Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
7. jan 2010

pardon: robi 😉

bara.c
7. jan 2010

Holky gratulujeme k holčičkám. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Hlavně, že jste si je přály. Já bych radši chlapečka. 😉 Jsem tak zvědavá, že to snad do příštího týdne nevydržím...Bříško nám roste, ale váha zůstává stejná -4kg. Přístí pátek se jdeme podívat i na paní doktorku a budu muset asi i na krev - což se mi zrovna moc nechce. Mám negat.Rh faktor, takže kontrolují protilátky. Ten poměr chlapečků a holčiček je opravdu šílený.

mishutka
7. jan 2010

Já jsem chtěla holčičku a máme chlapečka. Tak snad druhé bude holka nebo třetí 😀

antynka1
7. jan 2010

Mě je jedno jeslti to bude chlapeček nebo holčička - hlavně ať je to zdravý. Pohlaví teď vůbec momentálně neřeším 🙂

bibi13
7. jan 2010

antynka ja som na tom podobne.. aj ked som samozrejme straaašne zvedava..🙂

antynka1
7. jan 2010

Zdenkapo - ty ses ptala na www.rajmaminek.cz. Neobjednávala jsem přímo na těchto webovkách, ale na www.zdravotnipotreby.cz - je to stejny provozovatel. Zrovna dnes mi přišel od nich mai že bohužel se zdrželo nějaké zboží od dodavatele, tak jestli ještě 3-4 pracovní dny vydržím nebo jestli to chci zdarma poslat ve dvou balíčcích-to co mají hned a to ostatí jakmile to dojde. Psala jsem jim,že počkám. Takže uvidím, jak se to vyvine a pak budu informovat - jestli nezapomenu, kdyžtak se připomeň 🙂

antynka1
7. jan 2010

Bibi, já jsem taky zvědavá, ale když se prcek neukáže tak se nezblázním 🙂

nikkka
7. jan 2010

tak som objednala prave kocik a prebalovaci pult s vanickou...som strasne zvedava ked to pride ako to bude vyzerat, snad budem spokojna..

antynka1
7. jan 2010

Tak jsem teď zjistila - jak jsem si objednávala šiditka - objednala jsem si i řetízek na to šidítko a ono je s autíčkem 😀. No tak uvidíme, kdyžtak holčička bude mít na dudlíku autíčko 😀

yanika
7. jan 2010

arcik Ty si cislo 😀 😀 😀 vraj "fiknout" hihi..
je to pravda, ak by malo mat babo traumu z narocneho porodu, tak je to urcite lepsie, ale ono je to aj tak na lekaroch, alebo sa moze zena sama rozhodnut, ze uz toho bolo dost, podme rezat??? 😲 😕

arcik
7. jan 2010

Yanika dík za lichotku 😀 😀

to rozhodnutí o CS je na lékaři..já debil když mi řekl že vemem malou císařem jsem mu řekla: ty napomádovanej frajírku...už tu fučim 20 hodin..to děcko vyleze tou stejnou cestou jakou jsme ho tam dostali....
no malá sice vylezla ale já otevřená jen na 6 cm odnesl to čípek a malá měla poporodní nádor na hlavě,vypadala jak lebkoun...
balá jsem se císaře že nebudu moct kojit a ejhle rodila jsem normálně al ekojit jsem stejně nemohla páč se mi prostě nedělalo mlíko.... ☹

arcik
7. jan 2010

takže je stejně všechno indivindi....
švagrová rodila císařem a kojila jak o závod.. 😉

antynka1
7. jan 2010

Arcik - to jsi mu fakt řekla? Nebo sis to jenom myslela?

arcik
7. jan 2010

anty to jsem mu řekla,naštěstí se jen usmál a poplácal manžu po rameni....
druhej den se za mnou přišel podívat tak jsem se mu omluvila a on mi řekl že to je v pohodě že jsem byla ještě milá 😉

antynka1
7. jan 2010

Tak to je dobrý! Asi jsou holt doktoři od rodiček zvyklý na všechno 😀

arcik
7. jan 2010

anty tak tak ..chudák sice doktor ale co už...oni neroděj my joo

m.c.
7. jan 2010

aadus, jj, presne tu zavinovacku. Ona je fleecová, takže ne nějak extra teplá, ale myslela jsem že bude ještě tenší. Ale určitě ju využijem, je fakt že zimní fusak od emitexu je mnohem teplejší🙂.

Ta čára časem po porodu zmizí, už se mi taky začala dělat.

Holky, jak poznáte tvrdnutí břicha? Mně občas břicho jakoby ne zabolí, ale trochu na chvílu "ztuhne", to je ono?

aaadus
7. jan 2010

m.c. já tvrdnutí poznám, že se mi břicho jakoby začne stahovat je tvrdé jako kámen. obzvlášť když dlouho ležím na zádech tak poznám že to přichází - břicho mi ztvrdne jakoby do takové špičky a není to zrovna příjemné

m.c.
7. jan 2010

tak že by to nějak bolelo, to nee, je to spíš jakoby se mimčo nějak divně pohlo, tak to mi asi břicho netvrdne 😉 .

antynka1
7. jan 2010

já cítím jen takový divný tlak - ale myslím si, že to tvrdnutí také není

lienka1076__2
7. jan 2010

čaute kočky, čo sa tu dnes rieši?🙂 Aj my budeme mař dievčatko 🙂 🙂 🙂 🙂

xxx.klarka
7. jan 2010

lienka, tak to gratuluju, další děvčátko mezi nás🙂

mě se asi čára nedělá a pupík mám furt stejný😀 akorát to břicho je větší a větší.

aaadus
7. jan 2010

lienka gratuluju 😵

lienka1076__2
7. jan 2010

ďakujem.
klarka aj ja a celé brucho mi ochlpatelo. Neviem či to tak má byť, alebo je to z toho gélu proti striám. ☹

zdenkapo
7. jan 2010

tak jsem doma z poradny,jen mě zkontolovala tevnitř a ok,poprvé mi nedělala utz,ale když cítím pohyby,tak je to ok...

ráno v 7 jdu na ten oGTT 😖

M.c. tak je pěkná ta zavinka ano? já taky chtěla tu jarní červenou a myslíš teda,že je dobrá? ta letní by byla na duben asi dost tenká,tak tato by měla být snad akorát,že?

Lienka,tak další slečna do sbírky,ale stejně je princezen málo

Pupík jsem neměla vylezlí ani při TOmáškovi ani teď

xxx.klarka
7. jan 2010

lienka, taky se mi chlupatí.

aaadus
7. jan 2010

zdenka zítra budu držet palce
to jsem ráda, že nejsem jediná komu se chlupatí břicho 😀

vladkaz1
7. jan 2010

ahojte kocky gratulujem k dalsiej princeznicke ... citala som len zbezne ..
Zdeni pohoda 🙂
dala som do albumu moje brusenko vecer 🙂

blanka.k
7. jan 2010

Ahoj,
hratuluji holkám k holčičkám, konečně začínáte kluky dohánět.
Doufám, že až vám dojde ty Emitex zavinovačka, tak mi prosím hodně nějaké bližší foto, jak vypadá rozbalená. Včer ajsem viděla ten flees v obchodě, tak bych nakoupila a nechala ušít, ale moc nevím,jak to zabalování funguje 😅
Pupík s emi taky vůbec neobrací, akortá celý nějak zchlupatěl 😅 Za chvíli bude můj pupek vypadat jak pivas mého drahého muže, kulaťoučký a chlupatý 😅
Muž nám právě objednal tvarůžk. pizzu, tak jsem zvědavá, jaká bude, tvarůžky jsem měla naposledy před asi 15 lety, doma se docela kupovali 😉
U mudr. jsem dostala žádanku na GTT (ale na druhý konec Brna, se 2 přestupama, tak holt vyhrabeme auto ze sněhu 😀 ), čípky a mazání na zánět a magnézko do zásoby 😅 A podle toho co mi ještě řeknouna 4D UZ ve 25tt, tak ve 30tt jdeme do Centra prenatl.diagnostiky na kontolru ledvinových pánviček malého ☹

doli1
7. jan 2010

vladka bříško krásný fakt klučínek takové pěkné dopředu ale co mě zaujalo jsou ty kojný 😀 to je strašný jak nám ty prsa rostou.táta mi taky furt říká jaký mám silikony

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre