Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bramburka
9. feb 2010

Normální hodnoty 5,5 - 8,8 - 7,7 mmol/l

aaadus
9. feb 2010

brambur taky chodím na gravidjogu a je to super

bibi13
9. feb 2010

dobre ranko..

ja mam jogu doma na cd, tak to tiež vyskušam.. len som teraz nechcela, ked som trošku krvacala.. 😖

zdenkapo
9. feb 2010

dobre ranko

no je fakt,že jakmile je v průkajde,že je těhu cukrovka,tak je zacházení jné- já měla tenkrát vyšší jen tu hodnotu po hodině,což teď bych už ani nevědela já ani doktoři a v porodce mi řekli,že jakmile neporodim do nejnižšího termínu v průkazce,tak mám hned druhý den ráno přijít do 9 hodin na příjem k indukci porodu,ale rodila jem 39 +0tt,tak na to nestihlo dojít- díky bohu za to,protože jsem měla málo plodovky- při dirupci skoro nic nevyteklo- jak někdo říká,že z něj teklo moře,tak ze mě tak miniloužička

arcik
9. feb 2010

bré ránko holky,

Zdenka a Doli děkuju za IP nějak se tim vypořádáme 😉

Klári tak snad všechno vyjde tak jak má a budete bydlet ve většim,držim pěsti... 🙂

jinak u nás vše v poho,dneska po o razim na to plicní tak jsem zvědavá co z toho bude...ale už mám celej krk podrážděnej od toho kašlání a nemůžu pomalu ani polykat 😅

zdenkapo
9. feb 2010

Arcik
nemáš zač... já to udělám tak,jak jsem psala

aaadus
9. feb 2010

arcik to budu držet pěsti ať je to všechno ok 😉

arcik
9. feb 2010

aadus díky i já si držim pěsti leč si nefandim nijak moc... 😒 je to fakt děsný

Zdenka dyť jooo když může odrbávat stát nás tak proč ne naopak 😉

arcik
9. feb 2010

holky jsem asi úplnej debil ale když chci dát fotku do alba a nechci jí dát nakonec ale třeba doprostřed jak to mam udělat..krista mi to nejde

xxx.klarka
9. feb 2010

arcik, u té fotky máš šipky, tak si najedeš kam chceš 😉

aaadus
9. feb 2010

arcik a to tam jdeš kvůli astmatu a alergii? Astma i alergii na všelijaké pyly mám taky, ale už několik let (ťuk ťuk) jsem neměla jediný záchvat

aaadus
9. feb 2010

No já jsem asi ještě větší debil 😅 Včera jsem si chtěla dát popis k albu, mám to napsané krásně do odstavců a když jsem to zkopírovala tak se mi "slilo" do jednoho dlouhého textu. Jak mám udělat, abych to měla jako odstavce?

blanka.k
9. feb 2010

adus - do hranatých závorek dej BR tam kde má začít nový řádek (odstavec) 😉

aaadus
9. feb 2010

blanka díky 🙂 hned vyzkouším

arcik
9. feb 2010

Klárči díky hned vyzkoušim....

aadus alergik jsem astmatik ne ale co jsem těhotná tak se mi spouští takovej hnusnej záchvatovej kašel...a tak nějak na chuja se mi dejchá takže mě odvelala mudra na plicní protože poslech mam čistej 😒

blanka.k
9. feb 2010

Máte někdo tip na dorbou cetovní postýlku? Jaká značka je /není dobrá, co by měla dobrá postýlka mít...

xxx.klarka
9. feb 2010

Holky, radu. V noci jsem šla na malou a když jsem si lehla pak tak jsem měla jakoby křeče do spodku, myslíte že to bylo kvůli tomu, že jsem to držela a na zíchod šla až k ránu, nebo se malé něco nelíbilo, nebo co to mohlo být ... ?

arcik
9. feb 2010

Klárko klídek mě se to stává běžně,to se ti malá zase tlačila zpátky dolu,udělalas jí místo tim že ses vycikala 😉

lucik...
9. feb 2010

Ahojky 😵 😵 😵
klari to já nevim ☹
blani my cestovní postýlku mít nebudem, takže neporadím 😅

arcik
9. feb 2010

Blani já nemam tip,já koupim cestovní potýlku obyčejnou a závěsnej rošt mam od kámošky ještě z mojí původní cest.postýlky.. 😉

aaadus
9. feb 2010

arcik aha, jsem myslela, že máš astma a že se to v těhu musí sledovat
blanka stejně mi to nejde, to BR tam jde vidět. Nebo to vidím jenom já?

A cestovní postýlku taky budeme řešit. Já nevím, mi připadají dobré takové ty co mají polohovací rošt a přebalovák

arcik
9. feb 2010

holky přebalovák na postýlkách je na prd je takovej fórovej,já ho měla u první taky a ani jsem ho nepoužila

blanka.k
9. feb 2010

Klárko - mě v porodnici říkali, že ty bolesrti můžu mít i od toho, že třeba nejdu každý den na WC, že jak je to tam vše "natěsnoů, tak že jak jsu plná střeva, močák, že to dráží i dělohu 😉 Tak do mě rvali i čípky, což bylo na kapačkách super, naštěstí mě jedna sestřička naučila ten přístroj vypínat a aodpojovat se. Pak jsem teda zjistila, že musím mít vlastní toaleťák, ale sousedka mě půjčila 😅 Ne, že by to pomohlo, ale třeb aráno taky mívám to břicho takový napnutý a tvrdší (nebolí ale), ale jak ulevím močáku, tak je mi líp 😉

arcik
9. feb 2010

aadus nene nejsem astmatik 😉 díkybohu

blanka.k
9. feb 2010

Adus - já átam nevidím vůbec nic, teď mě napadlo, že jsem to možná blbě napsala, ty závorky mají být takové ty "špičaté" , protostě toto: http://www.w3schools.com/TAGS/tag_br.asp (jak je to zeleně nahoře, je jedno jeslti je to BR nebo br, velkým nebo malým 😉 )

lucik...
9. feb 2010

holky dneska jdeme konečně na AVATAR 😀 Jen nevim jak to zvládnu když chodim každou chvíli na záchod, to půlku neuvidim 😀

arcik
9. feb 2010
arcik
9. feb 2010

lucik avatar je boží,byli jsme v Pze ve čt a zážitek jako hovado..a čůrat jsem byla jen před začátkem,mi to zarazilo čůrání jaký to bylo skvělý

lucik...
9. feb 2010

arcik no tak uvidíme 😀 Jenže my si vždycky koupíme pití protože bych umřela žízní a chodim i při hodinu a půl dlouhym filmu 😀 Tak nevim nevim 😀 😀 😀

Jinak ten náš pes je fakt vtipnej.. Už je jí relativně dobře a zvykla si že je doma (jinak je venku v boudě), tak radši ani nepije aby nemusela chodit ven čůrat, abysme jí tam nenechali 😀 To máte vidět jak začne couvat když si oblíkáme bundu nebo otevřeme dveře 😀 😀 😀

blanka.k
9. feb 2010

Arcik - super, díky. Jo a přebalovák na ní nepotřebuju.jen abby byla skladná do auta, když pojedeme k našim nebo tchýni, tak abych tam mimčo měla jen pár hodin, rotože spát u nich nechci.
ještě mě napadlo, kdyby třeba člověk jel na dovču, tak tam asi může dát třeba tu lepší matraci z klas.postýlky nebo to je nějaké spec.?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre