Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

hepinka
3. feb 2010

Bibi drzim aj ja velmi palce nech ste OK
Nikka ja tiez ledva presedim pri PC, ale kedze som uz doma koli tomu, ze sme dostali vypovede tak uz to doma nejak zvladnem
sunny323 - je nas tu viac bab z Bratislavy - uz ma napadlo, ci by sme nezorganizovali nejake stretko co vy na to? (jeta, bondy, lulu, basky, brise, marrynn.b, zuzana 39, daia), hmm? dajte vediet.

lucik...
3. feb 2010

já chci taky sraz 😀 Kdo je tady vůbec z prahy a okolí?

mishah
3. feb 2010

Ahojky 😉 Zase odpoledne 🙂aspon u nás je docela hezky a konečně začal tát ten sníh 😎 lucik:já jsem taky pro srazík 😉

hepinka
3. feb 2010

😀 sme v "tehu tabulke" v albume - michalag

lucik...
3. feb 2010

tak jsme dvě 😵 😵 😵
mishu tady je taky hezky, svítí sluníčko, ale jak to taje tak mě to štve, všude budou sr*** 😠 😀

mishah
3. feb 2010

lucik:určitě je tu víc májovek z Prahy a okolí 😉 akorát antynka má nějak ted ty státnice, tak možná potom??teda pokud by měla zájem:-

xxx.klarka
3. feb 2010

Já už bych radši kdyby ten sníh slezl, je to akorát o hubu a už mě to nebaví. Tahle zima je na mě moc dlouhá.

lucik...
3. feb 2010

klari ja bych taky chtěla ať sleze, ale ať sleze rychle a nejsou z toho sr*** 😀 To pak klouže ještě víc 😕

simi.w
3. feb 2010

Ahoj holky, pár dní jsem tady nebyla a dočíst vás je nemožné.............u nás sněží.....

xxx.klarka
3. feb 2010

lucik, to je pravda no. Jenže ty srač** budeme muset přežít, hlavně aby ten sníh už šel do kelu.

aaadus
3. feb 2010

simi u nás taky a zkazilo mi to mé dnešní plány 😠

nara
3. feb 2010

Ahoj holky, všechny vás zdravím!
Už jsem skončila v práci, tak snad budu mít čas sem zase občas nakouknout. Jestli ten náš ďáblík dovolí 😉

matpaj
3. feb 2010

halóó.....uz som spat......bola som u kadernicky....odstrihla mi asi 10cm.... 😢 ale citim sa lepsie....

som zvedava co na to mm.....mam uplne iny strih..... 😒

inak aj u nas snezi.od rana.a teraz tak, ze ani nieje vidiet na meter...... 😖

zdenkapo
3. feb 2010

tak koukám,že čím víc tt tím víc neduh- od včera je mi nějak divně- furt mě přo pohybu bolí ty stydké kosti a dnes mě navíc píchalo "dole" a nějak víc mi tvrdne břicho... navíc jsem psychicky nějak vyšťavená bez nálady... k gyndr. ju v pátek,tak jsem zvědavá,co mi řekne... a Anička ještě nezačala škytak,tak taky furt čekám...

lucik...
3. feb 2010

u nás teda svítí sluníčko 😵 😵 😵

xxx.klarka
3. feb 2010

u nás svítí sluníčko už 5 den. 😀

Holky, našla jsem byt co by se mi celkem i líbit, tak jsem zvědavá co na něj drahý až dorazí z práce🙂 Vím že se mu do města nechce, ale je to těžký, když tady nic není☹

Jinak jsem zkusila tu vysávačku, už 2x 😀

lucik...
3. feb 2010

klari a jaký to je 😀

xxx.klarka
3. feb 2010

lucik, první dojem nic moc, ale pak to jde. 😀

aaadus
3. feb 2010

zdenka jestli už Anička není otočená hlavou dolů a neutlačuje ti to tam všechno. a ta škytavka je u každého u mimi? to bych někdy chtěla zažít
matpaj nechceš vyfotit nové vlasy? chlapům se nikdy nelíbí změny

lucik...
3. feb 2010

aaadus myslím že zdenka psala že ta škytavka je známka toho že se dobře vyvíjí plíce a můžeš ji cítit od 28tt 😵

matpaj
3. feb 2010

🙂 hm, zdenka, daj si magnezko a oddychuj.....

lucik...
3. feb 2010

ale jak poznám že to je škytavka a ne kopání 😀

doli1
3. feb 2010

lucik já už včera citila.jsou to tskové jemné pohyby ne kopance spíše záškuby.hlavně pravidelný a trvají docela dlouho.malé se to pak vůbec nelíbilo.se přechlemtala vody 😅

lucik...
3. feb 2010

doli mě se včera taky zdálo že to cítím. Malá je otočená hlavičkou dolu a bylo to až úplně dole v podbříšku a docela pravidelně 😵

simi.w
3. feb 2010

adus a jaké jsi měla plány ? 🙂 Mne se nikam nechce, tak mi to počasí ani nevadí, pozoruju to z okna a jsem ráda, že nikam nemusím...

matpaj
3. feb 2010

aaadus, som v praci, fotak tu nemam a ani kabel od telefonu...... 😒

ale slubujem, ze uz sa konecne odfotim aj brusko..... 😒

no, moj mm ma rad kratke vlasy, tak by som sa mu mohla pacit.....aj kolegine mi to vychvalili....ale ja uz mam "chtica" si ich zapnut.....niesom zvyknuta takto..... 😒

antynka1
3. feb 2010

Misah a Lucik - jasně že se přidám 🙂 Akorát do úterka se šprtám a pak zase do pracovního procesu.... Sice pracuji z domova, ale makám pořád... Takže buď nějaký vikend nebo až v březnu, kdy už snad budu mít dovču před mateřskou.....

lucik...
3. feb 2010

anty klíďo v březnu 😵 😵

babara
3. feb 2010

lucik, misha, taky jsem pro prazsky srazik ;)

lucik, jo, to bys poznala, je to jak skytavka, pravidelne zaskuby 🙂

matpaj, jestli je jak vetsina chlapu tak si ani nevsimne 😀

lucik...
3. feb 2010

babar super 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre