Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
12. jan 2010

antyn já jsem objednávala tu první

michalag
autor
12. jan 2010

fuuu baby, pozeram ze to stoji riadnu palku na zaciatok

ja som tiez pocitala co som zatial minula pocas tohto tehu (vitaminy, oblecko, sono, gyn ...) a zatial mi to vyslo 242,13 eur (7294,4 sk), ale s porovnanim s vami je to nic, aj ked sa mi to zda uz teraz dost a to nemam ani z polovice co potrebujeme

myslite si ze mi bude stacit ked mam 4x body s dlhym rukavom velkost 62 a planujem kupit este s kratkym velkost 62 - 64

antynka1
12. jan 2010

AAdus - ale ty jsi jí obejdnával apřímo z Babamaxu? Já mám fakt ten problém, že jí jinde než na Baabymaxu nepoznám právě od té druhé ☹ A chci se samozřejmě podívat i jinde.

antynka1
12. jan 2010

Třeba na mimibazaru ty dvě od sebe vůbec nepoznám, pokud to tam není vyloženě napsaný...

janulka04
12. jan 2010

a mne sa to tiez nezda moc na prve babo...ja som dala sice na dve, ale pred piatimi rokmi len na oblecenie a pomocky, bez kociku 40 tis....ale zato teraz nekupujem oblecenie ziadne, lebo ho mozem ist rozdavat, kupim si len par novych outfitov a tym to hasne... 😵

xxx.klarka
12. jan 2010

anty tady je ta jaro-leto myslím http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3037483&tab=4

antynka1
12. jan 2010

Klárko díky, tady je to zrovna napsaný tak to je v pohodě.... No nic, asi mám těhu demenci a holt s tím nic neudělám ☹

xxx.klarka
12. jan 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24213788&tab=4 a tady je napsáno letní, ale přijde mi jako ta jaro-leto, tak nevím 😀

zzuzullka
12. jan 2010

michalag, ja mám kúpené 3 body s dlhým rukávom a 7 s krátkym rukávom a všetko veľkosť 0-3mesiace
inak predpokladám, že budeme mať väčie mimi takže kupujem veľkosti buď 0-3 mesiace alebo veľkosť 62. z veľkosti 56 mám len 1 pyžamko a 2 dupačky

aaadus
12. jan 2010

antyn jj, z babymaxu, ale měli ji ve slevě

mishah
12. jan 2010

Tak jsme se koukla na stránky emitexu, těch zavinek tam mají několik tip-ale uvedeny dva základní:zimní a letní- a ta letní je ještě na přechodné období(že by to jaro 😀 ?)..ale nejde mi to tam otevřít....Já mám teda tu s těmi oušky🙂

aaadus
12. jan 2010

s těmi oušky je myslím letní. ještě že už mám objednáno 😀

antynka1
12. jan 2010

Už asi vím, jaký je mezi nimi rozdíl, mezi tou Jaro- léto a tou Jaro-podzim, u jedné píšou, že je do 75 cm a u druhé 80 cm - to je asi celý rozdíl, takže už se v tom nebudu pitvat, letní verze má ouška, zimní - to tam bývá napsané a už ostatních se budu řídit délkou 🙂 Tak už vám s tím snad dám pokoj 🙂 (no ale nesliibuju to 😀)
Takže tyhle 2 budou asi jinak stejné:

http://www.babymax.cz/emitex-zavinovacka-do-aut...

http://www.babymax.cz/emitex-jarni-letni-stahov...

blanka.k
12. jan 2010

Micha - tak jjá tam třeba počítám i návštěvy mudr., poplatky a léky, a jen to dá pár tisíc, 3000 těhu oblečení pro mě, 14t. kočárek a sedačka, i tam mám pár stovek za fotoalbum a fotky pupíku a nalepený UZ, prostě fakt vše 😉 Zatím mám naúčtovaných 117 položek 😅

mishah
12. jan 2010

pardon:typů 😅

aaadus
12. jan 2010

blanka teda, to máš hodně dopodrobna rozepsané. kdyby mi nebylo zdechlo to psát od začátku...

blanka.k
12. jan 2010

Adus - jojo, já si poctivě píšu každý poplatek v lékárně, každou ponožku, atd. Jen teď koukám na fotky z UZ...700,- 😅 Příští týden jdu na 4D, tak to bude hned zas o 1200,- víc 😅

blanka.k
12. jan 2010

Tak jen oblečení pro M. je 8800,-, ušetřeno na slevách 6000,- 😉

aaadus
12. jan 2010

já mám naštěstí fotky z UZ zadarmo 😅 a to si píšeš i potraviny?

michalag
autor
12. jan 2010

blanka ze 117 poloziek 😨 .... ja mam 22 🤐 😀

zzuzul, ja tiez uz planujem kupovat ostatne len s kratkym rukavom, ale myslim si ze ak sa narodi v aprili tak este nebude uplne na kratky rukav aspon pre mimi a u nas zatial nemaju body s kratkymi rukavmi, alebo len velmi malo kedze este je zimna sezona ... ale este asi pockam do 30tt na sono a ak mi potvrdia aj tam dievcatko tak potom kupim zopar dievcenskych veciciek

tak mi asi nakoniec dostaneme letnu deku od Emitex-u, len si mame vybrat farbu, poradte aku kupit? limetka, bezova? teda ak to bude dievcatko, ak by to bol chlapcek tak by som si vybrala modru, ale teraz sa neviem rozhodnut aby sa hodila aj ku kociku

zzuzullka
12. jan 2010

blanka, tak to ťa obdivujem. ja vôbec neviem koľko ma tehotenstvo zatiaľ stálo celkovo, ale je to dobré mať to takto pekne spísané, nechceš to počítať aj mne 😀

zzuzullka
12. jan 2010

michalag, tak k tomu kočíku by som asi volila béžovú

blanka.k
12. jan 2010

Adus - ne, ale vše co s těhu souvisí, takže to mám rozděleno takto:
zdraví - poplatky u mudr, v lékárně, doplatky za léky, fotky z UZ, NT+ screening, 4DUZ
textil - zavinovačka, pleny, povlečení, deky, přebal.podložka...
kočárek - kočárek, pláštěnka, autosedačka,..
oblečení B - 2x těhu sukně, šaty, mikiina, 2x těhu pás, papuče do porodnice, teplné ponožky, košilka na spaní,...
oblečení M- všehcno oblečení pro malého
hračky
výbava - dudlíky, lahvičky, teploměry,...
ostatní - foto mého bříška,album na fotky, knihy o těhu, plechovka na otisk nožičky
A to je asi vše. prostě i když jsem koupila za 60,- nášivky medvídka na deku do kočárku, tak ji tam hned napíšu, proto toho je tolik. A každou mikinu atd. píšu zvlášť 😉

antynka1
12. jan 2010

Michalag - a to budeš mít tu od Emitexu? Mám pcoit, že v těch letních takový výběr barev není, mrkni sem:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24329704&tab=0

antynka1
12. jan 2010

A já bych šla taky asi do nějaké béžové nebo do oranžova

blanka.k
12. jan 2010

Klidně vám to můžu přeposlat, mám tam dalších asi 50 položek, co mi chybí koupit, co jsem tak dávaal dohromady z webu, atd. 😉

aaadus
12. jan 2010

michalag tak k tomu kočárku bych vzala asi béžovou
blanka aha, tak to bereš fakt poctivě 😅

bramburka
12. jan 2010

Balni, kdyz to tak čtu, co si pak bdueš přát od příbuzných a kamarádek za dárky? 😉 když už vše máš...

mishah
12. jan 2010

Tak mi dneska dorazila nebesa ke kolíbce 😉Už se těším,až kolíbku smontujem a nastrojíme 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23449961&tab=3

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre