Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

pipussa
13. jan 2010

kocky, ake kupujete kociky, na vase majove miminka ?
zaujima ma, ako to je s vanickou, kupujete take kociky, aby ste v zime / ked budu mat 7 mesiacov / boli este v hlbokom kociku ?
je realne, aby 7 mesacne mimino bolo v hlbokom kociku ?

houbik
13. jan 2010

Ahoj holky, stal se zazrak, konecne jsem vas stihla docist🙂) koukam, ze vsechny nakupujete o 106, ja zatim nic moc, pac me manzel kroti, ze je jeste brzy 😒 no ja si myslim svy🙂 kazdopadne kocarek uz mame objednany tento: http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Jane... v barve amazon...jinak taky se moc libi to vase lehatko z chicca v te zluto-sede, tak do nej asi taky pujdu...jeste jsem se chtela zeptat, nemate nekdo nejak prehledne sepsany, kolik vlastne to nase jarni dite potrebuje nejakych tech zavinovacek, rychlozavinovacek, dek a fusacku, jsem z toho nejak jelen a kazdy seznam mi rika neco jineho, prip. nerozlisuje letni a zimni deti, tak nevim, co z toho je fakt potreba a co je zbytecne...jeste me napada, nevite, jak se jmenovalo to tema o tech nevyuzitych/zbytecnych vecech? nejak ho nemuzu dohledat, diky moc!

antynka1
13. jan 2010

Houbik - asi 4 příspěvky vzad jsem právě to téma dávala 🙂, strana 500 🙂

adelka89
13. jan 2010

houbik posli mi do IP mail mam ten seznam pro deti 🙂
anty diky za odkaz fakt super vecicka 🙂

aaadus
13. jan 2010

pipussa můj kočárek je na str. 500, dávala jsem tam odkaz. pokud koupíš klasický kočárek s velkou vaničkou 7 měsíční dítě se ti tam vleze v pohodě i s fusakem

houbik
13. jan 2010

pipussa: me tedy ve vsech kramech rekli, ze to dite uz stejne v pul roce v tom hlubokym nebude chtit byt, ale tak asi je to individualni...kazdopadne jsem koupila kocarek viz vyse, ktery ma stejne rozmery, jak kocarky podobneho typu, takze spis mensi 🙂

houbik
13. jan 2010

antynka: jee, ja jsem slepa, diky🙂)

nikkka
13. jan 2010

pipussa ja som objednala taky isty ako aaadus, tiez si myslim ze v zime budeme v pohode este v hlbokej vanicke, 7mesacne babatko uz bude sice asi sediet, ale vyhodou tohto kocika je ze sa da polohovat aj do sedu, takze ho tam pekne opriem a nech kuka po svete...

medan29
13. jan 2010

Tak jsem dorazila z Tesca, nakonec jsme koupila ten spací pytel ze 390,- na 119,-

antynka1
13. jan 2010

Myslíte, že tohle je dobrá vanička, nebo je lepší koupit klasickou s protiskluzovou podložkou? Anebo koupat v normální vaně?:
http://www.malvik.cz/Vanicky-a-kybliky/vanicky-...

bara.c
13. jan 2010

Ahoj holky, dnes jedeme do Prahy na velký ultrazvuk, tak nám prosím držte palečky. 😉 🙂 Snad nám i poví, koho nosíme v bříšku jestli holčičku nebo chlapečka. Už se nemůžu dočkat...

Medan gratuluji k super nákupu.... 😀

adelka89
13. jan 2010

anty podle me je nejlepsi klasicka vanicka 🙂

michalag
autor
13. jan 2010

Ahojte 🙂

bara.c, budeme na vas mysliet a aby vam drobcek odhalil co skryva medzi nozickami 😉 🙂

lucik...
13. jan 2010

Ahoj holky 🙂

Tak jsme byli na 3D a sranda jako. Strašně mladá doktorka, pořád říkala, že mezi nožičky vidět není, že tam má blbě nohy, pak teda řekla že si jen tipne a řekla kluka. Tak sem se jí ptala proč a ona že neví, že to ale mohl být pupečník, že to byl fakt tip.. Tak já teď nevím jestli mám věřit tomu že to bude holčička nebo ne, a to už jsem chtěla jet koupit ten růžový kočárek ☹

houbi objednávali ste ho v malvíku? A neříkala jak dlouho berou ještě objednávky na tyhle kolekce 09?

xxx.klarka
13. jan 2010

ahojky,

tak jsem doma z echa, srdíčko v pořádku 🙂

Měla jsem příšernou noc, paralen zabral a pak jsem nemohla vůbec spát. Měla jsem hrozný hlad, ale byla jsem líná vylést a něco si udělat, a to je zlé. Ráno mi bylo blivmo a je ještě teď ☹ Myslela jsem, že ani nedojdu v tescu ke kase a pak u toho doktora, hnus. Naše malá tradičně v noci kolem 1 hodiny začala kopat jako o závod. Normálně jsem chodila po tescu a lidi se otáčeli jetsli nejde nějáká mrtvola😀 jsem bílí jak stěna, děs běs.

Můj drahý přítel dneska když vyjížděl z garáže do práce, tak zapoměl dát nastranu prostřední páčku a napálil do toho, takže celá narázník v prdeli, takže musíme to nechat jet vyměnit. Samí lepší.

Jinak mám pár úlovků z tesca, tak pak vyfotím a hodím do albíčka 🙂

bara.c
13. jan 2010

Michalag děkujeme. 🙂 Snad se to povede. Jedeme do Genetu a vyšetření je cca na 20 min. tak si myslím, že bychom to mohli zjistit. Jedeme i s babičkama , to bude zážitek...

Lucíku, co to povídáš???? Jak to, že teď zase nevědi.. 😒 Vždyť předtím Vám řekli, že máte KÁVOVÉ ZRNÍČKO... 🙂 🙂 😀

lucik...
13. jan 2010

baru ono tam teď nebylo nic moc vidět protože měla skrčený nožky a kolena přitáhlý k bříšku, takže ona si asi fakt jen tipla, nebo se jí tam zamotal pupečník nebo nevim. Ale to kávové zrníčko jsme minule fakt viděli, tak budeme věřit tomu. Ta Dr. minule říkala že je to 98% tak rozhodně věříme 98% než nějakému tipu

lucik...
13. jan 2010

jinak vám přeju ať se prcek dobře ukáže 😉 a ať je vše v pořádku, pak dej vědět 😉

nikkka
13. jan 2010

ja idem zajtra na poradnu, tak som zvedava ci je vsetko v poriadku...mali by mi povedat vysledky z AFP..
zacinam sa trocha bat..

bara.c
13. jan 2010

Luciku, to bude určitě holčinka. 🙂 🙂 Když jste to minule viděli takhle jasně.... Vím, jak si byla šťastná, jakou si měla radost nenechte si ji zkazit. 😉 My máme vínový kočárek, takže taky zrovna neutrální není.
Už se na dnešek moc těším, hlavně aby bylo mimi v pořádku. Měsíc jsme se neviděli... ☹ a tatínek uvidí poprvé.

michalag
autor
13. jan 2010

lucik, ak ste naposledy videli kavove zrniecko tak verte tomu a este sa ide na sono v 30tt tak aj tam vam to mozu bud potvrdit alebo vyvratit
... a co mam potom povedat ja z foto ked tam to vyzera ze moze byt aj jedno aj druhe 😝 ... ale bola by sranda ked teraz malicku oslovujeme Lucka a bol by to chlapcek 😅 😀

klarka som rada ze echo dopadlo dobre 🙂

xxx.klarka
13. jan 2010

tak v albíčku jsou přírůstky jestli chcete🙂

mám radost, měli tam ještě slevy, 3body s krátkým za 57Kč, ty pyžámka z 87Kč (vzala jsem větší 3-6m,malých máme dost) a ty body dlouhý rukáv jedno 75Kč a druhé jakékoliv zdarma🙂 Což taky jde si myslím. Jinak tu růžovou mikinku jsem vydražila za 21Kč a tu bílou nebo jaká to je za 31Kč, což je super ne.

Furt jsem přemýšlela jakou dekoraci do dětské části, a dneska mě napadlo že koupím puzzlíky, postavím, slepím zarámuju a bude hezká dekorace hnedka 🙂

Lucik... , tý jo, nenervuj se. Hele mě na tom 3D taky řekli, že si myslí kluka a je to holka.

lucik...
13. jan 2010

Tak my věříme že je to holčička, ale trošku v nás hrklo 😀 Ale ta DR. minule říkala fakt 98%, bylo to vidět krásně, tahle furt říkala že tam vidět není a najednou řekla že si tipne, ale fakt jen tip..

houbik
13. jan 2010

lucik: my ho objednali v pondeli a dnes mi psali, ze je pripraveny k odberu🙂) takze docela rychlost, ale v krame rikali, ze objednat opravdu co nejdriv, ze uz se to stahuje a natupuje ta kolekce 2010. Ale jeste, ze tak, pac kdyby bylo na mym manzelovi, tak objednavame tak v dubnu 😀

lucik...
13. jan 2010

klari to mě právě uklidnuje 😀 Že ste to měli stejně 😀

lucik...
13. jan 2010

Tak my tam asi odpoledne zajedem, ale teda fakt nevím jaký koupit.. Jestli vážně ten růžový a nebo raději neutrál oranžový...

houbik
13. jan 2010

lucik: hm, my po tom NT pocitali s klukem, i sme tam videli jakoby pindika a ted nam rekl, ze to moc neni videt, ale ze by tipl holku, takze ten prvni odhad byl sice presvedcivejsi, ale tak stejne nas nahlodali a radsi si pockame na upresneni 🙂 ale pokud to bude holka, tak mame stejny jmeno, jak vy😉

houbik
13. jan 2010

lucik:a kdy mas dalsi moznost to odhalit presne? ja jdu 29.1. na 3D do gennetu, tak snad tam...jinak ja osobne bych se ted toho ruzoveho trochu bala 😖 co kdyby...

lucik...
13. jan 2010

houbi já vim co kdyby, jenže my jsme to minule fakt dost dobře viděli a myslím, že kdyby si ta doktorka nebyla jistá, tak neřekne 98% (100% neříkají nikdy) a řekne třeba 70%..
No další možnost mám příští středu, jenže to nevím jestli nebude už pozdě na ten kočár

a mají tam k tomu kočáru i nánožník? Vím že není v ceně, ale dá se tam dokoupit?

zzuzullka
13. jan 2010

bara, držím palečky aby utz dopadol dobre a aby sa drobec ukázal 🙂

klarka, gratulujem k dobrým výsledkom z echa 🙂 inak ja som tiež dnes ako mŕtvola, zasa sa mi strašne točí hlava a ešte som mala ráno aj nevolnosti-som myslela, že budem musieť utekať na WC ale našťastie som to nejako predýchala

lucik, verila by som tomu kávovemu zrnku než nejakému tipu

nikkka, neboj určite bude všetko OK 🙂

a k tým vaničkám, my budeme asi tiež kupovať klasickú vaničku. pôvodne som chcela to vedierko ale boli by to asi zbytočne vyhodené peniaze

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre