

Lucik,taky máme nějaké úlovky,ale teprve začnu objednávat a mrknu po obchodech až pojedem s manžou někam

doktor se nás zeptal na tom 4D,zda chceme znát pohlaví a mi že ano,tak se vyptával,co bychom chtěli a mi že holčičku,že klučíka už máme doma a on na to řekl- tak jí budete mít,podívejte se na to kávové zrnko- ani nezapochyboval a viděli jsme to na velké obrazovce,tak o tom taky nepochybujeme a jsem za to ráda,protože mojí gyndr se ještě neukázala na 2D,ale říkala,že když nám řekl dr. Rubeš,že to tak je

arcik
7. jan 2010

Doli tak to je teda fakt,stejně se ty děcka vyklubou kdy s ejim bude chtít termín netermín

doli1
7. jan 2010

já si myslim že porodim už v dubnu

arcik
7. jan 2010

nuž já bych potřebovala aby se narodil někdy od 1 do 9 to pak všichni 4 budem mít data narození jen s jednim číslem...já 3.5,manža 5.2 a malá 1.8 🙂

xxx.klarka
7. jan 2010

Ahojky, tak jsem doma z poradny která dopadla na jedničku!!!! 🙂
Miminko naše má 417g a 21cm ( nevím jestli i s nožičkama? ) v albíčku mám krásnou fotečku berušky jak se na nás směje. No jo, paní doktorka potěšila a potvrdila NAŠÍ NATÁLKU!!!!!!!!!! 🙂🙂
Jsem tak štastná.

vladkaz1
7. jan 2010

cavte kocky, sutavne mi nejde konik neviem co sa deje .. ale nebavi ma to ..
Zdenka gratulujem k dievcatku 😵 , ja som tuzila mat druhu babu a moj strasne chlapa ,ja mu ho doprajem hi aspon bude parik ...
vcera som vsetko vytepovala zaspala som jak babo ,maly neustale kope intenzivnejsie hlavne vecer a rano v polohe lezmo alebo pri notebooku 😀

xxx.klarka
7. jan 2010

Jo a ve středu jdeme na echo srdíčka. 🙂

zdenkapo
7. jan 2010

Klarko tak super blahopřeju...

Vladka no děkuji,ale mi to víme už od 8.12. 😉 novinky měla Lucik a Klarka a obě holčičky,tak už je snad 5 holčiček,že?

Loučim se,jdu uložit TOmáška ve 4 už mám být v poradně....

budu něco objednavat tady-máte zkušenost? http://www.rajmaminek.cz/

zzuzullka
7. jan 2010

to ja mám termíny rovnaké aj podľa poslednej MS aj podľa utz 16.5.

arcik
7. jan 2010

Klárko tak supeer gratulujeme k holčičce 🙂

holky já mam nahoře kilo..jsme myslela že to se mnou praští 😢

xxx.klarka
7. jan 2010

zdenka a arcik, děkujuu🙂 jsem tak ráda. Beruška, jak se na tom UTZ krásně směje na nás🙂

yanika
7. jan 2010

Klaarka a Lucik: uzasne, gratulujem 😅 aj mne ste zlepsili den, ked vieme ako velmi ste chceli dievcatka!!!! Super super! Nam nasho krpceka potvrdil lekar zatial len raz na sone v 20.tyzdni a tvaril sa velmi isto, tak dufam ze sa trafil 😉

Mne zatial stale hovoria, ze je o dva tyzdne vopred s vyvojom, takze je tiez dost pravdepodobne, ze to bude v aprili, co by ma tiez potesilo...
Dnes som po dvoch tyzdnoch v praci a vam poviem, ze ranne vstavanie 5,15 bola velka haluz🙂 tak som si musela dat obedneho 20min. slofika v mitingovke hihi

zzuzullka
7. jan 2010

klarka gratulujem k dievčatku 🙂

vladkaz1
7. jan 2010

Lucik som gratulovala a Klarku som prehliadla ,gratulujem pozerala som teraz 3D v albume je nadherna 😵 som ti dam chcela dat aj hviezdicku len to nejde 😀 tak sa tesite ... 😵
Arcik preco ze kilo na hore? Ved to je dobre nie? Ja som pribrala uz 2 kila tak sa tesim .
Zdenka nemozem si pamatat vsetko ,niesom dokonala prepac 😉

zzuzullka
7. jan 2010

baby ja vás obdivujem ako môžete zvládať chodiť ešte aj do práce. ja som doma a nevládzem ani obed uvariť kvôli tomu zlému tlaku a točeniu hlavy. som rada, že sa vôbec zvládam učiť na skúšky a dorábať diplomovku

vladkaz1
7. jan 2010

zzuzullka • ja ta zas obdivujem ze sa zvalads ucit 😉 ja by som chcela zacat zas chodit ,len nejako nemam odvahu na to takze klobuk dole ...

yanika
7. jan 2010

zuzuzlka: ja sa za hrdinku nepovazujem, ale dnes som prisla do prace po sviatkoch a som na tom podobne - este mam skusky (tento vikend 2) a zaroven diplomovy rocnik 😒 No a okolie to berie tak, ze by som to mala zmaknut, takze som trosku pod tlakom.. ale ak by bolo zle, tak sa urcite hodim na PNku...

xxx.klarka
7. jan 2010

vladka, děkuju. Jedno videjko jsem musela smazat, psala mi adminka ře mužou být jen 2 věci v albíčku takto. Tak jsem tam nechala jen jedno. 🙂 Ale i tak mám ohromnou radost. Tak moc jsem si přála holčičku🙂

zzuzullka
7. jan 2010

baby používate už kojící poštár na spanie alebo na niečo?

lucik...
7. jan 2010

klarko gratuluju 🙂 Musim si jít něco uvařit nebo umřu hlady 😀 😀

xxx.klarka
7. jan 2010

zzuzul, já na něm spím. Hrozně dobře se mi na něm spí, můžu se podepřít kde zrovna chci. 🙂

lucik...
7. jan 2010

V albu mám také fotečku a růžově věcičky 😉 😉

xxx.klarka
7. jan 2010

lucik, děkuju a i já Tobě gratuluji🙂 tak jsme se obě dočkali🙂

lucik...
7. jan 2010

zuzzul ja s ním usínám, ale v noci ho vždycky vyhodim 😀 😀

lucik...
7. jan 2010

klari jo jo, sem ráda za nás za obě, přáli jsme si holčičku stejně jako vy 😉 😉 😉

arcik
7. jan 2010

Vladka dokud to šlo dolu bylo to fajn ale teď už to poleze jen nahoru a po zkušenosti s předchozim těhu jsem si chtěla váhu udržovat a ne zvyšovat.. 😉 ale když člověk vidí v lednici bílou fazolovou polívku no nemůže odolat 😀 😀 a gratuluju k těm 2 kilům...lepší jak kapačky

zzuzullka
7. jan 2010

yanika, ja mám tiež tento víkend 2 skúšky, obidve v nedeľu tak sa strašne teším 😠 a kedy máte štátnice? ja som zvedavá či ich stihnem, keďže termín mám 16.5. a tak nejako by mali byť aj štátnice, ale presný termín nám ešte nedali. ale chcela by som rodiť až po štátniciach, aspoň by mi ten pupok pomohol,že by som to mala možno lahšie 🙂

vladkaz1
7. jan 2010

Klarka verim ved je to ohromna radost ,som zvedava ci nam potvrdi toho chlapceka aj ked povedal 99 percent pri tom urcovani pohlavia ja som skeptik .. a uvidime .. no co po pripade bude Laura 😀
Video je naozaj nadherne a nadhernejsia este preinceznicka 😉 😵
Zuzul ja nemam na kojenie ,nebudem ho kupovat ale rozmyslam zi si nieco take usijem a kupim si len do toho drt a naplnim ... 🙂

lucik...
7. jan 2010

arcik ty se hrozíš z jednoho a co mám říkat já s 8 😀 :-d 😀

arcik
7. jan 2010

holkyjá jsem tak ráda že vám vyšlo to co jste si přály..konkrétně Lucik a Klárka s těma holčičkama....je to fajn,...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre