Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
28. jan 2010

Blanka aj mna zacalo pobolievat brusko, nemoze to byt tym ze mame kasel? ja osobne mam velky kasel, brucho mi netvrdne, teda skusala som sa ho chytit troska je tvrde, ale nie ako kamen...boli ma to tak od vcera vecera..

xxx.klarka
28. jan 2010

holky, taky to můžete mít z toho kašle .... já taky jak měla kašel, tak mě bolelo dost břicho, ale kašel přestal a s tím i bolest břicha.

aaadus
28. jan 2010

nikka a tobě už je lépe?

blanka.k
28. jan 2010

Nikka - já taky pžřemýšlela nad tím kašlem, rýmou, kýcháním...pokaždé jsemto cítila jen když jsem právě zakašlala, kýchla, jak mě už po těch X dnech bolely ty svaly. Od včerejška je to lepší co se týká toho namáhání břicha,ale přesto začalo až teď bolet když jsem klidu, ležím, nic nedělám, a hlavně je to jak menstruační bolest :(

nikkka
28. jan 2010

aaadus uz je to lepsie, nastastie horucka uz presla, ale stale lezim pre istotu...len to kychanie a ten kasel ma trapi, az sa bojim ci to kaslanie nemoze ublizit babatku..

blanka.k
28. jan 2010

Ach jo :( tak jsem volala k mudr., že mám teď co 5 min. takové slaboučké mírné křeče /bolesti (nevím,kde přesně je ten rozdíl), trochu mi to jde i dolů do zad, vždycky pár sekund a pak je klid, tak prý si mám zvýšit MG na 3x2MG a pokud to nebude dovečer lepší, tak mám jet hned do porodnice ☹

aaadus
28. jan 2010

nikka to je dobře, chce to pořádně vyležet, aby se ti to nevrátilo
blanka tfuj tfuj tfuj, budu na tebe myslet ať se ti to zlepší. v porodnici by ti určitě natočili monitor jestli to nejsou kontrakce a teď už se i dávají léky na ústup kontrakcí (nebo ne?)

blanka.k
28. jan 2010

jojo, ona říkala, že tam poznají, jestli to jsou kontrakce, acho jo, zatím to je čímdál silnější, i malej nějak kope víc, tak už jsem napsala M. mail, aby dnes přišel brzo, že mám problém, nějak nemám sílu mu volat, asi bych se do telefonu rozbrečela... 😢

kacenka24
28. jan 2010

Adus, áno dávajú sa infúzie. Blani, držím palčeky, nech to prejde.

kacenka24
28. jan 2010

Blani, hlavne si teraz ľahni a uvoľni si bruško.

mishah
28. jan 2010

holky, to je fakt na nic, když ti chlapi jsou doma....to chápu... ☹ u nás je výhra,že manžel dělá na směny,hezky se to prostřídá a užije si docela i malého 😉 a stěma stavbama střechama to mě přesně te´d napadlo,jak u nás staví "satelitů a loni jeli přes zimu,tak teď tam není ani noha...
Tak snad ta zima brzo poleví,už chci jaro 😉

blanka.k
28. jan 2010

Kecenko - já ležím od min.pátku pořád, nic nedělám, ven nechodím, hezky na levém boku, a nic. ☹

kacenka24
28. jan 2010

Chápem Ťa Blanka, ja som hneď od začiatku na rizikovom a v kuse som ležala do 16 tt. - striedavo nemocka, doma, nemocka. Teraz je to trošičku lepšie, aj si pochodím do kuchyne a tak, ale tiež musím stále ležať.

blanka.k
28. jan 2010

No nic, jdu do sprchy se torchu upravit, muž mi volal, že hned jede domů, a volala jsem kamarádce, té co má lék.f., tak prý ať jedu do porodnice hned. Tak ahoj. Doufám, že zítra napíšu. ☹

aaadus
28. jan 2010

blani snaž se zůstat v klidu nebo raději zavolej manželovi ať tě hned odveze pokud se ti zdá, že je to horší ☹

aaadus
28. jan 2010

blani budu na tebe moc myslet a jen co to půjde, ozvi se 🙂

mishah
28. jan 2010

blani:moc na tebe myslím,at jste oba v pořádku. asi bych jela taky do nemocnice,určitě to poznají a něco na to dají...

nikkka
28. jan 2010

blanka drzim palce..

zdenkapo
28. jan 2010

holky
že nevíte,co mi dovezl právě manža a láduju se..... větrník 😀

Lienka
na žličník je algifen neo,jenže ten se v těhu nemůže,takže musíš vydržet... já trpěla bolestma po porodu ještě víc,ale chtěla jsem kojit,tak jsem vydržela 4 měsíce a pak mi to vlezlo trochu i na slinivku- to zjistili z krve a měla jsem to pořád mimo normy 2 roky,až teď v 2.těhu mi dělali kontrolní testy a teprv to mám v normě,takže to taky nenech tak dlouho a choĎ na krev na kontrolu.... nech si ten žlučník vyndat hned po porodu-nebo co nejdřív...


dobírka
pochopila jsem dobře,že když posílám ten balík na dobírku a vyplnila jsem tu složenku,že to chci poslat na účet,tak je to taky tak,že pošta od toho adresáta ty peníze vybere při předání balíku a a pak mi je pošta převede na účet?

adelka89
28. jan 2010

blani, drz se holka, myslim na tebe

aaadus
28. jan 2010

zdenka dneska už mi chutě uděláš 😀 že bych taky manžela nahnala do cukrárny? 😀

yanika
28. jan 2010

blani: drzime palceky... 😨 nech vsetko dobre dopadne...
Ja sa tiez pridavam k tym, ktore bolia bruska, ale asi je to tiez len z kasla a nadchy.. Uz som si normalne kupila aj pre seba tu detsku odsavacku hlienov a je to dost velky rozdiel.

Babenky, zacina to byt zaujimave, siedmy mesiac - uz ide do tuheho, tak vsetkym dobre zdravicko a vela oddychu 😉 (len kto uprace po tych muraroch, nachysta izbicku a atd ze???) 😅

adelka89
28. jan 2010

yanika jj uz jde do tuheho 🙂 dny utikaji jak voda conevidet zacne osmy mesic a pak uz se to bude zase tahnout 🙂

zdenkapo
28. jan 2010

Blani,
neblázni,ještě máš čas,tak ať to dobře dopadne,v porodce ti natočej monitor a řeknou co a jak... mě tenkrát řekla dr. že když to jsou poslíčci,tak v horké sprše to přejde a jestli ne tak se to ještě víc rozjede,ale to radši nezkoušej a jeŤ hned,radši brzo,než pozdě... vem si s sebou věci,možná tě tam přes noc nechaj-u nás to tak dělaj,že udělaj rovnou příjem,pokud jdeš do porodky. tak pantofle,župan,košili....

zdenkapo
28. jan 2010

Adus,ještě mám půlku 😉 jen ať se projde manža

a co ta dobírka,holky

aaadus
28. jan 2010

yanika s tou odsávačkou to je dobré 😀 jj, začíná jít do tuhého, už jen 3 měsíce a jsou tu drobci s námi 😵

aaadus
28. jan 2010

zdenka mi nejvíce chutná ta vrchní část s karamelovou polevou a ten karamelový krém, zbytek by nemusel být. asi si uvařím banánový puding 😅 a s dobírkou neporadím, nikdy jsem takto nic neposílala

a už mám vyklizený pokojíček. se nezdá kolik "haraburdí" jsme tam stihli nanosit, nebo lépe řečeno jsme dostali. ach jo, někteří členové rodiny stále nechápou, že máme svůj vkus a kupují neuvěřitelné kraviny. a zjistila jsem, že máme asi 15 nových ručníků co jsme dostali jako svatební dar. jen se nám nějak nepasují barevně a nevím co s nima 😠

zdenkapo
28. jan 2010

Adus
jj ten vršek a poleva mŇam...

yanika
28. jan 2010

aaadus: musela som to predsa vyskusat aj sama na sebe, aby som vedela cim budem to moje dieta trapit hihi..
A puding to je tiez moje!!! Mnamka, ja ficim na karamelovom s piskotami a cucoriedkami 😀
Zdenka:S dobierkou neporadim....
Adelka: utecie ako voda a ja este nemam kupene takmer nic, musim sa do toho pustit, keby sa nieco udialo..

Inak moj drahy sa vcera celkom vylakal, ked sme sikocik viezli domkov, asi mu to finalne doslo, co sa ide diat hihi
😀 A vsetko chce odkladat na neskor, aspon ze to malovanie a novu skrinu uz zacal riesit. Chlapi to prezivaju s nami... a maju tiez svoje stavy, napriklad ten moj si knizku "Ahoj tati" precital celu a velmi rad... urcite bude na mna vytahovat rozne ponaucenia a hrat chytreho hihi

aaadus
28. jan 2010

yanika čučoriedky, včera jsem viděla čerstvé v obchodě, ale bylo mi líto dát tolik peněz za ně 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre