Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
8. jan 2010

mishu, já na ně koukám🙂 a pak i na dr. Quinnovou😀

blanka.k
8. jan 2010

Luci - pokud budeš na PN víc než 100 dní (což ty budeš méně, když koncem března půjdeš na MD), tak máš nárok na celou dovču za 2010. 😉

lucik...
8. jan 2010

blani děkuju, já v tom mám vždycky jasno, pak někdo něco napíše a už v tom zase plavu 😀 😀 MD mám už od 17.3. 😉 je to těch 8 týdnů před porodem.

na mcloudovy dcery nekoukám protože mě na hallmarku štvou ty reklamy každých 5minut 😀 😀 😀

baru gratuluju k dobrým výsledkum 😉 a jak říkáš s tou váhou, tak u mě to asi taky tak bude... Měla sem výchozí váhu 62 a už mám 70 😀 😀 😀

nikkka
8. jan 2010

myslite ze som objednala blbost? prebalovaci pult aj s vanickou??
my mame iba sprchac, nemala by som kam polozit tu malu vanicku v kupelke a nechce sa mi kupat niekde v spalni na posteli..snad to vyuzijem...

mishutka
8. jan 2010

taky jsem si pobrečela 😢
Koukám občas.

xxx.klarka
8. jan 2010

lucik, ale oni je dávají na ČT1. 🙂

mishutka
8. jan 2010

lucik. na čt1

blanka.k
8. jan 2010

Nikka - pokud nemáš možnost kam dát vaničku, atd. tak si myslím, že dobrá věc 😉
Lucik - to znám holky tady něco doporučía já to hned zapomenu, když si to nenapíšu 😀 Já taky přemýšlím nad MD od 8t před porodem, ale nevím, záleží jaké bude počasí, abych využila, že můžu kamkoliv.

mishutka
8. jan 2010

blanka:vono to jinak ani nejde ne, když si na nem. tak pak musíš na MD,ne??????

aaadus
8. jan 2010

tak já půjdu na MD podle toho jak se sníží nemocenská a taky jak mi to doporučí na personálním - mám tam kámošku a ta ví co bude pro mě nejvýhodnější

adelka89
8. jan 2010

holky vy se objednavate vsechny na GTT, ja jsem tam nebyla asi ani nepujdu do poradny jdu az pristi ctvrtek a doktorka mi nerikala,ze se mam nekam objednavat. Ale asi je to zbytecne, nepatrim do rizik.skupiny....

aaadus
8. jan 2010

mishu fuj, takový hnusný obrázek a slaninu z vejci bych si asi nedala, zas takové chutě nemám 😀

blanka.k
8. jan 2010

Mishut- tak můžu ukončit PN třeba o měsíc dřív, vybrat si dovču za loňský rok, pak jít na MD, pak si vybrat dovču za letošek a pak jít na rodičák 😉
Adel - já jdu 100%, už jsem na tom jednou byla kvůli poderření na cukrovku, ale teď bych šla i kdyby mi bylo 18 a cukrovku v rodině neměla, jistota je jistota 😅

nikkka
8. jan 2010

tak ja som mala pizzu na obed so slaninou, vajickom a klobasou..mnam.. 🙂

aaadus
8. jan 2010

adelka ty máš asi málo ročků že? asi dr ví co dělá. ještě jsem se tě chtěla zeptat, jak jsi tady dávala odkaz na e-shop brumla, objednávala jsi z něj někdy něco?

xxx.klarka
8. jan 2010

no to je zase díl, asi to hnedka přepínám ☹☹☹ to je něco.

doli1
8. jan 2010

holky kdyby jste někdo chtěl pro chlapečka info je vždy pod fotečkou.nechám to tu tak dva dny pak to hodim na MMB http://doli.rajce.idnes.cz/Na_prodej/#album

michalag
autor
8. jan 2010

Ahojte babenky, no to sa neda ani docitat 😀 😀 😀

babenky nepribudlo dnes nejake nove dievcatko alebo chlapcek???

aaadus
8. jan 2010

michalag dnes žádné nové přírustky

aaadus
8. jan 2010

doli ty jsi na šimiho využila i ty kabátky? vypadají hezky,ale nejsou moc teplé?

doli1
8. jan 2010

jj jsou teplé to pro květnoví mimi neni a šimi neměl ani jednu bundu bylo to v balíčku u nějakých věcí.

bibi13
8. jan 2010

zdeni ty si bola na tom glukozovom teste sama? mne teraz volala kamoška a mi hovorila, aby som neopovažila tam ísť sama, aby som tam niekde neodkvacla.. tak teraz neviem.. ☹

adelka, ani ja nie som v rizokovej skupina a dok. ma tam poslal..

zzuzullka, aj mne sa bexa hned zapačila.. aj som potom ešte vyberala nejaké iné kočiky, ale vždy som sa vrátila k nej.. a ta cena je okuzlujuca..🙂).. inak, ked sa pozreš v skupine vybava, je tam aj Bexa.. Vnútorné rozmery vaničky: 78x37 cm

Váha bexa kočíka je 14kg s vaničkou, 14 kg so športovou časťou a 11 kg s autosedačkou, váha podvozku 9,5kg. A posielam link na album marka (to su tie e-kočiky), pofotil bexu b3 aj b4.

https://www.modrykonik.sk/photos/mark33

inak, čo sa týka vahy a výšky.. ja meriam 176 cm a mala som váhu 53.. lenže tesne pred tehu som sa nevážila, takže presne neviem koľko som pribrala, ale hadam, že to bude tých 10 kg.. ked nie viac..
😀 😀 😀

aaadus
8. jan 2010

doli škoda, hned bych je brala
bibi to by ti přeci řekli že nemáš chodit sama. sestřičky tě určitě budou chodit kontrolovat jestli ti není špatně a budeš stejně jenom sedět

zzuzullka
8. jan 2010

bibi ďakujem, práve si čítam diskusiu na kočíky BEXA a normálne som sa do neho zamilovala. len ešte manžel mi nakázal nech zistím či nepatrí medzi tie rizikové kočíky čo usekávajú prsty atď. sa bojí aby sa malého nič nestalo. a farba sa mi najviac páči S1, alebo S10. ale tá S1 je taká veselšia tak asi vyberiem tú. aj ty ju tuším máš, že? len k tomu kočíku nie je sieťka proti hmyzu a pláštanka alebo sa mýlim? a na tej stránke majú aj lacnú postielku, tak objednám možno aj tú hneď s tým kočíkom http://www.e-kociky.sk/?98,radek-x. len za 40Euro, no nekúp to 😀 a ešte je tam doprava zadarmo takže ten kočík spolu s tou postielku ma vyjdu na 340Euro

blanka.k
8. jan 2010

Já jsem před 2 lety z GTT odešla sama a nic mi nebylo,ale vím, že bylo asi 30 st. ,nádherně, tak to byla fajn procházka...teď budu mít muže na telefonu, aby kdyžtak dojel, ale myslím, že když si pak tam dám nějakou sváču, počkám 20 min, že to bude ok. Pokud se nepozvracím hned, tak už to nějak půjde 😀

doli1
8. jan 2010

mě teda každý říká že nemám chodit sama všichni měli problém aby to zvládli.cesta dom tak 1h že to málem nedali ani autem.

lucik...
8. jan 2010

aha, já vím že to dávají na hallmarku pořád celý den 😀
Mě doktorka říkala že mám jít 8týdnů před, tak nevím, ve finále je to asi stejnak úplně fuk 😉 Nebo není..? 😀 Já si to teď nějak neumím propočítat 😀
Nebo je lepší 6 týdnů a být o 2 týdny déle na PN? Pořád je za PN asi víc peněz než za rodičák.. Nebo ne?

bibi13
8. jan 2010

no ja idem hned odtial do poradne a ešte idem autom.. tak preto sa bala..🙂.. ale tak uvidím.. ja sa len pýtam.. ona hovorila, že jej bolo teda riadne zle..

zuzulka, pláštenka tam je a sieťka sa dá dokupiť za 5 eur.. hej, ja mám S1, ten zeleno čierny.. čo sa týka tej prepravy, tak ta je zadarmo len ked platíš vopred na učet.. ja to mám na dobierku.. ale da sa s nimi dohodnuť, ked napíšeš, že to chceš na dobierku a či bude preprava zdarma.. su ochotní.. ja som to objednávala cez marka a ten je super.. a jeho žena je vraj tiež fajn.. takže to záleží len o dohode.. ja rozmýšlam, že aj fusak odtial objednám.. no uvidím..🙂

blanka.k
8. jan 2010

Lucik - koukni ke mě do alba tam je kolik je MD 😉 pokud je vyšší než rodičák, tak je lepší jít na MD až 6 týdnů 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre