Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
15. feb 2010

Adus - no vidíš, tak to jsem se nedočetla, že nesmíš dát vyšší výkon, že by se spálily pecky 😀

aaadus
15. feb 2010

antyn to jsem četla na nějaké diskuzi 😀

zdenkapo
15. feb 2010

taky mám polštářek s peckama z DM oranžový s kytkama 🙂

tu jsou ty slíbené šaty a punčochy z Kik
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

michalag
autor
15. feb 2010

yanika, to je uz kus chlapa 🙂 😵

zdenka, ty si uz bola na utz?

antynka1
15. feb 2010

Zdeni - tak to máme úplně stejný 🙂

babara
15. feb 2010

ja mam polstarek zeleny s beruskama tusim 😵 Staci nahrat jen chvilinku, je to pak moc horky, aby se mimi nespalilo. My davali na brisko kvuli prdikum, ted to mame v mrazaku, ale nepouzivame ani.

zdenkapo
15. feb 2010

michala
mě dělá utz pokaždé- minule v 29tt a jdu 22.2. to budu 32tt to bude taky utz, vždy vše přeměřuje

michalag
autor
15. feb 2010

zdenka, krasne satocky aj pancusky 🙂

tak to mas dobre 🙂 a kolko ti malicka naposledy vazila a merala, teda ak si pamatas?

yanika
15. feb 2010

Veru baby, velky je, ale som rada ze konecne sme "v mierke" podla tyzdnov - doteraz vzdy o 2 tyzdne viac, takze hadam to nebude valibuk a nepotrapi ma pri porode hihi
Michalaq: ja sa objednavam na UTZ vzdy do gyn centra a platim si za to riadne sumy... moja dr. sono nema.. ale stoji to zato. Doki mi odporucil, ze este kvoli urceniu hmotnosti pri porode by som mala ist na dalsie v 36tt..

pugie
15. feb 2010

Ahojte, tak jsem tu přes víkend nebyla a tolik stránek popsaných.. to už je na romány 😀 jsem utrácela opět za oblečky, kdo by odolal, že jo 😉 taky jsme shlídli "děti ráje", takže má mimi další kulturní zážitek 😵

Našla jsem na fleru dobrej nápad, jak se vyhnout zvědavým otázkám babek z pavlače: a co to jee, holčička nebo chlapeček??? zkrátka se dá kamkoliv připevnit těhotenská brož, třeba pak i na kočárek 😅
http://www.fler.cz/zbozi?id=168792
http://www.fler.cz/zbozi?id=168804

akorát by to pro ty báby drbny muselo být 10x větší a výraznější, aby to bylo vidět na první pohled 😀 😝 😀

aaadus
15. feb 2010

pugie nejen, že by to muselo být větší, ale hlavně česky 😀

pugie
15. feb 2010

jo, to máš pravdu, aduš, pochybuju ale, že už se v čechách takový mašličky vyrábějí 🤐

aaadus
15. feb 2010

pugie tak hold si ty blbé otázky budeme muset vytrpět 😅

blanka.k
15. feb 2010

Pugie - některým by ani 10x větší nestačila. Já zas musela teď známé vysvětlovat, proč mám pro kluka vše v červené (kočárek, autosedačka, lehátko,..) 😔 To mi připomíná, když jsme chodili s našima fretkama na srazy ostatních chovatelů, tak se taky hned u vstupu rozdávaly barevné stuhy, červené a modré, aby bylo jasně vědět, kdo je kdo 😀 Akorát jsme pak mátli, že naše samička má klučičí jméno (holt to zezačátku vypadalo , že je to kluk a pak už jsme to nechtěli měnit 😀 )

aaadus
15. feb 2010

blanka my jsme taky mysleli, že naše kočka je kocour, vymysleli jsme klučičí jméno a pak se jí narodily koťata 😀

pugie
15. feb 2010

jj, to znám, papoušek u našich je nakonec ta Ferdíčka 😀

blanka.k
15. feb 2010

Jo, sranda je, že je tak i zapsaná v nějakém tom registru fretek, jako Čertík XX-ová 😀 prootže tam zadáte jméno, pohlaví a majitele a to její "příjmení" se podle toho vygeneruje 😀 Ale hned jste měli vidět, kolik chodilo mailů, kdy budeme mít malý, že by si lidi vzali, a mojí Ťapce nenapsal nikdo ☹ A doma jsme taky měli kočku Matýska, po mém drahé M., on totiž nějak prohlásil, že kočky nemá rád, tak na jeho "počest". Ale stejně kecal, docela si s kočkama vždycky vyhrál a vyblbnul 😀

zdenkapo
15. feb 2010

Anty
no budu teda dávat hřát na nejmenší výkon,aby se ty pecky nezničily 😒

Michala
díky za pochvalu věciček
jak už jsem psala několikrát,gyn mi řeklav obou těhu,že žádný utz nedokáže pojmout složky jako podkožní tu atd.,takže od 6.měsíce není přesné kolik váží- poslední měsíc těhu se může váha lišit i o kilo...
měřila kosti i hlavičku atd. ale celkově mi neřikala a váhu teda řekla min. kilo v tom 29tt a říkala že je akorát,ale že právě už může mít víc

dočtu ráno.... dobrou

matpaj
15. feb 2010

caute babky.................. 🙂

kto este nespi?

antynka1
15. feb 2010

Taky dobrou, už mě bolí z počítače oči, tak jdu asi odpočívat 🙂

blanka.k
15. feb 2010

Já nespím, ale jsem sfetovaná 😀 jsem konečně udělala ty pohlednice pro pra- a praprarodiče co mám v albu, ale nějak se to rozmazávalo, tiskla jsem to na kreslící karton, tak jsem neměla po ruce nic lepěího než impregnaci na kožené boty, abych to zafixovala, tak teď smrdí celý barák 😀

zzuzullka
15. feb 2010

babulky, zajtra idem na gynu a nemáte nejaký tip ako zobudiť drobca? ten náš vždy na utz spinká, a tak by som ho chcela teraz vidieť ako sa tam hýbe ak nám teda bude robiť utz

matpaj
15. feb 2010

no blanka, ty si aktivna, ja uz len tak visim na sedacke a nechce sa mi ani vstat, ani umyt a to by som mala este Pajke ozehlit tricka..... 😒

matpaj
15. feb 2010

zuzul, ja si vzdy ponatriasam brucho.....vzdy sa zobudi... 😉

zzuzullka
15. feb 2010

matpaj, tak to stačí keď sa budem poriadne smiať chvíľu pred tým, to sa mi mm vždy smeje že ako sa mi to brucho pri tom smiešne natriasa 😀

matpaj
15. feb 2010

a preco ides zuzul na utz, ja idem az v 32t a to sa neviem dockat, som zvedava ci nam potvrdia dievcatko.....

dnes som konecne objednala zavin emitex a take krasne dudky......kuknite.....

http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

zzuzullka
15. feb 2010

matpaj ja neviem ci mi bude robit teraz utz alebo az za mesiac. ja si myslím, že možno až za mesiac keď budem v 32tt, ale už ani minule mi nerobil tak neviem tak len pre istotu ho chcem zobudiť kým pôjdem dovnútra 😅

matpaj
15. feb 2010

no zuzul, mozno smiech zaberie.....mne ked drobec dlhsie nekope, tak si tak brutalne natriasam bruskom az mi mm nadava, ze chudak babo.....

ale to si asi este nezazila ked budia babo sestricky pred porodom............ 😒

zzuzullka
15. feb 2010

tak to som teda nazažila, to ako robia? lebo vlastne bábo musí byť hore a musí ísť ono samo von, že...ja som taký nevzdelanec ešte v takýchto veciach 😅

matpaj
15. feb 2010

ani mne minule nerobili utz.....poradnu mam az 2.3.....ani tam mi nebudu robit.....hm sa este nacakam 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre