Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
20. jan 2010

Lucíku - krásné video - to vypadá, jak když ji šimráte 🙂 Tak prozraď čím jste jí tak rozesmívaly?

medan29
20. jan 2010

lucik... Já jsme zvědavá na tu naši prdolku

lucik...
20. jan 2010

anty já nevim 😀 Třeba jí šimral ten ultrazvuk 😀

xxx.klarka
20. jan 2010

blani, hrozný, a doma ještě dalších 6 k tomu. Ta není asi fakt normální. ☹

blanka.k
20. jan 2010

M.c. - já do sebe ve 20:00 natlačila jakýsi čokoládový tvaroh, bagetku, půlku krajíčku chleba ase sýrem a šunkou a asi půl kila krásně slaďoučkých hroznů. 😉 😅 😅
Luc - tyy jo, to je krásný, já už se tak těším na zítřek

lucik...
20. jan 2010

holky děkuju, manžel je z toho unešenej 😀 Byl v práci, tak nemohl jít se mnou 😵 😵 😵

aaadus
20. jan 2010

lucik šťastné dítě už v bříšku 😵
medan máme stejné chutě 😀 akorát já to všechno musím zvládnout před kinem, v ostravě si do kina můžeš vzít jedině to co si koupíš u nich, tak to si dávám sýrový nachos 😀

vladkaz1
20. jan 2010

Lucik no nadhera az mi je do placu ,jak sa krasne usmieva pokladik ...
Takze kocka to bude?????? Super gratulujem tak teda ja som zvedava na tom sone 28 ci sa nesekol ten moj doki ,potom ho prizabijem ked uz mam vsetko modre kupene aj tak pripravene a mojeho by uz slaktrafil kade chodi sa hrde jak pav naparuje ze bude mat syna 😀

blanka.k
20. jan 2010

Doli - ještě jsem si vzpomněla, jsem jim na GTT říkala (pěkně podle instrukcí), že jsem si v těch 12 hod. vzala prášek na štítnou žlázu, tak ona, že je to ok, ale že musí vědět, poud bych si vzala nějaké vitamíny nebo magnézko, tak jsem říkala že to jsem brala před 12 hod. a ona, že to je ok, že to už se neprojeví. 😉 o jsem netušila, že i to může mít vliv.

lucik...
20. jan 2010

Blani fakt i tohle??? Tak to já si magnézko vzal teda ráno a ani sem jí to neříkala 😢

aaaadus no jen aby byla takhle šťatná i až se narodí, ne že si to vybere teď a pak "venku" bude jen plakat 😀

vladi 😵 😵 😵

zzuzullka
20. jan 2010

baby prosím poraďte mi: mám doma postieľku ale už je taká ošúchaná a tak by som si ju chcela natrieť bielou farbou. nepoznáte nejakú farbu ktorá je nezávadná pre malé deti?

blanka.k
20. jan 2010

Zuzul - na ot bych se asi poptala přímo vprodejně "Barvy, laky" 😅 Já taky přemýšlela, že koupím co se mi líbí, ale je tmavaá a natřu ji, ale raději jsem to neriskovala..
Luci - prý jo 😅

lucik...
20. jan 2010

no teď otázka jestli to ovlivní špatně nebo dobře...

lucik...
20. jan 2010

já na tom "info před" měla napsáno, že ráno můžu normálně zapít léky vodou a nic o tom,že to musim nahlásit tam nepsali 😒

vladkaz1
20. jan 2010

Zuzul treba celu postielku zbavit stareho laku take vybrusit to a nezavadny lak kupis ,ja som iba prisvitnym robila ,ale teraz chcem nech ju muz natre na nejko ,len to treba od znova rozobrat cele iba kusy s toho zostanu a je to teda riadna robota .. vsetko poviem ti 🙂

zzuzullka
20. jan 2010

vladka tak to si viem predstavit kolko to zaberie casu a prace ale este mame casu dost kym sa maly narodi takze pomalicky to zvladneme

aaadus
20. jan 2010

zuzul v barvy laky by nezávadné měli mít. u nás je dokonce prodávají v obchodě pro děti

blanka.k
20. jan 2010

Lucik - já taky měla napsáno, že zapít vodou můžu kdykoliv léky, al epak to nahlásit 😉 Ale neboj, co šly holky předemnou, tak nikdo nic nehlásil, a pohcybuju, že jsem tam byla jediná, kdo si něco vzal 😉

lucik...
20. jan 2010

blani tak to jo 🙂 Si byla jediná poctivka 😀

vladkaz1
20. jan 2010

Moj mi povedal ze uz teda tu postielku robit nebude od znova zatoze si zmyslim novy odtien 😀

blanka.k
20. jan 2010

Lucik - Já jsem byla jediná divná... všehcny se na nic neptaly, nic neříkaly, a setřička vše vysvětlila a pak si brala jednu po druhé na křesílkko a odebírala krev a já se ptala, jeslti si tam můžu zavolat, ona totiž, že výsledky pošlou poštou mudr, že na ně nemáme čekat, že nám je řeknemudr. na další poradně. Tak jsem říkala,jeslti si můžu zavolat, abych věděla, že můžu sladký, že abych do sebe neravala 14 dní čokoládu a nebyl to průser... 😀 Tak sestřička říakal, že nikdy ty vsýeldky nesjou tak hronzý, aby ta dieta 14 dní nepočkala 😀 😀 😀

lucik...
20. jan 2010

blani zvědavka nooooooooo 😀 😀 😀 Já se teda na nic neptám ani své doktorky (když nemám problémy). Mě je prostě dobře tak nepotřebuju nic vědět 😀 A ona se vždycky diví, že nic vědět nechci 😀

blanka.k
20. jan 2010

tak já se vždycky chci na něco mudr. zeptat, a vždcyky všechno zappomenua co neřekne , to nevím 😅 Ale čokoláda je moje hlavní strava, tak jsem chtěla vědět, an čem jsem 😀 😀 😀

lucik...
20. jan 2010

Dneska jsem si chtěla koupit nějaké hezké, ale ne moc velké album, abych se opičila 😀 😀 😀 A zjistila sem že to je trošku problém.. Natož s černýma listama.. Na mě koukali jak na blázna 😠

xxx.klarka
20. jan 2010

lucik, krásně videjko 🙂

Holky tak jsem dělala ty lívanečky, to jsem si dala do nosu🙂 Snědla jsem jich 5 a dávám pauzu, pak půjdu ještě pokračovat 😀

aaadus
20. jan 2010

toto je prý dobré proti křečovým žilám
http://www.ok-obchod.cz/natures-bounty-rutin-50...

lucik...
20. jan 2010

já je naštěstí zatím nemám. Ťuk ťuk

xxx.klarka
20. jan 2010

i já ťuk ťuk, žádné křečové žíly, žádné pálení žáhy, žádné otoky ani tvrdnutí břicha 🙂

antynka1
20. jan 2010

A adus to teď můžeme?

aaadus
20. jan 2010

antyn mi to právě dneska říkala kamarádka jak jsem u ní byla, že to brala od 2. měsíce. já se na to stejně dr zeptám, křečové žíly mám už z práce a teď mi zase začala těžknout nohy a večer je mám trošku nateklé

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre