Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
31. jan 2010

Lucík - tak to je přesný, taky se teď více pozoruji od té doby, co je Blanka v nemocnici a ta holčina z Júnovek porodila v 22+2. Ach jo, asi nám už z toho hrabe.........

lucik...
31. jan 2010

anty no právě asi jo 😀 😀 Fakt je to přesně od té doby 😀

zdenkapo
31. jan 2010

Medan
jednou to určitě přejde 😉

Lucik
pokud to není pravidelné a až moc silné,tak to nic nebude, asi jen poslíčci, zkus brát MG 3X2 tbl a uvidíš...

Klarka
kočárek úplně holčičkový... 🙂

xxx.klarka
31. jan 2010

zdenka, je úplně boží 🙂

Já jsem ráda, že zatím jakž takž žádné takové těhu stavy neznám .... občas řvu kvůli blbosti, ale to se mi stavalo i před těhu, jelikož jsem moc přecitlivělá a vše si moc beru.

lucik...
31. jan 2010

zdeni pravidelně to určitě není, jako každých 5 nebo 10 minut. A silné zas tak taky ne, před MS, jsem ležela v křečích, tohle je jen pár vteřinek a pak zase v pohodě..

lucik...
31. jan 2010

klari kočárek moooc hezký 😵 😵

zuzub
31. jan 2010

ahojte, ja som sa práve vrátila z pohotovosti dnes som mala hnedý výtok, ale našťastie je všetko okaj malý na sone bol ok , ale nezistili z čoho a prečo .... 😔 tak len dúfam, že všetko bude vporiadku, držte mi palce strašne sa bojím aj ked sa snažím si nič zlé nepripúšťať.pozdravujte odo mna Blanku, že jej moc držím palce.

zdenkapo
31. jan 2010

Klarka
tak hlavně,že máš z kočárku ty radost,ty s nim budeš jezdit...

Lucik
to nic nebude,ber ten hořčík 3x2

Zuzub
oni většinou nevědí z čeho to je, při TOmáškovi jsme krvácela v 9tt jen chvilku a na pohotovosti taky nevěděli z čeho a žádnou krev tam už neviděli, mohla to být třeba jen žilka nějaká---

zuzub
31. jan 2010

zdeni, no len u mňa už 2x vedeli z čoho 😔 bohužiaľ obidva predošlé razy to bol zamlknuty potrat, tak verím, že teraz to už bude dobré, keď som videla malého na sone tak som kľudnejšia

zzuzullka
31. jan 2010

Ahojte, som rada, že dnes sú tu len samé dobré správy a žiadne veľké problémy 🙂

zuzub, tentoraz už bude určite všetko v poriadku 🙂

zdenkapo
31. jan 2010

zuzub
určo to bude už dobré a za pár týdnu budeš mít Michálka doma...

adelka89
31. jan 2010

ahoj holky 🙂 nestiham vas docitat 🙂
taky mam docela nervy z toho vseho,co se tady deje... Blanka Mirka atd... ale urcite se nasim miminkam v brisku libi 🙂
Klarko krasny kocarek 🙂 ja mam ve ctvrtek posledni zkousku tak snad ho uz pristi tyden objedname 🙂

medan29
31. jan 2010

zuzub:Já s tím taky mám problém, ale musím zaklepat ted už 4týdny mám klid a doktor taky říkal že ted neví proč, že už tam nemám hematom ale jinak bylo vše ok, a říkal že se to může opakovat, tak mám nařízený hlavně klid a odpočinek

medan29
31. jan 2010

zuzub::určitě to bude už ok 🙂

michalag
autor
31. jan 2010

zuzub, urcite to bude v poriadku 🙂 😉 ... ale u nas ked je nieco tak si tam zenu racsej nechavaju a nejde tam len na skontrolovanie ale aj na polezanie si ...

klarka, krasny kocik 🙂

ak budete niektora pisat blanke tak ju pozdravte a ze na nich myslime 😉

matpaj
31. jan 2010

ahojte.......... 🙂

dlho som tu nebola......zbežne som vás prečítala, vidím,že viaceré máme problémy... ☹ blanka ☹

no, ja už tiež frčím na magnéziu a len tak polihujem.... 😒 zajtra mám ešte dovolenku a v utorok pofrčím do práce, dúfam, že bude lepšie...... 😒

babenky držtééééééééééé sa všetky..... 🙂

medan29
1. feb 2010

Dobré ránko, tak mě ta depka zatím nějak nepřešla

aaadus
1. feb 2010

Dobré ráno,
zuzub už to bude určitě ok, pokud to nebyla jasně červená krev nemělo by to nic znamenat 😉
medan to přejde 😉

dnes jsem měla hroznou noc, neskutečně mě bolí záda, malý mi tlačí na žaludek tak je mi blivno 😝

michalag
autor
1. feb 2010

dobre ranko tehulky 🙂

ja mam dnes o zabavu postarane, maly ostal so mnou doma, takze nudit sa urcite nebudem a pri nom asi ani lezat 😒 ☹ , ale chudacik nemoze zato ze ma sopliky ☹

yanika
1. feb 2010

Dobre ranko,

tak vidim ze problemiky neobchadzaju ziadnu z nas.. hadam bude coskoro lepsie...
Medan: neboj, depka ako pride tak aj odide a treba verit tomu, ze vsetko bude fajn, vsak uz sme zasli dost daleko... A na mna ked to ide, tak si poviem, ze nebudem predsa robit smutnu naladu dietatku, tak sa snazim nejako rozveselit... (kup mu nieco pekne hihi)
Miska: tak nech Ta Samko aspon poslucha, aby si mala klud... ja sa tiez doma liecim, nadcha sa ma drzi ako kliest..
Blanka: ten kocik je fakt chutny! Keby som cakala dievcatko, urcite by som volila cerveneho tatosa, vyzera super!
Pekny dnik vsetkym, ja idem pisat bakalarku 😒

aaadus
1. feb 2010

michalag snad bude Samko hodný když maminku bolí bříško 🙂
yanika no já nevím jestli bude lépe, 3. trimestr je tu a jako mávnutím kouzelného proutku to jde poznat 😅 ale už jen 3 měsíce 🙂

xxx.klarka
1. feb 2010

dobré holky,

moje noci jsou horší a horší, za jednu noc minimálně 5 debilních snů s prominutím. A to naše malé je pěkná potvora, celý sen se neozve nic a když jdu spát, tak mě asi 3 hodiny kopala do močáku, to bylo hrozné, až jsem si jednou crnkla 😕 Snad se t brzo zase odnaučí.

Jinak u nás -10. Hrozné jak se to počasí mění.

A mě se zase vrací ta rýma, takže mám zase ucpáno až do aleluja.

michal, tak at je Samkovi brzo lépe přeju🙂 a všem ostatním těhulkám nemocným tady taky🙂

michalag
autor
1. feb 2010

babenky dakujeme snad mu to rychlo prejde, nastastie okrem soplikov mu nic ine nie je 🙂

yanika
1. feb 2010

aaadus: to ja sa takto ukludnujem, u mna funguju v takych dvojtyzdnovych intervaloch, jeden tyzden sa citim fajn a druhy sa vyskytne opat nejaky novy problem 😀
Ale to mas pravdu, uz "len" 3 mesiace huraaaa, ved 6 uz mame za sebou a utieklo to ako voda 😉

michalag
autor
1. feb 2010

mne sa to zda este tak vela 3 mesiace 😅

klarka u nas -16´C 😝 ... a snad ti to prechladnutie nebude dlho trvat, skore uzdravenie vsetkym chorym, aby ste boli co najskor oki 😉

aaadus
1. feb 2010

yanika jj, uteklo to až moc rychle. doufám, že do května sleze ten sníh 😀

xxx.klarka
1. feb 2010

Holky, je někde tabulka kolik je normální váhový přírůstek v jakém týdnu?? Nikde jsem nic nenašla, a podle té v průkazce se nevyznám. 😀 Ani nevím zda to tam píšou nebo ne.

aaadus
1. feb 2010

klarka váhový přírustek koho? tebe nebo mimča?

xxx.klarka
1. feb 2010

aaadus, mě😀 jsem to blbě napsala 😠

aaadus
1. feb 2010

klarka jestli se nepletu, tak blanka měla nějaký takový graf v albu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre