Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
7. apr 2010

Kely
jj,já se snažím být v klidu.... aspoň kdybych nemusela furt řešit k tomu odvozy a hlídání,ale to se brzy vyřeší porodem 😉

blanka.k
7. apr 2010

Zdeni - já tam mám podtím taky pohyby a fakt to sedí, že když se to tam černá pohybama, tak měl tep víc, tak snad je to ok.

arcik
7. apr 2010

bibiiiiiii tak to je hustý gratulka největší 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ať je Alex zdravoučkej a šťastňoučekj...no to je haluz holky....tak Zdeni teď ty...šup šup

sedmokraska
7. apr 2010

Milé maminky,
pokiaľ by ste mali niektorá záujem o kočík - trojkolku (obsahuje hlbokú časť, športovú a vajíčko, ktoré sa dá priamo nakliknúť na podvozok), tak si pozrite môj bazár. V prípade záujmu pošlem viac foto. Kočík je vo veľmi dobrom stave. Na cene by sa dalo ešte dohodnúť 😉
sedmokraska (Aďka)

dezyre
7. apr 2010

Zdeni já mám takovej pocit, že ti porodníci v nemocnicích vůbec neberou gynekology v ordinacích vůbec vážně. Třeba vím, že mého gynekologa nemají rádi v porodnici kde budu rodit. Protože když mě tam můj doktor poslal s nějakým problémem (ještě než jsem byla těhotná), tak se na mě tvářili jak na simulanta a pomale, že doktor je blbej, že mě tam posílá.. a z čeho tak usuzuje, že ty problémy mám a blá blá blá.. A když můj gynekolog poslal kamarádku s papírem, že už začíná rodit do té porodnice, tak v porodnici doktor papír zmuchlal, že doktor je blb, že nepozná, že to jsou poslíčci a kámoška během půl hoďky porodila. Tak si pak vyber doktory...

kely
7. apr 2010

Zdeni tím že máme ještě ty naše prcky je to složitější,tak se drž a neboj!!!
Já to právě taky stále musela řešit proto jsem se nastěhovala k mamině, porodka i moje doktorka v městě a hlídací služba ala babi stále připravena 😀 jen ten manžel to ted má daleko, ale to holt musí stihnout 😀

kely
7. apr 2010

Dezy taky mám takovej pocit 😒 podobný případ má ted i kamoška, doktorka v ordinaci řekla to je jasné půjdete na vyvolavačku musíte už porodit a v porodnici ji zatím nechavají přenášet, tak si pak vyber, čeká dvojčátka a už to chce mít za sebou.... je to těžký, pak komu věřit...

dezyre
7. apr 2010

Ono je to Kely možná i tím, že oni se v porodnici cítí, že jsou něco víc, že mají víc zkušeností a tak... ale prd..

kely
7. apr 2010

Já už to vidím, moje doktorka to furt vidí že budu brzy rodit, a já tu nakonec ještě budu strašit do června 😀

yanika
7. apr 2010

Zdenka: asi mas pravdu, lebo moj drobec sa neustale hybal, nepacilo sa mu ze lezim tak dlho na chrbte, tak z toho mal asi aj vyssi tep... kazdopadne Ti velmi drzim palce, lebo verim tomu ze je to velmi stresujuce pre Teba.. Hadam sa malinka uz coskoro vyberie na svet, nech si kludna a mozes si doma uzivat uz dve deticky 😅
Aaadus: dnes sa to tu bruskatie🙂 mne sa zase velmi paci ta Vasa izbicka, ta farebna kombinacia je super, ja som si vybrala take obliecky, ale bohuzial uz ich prestali vyrabat, takze stale zhanam nieco podobne.. 😔
Klarka: aj Ty uz mas to brusko poriadne dolu, ale sa Ti necudujem po tych vykonoch co ste podavali posledne dni pri priprave hniezda 🙂 Ja som zvedava ako budem upratovat po vikendovom malovani... 😕

pompila
7. apr 2010

ahojky holky, no Dez, neděs měěěě

simi.w
7. apr 2010

Ahoj holky 🙂
posíláme veliké gratulace adelce a bibi, ať malí rostou a jsou zdravoučcí 😵 😵 😵
To je neuvěřitelné, bibi tady včera večer ještě koníkovala a dneska už to má za sebou....... 😅

nikkka
7. apr 2010

ja neviem co ten moj krpec v tom bruchu robi, ale tak je natlaceny uplne pod rebrami..normalne mi to vadi..
niekde som citala ze uz teraz babatko v brusku prespi 90% dna..no to sa ale o mojom povedat neda..ono asi snad nespi vobec...stale sa tam prevaluje..

dezyre
7. apr 2010

Kači čím tě děsím? 😀

dezyre
7. apr 2010

Holky už je to tu, o čem jsem před chvílí psala.... manžel mi oznámil, že nasmlouvali materiál a příští nebo přespříští týden jede do toho Německa, ho asi kopnu fakt .. ale tak snad vydržím.. nečekám brzkej porod, ale i tak to vědomí, že bude celý den tak daleko ☹

aaadus
7. apr 2010

dezy to nezávidím ☹ Mě nikdy nevadilo, když manžel jezdil pryč, ale co jsem těhu tak to špatně snáším. Jak jsem byla v 6tt poprvé sama doma tak to dopadlo tak, že jsem skončila s krvácením v nemocnici. A od té doby to snáším blbě. V noci se budím, bolí mě břicho atd.

dezyre
7. apr 2010

Aduš tak to mě nevadí když někam jede a jsem sama doma. Mě děsí ta představa, že bych začala rodit a on tu zrovna nebyl ... a neviděl našeho malýho hned po porodu a tak. Že bych prostě byla v porodce s někým jiným, třeba kdyby mě vezl kamoš, nebo tchýně, nebo nedej bože se vezla sama 😀 😀 😀
Já teď spíš těžce snáším když vidím, že manža řeže dřevo a teď si to dřevo přišlápne nohou a cenťák od toho řeže tou motorovkou, to mě berou všichni čerti a už vidím jak má ufiklou nohu a tak, anebo mě hrozně vadí, když jezdí rychle a nebezpečně. Přitom mě to před těhotenstvím vůůůůbec nevadilo.... Nebo jsem si toho nevšímala, až teď se z toho skoro hroutím k zemi v mdlobách 😀

pugie
7. apr 2010

Bibi, moooc gratuluju, ať jste oba zdraví a brzo doma 😵 😉 už se to tu pěkně rozjíždí 😀

aaadus
7. apr 2010

dezy manžel teda trošku ubral nohu z plynu a už nejezdí tak rychle. On totiž za stínítkem vozí fotku z utz malého 😵 a prý se vždy na ní podívá a ví, že má zpomalit, aby se nenarodil pohrobek

dezyre
7. apr 2010

Aduš ale to s tou fotkou je docela morbidní 🙂 Když to ale zabírá, to na mýho chlapa zabírá jen to, když sedím vedle něj, jinak nic...

yanika
7. apr 2010

dez, aaadus: na mojho nezabera ani ked sedim vedla neho, minuly tyzden sme "testovali" novy Citroen DS a to sme isli len na nakup do Tesca... 😠

zdenkapo
7. apr 2010

Arcik
ježiši,kéž by... do neděle této nejdéle ☹

Dez
no přesně o tom to je- dokonce primářka,když mě vyšetřovala vagitálně minulý týden,tak řekla,že paní dr. moje ani nepoznala,že jsem otevřená na CS1,když mi do průkazky napsala CS O a prohlásila- no to jde vidět,že vaše paní doktorka už dlouho nebyla na porodním sále..... no koukala jsem na ní jak blázen,že si tohle dovolí....

Kely
no právě,máme to složitější a já rodiče pracující,ale už to bude brzo snad za náma....

Yanika
no snad to bylo tím,že se to těm prckům nelíbilo....

snad vám taky brzo pošlu SMS z porodky 😉

monika.c
7. apr 2010

bibi,gratulujem k Alexovi a hlavne nech ste zdravucki 🙂 ja som dnes bola na predporodnom kurze a rozpravala nam o kliestovom porode,tak som celkom dost vyplacena,lebo oni to tu v uk robia bezne 😖 no ale dufam,ze muzik bude pri porode so mnou a ze ziadne klieste ani nic takeho nebudem potrebovat 😒
doli aj tebe prajem,nech vsetko dobre dopadne 😉
my sme uz domalovali,poriadili,len treba este policky a zrkadla namontovat a komodu pre malu poskladat a uz bude vsetko hotove 😉

sonita
7. apr 2010

bibi-gratulujem váu už sa to tu rozbiehaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

zdenkapo
7. apr 2010

Monika
TOmášek se narodil pomocí kleští a zachránilo to život nám oboum a jsme naprosto v pořádku... pokud je porod nepostupující a už není možné udělat CS,tak je to jedna z možností jak dítě zachránit....

nikkka
7. apr 2010

vcera sa nasmu riaditelovi narodil syn, oni su francuzi a jeho zena rodila v Hainburgu v rakusku, rodila cisarskym a dnes uz je doma, tak toto ja nechapem..

dezyre
7. apr 2010

Moni já bych ty kleště nezatracovala.. Sice to není úplně košér, ale co ti doktoři mají dělat, když už je miminko v porodních cestách, nebo už kousek hlavičky venku a nejde dál?!.. A císařský řez už nepadá v úvahu, protože nebudou za nožičky mimčo tahat ven rozříznutou dírou?!. Nakonec za ty kleště budete vděční.... Já teda tak úplně proti nim nejsem. Znám případ, kdy takový porod dopadl špatně a ten kluk, teď už dospělej, je mírně postiženej, ale je spousta případů, kdy to dopadlo dobře 😉

zzuzullka
7. apr 2010

jej, tak už máme ďalšie bábo...no pekne sa to rozrodilo...dúfam, že teraz bude na rade Zdenka, nech už majú kľud.

bibi, mooooooooooooooc gratulujeme 🙂

dezyre
7. apr 2010

Tak Zdeňula mě předběhla.. než jsem to dopsala, napsala to samé v podstatě 😉

janulka04
7. apr 2010

bibi, gratulujem....nech ste obaja zdravucki a nech maly rastie do sily 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre