Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
18. jan 2010

moze byt kocky ja sa tesim ze za par korun som nakupila 🙂
teraz vymalovat a bud ten satnik kupit alebo nam postel asi asi budem prve riesit satnik postel mame a uz to pocka chvilku ... ale satnik nepocka ..ked sa narodi mimisko nemam kam dat veci

matpaj
18. jan 2010

Caute baby!!!! 😀
Cez víkend som bola akási rozlietaná, tak som nemala čas na Vás kuknúť.Aj v práci mám toho akosi moc....
Bola som pozrieť nejaké oblečka a to som stále blázon či kupovať č.56 alebo č.64.
Babky z Čiech ste asi zasypané snehom, však?
aj u nás už dnes sneží, teším sa z roho, bolo treba vybieliť..... 🙂
A ženičky kupujete pre babatko olejčeky alebo radšej mlieko?.....

xxx.klarka
18. jan 2010

aaadus, o hormonech taky vím svoje 😀😀

bara, mám se dobře. Lentilky jsem měla ráda vždycky, já si ted koupila jen 2 v krabičce a jedny ty mega 😀

vladka, ta děka je suprová. Chtěla jsem jí taky kupovat, ale zjistila jsem, že dek a toho všeho okolo mám až až tak se na to vyprdnu 🙂

matpaj, my jsme zasypaný, ale taje to jako blázen a umrzá to pak na chodníku, takže to je akorát o úraz 😠

čekám na poštačku a ta furt nikde 😠 😠 😒 😠

doli1
18. jan 2010

holky ty hormony jsou na hov....v klidu si tady uklizim kuchyn,poslouchám hudbu,přemýšlim nad blbostma a normálně se mi chce brečet jen tak a nějak to nejde ovlivnit uklidnit se.pomooooc co stim.připadám si jak blbec

lucik...
18. jan 2010

Ahojky 🙂

Tak jsem konečně doma. V praze je milion sněhu a na parkovištích neodmeteno takže fakt boj zaparkovat. Jinak cukr dobrý, ten nápoj se dal vypít, vymačkala sem tam půlku citronu a v pohodě se to dalo, sice to bylo sladký jak cecek ale s tim citronem docela dobrý 😀 Horší byli ty odběry.. Brala mi krev 3x a normál ze žíly, jednou z pravý a dvakrát z levý... Jenže nemám žíly tak mam rozpíchaný celý ruce a zítra tam budu mít modřiny jak feťák ☹

Jinak já moč měla ale nechtěla ji po mně.

aaadus
18. jan 2010

matpaj my jsme taky zasypaní, až moc tak si klidně pro ten bílý humus můžeš přijet ať můžu zítra vyjet autem 😀 a já budu pro začátek kupovat obyčejný slunečnicový olej z lékárny. a 64 je moc veliké, v 56 bych pár oblečků koupila

doli1
18. jan 2010

matpaj mě dr doporučila raději mléka nebo krémi.
my jsme taky zasypaní
lentilka ty mega mi nepřijdou tak dobré jako ty malé fakt je tak jak umělotina ale malé jsou dobré

xxx.klarka
18. jan 2010

doli, mě ta mega taky nechutnají jako ty malé, ty jsou lepší.

aaadus
18. jan 2010

lucik co byste prosím tě chtěli, aby odklízeli i parkoviště ne? 😀 a s těma žílama to máme podobné, ale už mám vykoukané odkud to vždycky teče, ukážu na to místo a je to. hlavně mi nesmí brát krev ze zápěstí, to je mi pak hrozně špatně a omdlívám a ještě když budu hlady, tak tím tuplem bych se jím tam zkácela k zemi
doli nic s tím, vybrečet se. to se aspoň uleví. já řvu i u reklam 😀

mishutka
18. jan 2010

Já už toho bílého svinstva mám taky dost-nesnáším zimu ☹

Já mám vel. 56 minimum pak už vel. 62 a teď už najíždím na body na léto vel. 68 😉

lucik...
18. jan 2010

aaadus no ona poprvý to napbrala v pohodě, ale stejnak se mi dělá modřina, ale pak jak to brala podruhé ze stejného místa tak jí to moc nešlo ☹

antynka1
18. jan 2010

No jeslti mě budou brát krev z ruky, tak se zblázním - mám blbé žíly a málokdy se trefí, takže většinou mi to stejně naberou ze zápěstí. To je jediné msíto, kam se většinou trefí.... O modřinách ani nemluvím, ty se mi dělají vždy a pořádné. 😠

aaadus
18. jan 2010

lucik mi stačilo když mi v nemocnici brali krev co 2 dny, to jsem měla ruky rozpíchané a pak už nevěděli odkud by mi krev vzali sadisti jedni
mishu přesně, nesnáším zimu, jedině z okna a když nikam nemusím a tak týden by stačil a pak hned jaro 😅
já jsem zjistila, že v 56 nemám skoro nic, skoro vše 62 a výše

aaadus
18. jan 2010

mi se kolikrát ani do toho zápěstí netrefí a pak se v tom šťourají a že by to lechtalo se říct nedá

mishutka
18. jan 2010

aaadus.mě právě příjde ta 56 nějsaká podezřele málá 😀 to by to naše dítě muselo být somalec 😀

matpaj
18. jan 2010

aadus , kľudne prídem, u nás teraz prší.....čo je lepšie? 😖
inak vidím, preberáte lentilky.....mňam....mňa našťastie prešla tá minulotýždˇnová žravka a musím variť diétne, lebo malú mi preháňa a vracia.... ☹
klárka idem objetnať zavin emitex, nakopla si ma, ale ja predsa tú béžovú....
Lucik tie pichance poznám aj ja....ja zasa odpadávam.... 😝 a závidím, že už máš za sebou cukor, fuj ten sajrajt!a to si tam môžeš vymačkať do toho citrón?

antynka1
18. jan 2010

Mishutka - no mě se to zdá zase velké, když si představím, že tak "velkého" tvorečka budu muset porodit 😀 Kdyby se mimčo dalo koupit samoobsluze, tak by mi ty přišlo asi taky malé 🙂

aaadus
18. jan 2010

mishu zálaží jak která 56. mě nejlepší připadá tesco, to není úplně takové pidi a stojí to pár korun
antyn 😀

doli1
18. jan 2010

přidavám se k bezžilnatým 😀 mám jen jednu žílu odkud mi berou krev a ta se mi stratí když se bojim.
brečet nemohu manža by si myslel že jsem praštěná 🙂)
já mám teda 56 docela dost a trochu 62 to už spíše letní.68 počitám až na podzim.
pokud jste vysoký kolem 170 tak 56 ani moc neupotřebíte ale já se svoji 160 cm nebudu mít prcka dlouhého takže počitám že 56 bude na dýl.možná do porodky i 52

zdenkapo
18. jan 2010

Holky mám doma balík!!!! a zboží hezké a ta zavinka jarní emitex růžová je nádherná,jsem nakonec ráda,že jsme se rozhodli pro růžovou,je tak jemňounká... sem ale pěkně našvaná,není tam žádná účtenka nebo faktura,ale hlavně chybí jedna velká tetra osuška,tak jsem té paní psala e-mail,tak jsem zvědavá- jak se s ní budu dohadovat....

lucik...
18. jan 2010

matpaj, jo jo můžeš. Určitě si ho vezmi sebou a zeptej se ale fakt doporučuju. Já si k tomu čuchla a málem se pozvracela, pak sem tam namačkala ten citron a i to vonělo 😀 jak citronáda uplně maximálně přeslazená

mishutka
18. jan 2010

matpaj.radší déšť a teploty kolem +5 😉 Já včera šla na pivko(procházku) a večer jsem byla zbytá jak z hor, ten sníh je místy ja písek a člověk se dře 😕

lucik...
18. jan 2010

Doli já mám 56 taky dost, mám sice 168, ale manžel je vysokej stejně jako já takže taky nebudeme rozhodně mít obra 😀

mishutka
18. jan 2010

Myslíte, že když jsem milovníkem Coca-coly, že to pro mě nebude snažší 😅 ?

lucik...
18. jan 2010

mishu přesně 😀 My byli včera večer na malé procházce a když jsme přišli tak já byla zralá do pelechu 😀 😀 😀

lucik...
18. jan 2010

mishu to nemá s colou nic společného 😀 Mě přišlo že to je snad jen voda s 10ti kostkama cukru 😀 😀 😀 Ale vezmi si fakt ten citron, to je pak jak citronada a da se to 😉 😉 😉

mishutka
18. jan 2010

lucik:já ještě nevím kdy mě to čeká...
Já nemám problém s žilama a ani mi to nějak neva, ale jsem prej dost bledá tak to si pak vyslechnu 😔 Oni kolem mě lítají jako kdybych umírala nebo něco 😅
Mám prevenci z 1.-4 třídy ZŠ, my měli furt karanténu kvůli žloutence nějakého cigána. Tak jsme vždycky dostali inj. do zadku a pak nám brali krev 😕

xxx.klarka
18. jan 2010

Já se taky přidávám k bezžilnatejm😀😀😀 Sestra má semnou vždycky trápení😀

Mě taky dorazili balíčk,y ty 2 mikynky z MMA a ten monitor dechu, tak budeme odpoledne hnedka koušet 🙂

matjap, objednej 🙂 já jsem tak ráda že jsem jí koupila. A ta béžová je taky krásná.

aaadus
18. jan 2010

taky jsem bledá, ale když slunko nesvítilo už kdoví jak dlouho tak z čeho tu barvu mám asi chytnout
volal manžel, že má housera 😀 😀 😀

matpaj
18. jan 2010

no, ja som vysoká a mm ani nehovorím a naša Pajka sa narodila 55cm. 😅 ...tak ja neviem.niečo mám, ale bojím že málo, nechce sa mi často prať..
No, babky, tak pošlite ten sneh....... 😀my chceme saňovať...... 😀
zdenkapo, tak aj ty si spokojná s emitexkou....to som rada, dúfam, že mňa nesklame....
ženy a bodička kupujete s dlhým aj krátkym rukávom? čoho viaC?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre