Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
16. apr 2010

Akti 😀 😀 😀 😀 Ale máš pravdu, mě když se začne chtít na záchod, tak mě chytají tak strašný křeče, že už se vždycky těším, že jsem dostala prvního poslíčka a pak vyjdu ze záchodu a nic mě nebolí.. no až zklamaná z toho jsem 😀

michalag
autor
16. apr 2010

ideme do mesta na otocku tak potom sa mi snad podari nakuknut a som zvedava ci uz bude nejaka sprava od l.e.o.n.t.y.n.k.y

gabap
16. apr 2010

arci to teda ne 😔 vecer se o to pokusim,jsem takovy analfabet 😀

aktaka
16. apr 2010

Gabap, jojo, hajzl jeden 😀

Dez, třeba to je posel, ale pomůže ti, když se vys... 😀

bramburka
16. apr 2010

Zdeni to je hezká košile, ja nakoupila obyč bavlněné u Vietnamců rozepinaci. Spis popremysim nad nejakejma peknejma tričkama s výstřihem do světa. Ale asi nakoupim az po šestinedělí i s dětma.

gabap
16. apr 2010

arci kdyby te to zajimalo jsem skoro 30ti leta blondyna,ktera jezdi pomalu autem,nekdy brzdi provoz a momentalne vypadam jak slonice 😀 😀

dezyre
16. apr 2010

Arci no já fakt nevím, na jedu stranu ho chci, na druhou se bojím, že třeba mě znecitlivijou nějak moc a nebudu moct zatlačit, nebo kamoška mě říkala, že jakoby po tom co odrodila (chvíli před tím dostala epidural) tak zezačátku párkrát neudržela moč.. a tak mě třeba napadlo, jestli to nemůže být i z toho..

dezyre
16. apr 2010

Akti, že by? 😀 😀 😀 Já jen, abych si to sraní pak nespletla i s porodem 😀

dezyre
16. apr 2010

Protože to je fakt křeč do celýho břicha... hlavně do spodku...

arcik
16. apr 2010

Gabi ty jsi péro 😀 😀 😀 😀 😀 teda blondýnka co brzdí provoz??si teda dovoluješ moooc..a mimochodem já chtěla spíš vidět tvýho klučíka 😀 😀 😀

gabap
16. apr 2010

tady neprsi tak jdem do mesta,pak na vlasy,takze kecejte at je co cist 🙂

aaadus
16. apr 2010

dezy o tom mi ani nemluv, jsem dneska nevěděla jestli na záchodě porodím nebo se pos.... 😀 A nekonalo se ani jedno 😀

zdenkapo
16. apr 2010

Bram
no přiznávám,že jsem si je nakoupila narychlo a moc nevybírala,když mi v porodce řekli,ať si vezmu,že o víkendu erární nejsou a pak se začlo mluvit o tom vyvolání,tak abych byla nachystatná,ale jsou skvělé a i pěkně do půl stehen a ne jen pod zadek jak některé...

arcik
16. apr 2010

Dezy myslim že ta moč s tim moc nesouvisí...já jsem teda ještě na sále čůrat potřeovala ale normálně jsem to ovládla a počkala slušně až pode mě daj tamtu věc....
a neboj se....je to normoš co když budeš muset císařem??to si necháš dát plnou?

gabap
16. apr 2010

arci 😀 😀 😀
sebe dam na fotce jen z dalky 😀 nebo zezadu 😀

arcik
16. apr 2010

Gabi zezadu...zezadu...ta bude nejlepší.... 😀 😀 😀 😀

aktaka
16. apr 2010

tak Dez nepozná hnačku od poslů, to bych se fakt být tebou bála, že nepoznáš porod 😀 😀
ale ne, já to taky někdy tak mívám

xxx.klarka
16. apr 2010

sakra, moje kadeřnice momentálně nemá mojí barvu, tak musím ještě vydržet týden, pecka no 😀😀

dezyre
16. apr 2010

Akti, tak já posle ani hnačku za celý těhotenství neměla 😉 Jako abych to tak popsala, třeba mě chytne taková křeč do celýho břicha, že se ani narovnat nemůžu, tak jdu na záchod, vypadnou ze mě bobek a bolest je jak mávnutím proutku pryč... 😀 Takže poslíky to nebudou 😀 😀 😀 No ale toho, že nepoznám porod se fakt bojím.. jsou dvě možnosti, buď budu rodit a já si budu myslet, že se mi chce kadit a budu tlačit doma na záchodě, anebo se mě bude chtít kadit a já si budu myslet, že rodím, odjedu do porodky a tam si budou klepat na čelo 😝 To jako mě se stávají trapasy takový běžně, tak bych se nedivila, kdyby to tak bylo i s porodem 😀 😀 😀 😀 Manžel vždycky když se mi něco podaří, tak povídá.. proboha, ty mě i po deseti letech furt tak překvapuješ 😀
Arci já ti nevím, přemýšlela jsem nad tím.. a kamoška mi radila celkovou narkozu, nebráním se jí, ale zase na druhou stranu bych chtěla vidět malýho hned jak ho vytáhnou, takže připadá v úvahu částečná.. Ale kdyby byl u toho císaře manžel, tak by nás ohlídal a já bych si nechala dát celkovou...

dezyre
16. apr 2010

Kláry já to vyřešila tak, že jsem si nechala odrůst obarvenou blond a teď mám svoji barvu.. ale už přemýšlím, že potom po porodu nebo možná po šestinedělí si hodím jen nějakej přeliv, aby ta moje fádní a tuctová hnědá dostala nějakej šmrnc 😀

xxx.klarka
16. apr 2010

dezyre, no to já bych si musela ještě dlouho nechávat odrůst tu barvu ... chodím každý 2-3 měsíce. Ted jsem byla právě naposledy někdy v lednu myslím a mám už odrosty jako prase.

aktaka
16. apr 2010

Dez, to by bylo dobrý, přijet do porodky, že rodíš. tak ti poví: tak maminko, dojděte hodit bobka a můžete jet domů 😀
no ale myslím, že kdyby to trvalo pár hodit, že tě snad trkne, že rodíš 🙂

yanika
16. apr 2010

Dez: mame podobne problemy,mozno to suvisi aj s tym prirastkom na vahe, ja som sa v noci tiez "potesila" ked som dostala krce do bruska.. Ale vyriesila to navsteva toalety 😅

Holky vy to mate v CR o dost lahsie co sa tyka financii, ja som si musela kupit 3kosele do nemocky, ani jedna nebola lacnejsia ako 12€, a to som kupovala take zo Slovenky (cinana by som nezvladla)...

A udrzba? hihi.. ja dufam ze este stihnem ist na kozmetiku a kozmeticka mi sama navrhla, ze mi napusti mihalnice 😉

dezyre
16. apr 2010

Akti, tak snad by mě to trklo 😀 Spolíhám na to, co všichni říkají, že porod rozhodně poznám 😀
Yani, ale už jsem tak vypozorovala, že poslíčky se mi začínají ozývat jinak než taková prudká křeč.. teď jsem to měla poslední dva dny, že mě strašně jemně začali bolet záda, nad zadkem a do toho jakoby začínající menstruace, ale jen fakt strašně jemně, nic dramatického.. tak jsem si říkala.. jůůů konečně by to mohli být ti poslíčci 😀 a tamty křeče asi jen fakt potřeba na záchod, jak už je v břiše málo místa, tak asi začnou bolet střeva..
Ale víte co se mě ještě docela dost stává? Hlavně když se snažím oholit v tříslech, tak jak se furt ohýbám, abych omyla žiletku ve vaně a tak všelijak kroutím, tak mě pak nehorázně začne bolet pravá strana jak na slepák, to je taky chuťovka

dezyre
16. apr 2010

Holky tak to já se těším po šestinedělí, jak si skočím na kosmetiku a ke kadeřnici a snad budu mít splasklej neoteklej obličej a jednu bradu a trochu zhubnu a budu zase vypadat jako člověk.. No co si budem vykládat, už alespoň půl roku se po mě žádnej chlap ani neotočil.. maximálně tak každej civí na pupíka.. 😀

aktaka
16. apr 2010

Yani, já mám 4 kojo košile, každá za 300kč, to máš taky tak 12eur. a to ani nevím, jestli je budu opravdu potřebovat. co jsem vysledovala, tak na některém odd v porodnici dávají automaticky, jinde chodí ve svých...

Dez to mám taky, když se holím nebo dělám něco, u čeho jse podivně zkroucená (a nemyslím tím sex, to ležím jak prkno 😀 ) a stane se mi to občas, i když se pro něco ohnu a prudce se narovnám

aktaka
16. apr 2010

kadeřnici musím taky stihnout ještě před porodem, snad to malá pochopí, že se k ní chystám až v květnu 🙂
pak ale vůbec nevím jak k ní budu docházet, jestli to zvládnu mezi kojím, manžel by pohlídal....

adelka89
16. apr 2010

holky jestli mate moznost pouzivat erarni kosile v porodnici tak ji uricte vyuzijte, ja jsem mela i sve ale ty jsem si oblikala az posledni dva dny kdyz prisly navstevy, jinak jsem pouzivala erarni a muzu vam rict ze jsem se denne i trikrat prevlekala 🙂jednou od mlecka, potom od krve, nebo jsem se zpotila 🙂 proste jsem byla rada, ze tam ty erarni jsou 🙂

dezyre
16. apr 2010

Tak já mám kadeřnici v pohodě - chodím k tetě, takže malýho určitě vezmu s sebou 😉 a na kosmetiku ke kamošce, takže tam je to taky jasný.. tak snad bude hodnej a vydrží 😉

dezyre
16. apr 2010

Adelko to je přesně ten důvod, proč u nás v porodce jsou zakázané vlastní košile... Kamoška prý když si jednou oblíkla svou vlastní, tak dostala od sester vyhubováno...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre