Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
24. mar 2010

holky neznám poslíčky. tvrdne při tom břicho nebo jen bolí podbřišek.já se dnes citim děsně krom těch zad citim i chvilkové bolesti v podbříšku jak kdyby mě malá něco nakopla a ono to zabolelo a cchvíli to trvalo než to odezní jsou to poslíčci?
znám plno lidí kteří si musí změnit nick aby tu mohli psát protože je někdo čte s rodiny nebo někdo známí a pak to vynáší ven.hlavně ve snažilkách třeba spolupracovníci a pak stoho bylo pozdvyžení že chce rodinu a neoznámila to atd.nebo až budem mít děti tak pomlouvání rodiny ta řekla to ta zas to a ono se to nějak dostane ven.v tomto je koník strašně špatný.jak se téma zamče už se k nám nikdo nepřidá a hodně nás přibude teprve ted když se nastupuje na MD nebo po porodu jak si nebudou vedět rady co a jak.každý musí počitat stim že co se tu napíše je veřejné a může se to dostat ven.
do porodky budu brat jen jednu košili pak mě manža doveze pokud bude potřeba.
s mích kámošek rodim poslední tak to mám super dnes mi donesli další vložky co jim zbyli a kalhotky tak nic nemusim kupovat 😀 ještě s některé musim dostat lih na pupík

lucik...
24. mar 2010

doli poslíčky bolí jako když máš dostat MS a břicho při tom snad netvrdne... Ale u každého je to jiné...

Zdeni už mi to někdo říkal, děkujeme 🙂 A jak to mám zvednout.. 😀 ?

nikkka
24. mar 2010

mna od vcera pobolieva ako keby som mala mat svoje dni...dufam, ze je to ok..zajtra idem k doktorovi, tak som zvedava...

zdenkapo
24. mar 2010

Doli
tak to vypadá na poslíčky skoro určitě.... taky mě bere do kříže a jako menstruační bolesti v podbřišku... někdy mi zase ztvrdne celé břicho...

nikkka
24. mar 2010

lucik precitala som si tu diskusiu co zdenka dala odkaz a staci bud matrac podlozit niecim alebo nohy na postielke..

lucik...
24. mar 2010

nikko děkuji 😵 😵 😵

zdenkapo
24. mar 2010

Nika,tak pokud to není v pravidelných intervalech,tak je to snad ok...

Lucik,
při TOmášovi jsme to měli podložené různě, videokazetama,knihama a tak,ale teď manža o víkendu udělá takové špalíčky ze dřeva a do toho vydlabe odvory,kam se přesně zasadí nohy od postýlky a bude....

zdenkapo
24. mar 2010

tak jen matraci bych teda nepodkládala,to nikdy neuděláte do roviny,lepší je ty nožičky podložit... nehledě že pod tou matrací by vám pak nefungoval monitor dechu

lucik...
24. mar 2010

holky jak poznám rozdíl jestli mám břicho tvrdé a nebo mi malá naléhá na břišní stěnu???

zdenkapo
24. mar 2010

lucik
tak při tvrdém břichu by bylo břicho celé tvrdé,kdežto já jak málo plodovky,tak mám Aničku normálně hmatnou,takže tam kde leží,tak to mám tvrdé a druhou stranu břicha normálka měkkou

nikkka
24. mar 2010

a ako budete davat male do postielky: na chrbat alebo na bok troska? co ja viem tak sestra davala male na bok - vtedy asi nie je nutne podkladat tu postielku? lebo ja osobne budem mat kolisku a to neviem ako podlozim, jedine len ten matrac v koliske..

lucik...
24. mar 2010

zdeni tak já mám taky tvrdou vždycky jen část břicha, třeba půlku nebo dole a ostatní měkké..

zdenkapo
24. mar 2010

Lucik
tak to je Viktorka 😉

Nikka
je to potřeba podložit ať uložíš mimčo jakkoliv... je to taky kvůli ublinknutí a aby mělo hrudníček výš než zadeček,jak jsem dávala odkaz,takže bych řekla že je to nutné určitě i u kolébky,jenže když podložíž jen matraci,tak ti nebude asi fungovat monitor,jestli ho máš...

zzuzullka
24. mar 2010

jej, tak už máme prvé májové bábätko, gratulujem 🙂

babulky, prosím vás, nemôžem dlho sedieť za PC keďže mám nakázané ležať v posteli stále, a notebook nemám, tak vás chcem poprosiť: tie ktoré budete kupovať strážcu dychu, aby ste mi napísali do IP aký druh ste si vybrali a aj aký matrac budete k tomu kupovať do postielky, alebo či to je jedno aký matrac bude? rozhodla som sa si ten monitor kúpiť, veď človek vyhodí peniaze za rôzne hlúposti, a toto je podľa mňa užitočná vec. ale fakt bohužiaľ nemôžem sedieť celý deň za PC a čítať diskusie a vyberať ktorý je najlepší. tak vám veľmi pekne ďakujeme za pomoc 🙂

blanka.k
24. mar 2010

Já nebudu dávat nic pod matraci, ale jen to vytvaruju dekou pod zavinovačkou, ale spíš, aby mimčo leželo trochu na bok.
A jak jste se včera bavily co do kočárku, já úplně zapomněla, jsem si v Jysku koupila za asi 35,- deku, takovou fleesovou, ale tenkou 130x160 smetanovou, tu nastříhám a budu to dávat pod mimčo do kočárku a pod to nepromokavou podložku jak na matraci 😉 Myslím, že tam měli i modou za tu cenu, a snad to ani nebyla akce, ale že to mají furt ...Teď jsem ji prala, vydržela to v pohodě, takže za ty prachy....

nikkka
24. mar 2010

monitor ja nekupujem, takze kludne mozem podlozit matrac...musim si to niekam poznacit ze to je treba, aby som nezabudla ked pridem z porodnice..

antynka1
24. mar 2010

takže, když mimi podložim třeba dekou, tak mi nebude fungovat monitor?

lucik...
24. mar 2010

anty no to asi nebude...

Jak vypodložím jednu stranu kolíbky ale netuším ☹

blanka.k
24. mar 2010

On ten Nanny jde dát pro malý mimča hned pod prostěradlo, já to tak budu zezačátku asi dávat, tak mi to radila paní na veletrhu, když jsme ho kupovali, že když bude mimčo v zavince, tak to klidně udělat tak 😉
Jinak jsem to psala Zuzul do IP, ale kdyby to ještě někoho zajímalo - monitor máme Nanny, aby byl v záruce ještě na druhé dítko a matraci molitan+kokos+pohanka 😉

antynka1
24. mar 2010

Jo a ještě - moc to nechápu ..... mimi má být tedy pooženo tak, aby mělo výše horní polovinu těla a ještě k tomu leželo trochu na boku?

lucik...
24. mar 2010

na boku nemusí být ale vždycky ne..?

nikkka
24. mar 2010

lucik to ani ja netusim ako vypodlozim kolisku...ja som do nej este ani matrac nezohnala, lebo ta moja koliska ma vyse 100rokov a je uzka, takze nejaky len molitan asi tam budem musiet dat..alebo mozno sa da vyprat ten stary co tam je v nej...

lucik...
24. mar 2010

nikky my máme taky stoletou kolíbku 😀 Ale je v ní nějaký molitan tak ho taky jen hodím do pračky a bude...

nikkka
24. mar 2010

ja budem davat male urcite na bok a este budem aj tie boky striedat, aby sa mu totiz hlavicka nevylezala..aby malo peknu gulatu hlavicku..a dobre je aby bolo naboku aj ked sa "poblinka" aby to islo vedla neho a nezostalo mu to v ustach..

lucik...
24. mar 2010

ale třeba v kočárku taky mimča nejsou na boku..

blanka.k
24. mar 2010

Já ho budu jen dávat na bok. prý to stačí, ještě teda uvidím, co mi poradí ten pediatr co dojde, ale nějaká deka se dá vždycky vytvarovat 😉
Jinak hlásím, že noční kombinace pálení žáhy, roztahujících se žeber a kyčlí zatím asi vyhrává v soutěži o nejhnusnější noc v těhu 😝 Jinak nevím, jeslti je to normální, ale malej mě vůbec nekope, jen dole asi máchá ručičkama občas, jak píšete, že kopance do žeber jsou hnus, nějak to totmu mýmu nejde (chválabohu)

nikkka
24. mar 2010

v kocarku asi nie na bok...teda kym bude spat doma na dvore v nom, tak ho dam na bok, ale ked pojdem na prechadzku asi nie, to by mu bolo nepohodlne..

xxx.klarka
24. mar 2010

blani, ani já kopance do žeber neznám. Nevím zda to je tím že je malá tak hodně dole. Já cítím většinou pohyby jen na levém boku uprostřed nevím jak to prdelka dělá 😀 jinak občas cítím jak uplně dole máchá ručičkama, je to jak kdyby si mi hrála s čípkem, takový zvláští a divný pocit...

yanika
24. mar 2010

Ja budem malinkeho v perinke "opierat" o postielku a striedat strany - a to hlavne po papani, ked ho budem ukladat napr. na nocny spanok tak na chrbatik - vtedy bude fungovat aj monitor...

nikkka
24. mar 2010

ja aj v noci budem davat na bok...monitor nebudem mat, takze mozem dat na bok..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre