Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
26. jan 2010

zdeni to asi ne ☹ Ale podle mě to tam dopíší oni 😉

zzuzullka
26. jan 2010

bibi, gratulujem k výsledkom 🙂

pranie, ja začnem prať asi až keď sa zlepší počasie aby to mohlo schnúť vonku, to hneď tak krajšie vonia 🙂

lucik...
26. jan 2010

zzuzul přesně 🙂

zdenkapo
26. jan 2010

Blani
já prala jedině v Lovele TOmáškovi a peru teda dodnes a jsem spokojená a budu v ní prát i Aničce

Lucik
tak asi to tam dopíšou,když řeknu,že chci aby náklady platil kupující

Praní
ty jo holky já teda nebudu čekat na hezké počasí 😀 vzhledem k tomu,že i na konci dubna jsem zažila mrazi a sníh tak na to spoléhat nebudu a začnu radši prát ze začátku března---

blanka.k
26. jan 2010

Holky, může se klasický čaj na chřipku a nachlazení? Nebo raději bbylinný nepít? http://www.lekarna.cz/teekanne-chripka-a-nachla... 😅

lucik...
26. jan 2010

Zdeni jasný, já taky nebudu čekat až bude vyloženě hezky, ale vrhnu se na to někdy v březnu, tak v půlce a to už by občas mohlo svítit sluníčko 😵

xxx.klarka
26. jan 2010

zdenka, určitě to zvládneš, když si nebudeš vědět rady tak ti poradí jak píše Lucik, od čeho tam jsou🙂

zdenkapo
26. jan 2010

jj vládnu to,zvládla jsem i horší věci 😉

Lucik,
to ano,kdyby jsme se v dnešní době měli spolehnout na počasí,tak asi nevypeem nikdy

lucik...
26. jan 2010

zdeni no to asi ne 😀

blanka.k
26. jan 2010

Zdeni - já právě vím, že jsi tu lovelu zmiňovala, já našla tuto diskuzi.. no tak mám nakoupený Persil sensitive, vyperu to v tom a budu počítat s tím, že mimčo bude mít odolnou kůži po nás 😀
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Dnes jsem koukla z okna a už vím, že se mi v noci nezdálo, že pod okny jezdil pluh... ono fakt zas sněžilol 😅
Teď ve zprávách na ČT říkají , že mateřská má z těch všech změn největší naději na úspěch, že se zvýší 😉 Že i kdyby to president nepodepsal, tak ho komanči atd. přehlasují 😅

lucik...
26. jan 2010

blani já v s tím raději nepočítám, ať mám pak popř. aspoň nějakou radost a nejsem zbytečně nasr*** 😀

blanka.k
26. jan 2010

Lucik - tak nějak. 😅 Já furt koukám na účet, mám na něm 700,- a chtěla bych objednat lehátko apostýlku, a nemocenská furt nikde, od minulé uplynulo už 6 týdnů,.... a nechce se mi převádět peníze z mého druhého účtu, kde je mám bokem n avyšší úrok, aby mě to tak nelákalo utrácet 😀 Tak pořád hypnotizuju internetbanking 😀 A prd 🤐

lucik...
26. jan 2010

blani no já jsem na PN od ledna a první peníze počítám dostanu tak v červnu 😀 😀 😀 Manžel je podnikatel a dělá střechy, je zima takže je skoro celý leden doma ☹

blanka.k
26. jan 2010

jojo, moc se nesměj, já od září dostala první v prosinci, pak za 14 dní další a teď zas čekám 😅 S MD to bude asi stejné, to ještě budu asi ráda vybírat ty nasyslené peníze na druhém účtu 😒

lucik...
26. jan 2010

blani MD prý chodí včas co jsem tak slyšela... Tak uvidíme 😵

aaadus
26. jan 2010

blanka to nezávidím, že ti PN chodí tak pozdě. já musím zaklepat že mi chodí každý měsíc na den přesně. a ten bylinkový čaj nevím, to je asi lepší si zajít přímo do lékárny ať ti poradí
dneskka by mělo být v sama doma jaké to je po návratu z porodnice

lucik...
26. jan 2010

aaadus to si asi jedna světlá výjimka, nebo je to krajem 😉

blanka.k
26. jan 2010

Adus - když já mám lékárnu 2km tam a 2 zpět 😒 Ale koupila jsem ho tady v samošce, no uvidím, ČP mě pěkně se...e, podle netu mám u nich od včerejška připravený balík, tak jsem předpokládala, že mi ho dnes dovezou a nic. Jsem klidně mohla jít k mudr. 😖

adelka89
26. jan 2010

blani ja jsem ten caj normlane pila manzel mi ho kupovat a v lekarne mu rekli ze ho muzu 🙂

blanka.k
26. jan 2010

Adel díky 😉
Adus - tak jsem si zapla ČT a zrovna tam říkala o odtříkávání mléka a sranda byla dole v rohu, jak to překládá do znakové řeči 😀

zzuzullka
26. jan 2010

teraz hovoria na STV1, že ľudský mozog má schopnosť nevnímať zápach vyvolaný vlastným telom, takže keď smrdíme tak sa sami necítime 😀 😀 😀

lucik...
26. jan 2010

Taky to mám zapnuté 😀

aaadus
26. jan 2010

blanka to jsem nepostřehla, zrovna jsem do sebe tlačila těstovinový salát 😀

blanka.k
26. jan 2010

Zuzul - blbost, já se teda občas cítím až až 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 🤐
Adus - no fakt, se tam ten překladatel "dojil" 😀

matpaj
26. jan 2010

ahojte................ 🙂

no, zzuzullka, ja sa tedea cítim a hlavne teraz v tehu sa stále sprchujem, viac sa potím..... 😒

matpaj
26. jan 2010

blanka, sa tu rehocem na tom prekladateľovi.... 😀 som to nevidela, som v práci, ale si to viem predstaviť.... 😀

aaadus
26. jan 2010

zuzul co jsem těhu tak se potím až až. jsem se potívala jenom v práci z toho stresu a doma ani kapka. teď se potím i doma když sedím 😠
blanka teď jsem tam nějaký takový pohyb viděla 😀
tak jsem objednala další věci - povlečení + mantinel, spací pytel, přebalovací podložku, prostěradlo do postýlky i kolíbky. jenom teda nevím kdo to zaplatí 😅

zzuzullka
26. jan 2010

to ja sa našťastie teraz nejako nepotím 🙂

babuľky mávate toto aj vy?: občas mám dosť silné kŕče v bruchu, vždy len tak na pol minutky,a tá bolesť je taká ako keď máte hnačku- bolia ma asi črevá a nie maternica. ja si myslím, že to môže byť tým, že sa mi drobec nejako zaprie do čriev alebo tak...takže si myslím, že to nie je nič vážne

lucik...
26. jan 2010

Holky jak dlouho může být dítě v kolíbce? Jako do kolika měsíců? My máme strašně malou ložnici a postýlka se nám tam nevejde. Může tam být tak do 6m? Pak bych ho už přestěhovala do "vlastního pokojíku!

lucik...
26. jan 2010

Holky jak dlouho může být dítě v kolíbce? Jako do kolika měsíců? My máme strašně malou ložnici a postýlka se nám tam nevejde. Může tam být tak do 6m? Pak bych ho už přestěhovala do "vlastního" pokojíku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre