Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
27. jan 2010

Holky taky mizím...

jo a zrovna mi přišel mail s podacím číslem balíku z MMB,tak jsem zvědavá,zda mi zíta přijde 🙂

blanka.k
27. jan 2010

Taky se loučím, dobrou 😉

hepinka
27. jan 2010

ahojte baby, ja tiez nechapem, akym tempom vy vypisujete, ja vas fakt nestihaaaaaaaam..
Preberali ste pracu..no ja som mala v plane, ze sa postupne vratim na pol uvazka cca po roku-roku a pol do prace, ale prisli sme vsetci o pracu koli krize takze to mam nechtiac vyriesene 😖 Uvidime ako na tom budeme financne a kolko budem doma.
Co sa tyka veciciek - ja vela nenakupujem, straaaaaaaasne vela oblecenia sme dostali a este planujeme postupne "podedit", resp. lacnejsie kupit od znamych nejake vecicky (takmer novy sterilizator, odsavacku mlieka, mame pozicany baby monitor dychu, prebalovaci pultik..) takze planujeme len tento vikend rezervovat kocik + lehatko/hojdacku, len sa neviem rozhodnut aku. Zaobstarala som si aj satku na nosenie babätka, tak som zvedava ako zvladnem to uväzovanie + kupila som si par veci pre seba.

blanka.k
27. jan 2010

já chi ještě jednu dekuuu... http://www.hracky-radovanek.cz/eshop/243-hrazdi... M. se na mě právě dívá hak na blázna, jak se tu raduju, jak je to krásný 😀 A prý jsem Krtkofil 😀

hepinka
27. jan 2010

prajem takisto vsetkym dobru noc a lucim sa 😉

aaadus
27. jan 2010

blanka chudák Marcelek, už má předurčenou oblíbenou postavičku 😀

yanika
27. jan 2010

Ahojte, tak my mame konecne nas dlhovyberany kocik🙂 zajtra supnem aj fotky, nakoniec sme vybrali Bertini X6, modra vanicka a oranzovy sportak a som z neho unesenaaaaaaaaaa.. splna uplne vsetko co som od kocika ocakavala...
A som doma na PN, akosi som opat prechladla, takze zase cajicky a podobne, len mi to komplikuju trosku murari - robia nam stierku v chodbe, takze o pohodli nemoze byt rec 😒
Blani, ako si Ty dopadla s chorobou? Uz si zahnala tu velku nadchu? Ja sa opat vraciam ku Bioptronu...

Gratulujem ku dobrym ulovkom na nete;) ja som cakala len na kocik auz sa mozem rozbehnut, farbicky su vybrane, uz len to doladit... 😅

matpaj
27. jan 2010

haló........ 🙂

už všetci spia? 😒
ja sa idem len troska postazovat......zajtra idem k lekarke, dnes mi hrozne tvrdne brusko, bojim sa....drobec sa nenormalne hybe, asi sa mu to nepaci.......... ☹ dufam,ze bude vsetko ok.
drzte mi palce....... ☹

mishah
27. jan 2010

matpaj 😉 neboj, bude to dobré..máš pocit, že se mimi hýbe moc nebo méně??S tím tvrdnutím to je na nic, snad ti něco poradí, bereš magnézko???
Mně se mimís hýbe teď méně než před týdnem, ale ani do něj nějak nešťouchám,abych ho "rozpohybovala"...

mishah
27. jan 2010

holky,loučím se,pa 😉

aaadus
28. jan 2010

Dobré ráno,
yanika tak konečně vybráno 🙂 pěkně barevná je vaše kára
matpaj dneska budu držet palce a hlavně všechno dr řekni co tě trápí ať se nic nezanedbá

mishah
28. jan 2010

Dobré ranko 😉 Koukám, že všichni ještě spí 🙂 Tak my teda od 7:15 vzhůru,ale to si malý skládal puclíky u postele a v 8 už chtěl maminku 😎
yanika.pěkný kočárek, už se těšíš, až ho otestujeě v provozu 😎

aaadus
28. jan 2010

teda, vy všechny ještě spíte 🙂 dneska se chystám vyklidit pokojíček a kupodivu se aj těším

pralinka25
28. jan 2010

dobre ranko.
Adus my sme to robili v sobotu. Hehe ale sme sa narobili 😕
Uz len vymalovat ale netusim kedy sa k tomu dopracujeme.

aaadus
28. jan 2010

pralinka já tam mám spíše hromady oblečení, které jsem vyřadila, že je mi malé a taky letní, které se jaksi "nestihlo" odnést na půdu. tak to aspoň nacpu do těch vakuových pytlů ať to zabere málo místo. a jestli najdu, dám na podlahu takové ty igelity ať se nepocáká podlaha

pralinka25
28. jan 2010

my sme tam mali vselico co sa pri stahovke nikam nehodilo 😅
hehe. Ale nastastie uz je to hotove. aj nabytok mame tak len vymalovat. Ako budte malovat? Myslim farbu?

medan29
28. jan 2010

Dobré ránko, tak u nás nic moc, děsné počasí a k tomu netopí, takže doma hrozná zima

xxx.klarka
28. jan 2010

dobré ráno,

u nás od rána svítí zase sluníčko a malinko i poletuje snížek. Ale jak tam je nevím, nemáme teploměr😀

jsem zase měla noc jako každou teď, ty moje sny mě jednou asi zabijou ..... to není už normální kolik se mi toho zdá za jednu noc. 😠

pralinka25
28. jan 2010

u nas sneziiiiiiiiiiiiiiiii 😠

medan29
28. jan 2010

No u nás -8, sněží a hrozný vítr

pralinka25
28. jan 2010

ja chcem jaaaaaaaaaaaaar 😔

aaadus
28. jan 2010

pralinka dvě stěny budou oranžové - odstín meruňka a dvě zelené - odstín pistácie 🙂 nábytek zase máme v druhé místnosti v krabicích, to budou nervičky při skládání 😅
medan jakto že vám netopí? přijď k nám, já tu větrám jaký tu máme hic
a u nás strašně fouká, jak jsem otevřela dveře tak mi spadla závěj na chodbu. ale pes leží jak mrtvola a je mu to fuk 😅

medan29
28. jan 2010

aaadus:já nevím asi někde mají poruchu, jen doufám že brzo začnou topit

pralinka25
28. jan 2010

adus pekne farbicky. My budeme mat stenu zltu a zbytok doplnkov je zltych modrych a cervenych. Inspiracia z farieb legy 🙂 a je univerzalne tiez aj pre dievca aj chlapca v buducnosti.

vladkaz1
28. jan 2010

pralinka dik za fotku, kocka si ,ale nepoznam ta 🙂

pralinka25
28. jan 2010

a tebe kde zmizla fotka?
Dik no od kocky daleko ale ani ja ta nepoznam a to sme taky kusok. Budem pozerat ci ta niekedy nestretnem 😉

adelka89
28. jan 2010

dobre skoropoledne holky.
mam takovy problem. Chceme s manzelem zajit k fotografce,aby nas nafotila s briskem, ale nemam zadne pekne rifle, ve kterych bych se mohla fotit... tehotenske vypadaji dost blbe, kdybych si chtela odhalit brisko a ostateni uz neoblecu 😀 v satech si brisko zase neodhalim, takze fakt nevim...

aaadus
28. jan 2010

adelka džíny neoblečeš jako že je nepřetáhneš přes stehna nebo jen nezapneš? já se budu fotit v nezapnutých džínách, v kalhotkách, omotaná šátkem a pak jen tak, jak mě Pán Bůh stvořil, jen si dám na krk bižu co jsem měla na svatbě 😉

matpaj
28. jan 2010

halo.................. 🙂

uz som absolvovala vyšetrenie, všetko je ok, chcela ma však vypísať, dostala som magnéium a vraj sa mám šetriť..... ☹ tak si beriem dovolenku, aspoň zajtra...a brucho mi tvrdne od rána.... ☹

babky aj vám napr hneď stvrdne bruško keď ste dlhšie predklonené alebo prejdete pár schodov? 😒

aaadus
28. jan 2010

matpaj magnézko ti zabere hned a pak se uleví. jinak mě břicho sem tam ztvrdne když dlouho ležím na zádech, rychle se postavím nebo dlouho stojím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre