Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
15. jan 2010

Jo, to mi včera kamarídka říkala, já na to úplně zapomněla, jsem si tamchtěla koupit nějakou noční košili, mám doma plnou skříň saténových košiek a do ničeho se nevlezu, a za obyč. košilku Tripmph dávat 1000,- se mi teda nechce... jsem si tam minule koupila 2 obyč. (jak kdyby dlouhá trika), na těhu super, teploučko a jsu velká i na mě 😀 Nevíš, do kdy tammají těch 50% na vše?

blanka.k
15. jan 2010

A co malý už je mu líp? A co mě ještě překvapilo, tak ty ceny v té lékárně, jsem si včera psala kolik asi to bude stát pomoci odkazů z lekarna.cz a bylo to docela podobné 😉

blanka.k
15. jan 2010

Teď si píšu moje výdaje a úspory atd. a v té DM jsem za 125,- koupila komplet tohoto:
http://www.lekarna-zdravi.cz/eshop/detail-70783...
http://www.lekarna-zdravi.cz/eshop/detail-31438...
Ale v akci mají vše od Sebamed 😉

blanka.k
15. jan 2010

A ještě jsem si vzpomněla v tesku mají ten jejich sterilizátor do mikrovlnky v akci za 199,- (nebo tak nějak, začínalo to na jedničku 😀 ), vím, žejste o něm psaly, ale nevím, už co 😀

gabap
15. jan 2010

ahoj holky 😉 nevim,jestli si na me jeste vzpominate 😅 uz jsme se prestehovali,ale zatim nebyl cas nakouknout 😒,
vidim,ze jsme se poradne rozrostly ,taky se vas ani nepokousim docist,nakecaly jste toho moooc 😀

mishah
15. jan 2010

Ahoj holky, v rychlosti jsme prolítla cca 2 strany...
gabap.gratulace k chlapečkovi 😉
antynko.držím palce,dr teda moc příjemná není,jinak bud ráda,že ti dali vůbec termín v genetu,já tam moc chtěla na velký UTZ,ale pozdě jsem volala a bylo plno(prý se objednávat je třeba aspon 4 týdny předem).jinak já na žádance měla napsaní genet,nakonec jsem šla na bulovku(na ten velký UTZ) a nikomu to nevadilo.Vzali mě tam hned bez nějakého čekání.Co se týká gynekologa-já mám tedy doktora a jsem poměrně spokojená, sídlí ve Kbelích .ale je to teda doktor ne doktorka.když tak do IP. 😉

mishah
15. jan 2010

Jinak my jsme dneska strávili docela příjemné dopoledne v Ikei-tedy je já s Lukáškem 😎 Byl moc hodný, koupili jsem komodu v akci(plánuju využít jako přebalovák🙂-viz albíčko.Taky jsem koukala,že mají docela levné plínky s potiskem,ty jsem si nechala zas napříště 😉 + taky jsem obhlížela takové froté návleky na přebalovací podložku, akorát musím změřit, jestli se nám to na naší vejde.(já dávala na malého plíny,ale pořád se to hýbalo,tyhle jsou na gumu)

blanka.k
15. jan 2010

Ahoj holky,
Mishah - myslíš ty bílé s červeným a modrým olemováním? Ty vypadají dobře, já je koupím i s tou nafukovací podložkou ke tchýni, když dojedeme na návštěvu, ať to zabírá co nejméně místa. 😉

mishah
15. jan 2010

blani.přesně ty 😉 já jsem na ně dneska koukala,právě,že jsou jednak moc příjemná,dvě stojí myslím149,- a daly by se střídat,když jedno budu prát..Jenže bych je chtěla na normální měkkou podložku...mám strach,abych tu nafukovací nepropíchla-nebo myslíš, že je dost pevná???

zdenkapo
15. jan 2010

holky jsme zpět z nákupů a mám úlovky z Tesca 😀 látkové růžové botičky, 2 rukavičky růžové,3 overalky do růžova a náááádhernou bundičku trochu zateplenou s kapuckou a oboustranou- růžová s obrázky v předu a kapsičkou a s druhé strany je krásná taky- zelenkavý podklad a kytičky různých barev,fakt bezvadná

balík
tak poštovné bylo 58,-Kč cenný balík,ten by měl přijít do 3 dnů,ale to podací číslo furt není v evidenci pošty

Blani
mi budeme kupovat zase ze začátku ubrousky Pampers Sensitiv- mám je i s tou bílou plastovou dozou a pak až povyroste tak se mi nejvíc osvědčily Linteo Baby a v Globusu je mají někdy na kartu Mimiclubu jen za 28,-Kč

mishah
15. jan 2010

blani.ty plínky s průřezem jsou ještě moc dobré od Fixies, mívají je v Hypernově a ve zdrav.potřebách.ty Bella jsou pro mrńata taky OK,a nejsou moc drahé.Navíc je dělají myslím i v pidi velikosti 😎 (od 2 kil do 5).
jinak ty vlhčené ubrousky v tescu mi osobně přijdou moc parfémované...do pordky jsme koupila balík Nivea v akci,jinak kupuju v DM ty mega balíky, když se zaregistruješ do jejich klubu/jen si nejsem jistá,zda to lze v těhotenství,ale asi ano),tak vychází za supr cenu 99,-Kč 4 balíky.... 😉
Co půl roku nám posílají dopis s knížečkou, co miminko/batole dělá+ nějaký dáreček k tomu + slevovou knížku na výrobky pro mimča.Nic to nestojí,ale dá se z toho určitě něco využít. 🙂

zdenkapo
15. jan 2010

gabap pamatuju si tě ,protože máme stejně staré kluky,ale teď se nám to druhé liší ,mi budeme mít holčičku

mishah
15. jan 2010

Ty Linteo baby pěkně voní 😉 taky je kupuju sem tam v Globu..ty tesco mi teda prostě nevoní 😅
Zdeni.supr úlovky,doufám,že hodíš obrázky,ať se pokocháme 😉 🙂

zdenkapo
15. jan 2010

nafotim a dám do alba.....

DM
jde se registrovat v těhu- včera zrovna mi přišli slevové kuponky 😉

blanka.k
15. jan 2010

Holky - díky. asi se tam taky registruju... 😉 V tesku právěměli ty "tesco" ubrousky v asi 5 varinatách 😅

xxx.klarka
15. jan 2010

zdenka, nafoť, jsem zvědavá 🙂 já tam jedu zítra 🙂

blanka.k
15. jan 2010

Já už jsem si musela založit druhé albíčko, nějak mi těch 50 fotek nestačilo 😅

xxx.klarka
15. jan 2010

blani, ta žlutá přebalovací podložka, to je na postýlku?? 🙂 Já mám takovou zelenou. A máte stejnou lahvičku nuk, tu zelenou s oslíkem nebo co to je 😀 Foto máš fakt krásně udělaný 🙂

zdenkapo
15. jan 2010

Blani,registruj,ty těhu slevy nic moc,ale pak to po narození malého budou posílat 2x do roka kuponky se slevama na plenky,ubrousky,ale i papání- kašičky,pití... celkem to šlo...

Holky nafotila jsem- teď se mi to stahuje do notebooku z karty a vyfotila jsem i pupek megapupek 😀 takový jsem měla při prvním porodu 😀

až to vložim tak písnu 😉

blanka.k
15. jan 2010

Klárko - díky 😀 Ta je pův.určená na postýlku, že má ten tvrdý spodek, ale je větší (většinou prodávají 70x50), mě právě v prodejně postýlek řekla, ať radši koupím 80x50, že s etam vleze dítko do roka, a nebudou mu čouhat nožičky, tak jsem ji pak koupila u konkurence 😀 Hodím do laba fotku, jak to chci, ten přebalovák bude na pračce a vedle je kovový sotlek a na tom bude vanička, on je pojízdný, takže si s ním můžu přijet k vaně a třeba dítko ještě osprchovat,, atd...teď ještě sehnat vaničku, která má dno, aby se tam vlezlo 😅

xxx.klarka
15. jan 2010

blani, tak to máš určo tu samou 🙂 Já mám taky s tvrdým a mám taky 80x50 😀 vzala jsem taky kvůli tomu aby se na ní vešla malá až bude větší 🙂 Já ho zatím budu používat na postýlce nebo na stole, přeci jen to tu máme malý a ten větší byt budeme kupovat asi až na podzim .... 😖

aaadus
15. jan 2010

Ahoj holky,
včera večer mi vypadl net a teprve před chvíli mi ho zprovoznili. takže postupně dočítám a reaguju
sex mě taky momentálně nebaví. a taky to bude asi tím, že máme sex povolený jen s kondomem a bez orgasmu 😅
u nás v penny teď mají melouny za 12,- kilo, ale asi to budou pěkné bledule bez chuti

klarka na ten nový pořad na primě jsem se dívala jen jedním okem, nesnáším jakékoli operace a ještě když je lidi podstupují dobrovolně. ale ta baba vypadala fakt staře a na konci byla kočka

antyn hned po porodu bych změnila dr, jestli je taková neochotná 😠

lucik jaký jsi objednávala přebalovák a odkud?

vlhčené ubrousky mám zatím dvoje od Hipp - měla jsem je v Prenatal boxu. včera říkám, že mají v tescu akci na plínky, tak že je zajedeme koupit. a víte co mi řekl? že raději ne, prý kdybych je chtěla zkoušet jak fungují 😀

já jsem se v DM registrovala osobně a knížečku mi hned dali

mishah
15. jan 2010

adus: a chteli tehot.průkaz?nebo jen tak?já teda nevím,jestli se můžu registrovat podruhé s druhým mimi,když ž jsem registrovaná jednou s Lukáškem?

aaadus
15. jan 2010

mishah průkazku nechtěli

blanka.k
15. jan 2010

A to je nějaký ten DM klub, že pak máš nějaké výrobky levněj (dnes jsem stála u pokladny a každého se ptala, jeslti má kartičku a nebo jeslti ji nechce) nbeo to je jeetě něco spec. pro těhule? případně, můžu mít obě? 😉
A máte ještě nějaký tip na nějaký takový "klub" ? 😉

blanka.k
15. jan 2010

Zdeni - jsem s ekoukala na fotky a říkám si, že jsi tam dala špatné ftoky, místo punčoch a ponožek krtečka.... no jo, jak vidím krtečka, tak nevnímám nic jiného 😀 Až jsem si je procházel apodruhé a podrobně, tak jsem si všimla toho, co jsi fotila... 😅
Tak jsem do alba hodila, jak si předdtavuju náš koupací a balící koutek v koupelně...ještě dám pračku kousek od stěny, aby ta podložka tak nepřečuhovala. 😉

xxx.klarka
15. jan 2010

blani, ten pojízdnej stoleček je super 🙂

aaadus
15. jan 2010

blanka zaregistruješ se do DM akctive beuty clubu a za každý nákup ti načtou určitý počet bodů. a když máš určitý počet bodů, tak si za ně vybereš slevovou knížečku. já jsem si včera jednu knížečku vybírala aniž by mi to nasbírané body odečetli a je tam například kupon na 10% slevu na celý nákup, 25% sleva na jakýkokoliv výrobek, 10% sleva na jeden ks zboží v Kika, a pak 50% slevy na jimi určené výrobky - aviváž, prací prostředek, řasenka atd. a když si zaregistrovaná, tak se ještě můžeš zaregistrovat do baby clubu - to zase budeš dostávat knížečky se slevama pro mimi - prací prášek Lovela, přebalovací podložky, plenky, čistící ubrousky a spoustu dalšího

zdenkapo
15. jan 2010

tak holky hotovo- fotky vložené,akorát u těch na konci jsem omylem vypla blesk,tak jsou takové načervenalé,ale když si to budete prohlížet zvětšené,tak to snad půjde poznat 😉

Mishah
a proč bys nemohla s druhým dítětem? budou to opět kuponky od začátku do 3 let,taky to tak máme a registraci mám znovu na Aničku a chtěli poslat mailem kopii průkajdy,jinak máš smůlu

aaadus
15. jan 2010

zdeni když se registruješ osobně tak po tobě průkazku nechtějí. jenom potom až se mimčo narodí, tak jim poslat mail kdy se narodilo a oni ti pošlou další knížečku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre