Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
26. mar 2010

Antyn - netrefil, netrefil... 😝

kely
26. mar 2010

Bibi tak to naštve.. 😠

antynka1
26. mar 2010

řekla bych, že se spíš láduje a za chvíli nám napíše čím 😀

bibi13
26. mar 2010

blani, ale tie naše trafia..bleeee

idem hladať tu postel na ebay..

pugie
26. mar 2010

tak jsem přečetla poslední dvě stránky a musim říct, že mi teda dáváte s těma dobrotama 😝 😀 jsem si kvůli vám musela dát jednu sušenku, takovou tu slepovanou, uprostřed čokoláda... 😵 😵 se to kvůli cukrovce jednou nezblázní, ne? holt si už dneska nebudu měřit cukr 😉

lucik...
26. mar 2010

Teda holky, takovýhle chutě tady takhle na večer 😀

Blani styď se.. Já bych si taky dala tiramisu, takové to co se dělá do těch pohárků.. Mnaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 Ale v lednici mám meloun - červený i žlutý a jahůdky, tak si zítra dám aspoň to 😵

Jinak můj muž je fakt vtipnej 😀 Sem mu dnes řikala že mi neni dobře, že mi tvrdne břicho a on začal panikařit že ještě neni připravenej rodit 😀 😀 😀 No nic dobrý, pak za delší dobu mu řikám že zítra budu jen ležet a že se o mně bude starat, udělá snídani, uvaří oběd a tak a on mi na to řekl " a proč, tobě se nechce nic dělat 😀 😀 😀 "

benuliatko
26. mar 2010

pralinka25, ...uvidim, mozno predsa len nieco doma najde, ved aj svokor lubi sladke, xixi 😎 ... No a ked nie, tak po sviatkoch budu velke vajicka v supermarketoch v akcii, jedno si s malym kupime a scapeme na posedenie!!!

bibi13
26. mar 2010

lucik, kde si kupila meloooooooooon?

lucik...
26. mar 2010

bibi v intersparu 😀 Takovou hezkou červenou čtvrtku za 30kč 😀 😀 😀 A v tescu taky mají, ale jen celé a za 35kč kilo 🙄

bibi13
26. mar 2010

no a su dobré??

blanka.k
26. mar 2010

Holky, já jsem asi úplně blbá a slepá, ale kde je nějaký vyhledávač... chci zkouknout co se tu na MK píše o 2 druzích těch baby šátků a nějak nemůžu najít žádné políčko Vyhledat či něco podobného 😅 🤐

blanka.k
26. mar 2010

už to mám, jsem slepá... pro podobné slepuchy : V odkazu Fórum je vpravo nahoře modré velké tlačítko Hledej ve fóru 😅 🤐

xxx.klarka
27. mar 2010

Ahojky,

vy jste toho nakecali za večer. Já měla doma miláčka, tak jsme koukali spolu na Dobu ledovou 😀 Já si naivně dala k večeři celozrnou housku se zeleninkou, a pak mi to nedalo a u televize jsem ještě žvýkala kočičí zajíčky, takové koule plněné smetanovým krémem a želé bombony 😀😀

V noci zase naprd, spím blbě, otočit mi nejde normálně, když se špatně hnu tak křeč do břicha jako prase .... hrůza. Za 4 týdnu jdu rodit 😀 nezájem.

Za to včera mě miláček potěšil, řekl mi na co jsem čekala a v co jsem doufala od začátku těhu, řekl mi že semnou půjde k porodu, že tam chce být s námi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aaadus
27. mar 2010

Dobré ráno,
bibi já jsem si taky včera koupila meloun, v Hypernově. Je krásně červený, ale ještě jsem ho nestihla ochutnat
klarka no vidíš, jsem ti říkala, že si to určitě rozmyslí. Mě se manžel každou chvíli na něco ptá ohledně porodu a tak. Až jsem někdy překvapená co ho zajímá

doli1
27. mar 2010

kláry tak to máš fajn je to super zážite natolik super že manža mi odmítl jít k porodu 😅 😖 neber mě vážně k porodu by šel ale k CS jít nechce ale pujde semnou švagrová tak aspon někdo jsem moc ráda.dnes malá ráno štukala a furt na stejném místě takže otočená neni a je furt na šikmo 😖
jinak co tak vim tak fakt pro ty chlapi je to zážitek jen nějaký povahy toho nesmí moc vidět.

xxx.klarka
27. mar 2010

aaadus, já jsem v to doufala a včera jsem byla až překvapená🙂

doli, to máš fajn že u vás může být u CS, u nás to nejde. Škoda že se malinká nepřetočila tak jak měla.

zdenkapo
27. mar 2010

Dobré dopoledne

tak se hlásim,že jsem po bouřce vcelku.....

docela mě pobavilo to vaše tipování- jo,člověk nikdy neví, já jako prvorodička rodila o týden dřív,takjže to může být kdokoliv,ale je teda fakt,že za poslední týden mi hodně zase klesá břicho....

týden bude síla teda.... po,út,st furt doktoři.....


Slevy
včera jsme byli v obi Intersparu a v KIKu a normálka jsem byla v šoku.... když nepočítám třeba riflíky pro TOmáška slevněné na 149Kč,tak mají výprodej a nakoupila jsem pro Aničku oblečení, jsou to různé velikosti od 68 do 80,ale 3 nádherné trička a 2 kalhoty- jedny plátěné a jedny manžestráčky na podzim,úplně slaďoučké a jeden každý kus za 29Kč !!! no nekupte to 😀

doli1
27. mar 2010

k plánovanýmu může jít tatínek nebo jeden člověk.což jsem ráda.přece jen stoho mám trochu strach byt tam sama.taky chápu táty že tam nechce.však počká na chodbě a pak uvidí jen čisté miminko.

doli1
27. mar 2010

to jsou teda super ceny.

xxx.klarka
27. mar 2010

no holky, tak snad budou slevy pokračovat i do pondělí, v pondělí jedu k dr. a pro epino, takže bych se stavěla jak v tescu tak v kiku 😀

zdenkapo
27. mar 2010

no právě,úplně jsem na to čučela... měli poslední kusy,tak to asi vyprodávali,protože to ani není zimní,asi starší kolekce a překáželo jim to tam.... ale je fakt,že měli teda spíš víc věcí na chlapečky,ale i tak jsem hezky pokoupila... už ale musim pomalu brzdit,něco dostanem po porodu jako dary a spoustu věcí se mi už ve skřínce hromadí 😉

xxx.klarka
27. mar 2010

já toho mám taky dost, ale třeba na podzim a na příští rok viď. 😀 to bude zase keců kolik toho nakupuju, že toho budeme mít hodně 😀 ale při mé smůle určitě už nic nebude.

aaadus
27. mar 2010

To jsou teda provokace. Večer s jídlem a teď se slevama 😀 Ale já už fakt musím krotit jinak mě manžel přizabije 😅

zdenkapo
27. mar 2010

to nevim Klarko,říkám,měli fakt na tom točícím stojanu poslední různé kusy,tak to určo bude všude jiné....
mě teda manža pochválil,že za ty peníze to je super- a taky že je to na Aničku- kybysme čekali kluka,tak to by asi taky pyskoval,protože toho máme spousty 😀 ... stejnak bychom jí museli nakoupit něco holčičího zase až povyroste,tak mám teď pěkné zásoby...

xxx.klarka
27. mar 2010

zdenka, uvidím 🙂 stejně jsem se tam chtěla podívat. Koupit si nějáké 3/4 kalhoty když je venku lépe ... at furt nelítám v ryflích.

zdenkapo
27. mar 2010

KLarko
tj,u nás už mají jarní věci,ale já na sebe nic moc kupovat nebudu,pořád doufám,že kila půjdou tak rychle dolů jako po TOmáškovi a furt se teda do kalhot předtěhu vejdu,akorát je nezapnu přes břuch....

antynka1
27. mar 2010

Ahojky,
no já už asi nic moc nakupovat nebudu - ze všech stran mi každý něco nabízí po svých dětech, takže mám snad na nějakou dobu vystaráno. Takže se musím držet mimo slev, nebo bude vítr v peněžence a doma hormada věcí, které nevyužiju 🙂
Holky, druhomamči, mám takový debilní dotaz. Dělám si tady takovou malou finanční analýzu (už mi asi holt chybí práce 🙂) - chci vědět, jak na tom finančně budeme až budu na rodiičáku - potřebujeme nastavit kamarádovi za kolik mu pronajmeme byt - takže bych potřebovala vědět, jestli máte představu na kolik tak měsíčně vyjde mimčo (plínky, případně umělá výživa a ostatní nezbytnosti) když bych kojila a na kolik, když bych nekojila? Máte některé alespoň přibližnou představu?

lucik...
27. mar 2010

Dobré ránko 🙂

Anty tak plínky záleží hodně na tom jak drahé budeš kupovat... Ale co sem se tak ptala tak spotřebuješ kolem 7-10 plen denně, tak si to vypočti na měsíc 😀 Když nebudeš kupovat pampersky ale nějaké levnější tak to vychází kolem tisícovky a uměla strava myslím kolem 1500 za měsíc... Nic jiného nevím 😀

aaadus
27. mar 2010

antyn jak píše lucik, záleží jaké budeš kupovat plínky, popř. jakou umělou výživu.

xxx.klarka
27. mar 2010

zdenka, tak já si chci koupit jen nějáké teplákové, tady na vesnici mi to stačí 😀 potom uvidíme jak na tom budu po porodu. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre