Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
5. mar 2010

no to viem ze to je to minimum...a dufam, ze dostanem aj viac.. 😉

nikkka
5. mar 2010

dnes bude moj manzel spat v obyvacke na gauci...trest ho neminie..

zzuzullka
5. mar 2010

zuzka a môže byť aj diamantový prsteň nie 🙂

nika, no vidíš tak takto sa majú pestovať kvety 😀

lucik...
5. mar 2010

Musím se vám pochlubit 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... + další fotka. Není tam ještě uklizeno nic tak omluvte ten bordel 😀

nikkka
5. mar 2010

lucik to ja kebyze mam urobit, tak mi asi ruky odpadnu...Viktorka bude mat krasnu izbu..

jemrykka
5. mar 2010

ahojte, konečne mám pokoj, dnes toho bolo v práci vela...ved to poznáte tie čo ešte pracujete 😉
Konečne som doma a idem čítať twilight konečne som sa k tomu dostala🙂 aspon budem mať čo robiť všetky 4 diely na mna čakajú:D
Prajem vám pekný piatok a potom krásny víkend, plný oddychu!

nikkka
5. mar 2010

jemryka zavidim ti, ja som este v praci.. 😠

lucik...
5. mar 2010

nikka to bylo podle šablon, neboj, sama bych to taky nezvládla 😀 😀 To barvení ale už bude horší 😀 😀 😀

blanka.k
5. mar 2010

Luci - šikulka. 😉 Krásné
Já doufám, že M. nenapadne mi koupit jak je zvykem za dítě něco zlatého, prstýnek nebo tak. Kytky taky moc nemusím (přodávám se k ostatním, co jim přežije max.umělá kytka 😅 ), mě nějvíc udělá radost, když mikoupí něco k snědku nebo s krtečkem 😀 ideální by bylo, kdybych došla z porodnice, bylo uklizeno, M. řekl ať si lehnu a odpočívám, že se o malého postará... trochu sci-fi, co? 😀 Ale bylo by to krááásné 😀

lucik...
5. mar 2010

jemry já už to mám dávno přečtené, to zvládneš za chvilku, nedá se od toho odtrhnout 😀 Nebo já to tak aspoň měla 😀

aaadus
5. mar 2010

lucik super. A čím jsi to obtahovala? Fixem?

lucik...
5. mar 2010

blani děkuji 🙂
Taky bych si to takhle představovala, ale o tom si můžem nechat jen zdát 😀 😀 😀 Ale mýho M. asi nic nenapadne protože nedávno sme se o tom s někým bavili a M. povídá že to je starý, že dneska už se to nedělá 😀 😀 😀

aaadus jo fixou, ale obyčejnou, lihovkou nebo popisovačem na CD ne, to pak nejde přemalovat 😀 A i tohle dalo teda zabrat, ta fixa na to nechtěla vůbec kreslit 😠

aaadus
5. mar 2010

lucik no já si to fakt nechám až nakonec. Ale jestli to zmrvím tak mě picne 😅

Já budu mít po porodu doma mamka, tak budu mít aspoň navařeno, protože od manžela bych se dočkala jedině bramborových placků, to je jediné co umí uvařit 😅

lucik...
5. mar 2010

aaadus no já mám docela strach z toho barvení 😀 😀 😀

No v tomhle mam kliku že mám vedle tchýni, která dělá kuchařku ve školce, takže se s ní domluvim a než se zaběhnem tak nám bude jídlo nosit 😵 😵 😵

xxx.klarka
5. mar 2010

lucík, krása, šikula. Obkreslovalo se to dobře? 🙂

lucik...
5. mar 2010

klari kuji 😉
Jo docela to jde, ten medvěd byl nejhorší 😀

xxx.klarka
5. mar 2010

lucik, tak to je fajn. Jsem zvědavá jak budeš nadšená z toho vybarvování. 😀

blanka.k
5. mar 2010

Tak se mi právě vrátil M. z práce, a 2 zprávy - ta špatné, že se jeho šéf rozhodl, že celé oddělení bude chodit v košilích 😝 Já měla takovou radost, protože v minulé práci musel M. chodit v obleku skoro pořád, tak jsem žehlila a prala jak divá a už je to tu zase ☹ A pak se ho ptal, jak jsem na tom, prý jeslti jsem v cca 4měsíci nebo v kolikátým? Tak M. říkal, že čekáme už za 2 měsíce, tak prý se máme domluvit jak bude chtít dlouho dovču nebo dělat z domu atd. tak super, tak snad prvních 14 dní tu nebudu sama. 😅

aaadus
5. mar 2010

blanka košile ti teda nezávidím, naštěstí manžel když si nějakou koupí tak je to taková, že se nemusí žehlit nebo jenom trošku 😅 Stačilo mi když jsem mu žehlila košili na svatbu.

zuzka81
5. mar 2010

zzuzullka- ten diamantový prsten by bodol, len neviem či by som si ho vedela na tie opuchnute prsty navliect, to by som musela najprv ten stahujuci pas vyskušat na prsty 😀 vieš si to predstavit? 😅

aj ked pri prvom som dostala bolestne šperk, ten horor čo ma doma čakal neprajem nikomu, takže mm sa už par mesiacov učí ako viesť domacnost kým budem v pôrodnici aby som nemusela ako prve ked prídem domov vysavat. ale čo už, je to chlap a aspoň snaha sa cení.

aaadus
5. mar 2010

Holky to je mazec, už je tu téma Listopad 2010 😕

bramburka
5. mar 2010

cau, no ja jsem zvedava, tchyne neni na uklid moc pouzitelna a minule uklidila mamka, ale nebylo to moc treba, ale ted kdyz jdu vecer ven a necham tu Jirku s malou, tak prijdua nastava 2. smena, strasnej bordel a jestli budu v porodnici 3-5 dni, tak se asi rozbrečím až přijdu, no jo, co se da delat.

xxx.klarka
5. mar 2010

Jak mi vůbec netrvdlo břicho, tak mi ted tvrdne x krát denně. Není to bolestivé, ale zaregistruju to. A už 2 den mě bolí na levé straně, nevím co to je. Malá se konečně taky trochu hýbe, tak jsem klidnější.

zuzka81
5. mar 2010

Klarka mojim najvačším problemom je teraz palenie zahy a to každý večer tak som už vypila liter Fatry, ktora nezabrala tek sa teraz napchavam pukancami...no uvidíme. Mne brucho tirž tvrdne aj viackarat za den ale nič si z toho nerobím hned to prejde ak ked sa to potom ešte počas dna viackrat zopakuje. A gyn .mi tiež vravel ž to nevadí pokial sa cítom dobre a žiadne ine problemy nemam a ked mala začne kopat tak viem že je všetko ok.

xxx.klarka
5. mar 2010

zuzka, jasně, Já musím zaklepat, ale pálení žáhy jsem ještě asi nikdy nezažila, nevím 😅 Já jsem taky v klidu, ani nemám žádné problémy jakž takž. I když mi chytají poslední dobou kreče do nohou a přijdou mi těžké, tak nevím.

zuzka81
5. mar 2010

na tie nohy akurat mi dr.odporučil magneB6, I TBL večer čo inokedy neužívam a ten je dobrý aj na to tvrdnutie bruška, taktiež je dobre mat nohy vyložene a to aj vtedy ked ideš spat u mna to zabera.

xxx.klarka
5. mar 2010

zuzka, já u dr nebyla u 4 týdny, do poradny jdu v pondělí, tak jí to řeknu a uvidíme co mi poví. Nohy mám většinou nahoře, ale nemám je podložené, tak nevím zda to je dobře. 😅

zuzka81
5. mar 2010

vraj je dobre ich mat vo zvýšenej polohe, tak sa ti aj lepšie prekrvujú.

zuzka81
5. mar 2010

4 týždne? to je neako moc, nie?...ja musím chodit každe 2 týždne .

blanka.k
5. mar 2010

Mě taky mudr. objednala teď po 4 týdnech - a to mi tvrdne břicho i s 6tbl. Mg denně a prý se mi nějak otevírá nějaká ta porodní branka 😅 Prý ale kdyby to tvrdlo častěj nebo by bolelo víc, tak mám hned přijít. 😅 Taky jsem mysella, že mě po 30tt bude zvát každé 2 týdny a prd 😅 Našětstí jdu v pondělí na UZ ledvin jinam, tak zs prcka uvidím a zas mě to uklidní 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre