Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
9. jan 2010

klarka avatar je super, manžel chce jít ještě jednou 😀 akorát sedět 3 hodiny bez přestávky už byly ke konci pěkná muka pro mé záda
tu taky prší tak ven raději ani nevylízám ať sebou nešvihnu, je z toho pěkná ledovka

xxx.klarka
9. jan 2010

bibi, určitě dám vědět. Pokud bude padat tak přítel půjde zase na noční, tak bych poreferovala ještě dneska. 🙂 Jsem zvědavá jestli to bude tak dobrý jak každý říká.

xxx.klarka
9. jan 2010

aaadus, taky jsem si říkala jestli bude alespŇ přestávka, protože moje záda a hlavně můj močák to asi 3 hodiny v kuse nevydrží.

aaadus
9. jan 2010

klarka no to jsem si myslela taky, ale prd. močák vydržel, záda neee a nohy mi taky pěkně natekly

zzuzullka
9. jan 2010

pozerám, že rozoberáte Avatar.manžel na tom bol a chválil si, že dobrý film. ja som chcela ísť tiež ale práve kvôli tomu, že to trvá tak dlho som nešla, lebo by som tam nevydržala tak dlho sedieť

bibi13
9. jan 2010

ja ked som bola mesiac dozadu na filme new moon, tak to bolo tažké, ale zvládla som to.. a môj mm bol ešte horší ako ja.. nevedel usedieť..xixi.. som zvedava, ako to bude teraz.. 😀 😀

xxx.klarka
9. jan 2010

aaadu, tak s otoka zatím žádný problém nemám tak snad to nepřijde. . . 🙂

aaadus
9. jan 2010

já si kino nenechám ujít ani za nic, jsme maniaci. teď se chystáme na Kawasaikoho růže

lucik...
9. jan 2010

My chceme na Avatar taky jít, ale v praze je na hooooooooodně dlouho vyprodáno 😠 😀

xxx.klarka
9. jan 2010

lucik, my jsme museli volat asi o 14 dní dříve a zamluvit si lístky, už měli posledních 11 lístků.

lucik...
9. jan 2010

klari tady mají taky volno, ale v 1.řadě a to děkuju nechci 😀 Asi na to zajdem do normálního kina (to vyprodaný je speciální 3D), tam to taky dávají 3D, ale určo to nebude takové

aaadus
9. jan 2010

my jsme taky lístky na avatar bukovali 14dní dopředu

antynka1
9. jan 2010

Tak to mě filmy jako je Avatar vůbe nelákají - nemám ráda SCI-FI. Asi tam budou zajímavé efekty, ale to je tak všechno, asi bych tam trpěla 😀

michalag
autor
9. jan 2010

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
tieto posledne 2 dni nejako nestiham 😅 ale ja sa snad polepsim

pugie
9. jan 2010

Ahojte, teeda, stěží jsem přečetla včerejšek, se činíte 😉 jak chodim do práce, tak nestíhám, sem tam přečtu pár řádek.. u nás přestalo sněžit, hlavně se oteplilo, ale vošklivo je pořád...ven se člověku moc nechce, ale pejsek holt čůrat potřebuje 😵
Koukám, že už všem přibývají kočárky do výbavy, taky jsem si zprvu oblíbila jeden od Jané, ale nakonec zvítězil sporťák s vložnou taškou od Teutonie, přeci jen potřebujeme něco víc do terénu, bydlíme v kopcích 😖
Dneska je M v práci, ale za chvíli má přijet ségra, tak už vidim, že skončíme zase u probírání nakoupený výbavy 😀 😉

doli1
9. jan 2010

ahojky všem
u nás je teda škaredě a ještě sem tam sprchne a vše hned mrzne 😖 šimon v noci dostal horečky tak si užíváme.ráno dokonce 39.3 ☹
já teda kina moc nemusim ani nevim co kdy a kde běýí za novinky v tomto jsem trochu nevzdělaná 😀
holky už bych měla byt 24tt je to krásný pocit že by už prcek přežil když by bylo nejhůř

antynka1
9. jan 2010

Od 24 týdne už může mimčo přežít? Já myslela od 28. týdne.

michalag
autor
9. jan 2010

antynka, ano od 24tt uz je zivotaschopne, aj ked najlepsie mu je predsa len v brusku.... ja sa teraz tohto obdobia bojim, je to podla mna kriticke, ja budem kludna az po 37tt

nikkka
9. jan 2010

ahojte...

konecne som prekonala svoju lenivost a zalozila som si album, mam tam aj brusko...
ake je heslo do toho spolocneho "brusko albumu"?

aaadus
9. jan 2010

nikka pěkné věcičky máš koupené
heslo je Majovky2010

nikkka
9. jan 2010

sice nevieme ci to bude chlapcek alebo dievcatko, ale kupila som modre vecicky - boli za super cenu v tescu...no nekup to 🙂

aaadus
9. jan 2010

vidím že většina z nás nakupuje oblečky v tescu 😀 mě osobně se tam oblečení líbí více než třeba v chiccu

asentaja
9. jan 2010

Ahoj všem,

můžu se k Vám přidat? Termín máme 26.5. a zatím ještě nevíme, co to bude. Hrdý budoucí otec prohlašuje, že ví, že dělal holčičku, ale já mám posledních pár dní, týdnů pocit, že to bude kluk. Tak jsme zvědaví. Velký utz nás čeká 1.2., tak snad se už prďola ukáže.

blanka.k
9. jan 2010

Ahoj holky,
Brambur - já jsem ti to říkala, že to nemáš číst 😅 Prostě budou ledviny dobré, já tomu prostě věřím, jak u tebe tak u nás a nemyslím na to. Já si ještě říkám, jestli u mě za to nemůže předávkování tím B6 a mega dávky magnézka, ty můžou dělat problémy s ledvinama.... ale nějak prostě to neřeším, uvidíme na 30tt, určo tam nic už nebude 😉
tady do dneška napadlo asi 25cm sněhu, a teď začalo pršet. 😅
Ráno jsem měla tel. od mamky, jeslti dojedeme, tak jsem říkala, že ne, a pak volal tchán, že navařil a že nám to teda doveze vlakem 😅 takže my máme zásoby výborného segedinského guláše bez práce 😀

aaadus
9. jan 2010

asentaja ahoj 🙂
blanka sededín, ten bych si dala. v poslední době mám pořád chuť na zelí 😀

asentaja
9. jan 2010

aaadus - dneska jsme měli brambor.knedlík s uzeným a se zelím, páč jsem celý týden hučela do manži, že mám chuť na zelí... 😀

zdenkapo
9. jan 2010

Adus jo? tak si měla přijet,segedín jsme měli včera a dnes u babičky zelňačku 😀

asentaja vítej,,,, chlapi je dobré vnímat- můj manža byl poprvé a podruhé přesvědčen co si udělal a měl pravdu 😉

aaadus
9. jan 2010

zdenka já jsem zelí měla včera i předevčírem, měla jsem na něho takovou chuť a k tomu bramborový knedlík
adentaja manžel byl taky přesvědčen že udělal kluka a měl pravdu

blanka.k
9. jan 2010

Asentaja - ahoj 😉 Já mám stejnou zkušenost jak Zdenka, oba jsem sice chtěli kluka, ale já pak začala, co když to bude holka a muž to odmítal, že to prostě je "Marcelek" 😀 a měl samo pravdu 😀 A k segeďáku nám muž koupil 3 šišky bramb.knedlíku, tak jeden padl na oběd, druhý asi teď na všečeři a jeden je na zítřejší oběd 😀

aaadus
9. jan 2010

já jsem snědla skoro celou šišku bramb. knedlíku sama 😀 stydím se 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre