Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
4. mar 2010

na cestu z porodky plánuju koupit co nejdřív holčičkové věcičky,když už se zadařilo a víme co to je... určitě body dlouhý rukáv,dupačky, kabátek, čepičku- bavlnu nebo teplejší,dle počasí, a mám nachystanou ještě tu zateplenou bundičku z Tesca oboustranou s kapuckou a kalhoty růžové na dupačky,rukavičky a bavlněné botičky capáčky a zavinku Emitex připravim už teĎ do sedačky, ať to má manža nachystané až pro nás pojede.... no jsem zvědavá na to počasí- teď má ještě mrznout a sněžit a je fakt že nevim,kdy porodim,tak to teplejší taky nachystám- aby ještě neměnila emitex zavinku za zimní fusak 😀

blanka.k
4. mar 2010

Nikka - to je teda neskutečný 😨 Mohli ještě napsat, jak jena tom zdravotně teď.
Já jsem se rozhodla přetřídit vellikou krabici, co jsem si dovezli od našich - přednášky, srkipta, a pak vytahat všechno z knihovny, aby ji M. mohl přesunout na své nové místo dle mého nákresu "nové" ložnice pro mimi, a začala jsem mít takové bodavé bolesti a tlaky v konečníku a trochu i bodání v břiše, že doufám, ž ejsem to nepřepískla 🤐 😅

zzuzullka
4. mar 2010

nika, tak to je až neuveriteľné...za pár rokov budú zachraňovať deti od 12tt po prvom trimestri keď to takto pôjde ďalej 😨

zdenkapo
4. mar 2010

Blani
šetři se ať TOmášek ještě chvíli vydrží... kdyby se to opakovalo v pravidelných intervalech a pak třeba i po sprše tak koukej jet do porodky...

Sunny
a nemáš spíš takový jakoby tlak jakoby skrz až do zad v oblasti žaludku? to jsem měla já v prvním těhu a tak se mi rozjel žlučník- někoho bolí uprostřed někoho spíš vpravo...

Dobrou, dočtu ráno

antynka1
4. mar 2010

Ahojky,
275 g? No tak to je síla.... Ale není vám divné, že v 25 tt. měo mimi jen 275 g? To se mi moc nezdá....

lucik...
4. mar 2010

Ahojky 🙂

anty je to divné... Já byla na velkém UTZ ve 23tt a malá měla přes 500g.. 😕

lucik...
4. mar 2010

Jinak vám můžu říct, že mě začíná dost vytáčet okolí 😠
Lukyho sestřenka mi povídá "no já sem na tebe zvědavá jak ten porod zvládneš"... Moje teta mi řiká "no už se ti to krátí, to už nebudeš moc spát jak dlouho budeš chtít, to už budou jen starosti" a bla bla bla.. Co si jako myslí 😠 😠 😠

antynka1
4. mar 2010

Lucy, nenech se vytočit......
No jinak jsem si právě udělala radost a objednala přebalovací pultík 🙂

http://www.vyroba-nabytku.eu/prebalovaci-pulty/...

aaadus
4. mar 2010

lucik a bude hůř. Já jsem zrovna teď ve sprše jak okolí nenápadně naznačit, aby se mě okolo TP neptali jestli "UŽ?", "TAK CO?", "JAK SE CÍTÍŠ?", "UŽ ABY TO BYLO CO?" atd atd. Jsem teď sama doma a manžel zaúkolaval mamku ať mi každý den volá, dneska jsem jí to ani nevzali, se mi prostě nechce mluvit....

lucik...
4. mar 2010

aaadus ale co je tohle za přihloouplý kecy jako 😠 Nevím jak bych měla porod zvládnou.. Asi tak jako všichni ostatní a že už mi končí pohoda? A co jako? S tim sme snad počítali ne.. To je prostě šílenost.. A až začnou s těma otázkama jak řikáš tak asi budu rovnou vraždit 😀 😀 😀
Došli ti už ty šablony???

lucik...
4. mar 2010

anty super je moc hezký 😉
Nám přijde v neděli známej už položit koberec a pak už budem montovat nábytek.. Hurááá 😵 😵 😵 Pak už taky konečně začnu s pranim 😀

antynka1
4. mar 2010

Já jsem s hlavním pracním zaúkolovala mamču - přišla teď o práci, je doma a všechny věci od ségry jsou stejnak u ní - takže aby se nenudila, přišla na jiné myšlenky a neměla chmury, že už je nepotřebná - mě to pomůže a aona már radost, že může něco dělat - takže oboustranná spokojenost 🙂
Luciku, Adus - taky s pořád každý ptá.... No někdy je to palici a hlavně mi každý ošahavá břicho 🙂

antynka1
4. mar 2010

Chtěla jsem napsat - s hlavním praním... no nic, snad jste mě pochopily 🙂

aaadus
4. mar 2010

lucik to je asi všude stejné ty kecy. A teď už to bude pořád. Hold je budeme muset všechny odpálkovat. Šablony došly dneska, ale ještě jsem se na ně ani nedívala 😅 Nejdříve chci oprat, vyžehlit, pak dát do pytlů moje malé oblečení, ještě budeme upravovat pracovnu a teprve potom se pustím do malování

aaadus
4. mar 2010

antyn no tak na břicho mi taky každý šahá. Někdy mi to vadí, někdy ne, podle momentální nálady. Ale jak mi na něho šáhla tchýně tak jsem myslela, že ji lištím

antynka1
4. mar 2010

Holky, taky si zavazujete boty stylem á la potápěč? Tzn. nadechnout -ponořit - zavázat - vynořit- vydechnout? 😀

antynka1
4. mar 2010

Adus - mě už osahával i soused 😀
Zatím na mě sahaly jen lidi, kteří mi nevadí - sápat se na mě tchýně, tak uteču 😀

aaadus
4. mar 2010

antyn já mám boty na zip 😀 A už se nemůžu dočkat až vytáhnu balerínky a nebudu se muset ohýbat 😀

lucik...
4. mar 2010

adus jen jestli ty baleríny nevytáhnem až s mimčama na procházku 😀 😀 😀

xxx.klarka
4. mar 2010

ještě že mám botky na sucháč 😀 holky, já mám normálně i problém si utřít pipku přes ten pupík když čůrám 😀 🤐 😅 😀

jsem ted snědla balení ovocných čoček při ordinaci 😀

matpaj
4. mar 2010

klarka 😀 😀

fuj,babky, ja som sa dnes obzrala.... 😒

matpaj
4. mar 2010

juuuj, v slov. ordinacii prave sekciou rodia dvojcata.....je to detailne..... 😕

matpaj
4. mar 2010

joj, tie babatka mali 1800g , ake boli chude.........v 32. tyzdni......

xxx.klarka
4. mar 2010

matpaj, zrovna jsem dneska přemýšlela, jak ke konci těhu vylezu na tu kozu u dr. 😅 když nejsem schopná tolika věcí už teď.

matpaj
4. mar 2010

klarka ani nehovor 😒
ja som mala v utorok poradnu, vazim 77kil, z povodnych 62....a lekarka mi povedala, ze uz nesmiem priberat, ze dieta je ako parazit a nech si uz berie zo mna......nad teoriou, ze posledne mesiace sa najviac pribera sa zasmiala.....a vitaminy vraj nemam jest, aj z tych sa pribera a rodia sa z nich velke deti......

bibi13
4. mar 2010

aaahote.. fuj, dneska sme mali strašnu kosu.. a zajtra bude zase..

inak ja mám do porodky nachystané: dupačky s dlhym rukavom, bodyčka, pančušky, svetríček, overalik teply a potom deky..

sunny, ja mám to isté s tym žaludkom.. presne si opísala to čo mám ja.. 😖 😖 😖 a ja si na palenie zahy davam mlieko a cuckam tabletky čo som si kupila.. ale tie tabletky moc nepomahaju.. tak na 10 min.. to mlieko je lepšie..

xxx.klarka
4. mar 2010

matpaj, já jdu do poradny v pondělí a od minulé mám nahoře zase 4kg. Hrozné, celkově už 10. Svoji váhu radši ani zmiňovat nebudu.

matpaj
4. mar 2010

bibi, aj pancusky pod dupajdy?nebude teplo?

bibi13
4. mar 2010

matpaj, ja to mám len nachystané.. uvidíme či ich budem obliekať.. a aj dve čapičky.. jedna je tenka druha hrubšia..

inak ja robím do konca mesiaca.. ale už odratavam..🙂.. teraz zaučam a len rozkazujem.. 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre