Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
11. feb 2010

klarka ty jsou taky pěkné 😵

ciknori
11. feb 2010

Doli, tak já používám ELASTI-Q RELAX, je určený pro těhotné. Stojí do 140 Kč.

sunny323
11. feb 2010

AHojte babulky, zdravím vás a prosím o radu: vcera som bola u zubara na preventivnej prehliadke nasiel mi kaz, tak ze ho hned urobi, aby ma nenechal trapit pripadne, keby tzacal zub boliet. Lenze ako ma zacal vrtat, tak bolest ako hrom, msuel mi pichnut injekciu.. POtom dalsiu a nakoniec este jednu! Zistil, ze mam zapal kanalikov, tak mi to liecil pod anestezou a zaplomboval. POvedal, ze este 2 dni to bude citlive. PO prichode domov mi prestaal injekcia ucinkovat a odvtedy sa trapim az doteraz :( Bolíí to ako svina, vraj si mam dat paralen. Myslite, ze mi neuskodí? Bolí ma to len ked zakusnem, inak nie, takze dnes som pravdepodobne na diéte :( A co myslite - tie injekcie neublizia babatku?

matpaj
11. feb 2010

babky a co poviete na toto....kráááásne.....len strasne drahe..... 😒

http://www.vsetkopredeti.eu/shop/baby-program/v...

xxx.klarka
11. feb 2010

matpaj, nevím, podle mě je tohle zbytečnost.

aaadus, viď. Se rozhoduju který😀 zda od této paní nebo to co jsem posílala včera.

aaadus
11. feb 2010

sunny paralen určitě můžeš, jestli se nepletu, tak se jich může 6-8 denně když je nejhůř
matpaj pěkné to sice je, ale úplně zbytečné 😉

sunny323
11. feb 2010

dakujem aaadus ..

aaadus
11. feb 2010

klarka no já počkám jestli se ozvou lucikovi jak mi to doobjednávala k těm svým obrázkům jinak objednám z toho odkazu co jsi teď dala

matpaj
11. feb 2010

no,mate pravdu,ale keby to stalo menej, tak nevaham...... 🙂

zdenkapo
11. feb 2010

dobré dopoledne

Blani
no právě,že chtějí jméno a pediatra... ale u nás s papírama z porodky chodí na matriku vždy manžel a pak tam taky musí osobně pro rodný list,ale asi to mají všude jinak

Adelka
tak já měla jednorázové kalhotky při prvním porodu síťované po 5 kusech,myslim,že jsem je kupovala tenkrát v DM drogérce, ale teď zda narazim někde na ty séťové pratelné tak se koupit ty...

Babara
no ono právě jak to komu vyhovuje a jak stačí mlíčko,tak jsem zvědavá tentokrát

xxx.klarka
11. feb 2010

aaadus, jasný no, uvidíš 🙂 já stejně asi půjdu do těch co jsem posílala včera, z toho jsem úplně unešená 🙂

holky, já jsem zvědavá jak budu kojit, teď mě bolí už od října bradavky tak, že se jich nemůžu skoro ani dotknout, a vůbec se to nelepší ☹

yanika
11. feb 2010

Dobre ranko, ja mam za sebou tiez ubolenu noc, zobudila som sa na take mierne krce okolo pupka a pri pohybe to boli ako slak, nemate niektora skusenosti? Ci je to opat len rast maternice a natahovanie svalov, boli ma to aj na dotyk... Vcera som vecer trosilinku skusala cvicit, lebo chcem ist dnes na pilatesa, tak mozno som si natiahla nejaky sval.. 😨

aaadus
11. feb 2010

klarka kdyby se mi vešel na stěnu ten Křemílek a Vochůmrka tak je beru taky, ale já chci ty obrázky namalovat pod šikminu a tam mám jenom metr místa a musela jsem vybírat podle toho. A na ty bradavky zkus Purelan od Medely
http://www.medela.cz/produkty/purelan.php

zdenkapo
11. feb 2010

Matpaj
taky jsme to nepoužívali a teď navíc když mám Babysence II tak taky nepořídím válečky

Klarko
a počkej po porodu 😀 hlavně si kup Bepanthen na bradavky a maž si je po každém kojení i preventivně... před dalším kojením se právě nemusí omývat,což je výhoda...

Registrace
u pediatra právě proběhla po telefonu úspěšně a hned ze mě dr. tahala ať prozradim co to bude,tak měla taky radost,že holčička 😉

xxx.klarka
11. feb 2010

aaadus, tak to jo, když je omezený prostor tak to je něco jiného🙂 Já se objednám a i kdybych si je měla zatím namalovat tady, furt nevím jak to budeme mít s tím bytem.

zdenka, ten bepanten mám už doma ... asi budu mazat snad mě ta bolest přejde. Je to hrozné. 😠

aaadus
11. feb 2010

Purelan se taky nemusí omývat 😉 A ještě je dobré na bolavé bradavky a opruzeniny toto
http://www.detskybioshop.cz/detsky-bio-shop/esh...

lucik...
11. feb 2010

Ahoj holky 😵 😵 😵

lucik...
11. feb 2010

jinak k těm kalhotkám, já mám ty jednorázové od chicca, ale síťované nejsou.. Myslíte že jsou špatné? A kolik jich je tak potřeba?

aaadus
11. feb 2010

lucik já budu kupovat asi 3-4 ty síťované, abych je mohla přepírat

zdenkapo
11. feb 2010

no,myslim,že ty síťované prací budou lepší i na nošení pak na doma,čim víc vzduchu,tim líp... snad je někde seženu, jinak koupim taky taky jednorázovky síť... záleží na každém,někdo nosí už v porodce bavlněné- hlavně ne žádné umělotiny

Purelan
neznám,ale já koupím bepanthen,mám ho odzkoušený,tak nebudu experimentovat

matpaj
11. feb 2010

yanika , moze to byt z cvicenia......uvidis ci to prejde....
no by som teraz necvicila ani nahodou....som rada ked prejdem kilometer peso a uz ma vsade picha a nevladzem, funim..... 😒

matpaj
11. feb 2010

male nozicky....krasne....ta koza na nich je akoby este taka vycucana z vody....plodovej? 🙂

aaadus, nie su to tvoje nozky....??? 😀 😀

aaadus
11. feb 2010

matpaj to opravdu nejsou moje nožky 😀 Je to 1,5 dne starého miminka 😵

mishutka
11. feb 2010

Ahojky, kalhotek budu kupovat asi tak 7 na každý den jedny 😅

mishutka
11. feb 2010

A za kolik je máte za ks?

aaadus
11. feb 2010

to vypadá dobře

KUŘE NA TATARCE:

asi 4-5 velkých cibulí nakrájet na plátky-nemusí bát najemno, stačí napůl a plátky a osmažit na pánvi do růžova. celý i s tím olejem z cibule přelýt na pekáč ( zapékací mísa, je to jedno) a tu cibuli rozprostřít po celým pekáči. na to pokrájet kuřecí prsa(nebo stehenní řízky) na kostičky a pokrýt tím celej pekáč aby se úplně zakryla ta cibule. trošku osolit a celý kuře pomazat tatarkou- může se namíchat s bílým jogurtem, ideální mnoužství je jedna celá tatarka -400ml a jeden malej bílej jogurt-tatarkou nebo jogurtem nešetřit, udělá to ten správnej sosík. když je to rozpatlaný po celýmpekáči, posypak kořením-dávám provensálský nebo pizza. na to dát plátkovej sýr nebo postrouhat, aby byla ta tatarka úplně zakrytá a dát do trouby tak na 180-200 a dělá se to asi 45 minut. ničim se to nezakrývá, až bude hnědej a křupavej sýr, tak je to hotový a propečený. nám to nejvíc chutná s rýží, je tam moc dobrej ten tatarko-cibulovej výpek,. ale dá se to i s bramborama nebo hranolkama, ale není to ono.

shrnuju suroviny:
5 velkých cibulí
asi 4 kuřecí prsa
velká tatarka 400ml
bílý jogurt 150ml
koření (pizza, provensálský...)
sýr asi 20 dkg

matpaj
11. feb 2010

aaadus....robim si srandu.....ale vidis, dobre som tipla, ze nozicky su este vycucane od plodovej vody.....

mishutka
11. feb 2010

aaadus:promiň, ale na posrání dobrý 😀

aaadus
11. feb 2010

mishu to si nemyslím. Kuřecí v jogurtu dělávám a maso je krásně křehké a ještě jsem se z toho neposrala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre