Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
25. jan 2010

Klárko - mám tento http://www.lekarna.cz/mucoplant-jitrocelovy-sir... 😉 A fakt je krásně slaďoučký, ale bacha oni dělají několik typů, i právě pro diabetiky, atd., tak to asi nebude taková mňamka 😉

zzuzullka
25. jan 2010

ja to mám s tým učením už veľmi ťažké. vôbec sa nemôžem prinútiť, už sa mi fakt nechce. ale stále si hovorím, že už len 3 mesiace a potom už školu neuvidím 😀 len dúfam, že stihnem štátnice ešte pred pôrodom 🙂

aaadus
25. jan 2010

nikka zítra fakt raději zůstaň doma ať to nepřechodíš a nevrátí se ti, to by nebylo moc dobré. a jak se ti líbí kočárek? manžel pro něho pojede snad zítra 😵
blanka jsem se dívala na nové foto břuška, pěkné 🙂

aaadus
25. jan 2010

jsem dělala bramborovou kaši a je normálně divná. vůbec mi nešla umíchat do hladka a furt je taková sladká. asi byly přemrzlé brambory či co, to už se mi stalo tento měsíc podruhé 😠

xxx.klarka
25. jan 2010

blani, aha, ten co mám já je taky od té značky, stejnej obal, ale u toho obrázku jitrocele jsou žluté šestiuhelníky, nenašla jsem co to je zač, je tam přídavek mátové silice a ten je pěkně hnusnej 🤐 tadyten jsem měla http://www.lekarna.cz/jitrocelovy-sirup-s-medem... a ten byl vynikající a brzo zabral. 🙂

medan29
25. jan 2010

taky používán Jitrocel.sirup 😀

blanka.k
25. jan 2010

tak to bude asi tou mátou. Já teda mátu nemusím vůec, ani žvýkačky nemám ráda, prostě mi ta "mentolová" chuť v čemkoliv vadí 😝

yanika
25. jan 2010

aaadus: a to som teraz niekde zase citala, vraj tehotne by po Novom roku vobec nemali jest zemiaky, pretoze obsahuju nejaku jedovatu latku.. no haluz 😒 ja si zivot bez zemiakov neviem predstavit 😲

aaadus
25. jan 2010

yanika to bych umřela hlady kdybych nemohla brambory, jím je skoro každý den 😅

pralinka25
25. jan 2010

teda bez zemiakov by som neprezila. Viem len ze by sa nemali teraz varit v supke kvoli tomu ze mozu byt trosku naklicene a vtedy tam je ta jedovata latka. Ale ked sa varia osupane nemal by byt problem.

yanika kocik sa mi paci. Mali ho nasi susedia a boli spokojny. Ale my budeme mat Peg Perego.

jemrykka
25. jan 2010

ďakujem krásne kočky, no hej ja to mám tiež s učením také ako zuzulka, ale ja vo výhlade koniec školy nemám takže sa nemám ani na čo tešiť, keďže tento rok som len druháčka a budúci rok ma čaká bakalárka a štátnice, ale keďže som na externom sná´d to zvládnem aj s malinkou🙂))

blanka-skoré uzdravenie!!!

a k tým zemiankom, to ani ja si neviem predstaviť, nehovorím, že iné nejem ale ak by som mala jesť len ryžu ako prílohu no neviem nevim, či by sa mi malá činaka nenarodila 😀

xxx.klarka
25. jan 2010

holky, nemáte nějáká tip na dobrý úložný box pod postýlku?

bibi13
25. jan 2010

klarka, že by ikea? a inak včera som videla v katalogu (tuším to bol Lidl) docela schopný uložny box na kolečka.. ale neviem aká velkosť..

aaadus
25. jan 2010

klarka taky bych zamířila do ikea. na doplňky je nejlepší jak výběrově tak cenově
jdu žehlit 😝

xxx.klarka
25. jan 2010

no jo, ale ikea je právě od nás 90km a ject tam jen kvůli boxu, muset kupovat dálničku a tak, to se mi moc nechce. 😀
koukám ted na netu, narazila jsem na dorbý.

Holky co máte doma postýlku? Nemůžete mi změřit kolik tam je místa?? Jako na výšku?? Abych věděla jak vybírat, já bych musela do sklepa jí vyhrabat . ☹

adelka89
25. jan 2010

jemrykka taky mam ted dost starosti se skolou ale jsem na tom jeste hur nez ty 🙂 jsem teprve v prvaku a druhy semestr chci prerusit,takze na kombinovane nastoupim opet k prvakum 🙂 predpokladam, ze nez dostuduju bc tak budeme mit dalsi miminko...

blanka.k
25. jan 2010

Adelko - tak pěkný síťový graf máš vymyšlený 😀 tak držím palce, ať to vyjde
Klárko - vím, že tyhle věci mají i v těch hobby marketech (nejen klasické a, el právě i ty dětské, na kolečkách, barevné), ale ceny moc netuším, my taky máme tyhle různé krabice z Ikei 😅

miladkad
25. jan 2010

ahojte, pridávam sa do tejto diskusie, keďže aj my čakáme v máji... ešte nevieme, čo - malinké sa nám schováva

xxx.klarka: naša postieľka má rozmery približne 120x59x57 cm (dĺžka x šírka x výška)

miladkad
25. jan 2010

zabudla som napísať, že výšku som merala od matraca v najnižšej polohe 😉

xxx.klarka
25. jan 2010

miladkad, ahoj a vítej. Děkuji, já bych potřebovala výšku mezi zemí a tou boční stěnou, jaký tam je místo🙂

xxx.klarka
25. jan 2010

adelka, já bych právě chtěla plastový s víkem 🙂 našla jsem jeden dobrý na internetu. Ještě kouknu tady v globusu a tak a pak bych kdyžtak objednala 2 tyhle.

antynka1
25. jan 2010

Miladkad vítej 🙂
No Blani fuj, zrovna se nsažím učit a zrovna tu mám Teorii grafů, které vůbec nerozumím, tak si jdu na chvíli na Koníka odpočinout a ty to začneš se síťovým grafem? 😠
Yanika - o učení mi ani nemluv, mám pcoit, že jsem totální dement, který ze sebe nevypotí ani jednu rozumnou větu. Něco si přečtu a za pět minut nevím co to bylo. Nevím čím tu komisi oslním, ale vědomostmi to rozhodně nebude....

blanka.k
25. jan 2010

Klárko . já právě viděla ty na kolečkách pro děti v tom hobby marketu co bývá u Globusů (teda nevím,jeslti je automaticky všude, v Brně je ) 😉
Miladka - ahoj, vítej

adelka89
25. jan 2010

holky ja jsem tu nemcinu asi dala 😅 😅 😅 jeste tam nemam hodnoceni a nemam to zapsane, ale bodove by to odpovidalo 😉
uf tak uz jenom jedna zkouska a padla 😎

antynka1
25. jan 2010

Adélko, tak to gratuluji 🙂

miladkad
25. jan 2010

neviem, či som to dobre pochopila, teraz som merala od zeme po spodnú lištu na matrac - je zarovno bočnej steny: je to zhruba 32-33 cm - je to staršia postieľka

zdenkapo
25. jan 2010

Anty
no jasně,jen když bude spát třeba na verandě.tam mám krásný vzduch,když oevřu všechny okna,takže monitor to ale neovlivní 😉

Adus
jj,chci to i do kočárku,Tomášek v něm spal na verandě moc rád i 2-3 hodiny a pořád jsem k němu lítala,takhle dám desku ze začátku pod tu vložnou tašku a pak po zavinku danou dvojitě a hotovo,zapnu chůvičku a je v bezpečí 😉 proto mám objednán Babysence II,Nanny je širší do kočáru...
jj,Nanny se prodává originál jen 1 podložka a 2. se musí koupit zvlᚍ, já využiji u Babysence obě podložky, mám v každém patře postýlku a když půjde do kočáru,tak z té z obýváku desku vyndám a je to...

mishah
25. jan 2010

holky, drřím všem palce se zk a gratuluju k těm hotovým 😉 Vím,co to je, taky jsem studovala s Lukáškem 😉 A na poslední Zk jsem byla 3 týdny před porodem...a pak, když měl malý dva měsíce, jsem zas pokračovala..Taky jsem studovala dálkově.
Ahoj miladko 🙂 budeš mít dětičky pěkně za sebou 😉

pralinka25
25. jan 2010

klari no podla mna kazda postielka ma inu tu vysku. Radsej si zmeraj svoju. My sme tak nezmerali nasu posttel a kupili sme boxy pod nu a nezmestia sa tam

zzuzullka
25. jan 2010

miladkad, vitaj medzi nami 🙂

ja si neviem predstaviť, že by som bola len niekde v prváku alebo druháku v škole. to by som si asi netrúfla, takto mi to snáď vyjde, že keď sa malý narodí už budem Ing. alebo v najhoršom prípade len štátnice budem robiť keď už bude na svete.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre