Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

skretik
17. dec 2009

Ahoj holky, tak docist vas asi nezvladnu, co jen tak letem svetem, tak gratuluju k dobrym vysledkum a poznanemu pohlavi. My jdeme v pondeli,tak snad se mimisek taky ukaze.
Mam nejaky divny tyden 😖 . V pondeli me bolelo bricho a zada (jakoby ledviny), tak jsem mela strach a zajela k doktorovi, pry radi zanety mocaku a streptokoci a tak, tak mi udelal ster a vysledky budou v pondeli, tak snad to nic neni, pro jistotu jsem zustala 2dny doma a dnes uz je to lepsi, tak snad z tech streru taky nic nebude. doktor jen v rychlosti zkouknul mimi a predstavte si , ze zase vaginalne, divny co...No snad vi co dela, mimisek si pry hovi hlavickou v mocaku, tak proto me to mozna boli.. Jinak je v poradku a ma se cile k svetu, taky me uz dost kope, hlavne kdyz jsem v klidu, uz koupnulo i tatinka a ten z toho byl tak nadseny 😀 , bylo to krasny, ze to spolu muzeme sdilet.
No a dalsi perlicka: dneska mi volali s lekarny, ze Magnesium, ktere mi predepsal doktor se stahuje z lekaren, at jim pry donesu to co mi zbylo, jenze ja uz to skoro cele dobrala 😖 . Stahuje se to pry proto,ze to neproslo nejakyma normama nebo co 😖 ... pry by to nemelo me, ani mimiskovi uskodit, tak doufam, ze maji pravdu, jsem z toho docela rozhozena 🙄 . Ach jo...

yanika
17. dec 2009

ahojte..
nikka: ja citim pohyby v podbrusku, ale aj okolo pupka, sama som bola prekvapena, ked mi posledne sono (20tt) robil okolo pupku a drobec tam fakt bol.. takze tie pohyby v okoli su opodstatnene 😀
Teraz tam maju drobcekovia este dost miesta, tak sa asi riadne mrvia a krutia...
A myslim ze ste spominali obliekanie 😀 tak to je ina komedia... A viete si predstavit ako sa budeme gulat o tie 3-4 mesiace a obuvat si topanky, alebo holit nohy??? hihi..

zdenkapo
17. dec 2009

skretik jaké to bylo magnesium,doufam ,že ne to co beru já ☹

holky taky už to chci mít zabaleno 🙂

skretik
17. dec 2009

Zdeni mam ho doma, tak ja na to mrknu a zitra ti napisu. Z hlavy si nepamatuju, jen vim, ze jsou to bile prasky v takove sklenene lahvicce. Krabicka je bila s modrymi napisy... Zitra napisu presny nazev...

nikkka
17. dec 2009

ja si to obliekanie o par mesiacov neskor neviem predstavit..
uz teraz mam problem s obuvanim, alebo ponozkami...vselijako nohy doboku vykrucam...

nohy si asi holit prestanem alebo poprosim manzela..

bibi13
17. dec 2009

yanika, keby šlo len o nohy.. 😀

skretik
17. dec 2009

jee tak to ja zatim jeste nemam problemy, ze by mi brisko vadilo, zacina mi jen vadit lezet na tom brisku 😅

xxx.klarka
17. dec 2009

skretik, taky ještě spíš na břiše?? Já si nemůžu pomoc, ono mě to na to břicho normálně táhne. Ale mám hrozný strach abych mimískovi neublížila.

zzuzullka
17. dec 2009

ahojte kočky, teda vy ste zasa ukecané 😀

ja som si zarobila cesto na 2 druhy medovníčkov, takže poobede sa pustím do pečenia

adus, aj mne teraz rastie zub múdrosti, dokonca 2 naraz a obidva na jednej strane,jeden hore a jeden dole a tiež som mala strašne bolavé ďasná z toho, ale zubarka mi dala niečo do injekcie a tým si to každý deň obstriekavam a pomáha to, už ma to vôbec nebolí 🙂

vladkaz1
17. dec 2009

cafte vcera som bola na tripploch a u zubara ,musim ist zevraj do konca januara este na to EKG a k obvodnej .. ina som schudla spolu 7 kilo 1 pribrala ... a nic mi na to nepovedal ,brucho uz mam teda riadne a v january idem aj na sono 🙂

skretik
17. dec 2009

Klarko ja myslim, ze je tam miminko dostatecne chranene, a ze kdyby mu to vadilo, tak to pozname 😀 . Ja uz ted lezim tak, ze jsem na brise a jednu nohu mam pokrcenou a tim tomu brisku trochu ulevuju.rikam si, ze dokud to jde, proc tak nespat,vid 😀 . Na boku se jeste naspime az az 😉

xxx.klarka
17. dec 2009

skretik, právě. Já to neumím spát na zádech nebo tak 😀 taky to dělám jako ty, buď si to podpírám nohou nebo deku si tam dám tak aby jsem si na břicho netlačila. Teď jsem si objednala kojící polštář, tak ten na podpírání bude podle mě ještě lepší 😀 Máš už pohyby??

bibi13
17. dec 2009

ja si ani neviem predstaviť, že by som spala na bruchu.. ale zaspavam podobne ako píše skretik, len nežím na boku..

aaadus
17. dec 2009

bibi přesně, kdyby šlo jenom o nohy 😀 já už si pod pupek nevidím teď, jenom když se pořádně ohnu 😀
zuzul mi už ten zub roste 2 roky. naposledy mě zlobil v únoru na dovolené a teď pěkně o vánocích. pěkně načasované 😠

nikkka
17. dec 2009

budeme sa holit so zrkadielkom, aby sme si videli.. 🙂

aaadus
17. dec 2009

to abysme si na holení vyhradily jeden celý den 😀

xxx.klarka
17. dec 2009

holky s tím holením já to nezvládám už teď, vždy udělám co jde a pak drahý musí dodělat. Holt musí pomáhat a přiložit ruku k dílu, nedokážu si představit jít k dr. zarostlá jak opice😀

skretik
17. dec 2009

Klarko zrovna vcera jsem resila jeslti si ho koupit a ted mi to vyresila sestrenice, ptala se me jestli ho nechci, ze ho ma, a ze uz ho nepotrebuje 😀 , takze to mam vyresene 😉 . Jojo pohyby uz citim, uz tak od 17tt, ale to jsem si nebyla jista, ted uz jsem, a uz to citil i pritel pres brisko. Co ty, uz si ses jista,ze to taky citis?
No to holeni a zavazovani bude jeste sranda 😀

nikkka
17. dec 2009

to bude kopec srand ked moj drahy ma bude holit, zvlast ked mame iba sprchovy kut, cela kupelka bude zaspliechana a este sa tam aj nezmesti... 😉

xxx.klarka
17. dec 2009

skretik, tak já ho koupila na MMB, i s náhradníma kuličkama a 2 náhradní povlaky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28506352&tab=R , včera ho paní odeslala, tak čekám že každým dneska přijde. 🙂 Myslím že to bude pohodlnější. Protože když dám pod břicho deku tak mi je pak zima v noci 😀
skretik, já asi necítím nic. Cítím furt spíše své srdce, to mi tak bije, že mi v leže normálně nadskakuej břicho 😀 a i když dám ruku a tak tak cítím jen to srdce. Tak nevím ☹

zzuzullka
17. dec 2009

ja zatiaľ s holením problém nemám, ale čoskoro asi budem mať tak potom príde na radu manžel, nech aj oni niečo robia 😀

xxx.klarka
17. dec 2009

nikka, mi máme taky jen sprcháč😀 takže já udělám co jde v sprcháči .... nejhorší je, že jak jsem ohlá a zvednu se, tak se mi motá hlava že myslím že sebou seknu. Pak vylezu a zbytek se musí dodělat v pokoji na posteli 😀😀😀

xxx.klarka
17. dec 2009

holky je mi to taky blbý, ale prostě to jinak nejde.

skretik
17. dec 2009

Ty jo,tak to me ani nenapadlo zamestnat pritele 😅 , uz ho vidim 😀 😀 😀 . No uvidime snad to nejak zvladneme, a co pak strihani nehtu na nohou, to bude taky akrobacie 😀 😀 😀

skretik
17. dec 2009

Klarko to je krasny polstar a vyborna cena, ja ho asi taky dostanu nejak mezi svatky, sestrenice me zasobuje 😀 . A uz mi to nedalo a koupila jsem i nejake malickate dupacky a vecicky, ale jeste cekam az to prijde, no doufam, ze to zbytecne neprezenu 😀

nikkka
17. dec 2009

na nohy pojdem na pedikuru, to nie je taky strasny problem..
ale urcite holenie necham na manzela a hlavne posledny mesiac, neviem si predstavit ze by ma nejaky zdravotny brat holil v porodnici...

xxx.klarka
17. dec 2009

skretik, taky mě zaujal, tak snad bude dobrý🙂 Já ani už nepočítám kolik jsem toho koupila🙂 Jsem blázen. 😕

nikkka
17. dec 2009

ja nemam este nic kupene, az po novom roku zacnem, objavila som obchod Lindex - tusim ste ho tu spominali, nadherne vecicky tam maju, nie je ani drahy...

zzuzullka
17. dec 2009

baby, prosím vás čo znamená v slovenčine "lidé se STĚŽEJNÍM postavením"? neviem to preložiť 😅

bibi13
17. dec 2009

no ja ked sa idem holiť, tak sa vo vani poriadne nasmejem, pretože si predstavujem sama seba ako vyzeram.. takže to budel ešte len sranda..🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre