Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
4. dec 2009

a každému je prd v kolika máte dítě. mě je sice 24 a nejčastěji mi říkali že mám času dost ti, kteří měli dítě v 19

babara
4. dec 2009

Jen se nenechte holky, neni proc se na vas koukat z patra. Kdyby byly nejake starsi maminy takto zodpovedne a v hlave to mely takto srovnany.
xxx.klarka: ja jsem to vcera cetla, neboj, ja ctu vsechno 😉 akorat neco si nepamatuju nebo spis nekoho, rekla bych, ze to zalezi na profil. fotce, podle ni nektere identifikuju snadno

zdenkapo
4. dec 2009

holky,tak to nechápu- dnešní společnost neví co che,odsuzují mladé matky stejně jako starší-tak co je dobře? myslim,že každá ženská cítí,kdy je dítě připravená a lepší dřív než pozdě- moje kolegyně z práce se stále cítila mladá na dítě a když ve 30 zjistila,že teda asi bio hodiny tikají,vysadila HA rok nic,2 roky nic, tak šla k dr. a ten jí poslal na všelijaká vyšetření stejně jako jejího chlapa- šílený stres, nakonec měla několik operací vaječníků atd. a dnes je jí 37 let a děti už mít asi nebude,takže co je lepší? myslim,že první dítě okolo 25 je tak akorát,ale je to každého věc...

mě bylo při TOmáškovi 23 a teĎ mi bude při druhém 26 a myslim,že je to akorát,děti odrostou a ještě bude čas si užívat... druhé mimi budeme mít k k našemu 10.VÝROČÍ 😉

yanika
4. dec 2009

aaadus: diky moc, tak mi potom napis ako sa Ti pozdaval, mne sa velmi velmi paci.. len neviem, ci nebude uplne tvrdy, ja chcem taky, aby sa dalo mimco krasne hojdat.. 😀

xxx.klarka
4. dec 2009

babara: Taky mi dělá problém si pamatovat tolik bab, spíše si zapamatuju ty co tady jsou každý den. A přesně jak píšeš ty, mají profilovou fotku. 🙂

Holky, mě se hlavně líbilo, že moje máma mi chtěla radit v kolika mám mít dítě a tak a mě měla v 16, a navíc každé dítě s jiným chlapem. Mám jí ráda jako to bych nikdy neřekla že ne, ale tohle mi přišlo od ní hrozně směšný.

Já si zase říkám, když budu mít brzo první dítko tak si pak budu moc užít zase vnoučat. Děti odejdou brzo z domova a přesně jak píše zdenka, bude pak ještě dost času na užívání si života.

lucik...
4. dec 2009

zdeni přesně 😉 děti odrostou a bude čas si užívat 😉

skretik
4. dec 2009

Taky si holky myslim, ze do toho v kolika letech ma kdo dite nikomu nic neni. Nekdo je ve 20 vice vyspely nez jiny ve 30. Je to kazdeho vec, jak se na to citi. Myslim, ze na dite je kazdy pripraveny v jinem veku a taky zalezi na partnerovi, ktereho mame vedle sebe 😉 ... Takze je dobre, ze si z toho nic nedelate, kdyz vam rikaji,ze jste moc mlade 😎

skretik
4. dec 2009

Holky me dnes nejak poboliva v podbrisku, stava se vam to taky? Rano jsem se vzbudila a bolelo to docela dost,ale asi to byl mocak, chtelo se mi strasne na zachod a kdyz jsem si dosla, tak se mi hodne ulevilo a prestalo to bolet. Ale ted tak trochu citim podbrisek, tak nevim jeslti je to normalni 😕 ?

mishutka
4. dec 2009

Semnou taky leckdy zacházejí jako by mi bylo 20 😉
Já si nemyslím, že vypadám mladě, ale lidi si to myslí a tak se ke mě chovají, ale já je hned vyvedu z omylu svou hubou 😀

S manželem jsme se bavili o rodině a o všem už od počátku vztahu(to nám bylo 18), ale máme rádi pořádek ve vztahu.Takže jsme si počkali až si koupíme byt, protože nejsme typ lidí co bydlí po podnájmech a živí jiné lidí
🙂, do roka svatba a na 1 výročí jsme si splodili dítě...
Já si myslím, že vše má svůj čas a záleží na člověku a jeho hodnotách 😉

Každý řekne jste mladí stavějte! Ale nejsme ten typ co se zadluží na spoustu let a neví co bude zítra 😵
Máme rádi své jisté.
A já chtěla přivést dítě do fungující rodiny a ne tam kde chlap příjde z práce nasraný, protivný a ještě makat na baráku na úkor všemu 😅
Moc kecám 😀

babara
4. dec 2009

To je sranda s tema radama. Nekdo nechape, ze lidi jsou ruzni, maji jine potreby i zajmy. Nekdo proste je rodinny typ a deti ho bavi, nekdo je bere jako omezeni, ma je jen aby se nereklo a preje si aby uz byly dospely a mel od nich pokoj. Ja myslim, ze se da si uzivat i s detmi.
Trosku mi to prijde jako rasismus. Jen proto, ze je nekdo rom, neznamena, ze je to neslusny clovek. Ac to treba plati na vetsinu, porad jsou ty vyjimky, ktere to maj pak tezky. Tak neodsuzujme.

lucik...
4. dec 2009

mishu souhlasím 😉

xxx.klarka
4. dec 2009

Mishutka: Chápu, přesně jak říkáš. Nám taky každej říká, začněte stavět. Ale nikdo nevidí že je to riziko jako blázen, tolik let ze zadlužit. A pak náhodou přijdeš o práci a nezůstane Ti nic.

My jsme zatím v pronájmu, ale chceme kupovat byt do osobního vlastnictví, bohužel zatím není žádný na obzoru a když, tak na sídlišti mezi romama ( né že bych byla rasista, ale mít kolem sebe tolik jich fakt taky nechci ) . Takže hledáme a hledáme, víme že ze začátku to bude náročné s dítkem v 1+1, ale jakmile se naskytne byt, tak okamžitě kupujeme, bez nějákého úvěru či hypotéky. Peníze si půjčíme od tety a budeme to splácet jí, bet nějákých nesmyslných úroků a tak. Teď jen najít to správné co by nám vyhovovalo. Přítel celý život žije na vesnici a nechce se mu pryč, je to šložité tahat někoho kdo je zvyklý na vesnici do města. Ale bohužel nám nic jiného asi nezbyde.
Oddáni taky nejsme, ale zase pro založení fungující rodiny si myslím, že není až tak důležité mít papír na to. Svatbu chceme, ale třeba až tak za 2 3 roky. =o)

xxx.klarka
4. dec 2009

barbara: Romy neoduzuju, ale je mezi nima jen pár vyjímek co jsou slušní. Bohužel to znám z vlastní zkušenostii. Bydleli jsme jako děti na sídlišti kde byli samí romové a bál se člověk za tmy vyjít ven. Proto tohle nechci pro své děti, protože jsem si to sama zažila.

mishutka
4. dec 2009

xxx.klarka:já taky nechtěla bydlet tady na tom sídlišti protože se mi víc libí oblast kde jsem vyrůstala, ale už jsem si zvykla a lidí jsou v poho 😉

A jestli někdy barák tak to máme ještě otevřené 😉 Jestli nás to s dvěma dětma nezrujnuje tak snad někdy 😀

babara
4. dec 2009

Ja taky znam romy z vlastni zkusenosti, bohuzel, v Breclavi je jich taky spousta a proto tak trochu chapu i ty rasisty. Ale je mi moc lito tech slusnych vyjimek, tem moc fandim
Klarko, my jsme se taky brali az po Hyneckovi. Ac jsme svatbu planovali na jaro, ale to byl zrovna Hyneckuv termin, tak byla odlozena, ja se tehotna vdavat nechtela. Vdavala jsem se jako kojna 😀

aaadus
4. dec 2009

já mám na romy názor asi jako většina lidí, ale je to dané i tím, že jsem to viděla u nás v práci jak jsou "vychcaní" a na všechno mají milion výmluv. těch slušných je opravdu hrstka a určitě je pro ně těžké přesvědčit ostatní že nejsou jako ti ostatní
my jsme teda barák stavěli, hypotéku máme, zadlužení jsme na dlouho ale máme svoje, na vesnici, žádné stresy

lucik...
4. dec 2009

tak my v tomhle máme štěstí... Máme barák (teda mini pidi baráček) po manželově babičce.. Sice je to u jeho rodičů na zahradě, ale rozumíme si a je to vše oddělené 😉

aaadus
4. dec 2009

já už bych z baráku zpátky do paneláku nešla ani za nic. sice mám více práce, více uklízní + zahrada, ale za ty nervy co jsme se stavbou měli to stoji 🙂

xxx.klarka
4. dec 2009

mishutka: Taky to je jeden z důvodů, proč to s tím kupováním bytu nechceme uspěchat. Zatím furt doufáme, že se uvolní něco tady na vesnici. Je tady byt na prodej, ale chce za něj 600 tisíc, není tam jedno plastové okno, teče do všech místností, jelikož je špatná střecha a hlavně se topí uhlím. Přijde nám to prostě hodně, čekáme jestli se vzpamatuje a půjde s cenou dolů nebo ne. My budeme mít byt jednou po tchýnech, ale zase to bude za dlouho. Tchýni mám úplně suprovou,takže doufám, že tady bude co nejdéle. 🙂

babara: Vím, koukala jsem ti do albíčka. Moc Vám to slušelo a malý byl taky kouzelný. Kdo ví třeba se bude svatba konat příští léto nebo až to další, uvidíme, na tom teď až tak moc nezáleží.

aaadus: Tak to vám fandím. Já bych se toho bála, pak náhodou přijde člověk práci a nebude moc zaplatit a vezmou Ti všechno. Toho se bojím, proto nechcem ani jeden hypotéku. Možná to je divný, ale jsme takový. Tak doufám, že to vyřešíme jinak.

mishutka
4. dec 2009

lucik.tak to je taková moje zásada s rodiči nikdy a nikde 😀 Já mám skvělé rodiče do ničeho se nepletou, snesly by nám modré z nebe, ale to je tak všechno 😉
Svou úlohu už splnili a my už se musíme umět postarat sami o sebe.
Taky miluju soukromí a vše kolem 😀

Stejně je mám asi tak 10 min. chůze od nás 😉 Ale navštěvujem se jenom po ohlášení žádne přepadovky atd.

aaadus
4. dec 2009

klarka to aby manžel přišel o práci si troufnu říct nehrozí. je sám sobě svým pánem a aby se přestalo dařit to určitě nehrozí. takže i proto jsme do toho šli

mishutka
4. dec 2009

aaadu.tak máš rovnou říct, že jsi zavodou 😀

lucik...
4. dec 2009

mishu ale my taky máme soukromí 😉 Denně se vídáme tak leda v létě když jsme na zahradě u bazénu, ale jinak si žije každý po svém a navštěvujeme se jen občas a přepadovky určitě ne 😉

skretik
4. dec 2009

Holky me dnes nejak poboliva v podbrisku, stava se vam to taky? Rano jsem se vzbudila a bolelo to docela dost,ale asi to byl mocak, chtelo se mi strasne na zachod a kdyz jsem si dosla, tak se mi hodne ulevilo a prestalo to bolet. Ale ted tak trochu citim podbrisek, tak nevim jeslti je to normalni ?

lucik...
4. dec 2009

skretik: tohle jsme řešili včera 😉 Řekni to dr. až tam půjdeš, napíše ti hořčík

mishutka
4. dec 2009

luci.však je to jenom a jenom tvoje věc 😉
Já znám spoustu lidí co bydlí se tchýni třeba i kvůli špatným okolnostem.

Ale taky a to se stává u chlapu, že u maminky je nejlíp 😠

aaadus
4. dec 2009

mishu za vodou asi ne. určitě si nemůžeme dovolit vše co bysme chtěli. a já toho určitě nevyužívám i když bych mohla a snažím se vyjít ze svých peněz a zatím se daří 😉 stačí když jsem na manželovi byla závislá když jsem byla hned po škole bez práce, nedostávala jsem ani podporu v nezaměstnanosti ani sociální dávky, byla jsem úplně bez korunu. docela mě to deptalo si mu říct že bych potřebovala peníze na oblečení

mishutka
4. dec 2009

skretik:mě se to stálo nedávno pak jsem se vys... 🙂 břicho jsem furt cítila, ale druhý den to bylo vc poho.Zkus si dát něco co tě prožene 😉 Pokud jsi doma 😀

xxx.klarka
4. dec 2009

aaadus: Tak to je taky i nečem jiném když má práci jistou :o))

lucik...
4. dec 2009

mishu jo taky znám takové lidi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre