Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bramburka
23. jan 2010

mala vstala ev 4 rano ze jako bude vstavat, nekolik hysteraku, nakonec usnula v pul 8 a vstala v 9 ja se picnu jsem piclá

vladkaz1
23. jan 2010

cafte ja som rozlamana ,mala cetsovala po posteli hore dole ,sice spala od 8 smej do rana ,ale ja som isla spat o 12 tej v noci a nechcelo sa mi k nej tak skoro vstavat 😝
Rozlepim oci ,mala cela vyzlecena v posteli u nas a len pocujem ceciky ceciky ,no hrala sa na doktorku asi ,potom ze je nachladnuta ja z nej odpadnem a ked som sa jej pytala preco sa vyzliekla ,ze je mokra mi povedala 😀

lucik...
23. jan 2010

Dobré ránko 🙂

Já nespim celou noc nikdy ☹ Ale dnes sem byla na WC jen jednou 😉

vladkaz1
23. jan 2010

Lucik ja nechodim v noci na WC 😒

lucik...
23. jan 2010

vladi to ti závidim 😀 😀 Já nikdy v životě nechodila a teď v těhu to mám "vánoce" když se mi jednou za jakou dobu podaří spát celou noc bez wc 😀

vladkaz1
23. jan 2010

Lucik, ale rano sa zobudim na to, ze ma boli mechur ,tak utekam rychlo na hajzlik 😀
ja mam zas problem ist na velku ,teda na zachod ... 😔

lucik...
23. jan 2010

no to já občas taky 😔

vladkaz1
23. jan 2010

no ja stale ja papkam vlakninu a nic,dnes som mala aj troska krv no hrozne ☹

aaadus
23. jan 2010

když mám problém jít na záchod, pomáhá mi hruška nebo jablko, to ty střeva prožene

mishutka
23. jan 2010

Ahojky, já taky nespím celou noc, někdy jdu aj 3x 😢

doli1
23. jan 2010

ahojky já mám taky svátek když spim celou noc to se povede málo kdy.holky vypadá to že sem si podchladilá močák tak se nalívám uroligickým čajem-nevadí ty bylinky v tom? jinak jít na velkou je pro mě taky problém.jednou jsem snědla těstoviny s makem a už nikdy to už jsem byla zoufalá

aaadus
23. jan 2010

urologický čaj by neměl vadit

doli1
23. jan 2010

celá rodinka jsme trochu nachlazený.jen nevim kde jsem prochladla.většinu dne jsem doma jdu jen do školky ale to jsu tak navlečená až si připadám jak buldozér.podlahy máme vytápěný tak od země to taky neni tak fakt nevim 😖

ciknori
23. jan 2010

Ahoj.
Doli, mě urologický čaj nedoporučili kdvůli kombinaci... Ale to byl 1. trimestr, nakonec jsem měla urinal a snažila jsem se do sebe tlačit brusinky ve všech podobách. Ale začala jsem pozdě a skončila na antibiotikách...

lucik...
23. jan 2010

Doli teď si mě teda dostala.. Přemýšlím jeslti sem náhodou nudle z mákem neměla den předtim než jsem večer měla ty šíííííííílené bolesti břicha 😔

doli1
23. jan 2010

pro jistotu ho pit nebudu a další si uvařim brusinkoví a brusinky samotný máme taky.snad to přejde.potřebovala byhc lehnout do postele ale to by někdo musel pohlídat synátora.už mám po 1000 poskládaný puzzle o hasičích a mě puzzla vůbec nejdou.přijdemi že žádný nikam nepasuje 😅
mak mě fakt uspal úplně šíleně a nešlo nic jen káva,mlíko,jogurt a pak jsem ho dostala ven 😠

blanka.k
23. jan 2010

Ahoj,
já taky naštěstí na WC už v noci moc nechodím, jak píše Aduš, od té doby, co beru Mg 😉 A se mi líp spí. akortá dnes ležím, bolí mě v krku, v nose a té celé dýchací trubuci do krku mě štípe, to mám asi ze čtvrtka, to byla venku docela kosa 😢

katarina.banska
23. jan 2010

Ahojte buduce majove mamicky.
ja som jedna z vas. termin mam na 20 maja a rodit budem vo Zvolene? je tu niekto kto taktiez bude rodit vo Zvolene v maji? my sa na babo uz velmi tesime, dokonca sme predvcerom kupili aj kocik. a teraz pomalicky vybavicku idem chystat. mozno som sa do toho skoro pustila, ale ja si myslim, ze maj tu bude ani sa nenazdam. a zas nechavat si vsetko na poslednu chvilu, na to ja nie som. radsej takto pekne postupne. a kocik bola najvacsia investicia. teraz idem hladat postielku, prebalovaci pultik, daku komodu a vecicky. postupne kazdy mesiac nieco. vy ste na tom ako?

aaadus
23. jan 2010

blanka tak to brzo vylež ať z toho není angína
katarina vítej 🙂 my už máme skoro všechno koupené, chybí jen chůvičky, monitor deku, přebalovací podložky a takové ty "drobnůstky"

xxx.klarka
23. jan 2010

katarina vitej🙂 nic si z toho nedělej, já mám už vše, jen mi chybí věci pro mě do porodky a ještě než dorazí kočárek, ale už ho máme měsíc objednaný🙂 ..... od příštího týdne chci začít pomalu prát a žehlit, jelikož nějáké věci včetně peřinek mám po sestře, tak musím prát opravdu vše, jelikož to leželo v pytlích. A navíc mám malinko problém s místem kde bych to sušila, takže mi to bude trvat trošku déle. 🙂

katarina.banska
23. jan 2010

klarka, ja mam tu vyhodu, ze miesta v byte mame az az, buduca detska izbicka je vlastne prazdna izba.
takze to mam kde skladovat vsetko. ja prat zacnem asi tak o dva mesiace, ked budem mat uz vsetko nakupene, lebo ja nemam nic ani do postelky. nemala som to po kom dostat. kedze som prva po velmi dlhom case co bude mat babo v rodine. takze tak.... no super, tak nie som jedina. co uz ma doma kocik a termin az v maji.
vela stastia prajem. 🙂

xxx.klarka
23. jan 2010

katarina, taky bych prala později, ale s tím sušením to bude o něčem u nás, bydlíme v bytovce kde bydlí 6 rodin a máme jen jednu prádelnu, takže si můžu dovolit tam dát jen jednu pračku, aby někdo neměl řeči. A přeci jen v tom sklepěto schne dlouho. Ale koupila jsem si sušák na doma, a tam se taky bude vejít jen tak jedna pračka. Máme zatím totiž jen 1+1 byt, tak to musím nějak poskládat a vymyslet 🙂 Větší byt se chystáme kupovat pravděpodobně až v létě. Takže si zatím musím vystačit s tím co mám. Neboj, většina holek tady už má taky kočárek doma. 🙂

michalag
autor
23. jan 2010

Ahojte, no ste tu toho riadne popisali za tie 2 dni co som tu nebola ... popravde vas nedocitam lebo je toho fakt dost 😝
katarina vitaj medzi nami 🙂 ... ja som zo ZV a tiez tu planujem aj rodit 🙂 😉

movin
23. jan 2010

zdravim, mozem sa pridat? nahodou som nasla tuto temu kedze tiez cakam v maji, tak by som sa pridala, ak mozem, a hned sa Vas opytam pretoze tych 571 stran co su tu uz popisane sa mi nechce citat, a som prvorodicka, tak sa opytam, posledne dni mam strasne napate brucho, co pomoze proti tomu? tvrde nie je, lebo ako som sa docitala tak to by muselo byt tvrde ako kamen a to ho nemam len je take strasne napate ked chodim alebo stojim, no a jasne tym ze je napate tak je trosku aj tvrdsie, ale nie ako kamen, co mi pomoze? najlepsie mi je ked lezim na boku vtedy to necitim, ale akonahle sa postavim tak to uz citim, dakujem za vase rady

michalag
autor
23. jan 2010

movin, jasne ze mozes, vitaj 🙂 😉 !!!

vanillaskyy
23. jan 2010

Ahojte. TAk sa pridam aj ja 🙂 Oficialny termin mam 19.5. 2010, som z Trnavy, tehotna som tretikrat, ale raz som potratila, minuly rok v marci. Teraz som v 24 tt, som od zaciatku doma na rizikovom a doma mam uz skoro 4-rocneho chlapceka 🙂 Na dalsie babatko sa velmi tesime.

michalag
autor
23. jan 2010

vanila vitaj!!! 🙂 😉

aaadus
23. jan 2010

vítám nové těhule 🙂

xxx.klarka
23. jan 2010

vítám nové těhulky, a jak se Vám těhulkuje?? 🙂

medan29
23. jan 2010

aaadus:tak slezská dnes padla, bylo tam plno a nebylo kde zaparkovat, tak jsem mrkla jen ve Futuru, jeden kočár byl moc pěkný jen zelený a to by manžel nedal 😀 , jinak jsem vydržela 3hodiny na Avataru bez WC ale stálo to dost práce 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre