Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

matpaj
26. feb 2010

no, klarka a potom vsetkym nam na krstiny? to mas zaruceny biznis.... 😀

aaadus
26. feb 2010

matpaj, yanika - jo, to bude dobré. Akorát bych ho chtěla vidět, jak ho baví jezdit s vozíkem po supermarketu plného lidí, s břichem, bolavými kyčlemi a ještě se na tebe všichni dívají, jak kdyby jsi byla smrtelně nemocná
yanika já bez flašky vody a nějaké müsli tyčinky taky nevycházím z domu jinak je mi na omdlení. A ke konci těhu ti může prosakovat podkoží, ale dr se zeptej. A hlavě mě v těhu nebolí
antyn jj, budu jí to muset říct, nohy taky svědí, hlavně stehna. Ach jo, snad to bude ok jinak mě klepne pepka

xxx.klarka
26. feb 2010

aaadus, to mě mrzí. No jo chlapy, občas přemýšlí něčím jiným asi. Vidím to u nás.

zzuzul, mylsím že v květnu budu ráda, že jsem ráda😀

matpaj, jasně😀

aaadus
26. feb 2010

klarka chlapi myslí tím, co mají mezi nohama a myslí si kdo ví jak nejsou chytří 😀

xxx.klarka
26. feb 2010

aaadus, jsem to nechtěla napsat až tak doslova, ale máš pravdu. 😀

Holky, můj drahý bude asi čumět až přijede domů z práce a uvidí všude ten bordel. 😀 To tady mám jak v prasečárně. 😀 všude moučkový cukr 😀

antynka1
26. feb 2010

Adus, budeme si držet palce 🙂
Ještě vám musím řící jednu dnešní historku od doktorky - když jsem jí říkala o tom tlaku v podbřišku - tak mi udělala vnitří UTZ, aby mě zkontolovala - potřebovala zjistit, jestli se neotvírám, tak mi řekla ať zakašlu - tak jsem zakašlala chudák prďolka při každým kýchnutí tak povyskočila, až mi jí bylo líto..... Teď jsem teprve viděla, jak mimísci zachytí každý pohyb - už bych se nedivila tomu, že velký kašel může způsobit kontrakce.....

aaadus
26. feb 2010

antyn obě budeme ok 😉

Asi půjdu upéct bábovku. Mám na ni chuť a nic dobrého jsem si raději nekupovala, protože bych to hned zpráskala 😀

Fakt vám nikomu nepraskají klouby. Mě někdy při každém kroku křupne v kotníku, jsem jak nějaká stařenka 😅

yanika
26. feb 2010

aaadus 😀
Dva dni nekomunikujem na tehotensku temu a mam deficit..
Otazocka: ako budete sterilizovat cumliky? Tie sa asi vyvarat nedaju, alebo ak, tak len raz 🙂

antynka1
26. feb 2010

Adus - mě občas rupne v zádech a je to pěkně slyšet.

antynka1
26. feb 2010

Yanika - já myslím, že cumlíky se take vyvaruji.

xxx.klarka
26. feb 2010

aaadus, mě praskají už x let. Jsem celá rozvrzaná. 😀

nikkka
26. feb 2010

aaadus mna boli lavy klb..ked sa postavim ma tam vzdy pychne..ako keby som tam mala nieco zaseknute a ked vstavam z postele mam pocit, ze sa uz nevyrovnam..takze vzdy zchadzam "hore ritou" a po stvornozky..

aaadus
26. feb 2010

Mi ty klouby teď praskají úplně brutálně, hlavně teda při cvičení to jde pěkně slyšet 😀
yanika cumel asi taky vyvařit nebo vysterilizovat. Já mám na to takové sáčky, do toho se nalije voda, dá se tam flaška nebo cumel, zavře, dá do mikrovlnky a je po bacilech 😉

monika.c
26. feb 2010

nikka,aj mna boli lavy klb a najhorsie je to ,ked dlhsie sedim alebo lezim,to kym sa postavim,tak som ako dochodca,nie a nie sa vystriet a chodim ako kacka. 😒 toto iste som mala ja pri Lukym,len je zaujimave,ze ma boli len ten lavy,ale potesim ta,po porode to preslo,samozrejme,ze nie hned,potrebuje to trochu casu,ale uz som aspon nechodila ako kacka 😒 aj ja som bola v utorok pri midwife a nepotesila ma,mala je sice otocena dole hlavickou,ale chrbatikom k mojmu chrbtu,co nie je najidealnejsie,ale ja dufam,ze sa este otoci 😉

zzuzullka
26. feb 2010

mňa teda kĺby našťastie nebolia, aj panva ma prestala bolieť, len ma bolieva chrbát, ale s tým som mala prolbémy aj pred tehu. som musela chodiť každý mesiac na masáž a teraz bez masáže je to strašné ☹

nikkka
26. feb 2010

moja sestra mala v druhom tehotenstve to iste s tym klbom, dokonca pouzivala barlu na chodenie a musela ist takej pani, ktora jej to potom napravila...toho sa obavam, ze tak dopadnem...

aaadus
26. feb 2010

Bezva, zase mě pálí žáha a Rennie nebo cokoliv jiného jsem si samozřejmě nekoupila. Prostě to co si nenapíšu na lísteček to nekoupím 😠

antynka1
26. feb 2010

Tak koukam cim jsme blize tak cim dal vetsi potize - no musime zatnout zuby a zvladnout to, mimisci nam za to stoji 🙂

nikkka
26. feb 2010

na to palenie zahy mi kamaratka poradila pukance = popcorn...vraj to velmi pomaha...ja to zatial nastastie nepotrebujem..

nikkka
26. feb 2010

aaadus ja som niekam ten recept zastrcila, nemas po ruke, to maso s tatarskou...

antynka1
26. feb 2010

to maso s tatrskou hodlám dělat právě dnes 🙂 Je to výborný - ale nedávat tam už žádný tuk navíc a nejlepší je to s bramborovou kaší. Je to ono? :
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3169

lucik...
26. feb 2010

Holky prosim jak se jmenuje ten sprej do nosu co jste doporučovali klárce? A fakt se smí i v těhu? A kolik můžu paralenu?

lucik...
26. feb 2010

pinosol, už vim 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

jemrykka
26. feb 2010

ahojte, dnes som ani nemala čas k vám skočť- vela práce, ale už len mesiac a idem na MD🙂
vidím, že sa sťažujete koho čo bolí, tak aj ja sa posťažujem 😝 ked dlhšie chodím tak a idem rýchlejšie som zadýchaná ako bežec čo zabehol maratón, ale konečne ma prestali bolieť panvové kosti, dúfam, že ani nezačnú...
záha ma zatial nepálila, ale po strukovinách ma dosť pichá celé brucho a som nafúknutá čo sa mi rpedtým nestávalo, a pukajú mi kolená ale to už dávno takže tak🙂) ďakujem, že som sa mohla vykecať heheh. si pripádam ako dôchodkyna ked sa stertneme s kamoškou čo je tehu tak sa jedna druhej sťažujeme čo nás bolí a ako nevládzeme:DD

xxx.klarka
26. feb 2010

lucik, fakt si ho kup, mě pomohl. 🙂

Holky, jako jak má být ta stávka busů a tak, tak se snad odkládá na čtvrtek. Ale já mám jít ve čtvrtek k doktorce na cukr, jak já se tam dostanu ☹

nikkka
26. feb 2010

ano je to ten recept, zajtra to chcem robit...a netreba to maso nejako pred tym opiect na panvici?

antynka1
26. feb 2010

Nikka - neni, kureci je hned hotove 🙂

lucik...
26. feb 2010

klari no já byla v lékárně a nemohla sem si vzpomenout tak sem chtěla ať mi něco dá a ona mi dala nějaký olejový kapky nebo co který jsou jen na to aby zvlhčily ten nos uvnitř, jenže ty sou mi celkem k ničemu když mam asi rýmu, tak tam mám mokro až až 😀 Tak budu muset ještě někam jinam teda 😔

xxx.klarka
26. feb 2010

lucik, tohle jsou ale taky jakoby olejové kapky. 🙂 http://www.docsimon.cz/zbozi/pinosol-nosni-kapk... mě pomohli, měla jsem ten nos ucpaný. Nevím zda pomáhají i na "tekutou" rýmu. 😕 😅

nikkka
26. feb 2010

len sa bojim troska tej tatarky, snad to bude dobre..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre