Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

matpaj
21. apr 2010

mili, dole? si prva co mi to povedala......zboznujem ta 😀

mili1pu
21. apr 2010

klárko ale padání ostříháním nezměníš,akorát ti budou padat kratší vlasy,to na to nemá vliv,to záleží na kořínkách ale teď už je to jedno,pro příště 😀

simi.w
21. apr 2010

Holky, díky 🙂
adus, vidím, že sis určila i váhu a míru Románka 😀 😀 😀 , super

aaadus
21. apr 2010

simi no já to tam mám napsané ať potom v té euforii vím co se tam má psát 😀 Ale míry by to byly krásné, takové kulaté 😀

xxx.klarka
21. apr 2010

mili, je to jedno, ale mě se tím ulevilo ...

mili1pu
21. apr 2010

matpaj příde mi to ale nebylo by to ňák brzi?

yanika
21. apr 2010

aaadus: Ty si pripravena po kazdej stranke 😀
lucik: ten pobyt v nemocke nie je moc prijemny, ale ber to pozitivne ze sa nemusis doma bat co sa deje... drzim palce😉
Ja dnes poslickujem ostosest... aspon ma to nakoplo dotiahnut vsetky detaily...
Tiez by som dnes rada absolvovat kadernicku, uvidim ako mi bude vecer.. ja som si nehavala vlasy rast co najdlshie, mne sa strasne pacia dlhovlase maminy, bol to vzdy moj sen🙂 takto pridem domov, hned ich zapnem, tak ich nenachadzam vsade po byte, ked sa mi nezmestia do gumicky, je to po celom byte...

simi.w
21. apr 2010

adus, taky jsem měla napsaný vzor, abych nezapomněla, těď se tomu musím smát 😀
jistota je jistota

blanka.k
21. apr 2010

Já jedné mojí kamarádce pošlu jen smsku "Už"... prootže jsme se asi před 14 dny bavily, že stejně věštian dětí je plus minus 50cm, 3,5kg, a jméno taky u nás všichni ví. A prý až to bude, ať jí napíšu, že už to je za mnou... tak jí prost ěnapíšu jen UŽ 😀

blanka.k
21. apr 2010

No, já to taky mám přichystané v mobilu, jen doplnit míry 😅 Ještě si tam musím dopředu naklikat těch cca 100 lidí, kterým to budeme posílat , uložit do repsaných a pak stačí jen doplnint váhu, výšku a odeslat 🤐

mili1pu
21. apr 2010

holky letíme na návštěvu tak já se pak zas ozvu,já vím že se uleví klárko a vlasy dorostou 😀 ,tak zatím pa snad toho nebude tolik na čtení až se vrátím 😀

babara
21. apr 2010

Blani 😀 hezky UZ 😀 😀 😀

aaadus, presne takhle kulaty miry jsme meli 😉

luciku, zdravim te do porodky, nejak to tam prezij 😔

simi.w
21. apr 2010

blani, UŽ 😀 taky stačí, docela výstižné 😀

simi.w
21. apr 2010

Jo, Luciku držte se tam a ať jsou na vás všichni hodní 🙂

babara
21. apr 2010

hehe, ja to mela v mobilu taky nachystany, ale jak jsem skoncila cisarem a soupli me hned na jipku, tak mi zabavili i mobila a manzelovi jsem nestihla rict at informuje mou cast rodiny, tak to byla celkem prca, mu pak volali co jako, pac jsem tam uz byla 4. den na vyvolani, takze zadne prekvapko, ze jo..

xxx.klarka
21. apr 2010

Tak a já jsem se rozhodla asi pro tuto:

Posíláme celému světu, pro nás tu nejkrásnější větu. Už nejsme dva, ale tři!! Dnes 1.5.2010 v 10:00 se nám narodila Natálka, s mírami princezny 3000g/50cm, všichni tři i s tatínkem jsme v pořádku .

xxx.klarka
21. apr 2010

Tak a já si zase pěkně pobulela, byl tady majitel pro klíče od druhého bytu jak jsme bydleli a my je neměli ještě připravené. Tak jsme mu dala klíč od bytu, od vchodu a od schránky co měla ta paní jak ted bydlíme, s tím že si ji měnit nebudeme. Tak jsem to volala příteli a ten mě seřval jak malou holku, že jsem mu ho dávat neměla, že si jí chtěl nechat, a že tam chodí strýcovi pošta. Jak já to mám asi do prdele vědět když on taky neotevře hubu a nic neřekne 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

arcik
21. apr 2010

Klárčo klííííííd chlapi jsou prostě zvláštní rasa...to neřeš a nebul....brečíme jen u Mcleodovek snad,ne,? 😀

holky já dneska byla ve městě...chytla mě taková bolest do levý strany břicha jako kdyby se malej rval ven s vidličkama v ruce...jsem se musela zastavit předklonit trošku a dejchat...no hnus a víte co je na tom nejlepšího??nikdo se nezastavil a nezeptal jestli jsem v pořádku 😀 😀 😀 ty lidi jsou fakt hovada 😀 😀

aaadus
21. apr 2010

Už jsem myslela, že jsem jediná takové trdlo, co má SMS nachystnou v mobilu 😀 A hurá, nejsem 😀
blani UŽ je hodně dobré, jen teda nevím jestli by to někteří pochopili 😀
klarko chlapi no 😉

arcik
21. apr 2010

Klári ale nechápu to dy´t si mu dala klíč od schránky té babči a ne ten váš ne?

arcik
21. apr 2010

aaadus i já to mam v mobilu neboj ,kdo by to pak vymejšlel,hlava prázdná a mozek na prochajdě... 😀 lepší mít to jako vzor a jen doplnit míry 😉 😉

xxx.klarka
21. apr 2010

arcik, ano, ale před ní tady bydlel jeho strýc a prý mu sem chodí pošta nebo co mektal, já nevím. Akorát mě nasral a rozbulel. ☹
Jo McLeodovy dcery, ty mi dávají. Bohužel jsem dneska a včera viděla po dlouhý době, co jsme se přestěhovali jsem se k tomu nedostala.

arcik
21. apr 2010

Klárči o nic jsi nepřišla...včera a dneska to bylo takový důležitý...jinak omajda 😉

arcik
21. apr 2010

jo a tomu svýmu máš říct že nejsi vědma a jak jsi to asi mohla vědět....

blanka.k
21. apr 2010

Adus - právě proto to pošlu jen té kamarádce, zbytek by asi koukal 😀
Arcik - jo, mě se každý diví, když říkám, žemě nepouští v MHD sednout 😅 Pro změnu se mi jednou stalo, že jsem byla na jedné stavbě něco zaměřit, držela jsem takový ten metr (asi 5m tyč s nakreslenýma centimetrama), foukal vítr a kolega ještě něco o pár desítek metrů dál nastavoval na přístroji ( a nebyl moc vidět), tak jsem se opřela o barák a tyč si podepřela taky, ruce mě už bolely, a čekala až to zaměří...a okolo šly 2 maminy s kočárkem, a ta jedna se zastavila a hned letěla ke mě, jestli mi není špatně a pak si všimla té tyče, že jen jsem zaujala pohodlnou "pracovní pozici", ale potěšilo to, že jsou i ohleduplní lidé (bylo to na vesnici 😅 )

mishah
21. apr 2010

Ahoj holky, tak se taky hlásíme z poradny. Jsem trochu rozladěná,protože dr nebyl dneska nějak dobře naložený a nakonec mě stejně poslal do rizikové poradny do nemoc. -teda hlavně proto, že mám první dítě císařem. Mám se tam na příští týden objednat, samo,že se tam zas nemůžu dovolat... a to na Bulovce začínají od neděle malovat(až do 5.května:-(, tak mě zajímá,jestli vůbec poradna bude v provozu???Ach jo!!!Tlak taky nic moc, 135/80☹CS 4.

luciku: moc držím palečky, at ji tam moc dlouho netrápí, vím, jaké to je... ☹Viktorka ti to ale všechno vynahradí 😵

doli: malinká je k pomuchlání, hned bych si ji na chvilinku půjčila 😵 😵 😵

babar:koukám,že jseš ještě tady 🙂už se ti to blíží,tak držím palečky 😉

zdeni: hlavně, že už o něčem aspon rozhodli a přeji,at to jde co nejrychleji a máš Aničku brzy u sebe 🙂

bibi13
21. apr 2010

čafte čafte.. u nas zamračené a fuka, tak sa prechadzka nekona.. celé doobedie som malého nemohla uspať.. celý čas len papanie, odgrgnutie, prebalenie.. a toto stále dookola..🙂 už mi začínalo z toho riadne hrabať.. no potom zaspinkal a spí do teraz..
jee lucik, držím palce.. nejako to tam preži..

kto to chcel tu čiaru a vypuklí pupok? blani, ty?? pupok je teda už dnu, ale čiaru ti môžem požičať. mám jej ešte habakuk..xi..

zdeni, už aby si to mala za sebou, čo? tak hlavne, aby ste boli zdravé a pôrod prebehol bez problémov..

doli, adel, máte deturence v perinke? či už ee?

arcik
21. apr 2010

hmm Blani taky dobrý ti povim...ale vesnice je vesnice to se ti asi ve městě nestane 😠 je to dost smutný....ale nikdo by mi nevěřil že v tu chvilku bych pomoc asi uvítala

xxx.klarka
21. apr 2010

arcik, taky jsem mu hnedka všechno vyčetla, a počkej až přijde dpmů, budu dělat uraženou. Ho seru se nervovat kvůli němu.
Všimla jsem si, naposledy jsem viděla jak spadlo to letadlo s Nikem, jak to oznámili a pak až když se shledávali. krása 🙂

arcik
21. apr 2010

Luciku tak se tam v tý nemocnici drž a informuj nás co to půjde...hlavně žádnej stres a odpočívej budeš to potřebovat,to mi můžeš věřit...
myslim na tebe ale zase dobrý je že budeš z nemocky odcházet už jako 1+1 a ne 2v1 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre