Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
8. dec 2009

zdeni moc hezké léhátko 😉

aaadus
9. dec 2009

Dobré ránko,
zdenka veliká gratulace k holčičce 🙂 moc jsem ti ji přála 😉

pepibubu
9. dec 2009

ahoj holky, dlouho jsem nezašla. Mám trochu komplikace, hematom, špinění atd, a fakt jsem nebyla ve stavu sem moc chodit.... Zítra jdu na kontrolu, zda se zmenšil či vstřebal. Před týdnem měl 40x8mm, od středy do neděle jsem špinila dost, vlastně to mělo intenzitu menzesu ale byla to stará, černohnědá krev. Pondělí úterý už nic, a v noci ze mě ještě vyšlo trošičku, cca kávová lžička. Ale zase stará krev, protože jakmile by byla čerstvá, jasně červená, byl by to průser. Tak mi držte na zítra palce, a možná se dozvím co čekáme, táta s náma nebude tak se zkusím zeptat 🙂

pepibubu
9. dec 2009

pokud se to dozvím, co je v bříšku, tak vám to napíšu IP, protože sem občas někdo z rodiny zajde mrknout na fotky, tak aby se to nedoneslo Honzovi 🙂

yanika
9. dec 2009

Dobré ránko,

tak aj ja sa pridávam: na včerajšom sone sme videli pindíka a vajká ako svet! 🙂 Takže: chlapček 😵 😵 😵
Som spokojnejsia, lebo som stale nevedela ako mam drobcekovi hovorit, ale teraz mi to príde už také "osobnejšie" chichi...

Zdenka.. gratulacia ku dievcatku!!!

vladkaz1
9. dec 2009

cafte gratulujem k dievcatku Zdenke a Yanika chlapec predsa???? super gratulujem tak sa nam ten pomer chlapcekov a dievcat vyrovnava????
ja konecne nevraciam 🙂 tak sa teskam 😀
16 teho idem ta tie testy .. tak som zvedava jak dopadnem 😔

aaadus
9. dec 2009

pepi budu držet palce aby bylo všechno ok 😉
yanika super, gratuluju 🙂

pepibubu
9. dec 2009

aaadus, snad jo, už bych si ten klid přála a snad i zasloužila

vladkaz1
9. dec 2009

pepibubu
budem na teba mysliet a drzkaj sa 😉

pepibubu
9. dec 2009

dám pak vědět, až zítra přijdu domů... 🙂

arcik
9. dec 2009

dobré ránko kočky.....

Pepi no co to 😕 ,??držíme pěsti ať je všechno v pořádku holka....

Vladka hurá že??zvracení je hnusná věc....tak super že už je líp.....

Yanika gratuluju k vajkám ako svet 😀 😀 😀

jinak u nás už je kočár vybranej huráááá (camarelo Q12)a zbytek jsou jen detaily......v neděli jsem koupila v tescu 3 bodyna s kr.rukávem za 40,- super cena...13 a nějaký halíře za jedno..... 😀 😀

vladkaz1
9. dec 2009

Arcik no jasne ze super pocit 😀 ,ked mi to tieklo az cez nos 😝
Body super cena .. ja som vcera dostala od kamosky ,teda pozicala mi veci po malom, jak nove a z ameriky dovezene .. nadherne .. a po malej mam biele ,zelene to som mala osial vsetko kupovat biele, zelene tak uz nekupujem, lebo ani toto sa mi do skrine nevojde .
U mna je problem kocik .. neviem jaky chcem stale a horsie je ze sa mi do vsetkeho montuje muz 😀
Takze super ze si si vybrala 😉

michalag
autor
9. dec 2009

Dobre ranko 🙂

pepi, drzkajte sa a zajtra na vas myslim 😉, potom daj vediet ak budete vediet 😉, ved tabulku nenajdu

yanika, blahozelaaam k chlapcekovi 🙂

vladka, tak sa tesim ze uz ti nevolnosti prechadzaju 🙂

arcik
9. dec 2009

Vladka i měse do toho začal montovat chlap ale jasný parametry byly že máme velký děti a tohle bude narozený v květnu takže potřebujeme velkou hlubokou korbu aby se tam v tý njehorší zimě prcek vešel a ne že bysme museli dávat na zimu sporťák.... 😉
takže camarelo vyhrálo-.........
no a oblečení??já mam po Klárce hodně neutroš věcí tak jsem to protřídila a vyndala na stranu růžový a prostě holčičí načež jsem zjistila že toho mam hore kopcom takže už to neřešim+2 pytle po klukovi od kámošky a něco co nakoupí babka s dědom a hotovo 😉

vladkaz1
9. dec 2009

arcik takze nakoniec sa fakt zadaril chlap? To som prehliadla niekde 😕 ake boli doma reakcie?????
Michalag dakujem ..a co uz mas napecene? my sme uz aj zjedli co som napiekla hahaha 🙂

arcik
9. dec 2009

Vladka no jasně že je tam chlap a reakce doma??všici naměkko
můj chlap reagoval že supeeeer nemusíme dělat 3 děcko když už budeš mít od každýho 1 😀 😀

arcik
9. dec 2009

holky co pečete za cukroví??já mam linecký,linecký čoko,kokosky,pracny a ještě udělám úly....to stačí ne?

michalag
autor
9. dec 2009

vladka, ja nemam este napecene nic 😅 , ale v sobotu sa uz chystame robim medovniky 🙂 a potom o tyzden uz planujem piect aj ine dobroty, ale nejdem vela kedze ani nebudeme cez sviatky doma, tak by s anam to nevyplatilo

vladkaz1
9. dec 2009

Arcik ja tak isto linecke klasika, vanilkove rozky ,linecke coko .. idem robit este karamelove oplatky s orechmi to je fakt dobrota a medovniky .. ale musim vsetko od zaciatku sak sme napecene zjedli 😀 nevadi v jeden den zarobim cesta a ide sa na to ..
Michalag ved ano ,moj to to neje a naco na kopu nie?

arcik
9. dec 2009

Vladkaz jojo zy karamelový oplatky jsou good....teedda že si takovou rootu necháš sníst...já bych jim urvala hlavy

xxx.klarka
9. dec 2009

ahojky holky,

pepibubu: držím palce aby bylo všechno už ok a měla jsi klid s mimískem 😉

yanika: Gratuluju k chlapečkovi.

vladkaz1
9. dec 2009

😀 😀 😀 no co mam schovava? som to zacala robit skoro 😝
teraz uz fakt narobim dam do krabice a vytiahnem az na vianoce ...
No ty karamelove myslim zo salka take .. hmm milujem ich 😀 a masinkove macane tento rok asi nebudem robit .. nemusi byt vsetko .. este chcem pracliky slane ..

michalag
autor
9. dec 2009

vladka, myslis grilazky?

ja planujem medovniky, grilazky, suhajdy, orechove rozteky a mozno vanilkove rozteky ... a to snad bude aj stacit, urobim sice viac lebo ideme na Stredry vecer k mamine a mame to takto podelene ze ona vari a ja napeciem, ale svokra pecie perfektne a strasne vela takze tam nemusim nosit nic 🙂

michalag
autor
9. dec 2009

vladka, chcela som sa ta spytat daval ti tvoj Dr. Prenatal box?

nikkka
9. dec 2009

ahojte...
aj ja budem piect iba lonecke, vanilkove rozky a medovniky, lebo v poslednej dobe to u nas nikto nechce jest a vzdy sa to vyhadzuje...a este si nakupim do zasoby veci na trasenu tortu a ked niekto k nam pride vzdy urobim cerstvu a hotovo...

michalag
autor
9. dec 2009

hej asi myslime to iste, len ja ich viem trochu inak ale zlozitejsie, ale aj ja ich milujem, toto su moje najoblubenejsie + este orechove rozteky, mnaaaam, uz sa mi zbiehaju slinky 😝 😀

arcik
9. dec 2009

Vladka až budeš mít čas a chut hoď mi recept do IP na ty karamelky děkuji předem 😉

vladkaz1
9. dec 2009

Prenatal box je co??? nedal ani neviem co to je .. oboznam ma prosim nech som mudrejsia .. kokos kukam ze som v 17 tom tyzdni no uz v 18 tom podla sona .. jak to leti ..sak za chvilku budeme rodit..
Ano myslim grilazky .. orechove, inak ako rozky moc nelubim .. vzdy sa vyhadzem s toho ,ale suhajdy mnam

nikkka
9. dec 2009

vladka minule si pisala, ze si si kupila tehu gate, kupila si ich niekde v trnave? je tu vobec taky obchod?

xxx.klarka
9. dec 2009

Mě tak dr. nedala ještě ten Prenatal box, nevím kdy to dávají.
Jůůů, dneska začínám 18tt. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre