Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
8. mar 2010

to je čaj.jaké to je zatim nemám tucha nezkoušela jsem ani při prvnim těhu.

zdenkapo
8. mar 2010

Bibi
já mám přímo tento- jsou to listy maliníku

miska1981
8. mar 2010

ahojte majovky
😅
chcem sa Vas spytat ohladne prania mimi veci, je na to tekuty prasok a ja mam pracku kde nemam taky kryt, aby som si tam mohla dat tekuty prasok, pouzivam len praskovy.
vy to ako periete??? vsetky mate taku pracku na tekuty prasok???....mozno smiesna otazka, ale vcera som nad tym rozmyslala a kedze Vas kazdy den citam, tak viem, ze niektore uz mate poprate...tak sa opytam priamo u zdroja 🙂

diky 😉

bibi13
8. mar 2010

miska, tak to netuším, bo ja mám pračku, kde davam aj aj.. ale ja používam len tekuté.. takže fakt neporadím..

zdeni, nechcela si dať link?

miska1981
8. mar 2010

baby tak mi neporadite???
zachvilu odchadzam domov, teraz som u nasich, my s mm este nemame net, tak mi prosim poradte ked si to precitate 🙂

zdenkapo
8. mar 2010

Bibi 😀 chtěla
http://www.manitera.cz/bylinne-caje/bylinne-caj...

Miska
já vždy prala v Lovele tekuté,je to teda lepší a bez aviváže a ještě dvojité máchání... to nevim,ale já myslela,že snad do všech praček už jde tekutý prášek 😲 a kdyby přeci jen ne ,tak na to jsou ty nádobky,co prodávají u jiných tekutých práčků,tak to nalej přímo do nádobky a dej do bubnu spolu s prádlem navrch a je to...

zdenkapo
8. mar 2010

Bibi
ten čaj není nijak hrozný,neboj....

xxx.klarka
8. mar 2010

lucik, tak to jsem zvědavá na výsledek 🙂

xxx.klarka
8. mar 2010

Holky pomoc, potřebujeme na to ověření otcovství na matrice naše rodné listy??

dezyre
8. mar 2010

Ahoj holky..
Miska, tak já to většinou dělám tak jak psala zdenkapo, protože v tekutým prášku peru stejně jen věci, které peru na nižší teplotu a bez předpírky, takže to naliju rovnou na oblečení do bubnu 😉
Kláry já ti nevím, ale raději bych si je vzala, pokud to není problém 😉

petla
8. mar 2010

Ahoj holky..

Klárko potřebuješ rodné listy obou a ještě i občanský průkaz obou. Nás se ptali ještě i na jména pro mimčo. Máme tam vše vypsané a už nemusíme mít ten papír co mají ostatní na jména. Dostanete 2 kopie, jednu pro sebe a druhou odevzdáš v porodnici. Holky odkud jste si prosím objednávaly ty šablony na zeď?

antynka1
8. mar 2010

Bibi - maliník je list z této dobrůtky, nevím jak se to řekne slovensky (to nám napiš ať jsme v obraze):

http://cs.wikipedia.org/wiki/Malina

pralinka25
8. mar 2010

ahojte. tak som dnes bola na poradni aj na uzv. mame teda 1556 gramov podla lekara. neni to nejak malo? vy ste tu teda mali vyssie vahy 😕
ja mam maleho odjakziva dolu hlavou. pri kazdej kontrole je tak

lolita.9991
8. mar 2010

hmm pralinka ja vobec neviem kolko ma malicka kedze mne to vobec nehovori pri kontrole 😒

pralinka25
8. mar 2010

mne to povedal prvy krat lebo mne sono nerobi vzdy. len v tych povinnych casoch

ciknori
8. mar 2010

Ahoj holky 🙂 Tak Krišpín měl na ultrazvuku ve 30. týdnu 1700 a paní doktorka mě zase straší, že je moc veliký. Odhad není 100% přesný, zadají pár paramentrů a ono jim to vyjede. Já bych se tabulkama nestrašila, hlavně aby se měli drobci dobře, prospívali a dostali se nějak snesitelně ven 🙂 Moje doktorka měla podezření, jestli přece jen nemám cukrovku, ale potom viděla manžela - je o 40 cm větší než já (198cm), tak říkala, že to bude asi ono. 😅

adelka89
9. mar 2010

dobre rano maminky 🙂
prave mi odjel muzicek na sluzebku 😔 tak je nam smutno
ciknori nas maly mel na utz ve 30tt 1650g a doktorka mi rikala, ze je to akuratni zdrave miminko ktere bude mit po porodu tak ty 3kg. Ja jsem prcek 164cm a manzel ma 185 takze taky zadny dlouhan a ani cukrovkou nestrasila, proste norma 🙂

adelka89
9. mar 2010

pralinka: vas malicky bude asi trosku mensi, ale urcite to jeste dozene 🙂

m.c.
9. mar 2010

pralinka, já jsem byla na UTZ 30+2 (a podle UTZ bylo mimčo 31+2) a mělo 1550 g. Dr. říkal že je to váha v normě. Aspoň nebudem rodit obříky 😀

arcik
9. mar 2010

Ahoooj holkyyy...

konečně mám počítač domaaaaa....už jsem byla úplně chorá bez něj
i když nějaký klady to měla,vyprala jsem a vyžehlila věci na prcka hurááááá...bylo toho mega hodně trvalo mi to dobrý 4 dny to dát dohromady,docela masírka..... 😀

U gyndařky jsem byla minulej tejden ale tušim že jsem vám to sem psala,malej je konečně hlavou dolu takže 3x huráááá jsem ráda...
si představte holky že u nás v porodce chtěj 1000,- za 1 den nadstandartu to je děs,zkusim najít odkaz s fotkou a samy uvidíte že jako vůbec nic než moc ten pokoj,ani návštěva si nemá kam sednout...no dost hrozný teda...

jinak jsem koukla že řešíte prášky,já jsem koupila v globusu v mimiklubu velkou práškovou lovelu a aviváž,nemůžu si pomoct mě ty tekutý prášky nijak neseděj...

jo a v tescu maj akci na ty jejich tesco plenky 2+1 zdarma a pokud bysme koupily ty po 78 kusech vyjde nás 1 na 2,-takže koupim...a cena 478,- 😉

arcik
9. mar 2010

jo a holky začaly se vám už dělat otoky?

mě tada jen na noze kde mi vylezly křečáky jinak nikde nic..fuuu je to hnus jako mažu to elastiQ na unavený a oteklý nohy,docela to funguje ale tak na 15 minut 😒

michalag
autor
9. mar 2010

Breeee ranko 🙂

ciknori, netreba sa presne riadit ked ti zo sona povedia vahu ... nasa malicka mala podla sona v 30tt+3d (podla ms 30tt) 1670g a vravela ze je to akurat ... ale ja to beriem z rezervou +/- 500g lebo aj pri Samkovi mi vraveli ze bude malicky a bude mat tak 2500g - 2900g a mal krasnych 3220g 🙂

arcik, odtoky su opuchy? ja mam trosku opuchnute prsty ale tlak mam oki tak to je len voda v tele

arcik
9. mar 2010

Michal jojo opuchy..mám zpuchnutou jen jednu nohu,ani prsty a ani nic jinýho,je to humáč....

no my jdem na velký UTZ 15.3 to budu 32+0 tak jsem zvědavá co mi tam doktor řekne,jsem zvědavá kolik malej má 😉

medan29
9. mar 2010

Tak koukám že moje malá má asi nejmenší váhu, min. týden jsme byla 30tt a doktor říkal že malá má 1440g

pralinka25
9. mar 2010

dobre ranko.
dik baby. no ja mam tiez 165 a muz 185 🙂
tak jasne beriem to s rezervou. no krmim ho ale vydatne len akosi sa tie kila lepia na mna a nie na neho 😅 😀

arcik u nas tiez stoji nadstandard 1000 a to tam vobec navsteva nesmie ale aj tak zvazujem ci ho nechcet

arcik
9. mar 2010

Pralin no nadstandart je dobrej v tom že maj na tebe sestry čas kvůli kojení podobnejm věcem ale u nás teda jsou tam návštěvy celej den jak chceme my...no tak nevim....

dezyre
9. mar 2010

Ahoj holky, tak koukám, že jen my jsme obříci, nám doktor ve 30plus5 řekl, že máme už 2 kg a že odpovídáme tak 33tt.. tak jsem zvědavá. Je pravda, že já jsem vysoká - 175 cm a manžel měří 190 cm, takže náš malej nemá být po kom malinkej, tak uvidíme s jakou váhou se narodíme 😀
Otoky už mám delší dobu, hlavně prsty a kotníky.
Teda holky, dnes mě tak příšerně bolí hlava 😖 😖 😖 je to hrozná otrava a do toho mě vysychá a pálí nos, tak snad se na mě nežene viróza .. včera jsem totiž aktivně umývala okna ☹

arcik
9. mar 2010

Dezy okna??v tý zimě a sněhu?? 😲

dezyre
9. mar 2010

Arci, tak já jsem z Jižní Moravy, tady už nesněžilo, sníh je slezlej a hlavně včera tak hezky svítilo sluníčko a já si řekla, že už je pomale umyju na velikonce, pač pak už se mi takovou chvíli před porodem nebude vůbec chtít.. Tak to jsou zase takový moje ujetý myšlenkový pochody 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre