Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
7. jan 2010

lucik, vím 🙂

arcik
7. jan 2010

Lucik ale ty jsi celkově hubená já ne a hůř se to dává dolu kor když nemam vůli....

arcik
7. jan 2010

jinak KLárko malá je fešná baba..už jen hodit tam fotečky jak bude vypadat v reálu....těšíš se co??
mě když u prvního řekli že čekám holku byla jsem úpe hotová hrůzou páč mi všici tvrdili že čekám kluka...a já si to vsugerovala a těšila se na kluka...ta hrůza mi vydžela 10 minut než jsem dojela do prvního krámu kde jsem vysolila 6000 za růžový blbinky 😀

zzuzullka
7. jan 2010

vladka, tiež si chcem ušiť. sa snažím ušetriť korunky kde sa dá a čo môžem tak si radšej vyrobím sama a ešte si to môžem prispôsobiť svojim potrebám ako ten bezpečnostný pás do auta pre tehule. som si ho urobila trochu inak ako ho predávajú a som s ním maximálne spokojná, stále ho používam. a tiež si chcem ešte ušiť to také hniezdo do postielky.

vladkaz1
7. jan 2010

Lucik tam je uplne krasne vidiet tvaricka nadherne ... vetky su nadherne jasne 😉 a veci mas teda habadeeeej hi 😉 dobre ulovky
Arcik chapem ta ja tak isto chudnem horsie .. ale pri malej som nemohla schudnut a vidis teraz som dala dole aj co som nechcela ,aj ja by som nechcela moc priberat do tych cca 7-8 kilo je to oki ,ale niekedy geny su geny 😝 nevadi schudnemem potom ja sa hlavne tesim ze je maly zdravucky a ostatne pride ,troska na sebe zamakam a hotovo

xxx.klarka
7. jan 2010

vladka, mockrát děkuju. Napsala jsi to tak krásně🙂 až mi slzy do očí vběhli, dnešek bude asi pro mě trošku přecitlivělý🙂 Já si v to úterý ty videjka pouštěla furt do kola🙂

arcik, taky nemám vůli na hubnutí.

arcik
7. jan 2010

vladka ono se to jednoduše řekne než udělá...to hubnutí je pak na hlavu 😀 dala jsem si předsevzetí nabrat max 8 kileček....víc ani noha

xxx.klarka
7. jan 2010

lucik, nebyla jsi dneska to nakoupit náhodou v kiku?? Já tam dneska byla a kopila jsem alespoň tu mikinku 😀 musela jsem jít koupit něco berušce růžového, dybych měla v peněžence dost peněz tak nakupu z vesela dál, ale bohužel tam bylo prázdno, protože jsem byla nakoupit než jsem šla k mudře🙂

zzuzullka
7. jan 2010

jaj som zatiaľ s váhou stále -4 alebo -5 kg takže si robím také nádeje, že by som mohla celkovo pribrať od pôvodnej váhy len tak cca 8 kg čo by bolo super, to by som aj nechala snáď v porodnici alebo by mi ostalo minimum na chudnutie 😀

lucik...
7. jan 2010

arci no byla jsem hubená, teď už ne 😉 Ale já věřím že to pak shodím, tak si s tím moc nelámu hlavu, protože vím, že vůli na to mám a už teď se těším až budu moc chodit zase do posilovny 😉 😉 😉

lucik...
7. jan 2010

klari jo, z kiku mám tu mikču, bílé kalhoty, dupajdy a dvě deky, ostatní je z tesca

lucik...
7. jan 2010

vladko, jo ta fotka se mooooc povedla 😉 😉 😉

vladkaz1
7. jan 2010

Arcik no ved ja chpem ,ja som bola dost dlho po malej ako taka bombicka .. aj MM troska frflosil .. ale teraz som tehu vidis 21t. a kazdy mi vravi ze som aka chuda nezdravo .. neviem to vysvetlit .. neviem na to pouzit slova ... mozno som do tvare taka prepadnuta neviem najchudsia niesom 🙂
Zuzul no ved super ked si sikovna ve dje to velke plus pre teba ,moja mama ma salon krajcirsky ja si viem nieoc posit tak tak isto skusim co nepojde spravi mi ona len nema moc casu na moje blbostickytak sa pokusam sama doma..
K tym plienkam co ste preberali tusim vcera ,som vam chcela povedat ak chcete pouzivat taku plineocku pozerajte hlavne na gramaz a hustotu .. zalezi dost na tom aby dobre sali ... 🙂

arcik
7. jan 2010

No Luci tak to máš dobrý.... 😉

xxx.klarka
7. jan 2010

lucik, u nás v kiku to dneska měli nějáké probrané 🙂

arcik
7. jan 2010

vladka hlavně že jste s prckem zdraví to je důležitý nee??a já tu váhu nějak přežiju 🙂 😉

lucik...
7. jan 2010

klari u nas ne, ale už jsem neměla čas, manžel spěchal do práce tak jsem tam jen zaběhla (chtěla jsem hlavně deky), prolítla a šla 😀

arcik
7. jan 2010

luci ta fotka je fakt suprovní 🙂

vladkaz1
7. jan 2010

Lucik no pekna je veru 😉
Zuzul ja som schudla -7 dem takze mam este -5 kg tak sa utesujem ze pohodicka .. fakt ked priberiem tych 5 plus nejake este 4 ry do konca tak mi to je jedno ... ved chodim nonstop s malu hore dole po vonku nahanam sa s nakupom coz nieje az tak zdrave ale aspon som v pohybe ,ako nahle by som zalahla doma a len spala juuuj to by bolo kileciek 😀 😀 😀 uz sa poznam musim byt aktivna nieco stale robit ..

zzuzullka
7. jan 2010

moja mamina vie tiež šiť, tak ma toho už dosť naučila. som skúšala už od mala takže mi to nejaký problém nerobí len nemám doma šijací stroj tak si chodievam šiť k nej takže keď niečo neviem, tak mi hneď aj poradí 🙂

vladkaz1
7. jan 2010

sorac zas sa snazim pisat rychlo a preskaju mi pismenka 😔

vladkaz1
7. jan 2010

Oki kocky pekny den ,idem sa obliect a ideme na boby von nech vytravim tie spagety 😝 😀
Mala uz je pripravena pri mne a taha ma od pc maminka von ideme pa boby .. 😀 😀 😀 no je bohovska 😀

zzuzullka
7. jan 2010

vladka tak si užite bobovanie 🙂

ja som práve púšťala malému pesničku a akurát sa zobudil a asi si tam na ňu aj tancoval 🙂 sme mu vybrali Jason Mraz-Lucky. vy púšťate niečo drobcom?

yanika
7. jan 2010

zuzul: ja mam statnice az v juni, a kedze som z Mt a skusky budu v Ba, tak sme sa s manzelom zhodli, ze si to asi odlozim na leto, aby som maleho nemusela kojit kdesi na parkovisku pri skole 🙂 Myslim ze este antynka je tiez studentka, tak to sme na tom rovnako... hlavne sa nedat vytocit a vystresovat... 😉

Moj prirastok na vahe: 6,5kg 😀 a to som prave zacala obdobie "ked mi chuti" hihi

medan29
7. jan 2010

ahojka, tak tomuhle jsem dnes neodolala http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19437003&tab=8

xxx.klarka
7. jan 2010

arcik, úplně jsem přehlídla tvůj příspěvěk. Je krásná, nemůžu se na ní vynadívat🙂 Já jsem věřila dr že to bude holčička, když mi to říkala v tom 17tt, ale jistota je jistota🙂 Mezi nožkama fakt nic nebylo. Prdelku nám pěkně ukazovala😀 a pak ta foto jak to zachytla dr, super🙂 Jsem hrozně ráda, už se nemůžu dočkat až se narodí princezna naše🙂🙂Jsem z toho hotová úplně, však Ty to znáš🙂

zzuzullka
7. jan 2010

veď aj si to tiež tak hovorím, že keď nestihnem v máji tak pôjdem na ďalší termín, svet sa kvôli tomu nezrúti a teraz keď čakám malého tak všetko beriem tak s nadhľadom a s ničím sa nestresujem, si hovorím, že mi to aj tak nepomôže

xxx.klarka
7. jan 2010

medan, krásné🙂

arcik
7. jan 2010

Klári právě proto že to znám se tě ptám.... 😉 úplně vám závidim takokou tu euforii...já teda šťastná jsem ale zároveň jsem smutná že teď už to zažívám naposled... ☹

medan29
7. jan 2010

jsem to musela mít, pak ještě tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8349559&tab=2 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre