Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

pepibubu
7. feb 2010

ahoj holky,

hele na pocit těžkých nohou je super gelík od Elasti-Q, v prvním těhu jsem bez něj nebyla schopná existovat celý třetí trimestr... No ono Pepíno se narodil koncem srpna, a to bylo vážně hodně horký léto, to mi nohy napuchly prakticky hodinu poté co jsem vstala. Teď to určitě bude lepší, když rodíme v květnu, ale včera jsem měla taky dost - musela jsem žehlit Pepovy oblečky, žehlila jsem HODINU a pak jsem měla taaaak těžký nohy, ale co, šla jsem pak spát a bylo.

Ten gel je k sehnání v lékárně, nepamatuju si kolik stojí ale přes stovku určitě. Zkusím vám najít odkaz 🙂

http://www.docsimon.cz/zbozi/elasti-q-relax-gel...

medan29
7. feb 2010

pepi:vše nej nej nej k Svátku 😀

zdenkapo
7. feb 2010

Michala
děkuji za pochvalu věciček,také máš krásné oblečky- kde si sehnala to body Hello Kitty- u nás jsem ho nikde neviděla. to je z Takko? mají tak taky hezké věci na mimi?

ze mne už ty obavy spadly jestli to je Anička- když jsem v pátek opět krásně viděla kávové zrnko 😉

zdenkapo
7. feb 2010

Mishah
myslim,že ty si psala,že si ne první používala čaj od Hipp tento http://www.hipp.cz/produkty/caje-a-stavy/caje/n... byla si s nim spokojená? líbí se mi,že je bez cukru a je to rychlejší než porcovaný... dávala si to jen do horké nebo i vlažné vody?

vladkaz1
7. feb 2010

Nam ten hipp napr. nerobil dobre na brusko ,mala bola total z neho nafuknuta ..

zdenkapo
7. feb 2010

Vladka
fakt? má to mít teda opačný efekt-aby dítě nafouké nebylo 😒 tak nevim

xxx.klarka
7. feb 2010

Mě kamarádka poradila tento : http://www.hero.cz/SUNAREK/Produkty/289/

vladkaz1
7. feb 2010

Zdenka vazne ,tie sypane hippky nam robili hrozne zle ... doki mi ich neskor zakazala ,ja som kupovala ten na dobru noc nejaky ,uz neviem aky a feniklovy a ten hruza jaka bola zdurena .. vazne
Plne kojene dieta cajik nepotrebuje nie?

xxx.klarka
7. feb 2010

Holky, potřebuju pomoc. Co je mandová tresť? Neteř si vybrala dort a je tam v těstě na marcipán napsaná, v globusu jsem to nikde nenašla. Popravdě ani nevím co to je😀

zdenkapo
7. feb 2010

Vladka
no já myslela přímo ten čajík z toho odkazu- tam není nic přidaného,jen ty bylinky,žádný cukr,tak uvidim... něco abych doma radši měla... dokud jsem Tomáška kojila do těch 4 měsíců,tak jsem taky čaje nedávala,ale pak musel od 5.měsíce přejít na Nutrilon a dělala jsem mu právě ten porcovaný fenykový a to je zdlouhavé,tohle mi přišlo fofr....

Klarka
tak ten Sunárek pro novorozence bych nekoupila ani náhodou- všimni si složení- je to samý přídavek a hlavně je to sladké- na to fakt bacha nebo si na mimčo zvykne a pak nic jiného nebude chtít než sladkou chuŤ

michalag
autor
7. feb 2010

Ahojte 🙂
pepi, aky mas dnes sviatok???
zdenka, tie bodynka s kitty som kupila v normalnom detskom obchode, tam ich mali fakt vela, ale stali nejakych 7 euro 😝

ja som malemu robila najskor cajik zo sypanych, ale potom sme presli na normalne lebo tolko cukru co v nom je je otras 😠 ... ja planujem kupovat na kojenie od Leros alebo Teekane a pokial je dieta plne kojene tak mu netreba podavat ziadne cajiky, ved mliecko je aj od smadu

zdenkapo
7. feb 2010

Michala
tak to jo,já jsem s Hello Kitty právě nikde neviděla... právě jsem taky dělala ty pytlíkové,ale ten od Hipp z toho odkazu výše je bez přidaného cukru a nemusíš ho dávat do vroucí vody,ale do normálně k pití,tak je hned hotový a nemusíš ho dlouze chladit...

medan29
7. feb 2010

zdenkapo:Hello Kitty mají v CA

lucik...
7. feb 2010

ahoj holky 🙂
zdeni jo jo v CA toho mají spoustu od Hello Kitty 😉
Já mám od Hipp nějaký nápoj pro těhotné a docela mi chutná, taky jsem přemýšlela že bych koupila to jak si sem dávala ten odkaz.. Ale tak pokud to nadýmá ☹

zdenkapo
7. feb 2010

Medan,Lucik
díky,tak tam mrknu až pojedem do Liberce a vlastně jsem si vzpoměla,že jsem viděla ještě v H§M,ale tam měli zatím jen zimní a zateplené oblečky

Lucik
to tak nemůžeš brát,každému mimču vyhovuje něco jiného,ale právě by ten čajík svým složením měl pomáhat proti nadýmání a myslím,že Mishah psala,že ho měla na první dítě a jí do toho asi taky půjdu,právě proto,že je to bez cukrů a je to rychlá příprava...

lucik...
7. feb 2010

zdeni a to budeš dávat při kojení nebo až potom?

lucik...
7. feb 2010

všem veronikám přeju vše nej nej k svátku, pokud tu nějaká je 😵 😵 😵

vladkaz1
7. feb 2010

heloo kitty ma aj HM kocky mala ma velmi pekne veci a kvalitne ,tisic raz perem a su jak nove ... 🙂
Ale je pravda ze tu je to predrazene ,kamoska mi priniesla next z uk a ine ceny nez tu sak jasne ,tu kazdy chce zarobit

adelka89
7. feb 2010

zdeni my mame koupeny sunarek fenyklovy cajik http://www.lekarna.cz/sunarek-instantni-napoj-f... ted ho piju ja ale az se maly narodi a bude mit boleni briska, tak mu ho udelam.

blanka.k
7. feb 2010

Klárko - já bych řelka, že je to tresť jak každá jiná, prostě malá falštička (jak kapky), vím, že máma kupuje rumovou a ananasovou tresť a zavařuje do toho dýni, krásně to pak navoní. A jelikož to kupouje u nich na dědině, tak snad Glubus to taky má, ale je fakt, že tam něco sehnat, já tam marně hledala sušený mlíko, běhala jsem od prodavače k rpodavači a prd. Taky jsem z toho pak vyráběla marcipán 😅 Jejda, já bych si ho dala 😅

blanka.k
7. feb 2010

Zdeni - díky za odkaz na MMB, škoda, že nemají žlutou barvu toho koše :( Ještě se mi vtom obchůdku líbil plast.krabice na kosmetiku...

zzuzullka
7. feb 2010

ahojte babulky, ako sa dnes máte?

ja som práve dorobila s MM zákusok, ale musíme čakať kým stuhne v chladničke ... sa už nemôžem dočkať ako sa napracem 😀

xxx.klarka
7. feb 2010

blani, no o sušeném mléku ani nemluv😀 To jsem po globusu taky hledala asi půl hodiny, nakonec jsem ho našla mezi kafem😀 No já jsem právě taky myslela, že to je v těchto lahvičkách. Ale jak jsem hledala tak jsem tam našla jen rumovou,ananasovou,citronovou a tak různě, ale mandlovou neměli. Myslíš že to tam je teda jen na to aroma? takže by se nemělo stát nic když to tam nedám ne? Já nevím kde jinde to shánět když v globusu to nemají😀

zzuzu, a jaký dobrý zákusek jste si dělali? 🙂 Já se zítra chystám udělat tvarohové šátečky. Když to stihnu při tom všem, jinak je udělám v úterý🙂

blanka.k
7. feb 2010

Klárko - já myslím, že je to jen kvůli vůni, když do prav.marcipánu patří mandle 😅 Já teď nemám ten náš recept po ruce, ale dělám marcipán bez tresti a mandlí...
15dkg suš.mléka
15dkg moučkového cukru
1 bílek
2 káv.lžičky rumu
cca 2cm másla 😉
Holky, vy mi děláte takový chutě, to je hrozný 😅

xxx.klarka
7. feb 2010

blani, já ani nevím jak se dělá pravý marcipán, jsem to nikdy nedělala. Tadyten dort co budu dělat je z česopisu žena&kuchyně - dorty. Ona si ho neteřinka našla, je to jako včelí úl v včeličkama. A právě z týhle moty je obtočený ten úl.
Je tady recept:
400g moučkového cukru
170g suš. mléka
4lžíce medu
3lžíve oleje
mandlová tresť
barvivo a voda podle potřeby
-------------------> Takže nevím co z toho vznikne a zda se to povede😀

gabap
7. feb 2010

ahoj holky 🙂

obcas nakouknu,prectu,ale nestiham na nic reagovat jste mooooc ukecane 😀

zdenkapo,ja jsem si nechala mirenu zavest hned po sestinedeli,mysleli jsme ze miminko bude az za tech 5 let,ale nakonec jsme se rozhodli jinak 🙂 muj dr.mi mirenu prave doporucoval a opravdu jsem byla spokojena,zavedeni vubec nebolelo,spis me bolelo to mistecko po nastrihu,kdyz me "roztahl",cele to trvalo par minutek a pak jsem musela chvili sedet v cekarne a nemohla jsem ridit auto 😉 asi 2 dny jsem spinila a od te doby jsem nemela menses,fakt pohoda,ale znam holky co menses maji 😒jeste mi dr.rekl,ze pokud bude manzovi mirena pri styku vadit,tak at prijdu a on mi zkrati ty vlakna za ktere se potom mirena vytahuje,ale vse bylo jak ma 🙂
po porodu si ji necham urcite zavest znovu,byla jsem opravdu moc spokojena 😉

vladkaz1
7. feb 2010

gabap • urcite aj aj si chcem dat Mirenu po porode ..

zdenkapo
7. feb 2010

Lucik
při kojení ne,ale chci mít doma něco nachystané,kdyby zase náhodou - Tomášek musel taky od 5.měsíce na Nutrilon ze dne na den ☹

Adelka
to já právě nechci tyhle grynulované,co mají zbytečně moc přísad a okolo fenyklu to "projde"- má to jen pár procentní výtažek... ten Hipp se mi zdá nejlepší nebo pytlíkový,ale u toho je zdlouhavější příprava

Blani
a zkoušela si jim napsat? třeba ti ho seženou

Gapap
no já bych jí právě taky chtěla,je to jediná spolehlivá možnost po kojení- prášky a ijekci typu Depo provera nesnesu- po tom neustále krvácím... jenže moje gyn. prý nechce dávat rovnou Mirenu,když ženská nikdy neměla tělísko - švagrové řekla po šestinedělí,že nejdřív ať alespoň na rok zkusí to obyč. nehormonální tělísko a pak si ho může vyměnit za Mirenu... tak to tak udělala,ale ten rok trpěla- furt silné krvácení atd. a to prý při Mireně do roka vrátí peníze,když ze zdravotních důvodů nebude vyhovovat.... to já ale právě nechci nechci,připadá mi zbytečné se rok trápit s obyč.tělískem,tak jí to v poradně nadhodim...

gabap
7. feb 2010

zdeni,muj dr.mi prave rikal,ze ty obyc.teliska jsou na nic,tak jsem to proste riskla,hlavne proto,ze jsem chtela dlouho kojit 😉 vsak uvidis,jeste se poptej

zdenkapo
7. feb 2010

gabap
no právě,že jsou nepohodlné,ta Mirena je prý mnohem lepší,uvidim,snad dr.přesvědčim a hlavně aby mi Miena vyhovovala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre